Horizon: Forbidden West

poruka: 339
|
čitano: 149.900
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Otkljucala mi se arena skupio sam tokena za legendary iteme, nadogradnja istih bit će teži grind. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Ja sam završio. 19 h za sve trofeje. Prošao sam i dodatne challenge u Areni koji se otključaju nakon dlc-a. In-game timer veli 148 h ukupno, onaj vanjski 154 h. To je to, dosta, bilo je zabavno.

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Dali ima time counter specificno za dlc ili je unificirano?

 

Igram i uzivam,zanimljivija je prica 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
MEGATAMA kaže...

Dali ima time counter specificno za dlc ili je unificirano?

 

Igram i uzivam,zanimljivija je prica 🥂

 Koliko sam ja primjetio nema. Ima samo ukupni timer. S tim da je razlika prije dlc-a bila 4 sata, a nakon dlc-a 6 sati između tog ingame i vanjskog, vjerojatno ovaj vanjski broji od kad pokreneš igru, a ingame samo gameplay.

7 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Živo me zanima što će napraviti s likom Sylensa u trojici budući da je jedan od ključnih likova, a nažalost glumac Lance Reddick je preminuo prije mjesec dana (r.i.p). Ne sumnjam da to s tehničke strane mogu izvesti i bez da je živ, ali da li je ispravno i više njemu u čast da ga maknu iz igre ili ostave. Familija vjerojatno tu ima prvu i zadnju. Kako preinačiti priču kad je on trebao osmišljavati obranu protiv Nemesisa i slati nas na misije.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Bio sam dojma da je ovaj dlc odvojen za sebe i sad me itekako iznenadilo da cak i vodenog mounta mogu koristit u main igri uz naravno sve ostalo sto sam skupio u ekspanziji.

Jednostavno fantasticno i sad mi je sve ovo diglo ocjenu i glavnoj igri 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
MEGATAMA kaže...

Bio sam dojma da je ovaj dlc odvojen za sebe i sad me itekako iznenadilo da cak i vodenog mounta mogu koristit u main igri uz naravno sve ostalo sto sam skupio u ekspanziji.

Jednostavno fantasticno i sad mi je sve ovo diglo ocjenu i glavnoj igri 🥂

 Jednu stvar su zeznuli. Trebali su u bazi isto kako pokrećeš ng+ staviti još jedan Far Zenith sphire na kojem bi se pokretao samo DLC. Ako igram na saveu na kojemu sam već 2 puta prošao igru i onda DLC, onda bi to igra trebala prepoznati, a ne da završim dlc i ako hoću ponovno moram prvo proći cijelu igru. 

11 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
NathanDrek kaže...
MEGATAMA kaže...

Bio sam dojma da je ovaj dlc odvojen za sebe i sad me itekako iznenadilo da cak i vodenog mounta mogu koristit u main igri uz naravno sve ostalo sto sam skupio u ekspanziji.

Jednostavno fantasticno i sad mi je sve ovo diglo ocjenu i glavnoj igri 🥂

 Jednu stvar su zeznuli. Trebali su u bazi isto kako pokrećeš ng+ staviti još jedan Far Zenith sphire na kojem bi se pokretao samo DLC. Ako igram na saveu na kojemu sam već 2 puta prošao igru i onda DLC, onda bi to igra trebala prepoznati, a ne da završim dlc i ako hoću ponovno moram prvo proći cijelu igru. 

Da to je sve spojeno u jednu igru sad,zato sam i napisao da me iznenadilo da mogu slobodno ic izmedju zona.

Igra dlc ne tretira kao nesto dodatno nego kao novu zonu koja je dodana svijetu.

Sad sam na 103 sati,ostala mi je zadnja misija u dlcu plus jos dosta toga ali sad sam zadnja 2 sata igrao glavnu mapu i skupljao nesto za upgrade.

Bas me zanima sto ce bit u 3 nastavku,prica je sve zanimljivija.

 

 

9 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Ja sam lvl 45 na nekih 60 sati sam. Ostala mi je zadnja misija još. Nadograđivao sam dns opremu i riješio sve collectabelse. Platinirat ću igru sigurno. Ostalo je još hrpa side questova za riješiti,utrke, bandit outposte i campove. Ostalo sam sve riješio. Nadogradio sam si Legendary Armor do kraja to mi je najvažnije, slingshot do kraja jer mi je ona bitna za sve. Te legendary  sharpshoter bow do pola... Nadograđivat svako Legendary oružje neću do kraja nema smisla a nemam ni volje treba preko 30 tisuća shardova za to sve čak se i daju skupit dijelovi od velikih zvijeri ali vrlo brzo se ostane bez shardova kad se jedan legendary item nadograđuje do kraja. I ovako sam debelo prejak. Još 2 dana vjv i završavam to sve pa se bacam na dlc.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Horizon: Forbidden West

ja sinoc poceo igrat dlc! uspio nekako load game prebacit, instalirat ps5 verziju, majmunirao sam subotu vecer oko toga ali je uspjelo. dosao sam na burning shores, level 32 sam, imam 3000 shardova, mislim da cu umjesto na hard morat stavit tezinu na normal, jer neznam kako cu ziv ostat

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Zec04 kaže...

ja sinoc poceo igrat dlc! uspio nekako load game prebacit, instalirat ps5 verziju, majmunirao sam subotu vecer oko toga ali je uspjelo. dosao sam na burning shores, level 32 sam, imam 3000 shardova, mislim da cu umjesto na hard morat stavit tezinu na normal, jer neznam kako cu ziv ostat

 Uf to je malo, mislim da si malo premali level, a i da nećeš imati resursa ni za municiju, a bez municije ne možeš igrati. Nisu samo shardsi u pitanju, trebaš i određene dijelove mašina (maschine mustle, chillwater, volatile sludge i tak dalje) 

7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
NathanDrek kaže...

 Uf to je malo, mislim da si malo premali level, a i da nećeš imati resursa ni za municiju, a bez municije ne možeš igrati. Nisu samo shardsi u pitanju, trebaš i određene dijelove mašina (maschine mustle, chillwater, volatile sludge i tak dalje) 

 

toga cak i imam nesto, ali podosta malo. najvise koristim luk ali vidim da cu dosta vremena provest u dlc-u samo da uspijem bit na nivou :D a bauljat cu po mapi i sve na putu rasturit pa cemo valjda skupit nesto. ali bitno mi je da uspijem odigrat, e sad kako cemo vidjet

11 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Zec04 kaže...

ja sinoc poceo igrat dlc! uspio nekako load game prebacit, instalirat ps5 verziju, majmunirao sam subotu vecer oko toga ali je uspjelo. dosao sam na burning shores, level 32 sam, imam 3000 shardova, mislim da cu umjesto na hard morat stavit tezinu na normal, jer neznam kako cu ziv ostat

I kako si prebacio save...ako si to napravio?

7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
MEGATAMA kaže...

I kako si prebacio save...ako si to napravio?

 

preko sekundarnog profila sam skinuo ps5 verziju, i onda sam preko svog profila prebacio load game na usb i napravio upload na konzolu. mislio sam da nije uspjelo jer mi je bacalo onaj intro od forbidden westa, ali sam pustio da se sve odvrti i u glavnom meniu mi je pisalo: import load game from ps4, kliknuo i odmah ocitalo igricu i dobio poziv od sylensa

16 godina
offline
Horizon: Forbidden West

https://www.reddit.com/r/horizon/comments/12xwnkt/horizon_forbidden_west_burning_shores_patch_122/

 

KNOWN ISSUES

Our team is investigating the following issues:

 

Some players have reported progression issues with Aerial Captures

 

Some players are reporting issues with quest progression

 

FIXES AND IMPROVEMENTS

 

World Activities

 

Fixed an issue with Dino Digits Quiz rewards not unlocking under certain conditions.

 

Performance and Stability

 

Multiple crash fixes.

 

Other

 

Fixed an issue with Time of Day getting stuck permanently

LOL: Crobrother
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Cudno je da u cjeloj main igri nisam primjetio glitcheve ili bugove(barem se ne sjecam) a DLC kolko hoces 😁

Samo neka fixaju sto prije to sve 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Najbrži kaže...

https://www.reddit.com/r/horizon/comments/12xwnkt/horizon_forbidden_west_burning_shores_patch_122/

 

KNOWN ISSUES

Our team is investigating the following issues:

 

Some players have reported progression issues with Aerial Captures

 

Some players are reporting issues with quest progression

 

FIXES AND IMPROVEMENTS

 

World Activities

 

Fixed an issue with Dino Digits Quiz rewards not unlocking under certain conditions.

 

Performance and Stability

 

Multiple crash fixes.

 

Other

 

Fixed an issue with Time of Day getting stuck permanently

 Nisam imao nikakvih problema, bugova ni crasheva, ali na ovom skupljanju Aerial Captures mi je Aloy znala govoriti da sam se previše udaljio i da se gubi signal, a bio sam točno na liniji i na zadnjem kad mi je već izbacilo poruku completed 6/6 ona je rekla da ima još jedan signal, ali kad sam ponovno pogledao zadnju sliku više to nije ponovila.

7 godina
offline
Horizon: Forbidden West

ja se na normal lagano mucim. imao sam neki side misiju di su tri waterwinga. ajme to je trajalo pol sata dok sam ih poskidao i to sam se moramo skrivat. nisam dovoljno pripremljen ali idemo dalje

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Dovrsio ekspanziju i vratio se igranju glavne igre jer prethodno nisam rijesio sav opcionalni sadrzaj tojest ostalo mi je puno toga.

Sveukupno sam na mislim 110 sati i lagano je razumijet kako ljudi skupe 150+ sati u ovoj igri.

Mogu rec da mi tek sad sa ovom ekspanzijom igra djeluje kao zaokruzena i spremna za Horizon 3.

Kraj ekspanzije jasno pokazuje zasto Ps4 verzija nije bila moguca...u nekakvom prihvatljivom framerateu,drago mi je da su se odlucili na Ps5 umjesto na rezanje vizije.

 

9/10 za cjelu igru 🥂

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Cekamo Master race verziju pa da onda to bude to!

 

\o/\o/ 

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Kant kaže...

Cekamo Master race verziju pa da onda to bude to!

 

\o/\o/ 

Vjerovatno ove godine stize PC verzija,moja pretpostavka.

13 mjeseci
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Zec04 kaže...

ja se na normal lagano mucim. imao sam neki side misiju di su tri waterwinga. ajme to je trajalo pol sata dok sam ih poskidao i to sam se moramo skrivat. nisam dovoljno pripremljen ali idemo dalje

 Nisam jos dosao do water winga ali jučer sam radio quest u Scalding spear di moraš tražit dijete neko... ugl morao sam se peglat s Thunderjawom i onda je uletio onaj Stormbird, ukratko jedva je Crvena živu glavu izvukla...

9 godina
offline
Horizon: Forbidden West

Ja sam na 80 sati, završio sam sve u igri osim side questova i završnog questa. Od kad sam dobio Highwinga samo sam istraživao i riješavao sve što se moglo. Nadogradio sam Legendary Sharpshooter Bow do kraja i sa adavanced arrow je brutalan, uz dobre coile naravno, 2 coila koja povećavaju damage kad pucaš iz stealtha za 25% i 2 coila ako gađaš iz sa dalje od 30 metara za još 25% ukupno 100% jači dmg + 25% dmg ako sam na high ground.

 

Jebeno je nadogradit do kraja sve velike apex mašine moraš ubijati, ali isplati se, nadogradio sam i legendary hunter bow jer na njemu je ipak kraftanje strijela jednostavno isplati se da bude jak...

 

Za advanced arrow ipak treba onaj rijedak resurs koji se dobije samo od apex mašina i velikih mašina i samo 15 ih stane u inventory pa treba koristiti pametno, i ništa slinghshot sa maksimalnim frozen damagom gdje kad smrzneš mašinu pa je opališ sa sharpshooter bowom izbiješ joj bubrege odma, dobitna kombinacija... Lvl 54 sam, imam još 13 side questova to ću danas i lagano privesti igru kraju, pa idemo na expanziju... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2023 9:36 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Horizon: Forbidden West

Što sam skužio naspram jedinice da je teže dobit oružje s lightning damage, imam neki warrior bow ali on je preslab i neprecizan, a nisam naišao na nikakav hunter bow na struju... Ima dosta neprijatelja di im samo sprašiš onu bateriju na leđima sa električnom strijelom i pol HPa ode...

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
BeLLicus kaže...

Ja sam na 80 sati, završio sam sve u igri osim side questova i završnog questa. Od kad sam dobio Highwinga samo sam istraživao i riješavao sve što se moglo. Nadogradio sam Legendary Sharpshooter Bow do kraja i sa adavanced arrow je brutalan, uz dobre coile naravno, 2 coila koja povećavaju damage kad pucaš iz stealtha za 25% i 2 coila ako gađaš iz sa dalje od 30 metara za još 25% ukupno 100% jači dmg + 25% dmg ako sam na high ground.

 

Jebeno je nadogradit do kraja sve velike apex mašine moraš ubijati, ali isplati se, nadogradio sam i legendary hunter bow jer na njemu je ipak kraftanje strijela jednostavno isplati se da bude jak...

 

Za advanced arrow ipak treba onaj rijedak resurs koji se dobije samo od apex mašina i velikih mašina i samo 15 ih stane u inventory pa treba koristiti pametno, i ništa slinghshot sa maksimalnim frozen damagom gdje kad smrzneš mašinu pa je opališ sa sharpshooter bowom izbiješ joj bubrege odma, dobitna kombinacija... Lvl 54 sam, imam još 13 side questova to ću danas i lagano privesti igru kraju, pa idemo na expanziju... 

 Nemoj zaboraviti i skill Valor Surge Stealth Stalker ako već imaš takav setup, to ti je još 50%.

9 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Van_hohenheim kaže...

Što sam skužio naspram jedinice da je teže dobit oružje s lightning damage, imam neki warrior bow ali on je preslab i neprecizan, a nisam naišao na nikakav hunter bow na struju... Ima dosta neprijatelja di im samo sprašiš onu bateriju na leđima sa električnom strijelom i pol HPa ode...

 U areni ćeš dobiti legendary hunter bow koji puca struju. 

13 mjeseci
offline
Horizon: Forbidden West

Baš u areni i imam problem, odmah prvi challenge svi neprijatelji slabi na struju ja samo onaj jadni varriors bow...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Van_hohenheim kaže...

Baš u areni i imam problem, odmah prvi challenge svi neprijatelji slabi na struju ja samo onaj jadni varriors bow...

 Hahah prvi challenge je kamilicia sta je dalje tek... 

7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Van_hohenheim kaže...

 Nisam jos dosao do water winga ali jučer sam radio quest u Scalding spear di moraš tražit dijete neko... ugl morao sam se peglat s Thunderjawom i onda je uletio onaj Stormbird, ukratko jedva je Crvena živu glavu izvukla...

 

a ti si jos nisi na dlc-u? isprike ako sam spoilao nesto onda. oni su u dlc ali su zilavi za poludit

7 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
BeLLicus kaže...

Ja sam na 80 sati, završio sam sve u igri osim side questova i završnog questa. Od kad sam dobio Highwinga samo sam istraživao i riješavao sve što se moglo. Nadogradio sam Legendary Sharpshooter Bow do kraja i sa adavanced arrow je brutalan, uz dobre coile naravno, 2 coila koja povećavaju damage kad pucaš iz stealtha za 25% i 2 coila ako gađaš iz sa dalje od 30 metara za još 25% ukupno 100% jači dmg + 25% dmg ako sam na high ground.

 

Jebeno je nadogradit do kraja sve velike apex mašine moraš ubijati, ali isplati se, nadogradio sam i legendary hunter bow jer na njemu je ipak kraftanje strijela jednostavno isplati se da bude jak...

 

Za advanced arrow ipak treba onaj rijedak resurs koji se dobije samo od apex mašina i velikih mašina i samo 15 ih stane u inventory pa treba koristiti pametno, i ništa slinghshot sa maksimalnim frozen damagom gdje kad smrzneš mašinu pa je opališ sa sharpshooter bowom izbiješ joj bubrege odma, dobitna kombinacija... Lvl 54 sam, imam još 13 side questova to ću danas i lagano privesti igru kraju, pa idemo na expanziju... 

 

ja moram isto uzet sharpshooter bow jer dobro dode, a inace samo hunter bow koristim i tu i tamo neko oruzje ali vise da je eksploziv. ne gledam po po tipovima kome sta steti jer kako sam u 10h presao forbidden west nemam bas nista :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice