Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.328.016
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Znam. I svaki mjesec najavljuje ovdje kako će otkazati pretplatu. :)

Meni se izlazi gamepass u veljači i ako će se opet moći uzeti za cca 100 eura 36 mjeseci, uzimam bez razmišljanja osim ako kupim napokon PS5.

A inače, više od 5 eura mjesečno teško da bih dao. I to većinom radi klinaca koji hrpu toga žele isprobati, a malo toga im dulje zadrži pažnju. Za to je gamepass savršen.

 Da. Ak placas 15 eura mjesecno onda nebi smio igre kupovat jer to onda nema smisla. Kupis nesto jer ne mozes docekat i onda za par mjeseci dođe na gamepass. Popusio si 60 eura.

 

I kaj bi sad trebo cekat npr. da jednog dana mozda elden ring dođe na gamepass, ako ikad bude.

 

Ne sviđa mi se to da mi oni biraju kaj cu igrat, a izjava da cemo igrat njihove ekskluzive day1 mi je vec komicna. Nekima ce tu vec istec tih 3 godine, a oni nisu osim FH5 niti jednu postenu igru izdali

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Znam. I svaki mjesec najavljuje ovdje kako će otkazati pretplatu. :)

Meni se izlazi gamepass u veljači i ako će se opet moći uzeti za cca 100 eura 36 mjeseci, uzimam bez razmišljanja osim ako kupim napokon PS5.

A inače, više od 5 eura mjesečno teško da bih dao. I to većinom radi klinaca koji hrpu toga žele isprobati, a malo toga im dulje zadrži pažnju. Za to je gamepass savršen.

Spotify je vec pao prije neki dan,sad moram odlucit sto je iduce....vjerovatno gamepass jer njega ne koristim uopce a sin ima zabranu igranja na XsX dok ne vrati ocjene kakve su bile.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Santana kaže...
Hexfire kaže...
Znam. I svaki mjesec najavljuje ovdje kako će otkazati pretplatu. :)

Meni se izlazi gamepass u veljači i ako će se opet moći uzeti za cca 100 eura 36 mjeseci, uzimam bez razmišljanja osim ako kupim napokon PS5.

A inače, više od 5 eura mjesečno teško da bih dao. I to većinom radi klinaca koji hrpu toga žele isprobati, a malo toga im dulje zadrži pažnju. Za to je gamepass savršen.

 Da. Ak placas 15 eura mjesecno onda nebi smio igre kupovat jer to onda nema smisla. Kupis nesto jer ne mozes docekat i onda za par mjeseci dođe na gamepass. Popusio si 60 eura.

 

I kaj bi sad trebo cekat npr. da jednog dana mozda elden ring dođe na gamepass, ako ikad bude.

 

Ne sviđa mi se to da mi oni biraju kaj cu igrat, a izjava da cemo igrat njihove ekskluzive day1 mi je vec komicna. Nekima ce tu vec istec tih 3 godine, a oni nisu osim FH5 niti jednu postenu igru izdali

Kod mene je situacija da kupim sve sto me zanima pa je tesko da ce na gamepass doc nesto sto nemam.

Doduse nisam kupio FH5 i Halo Infinity radi gamepass....

7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Hexfire kaže...
Znam. I svaki mjesec najavljuje ovdje kako će otkazati pretplatu. :)

Meni se izlazi gamepass u veljači i ako će se opet moći uzeti za cca 100 eura 36 mjeseci, uzimam bez razmišljanja osim ako kupim napokon PS5.

A inače, više od 5 eura mjesečno teško da bih dao. I to većinom radi klinaca koji hrpu toga žele isprobati, a malo toga im dulje zadrži pažnju. Za to je gamepass savršen.

Spotify je vec pao prije neki dan,sad moram odlucit sto je iduce....vjerovatno gamepass jer njega ne koristim uopce a sin ima zabranu igranja na XsX dok ne vrati ocjene kakve su bile.

 ti imas dijete?
auf, mislia sam da iza tog acc stoji netko u pubertetu kada sam vidio u koliko prepirki ulazis 

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tvpronlem kaže...
MEGATAMA kaže...
Hexfire kaže...
Znam. I svaki mjesec najavljuje ovdje kako će otkazati pretplatu. :)

Meni se izlazi gamepass u veljači i ako će se opet moći uzeti za cca 100 eura 36 mjeseci, uzimam bez razmišljanja osim ako kupim napokon PS5.

A inače, više od 5 eura mjesečno teško da bih dao. I to većinom radi klinaca koji hrpu toga žele isprobati, a malo toga im dulje zadrži pažnju. Za to je gamepass savršen.

Spotify je vec pao prije neki dan,sad moram odlucit sto je iduce....vjerovatno gamepass jer njega ne koristim uopce a sin ima zabranu igranja na XsX dok ne vrati ocjene kakve su bile.

 ti imas dijete?
auf, mislia sam da iza tog acc stoji netko u pubertetu kada sam vidio u koliko prepirki ulazis 

 Ne trebaš kurit vatru. Barem ne ovdje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tvpronlem kaže...

 ti imas dijete?
auf, mislia sam da iza tog acc stoji netko u pubertetu kada sam vidio u koliko prepirki ulazis 

 Pubertet i kriza srednjih godina ti je ista stvar.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Xbox Series X

XeX je mašina.. Prošao Gears 5 na OLED-u je to i više nego odlično. Sada mi još ostaje za odigrati jos ekspanziju i onda moram završiti SW Fallen Order, imate li još kakvu preporuku ?

 

 

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X

Psychonauts 2

Yakuza - svih 8

Sunset Overdrive
It Takes Two

Spelunky 2

Mass Effect Legendary

Assassins Creed Origins

Nobody Saves the World

Outer Worlds

The Evil Within 2

Supraland

Subnautica

Slay the Spire

Ori

Hitman

Hollow Knight

Gears Tactics

Human Fall Flat

Dishonored

Halo

Dead Cells...

Board Games Fanatic
15 godina
offline
Xbox Series X

Ja sam kompletno se prebacio na Microsoftov ECO Sistem.

Izbacio sam klincu ps4 i ostavljam mu xbox series s s obzirom da ima 4k sony ali na 60hz mislim da je to fenomenalan potez.

Također kao family member rade mu igre koje mu instaliram putem gamepassa. 

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
toxic kaže...

 

Također kao family member rade mu igre koje mu instaliram putem gamepassa. 

 

 

 

 Rade mu igre zato jer si stavio njegovu konzolu kao primarnu ili si se prijavio za Gamepass family plan?

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
14 godina
online
Re: Xbox Series X

Jel to moj Xbox.... T.J. bivši..

 

14 godina
online
Re: Xbox Series X
mariocroatia78 kaže...

Jel to moj Xbox.... T.J. bivši..

 

 toxika pitam btw ,nisam citirao...

 

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
toxic kaže...

 

Također kao family member rade mu igre koje mu instaliram putem gamepassa. 

 

 

 

 Rade mu igre zato jer si stavio njegovu konzolu kao primarnu ili si se prijavio za Gamepass family plan?

 Ulogirao sam se svojim accom tamo, napravio family member acc..

Preko svoga acca kopiram/skinem igru i radi na njegovom.

Bar za sada

 

Kad sam igrao Gear5 izbacilo me 2 puta jer nisam napravio sign out s svog acc-a kada sam to napravio više nije..

Pretpostavljam da ovo ovako treba biti ?

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
mariocroatia78 kaže...
mariocroatia78 kaže...

Jel to moj Xbox.... T.J. bivši..

 

 toxika pitam btw ,nisam citirao...

 

 Koji X ili S ?

 

 

Bnet: mNik987#2148
14 godina
online
Re: Xbox Series X
toxic kaže...
mariocroatia78 kaže...
mariocroatia78 kaže...

Jel to moj Xbox.... T.J. bivši..

 

 toxika pitam btw ,nisam citirao...

 

 Koji X ili S ?

 

 X ...ZG....neki dan...

 

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
mariocroatia78 kaže...
toxic kaže...
mariocroatia78 kaže...
mariocroatia78 kaže...

Jel to moj Xbox.... T.J. bivši..

 

 toxika pitam btw ,nisam citirao...

 

 Koji X ili S ?

 

 X ...ZG....neki dan...

 

 Moguce.

Bnet: mNik987#2148
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Znači,nakon godinu dana,slavno driftanje na Xbox kontroleru.Pokušao sve sa tutoriale na netu,al ništa ne pomaže.Bem njih i njihovu kvalitetu.Baš su usrali
Sa niti jednim kontrolerom prijašnje generacije mi se nije dogodilo to driftanje.Ovdje su sfušarili maksimalno,a kolko čitam Dualsense za PS5 je još gori.A ista firma radi te "kocke" za gljive kontrolera.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2022 16:33 (MSXhunT3R).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Kazu iz Microsofta da će cijene konzola ostati iste bez obzira na povećanje cijene kod Sony-a.

 

https://www.videogameschronicle.com/news/xbox-says-series-xs-price-point-will-remain-following-ps5-increase/

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

Kazu iz Microsofta da će cijene konzola ostati iste bez obzira na povećanje cijene kod Sony-a.

 

https://www.videogameschronicle.com/news/xbox-says-series-xs-price-point-will-remain-following-ps5-increase/

Ovi iz Sonya briju da ce to minimalno utjecat na prodaju jer je potraznja ogromna ali svi takvi potezi donose dalekosezne posljedice.

11 godina
offline
Xbox Series X

Priča se i da će XSS pojeftiniti.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Priča se i da će XSS pojeftiniti.

U Sonyu su postali podosta oholi...prvo su digli cijene igara...ok to mogu prihvatit jer im je produkcija na vrhu gaming svijeta,sad to dizanje cijene konzola...sta je iduce.

 

Ms bi trebao spustit cijene XsX i XSs po 50eu,sa time bi se Sony tesko ili nikako mogao borit uz ova poskupljenja.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pa igre na Xboxu koštaju isto. Gledam sve nove igre koje izlaze i ista je cijena na PS5 i na Xboxu za next gen konzole. I 10 eura jeftinije za last gen. Nije baš da je samo Sony podignuo cijene igara.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 18:39 (antimadridista).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Pa igre na Xboxu koštaju isto. Gledam sve nove igre koje izlaze i ista je cijena na PS5 i na Xboxu za next gen konzole. I 10 eura jeftinije za last gen. Nije baš da je samo Sony podignuo cijene igara.

Mislim da su Ps5 verzije skuplje 10eu,provjerit cu kad odem do shopova

14 godina
offline
Re: Xbox Series X

Cijene su iste. Evo samo jedan primjer ali sve nove igre koštaju isto na obje platforme. Mislim da ljudi ne idu baš za time jer se uglavmom samo štanca Gamepass na Xboxu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 19:25 (antimadridista).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Cijene su iste. Evo samo jedan primjer ali sve nove igre koštaju isto na obje platforme. Mislim da ljudi ne idu baš za time jer se uglavmom samo štanca Gamepass na Xboxu.

Bome si u pravu,mislio sam da su XsX verzije jeftinije.

11 godina
offline
Xbox Series X

Mi Xboxčani smo škrti i čekamo da sve dođe na Gamepass. Nije nam bitna cijena igara na Xboxu.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tako je. Uskoro bi mogao Deathloop doći. I Pinokio dolazi na gamepass.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Nije fer ne spomenuti da uskoro dolazi i Plague Tale: Requiem i onaj srpski Scorn , ali ja jedva čekam - High On Life . Ah sirotinjo i bogu si teška...

 

2:15 - 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 21:02 (azzie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

50 New Games, Reveals, and Updates | This Week on Xbox

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

...

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2022 21:26 (Mt00).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice