Nioh 2

poruka: 13
|
čitano: 5.084
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Nioh 2

Vidim da Nioh 2 nema temu a uskoro izlazi na PS4 kao privremena eskluziva, prvi Nioh je mnogima bio super igra i mnogi ju usporeduju s Dark Souls igrama i Sekirom.

 

Nioh 2 je nadolazeća akcijska RPG igra koju je razvio Team Ninja, a izdavači su Koei Tecmo (u Japanu) i Sony Interactive Entertainment (na međunarodnoj razini). Radnja igre se odvija u fiktivnom Japanu oko 1500e godine. Iako se radi o nastavku, radnja igre se odvija prije one iz Nioh 1.

Igra izlazi 13. ožujka 2020 kao privremena PS4 ekskluziva, na PC bi mogla doći tek u Studenome ove godine. 

Igra je poprilično teška ali igrači mogu pozvati najviše dva avatara drugih igrača, kontroliranih umjetnom inteligencijom, kako bi im pomogli u borbi, ili igrati u multiplayer načinu do tri igrača.

Igra donosi dva nova oružja (Switchglaive i Dual hatchets) i širu lepezu skillova.

Najveca je promjena sto vi i neprijatelji posjedujete Yokai, tako da mozete birati izgled svoje Yokai forme i kada ubijete yokai neprijatelja mozete pokupiti njegov soul core koji koristite da naucite novi Yokai napad. Nova stvar je i dark realm di vam se ki sporije puni što možete ponistiti pročišćavanjem ki energije.

 

Trailer 

 

Neznam koliko vas ima koji volite ovakav tip igara, ja jedva cekam igru. 

Sto vi mislite o igri, jeste li igrali demo i trial verzije, sto očekujete od igre?

Mislite li da je ovih nekoliko izmjena dovoljno da vas privuče ili mislite da se radi o Nioh 1.5?

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Nioh 2

Ja sam uzeo fizički Special Edition. Nioh mi je jako drag (500-njak sati u prvom nastavku) i jedva čekam da počnem s buildovima. 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nioh 2
Koji ti je najdraži build. Ja sam sad u trialu samljeo bosseve s kusarigamom L1+Trokut i ode mu cetvrt energije. Steta sto sva oruzja nemaju takav skill.
7 godina
offline
Nioh 2

I ja sam trial najviše igrao s kusarigamom i najvjerojatnije će mi biti glavno oružje za end game build (u jedinici gotovo da nisam ni probao), ali igrat ću i puno s katanom, te novim switchglaivom jer me zanima kako se ponaša sa full skilovima i nabuffan do testisa u magic buildu. Teška oružja i nove dual sjekire me najmanje zanimaju. Također me zanimaju armor setovi koji nisu viđeni do sad.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nioh 2
Switchglave je jako loš, napadi su spori kao sjekira ali puno slabiji od sjekire. Trebaju buffati switchglave da bude donekle dobar.
7 godina
offline
Nioh 2

Ma sigurno će biti neki magic armor set koji će mu dati bolesni bonus, ne vjerujem da su išli ubacivati magic oružje a da ne postoji combo koji ga čini OP. Moveset mi je dobar.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Nioh 2
Vrijeme je da krene grind prema 1000000 Max damage in single hit 💪
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nioh 2
Ja moram čekati iduci tjedan jer mi stize iz uk. Htio sam Kodama figuricu uz preorder, uslikat cu kad stigne.
7 godina
offline
Nioh 2

Jel igra ko? Trebam društvo za farmanje fable umbracite materijala. I ako trebate nešto od bijelih ili narančastih inherita mogu dropati. Gogy di ti je igra jebemu?

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 15:04 (NathanDrek).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nioh 2
Nije stigla 😟
Dobio sam refund prosli tjedan, eto koliko sam cekao. A preorderao igru i bas se nadao. Sad mi se i ne igra nakon mj dana i razočarenja. 😟
7 godina
offline
Nioh 2

Nego kaj buš igrao, Fifu, CoD? Ajde nemoj me zezati. Nije te igra razočarala, nego trgovina.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 18:33 (NathanDrek).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nioh 2
Stiglo :)
7 godina
offline
Nioh 2

Bas je fora.

 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice