Horizon: Forbidden West

poruka: 339
|
čitano: 149.797
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Horizon: Forbidden West
8 i po milijuna prodanih primjeraka od Feb 2022 do May 2023, mislim da se to ne može gledat ko podbačaj, pogotovo kad se planira nastavak (zamišljeno je ko trilogija),a navodno ide i na Netflix ko serija i u planu je mozda kao MMORPG.
vise o tome: https://www.videogameschronicle.com/news/sony-says-horizon-forbidden-west-has-sold-8-4m-copies-taking-the-series-to-32-7m/#:~:text=Tom%20Ivan,the%20studio's%2020%2Dyear%20history.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Horizon: Forbidden West
eh, i dolazi GOTY izdanje ove godine, koje uključuje DLC
Tak da se mozemo pozabavit brojkama nakon godinu dana od sad, da vidimo kak im ide ;-)
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Horizon: Forbidden West

HZD serijal je dosta podcjenjen serijal, no meni najdraži. Sad kad riješim Returnal (ili on mene riješi) onda se bacam na DLC. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Horizon: Forbidden West

Nisam igrao od izlaska, a sad derem PC verziju. Još ljepše, oštrije i ne mogu opisati koliko fluidnije igrati u 3-znamenkastom FPS-u. Ako se netko nečkao, port je za razliku od prvog dijela napravljen odlično.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Horizon: Forbidden West

skida se, skida ;)

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Horizon: Forbidden West

skida se

prvi dio sam igrao na playki, ali drugi cu s misom i tipkovnicom na PC-u probat

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 tjedana
offline
Horizon: Forbidden West

Meni je ova igra nekako bedasta. Naivna, plitka i jednolična priča i likovi. Gameplay jest dobar, ali čemu kad je igra živa dosada...

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
 
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Kido Butai kaže...

Meni je ova igra nekako bedasta. Naivna, plitka i jednolična priča i likovi. Gameplay jest dobar, ali čemu kad je igra živa dosada...

 In other news, mogao bi sada plejku prodati jer sam je kupio isključivo zbog Forbidden West te naravno da sam uzeo Burning shores ekspanziju čim je izašla.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2024 9:54 (Najbrži).
7 tjedana
offline
Re: Horizon: Forbidden West
Najbrži kaže...
Kido Butai kaže...

Meni je ova igra nekako bedasta. Naivna, plitka i jednolična priča i likovi. Gameplay jest dobar, ali čemu kad je igra živa dosada...

 In other news, mogao bi sada plejku prodati jer sam je kupio isključivo zbog Forbidden West te naravno da sam uzeo Burning shores ekspanziju čim je izašla.

 Ma sve 5, igra ima dobre ocjene i prodala se pristojno ali meni osobno puno lošija od jedinice, jednostavno generična na najgori način poput Ubisoftovih igara.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice