Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.217
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

Nije fer ne spomenuti da uskoro dolazi i Plague Tale: Requiem i onaj srpski Scorn , ali ja jedva čekam - High On Life . Ah sirotinjo i bogu si teška...

 

2:15 - 

 

 

 

 

 Upravo završio prvi dio i super je.. Jedva cekam nastavak.

Bnet: mNik987#2148
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Pozdrav, oprosti na smetni, vidio sam upute na 74 stranici, ali imam par pitanja.
Na kojoj stranici si uzeo gold? Ako se odabere regija Deutschland, jezik se može namjestiti na engleski?
Da li si za plaćanje ultimatea koristio paypal, nije bilo nikakvih problema?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
dmati1987 kaže...

Budući da sam novi na polju konzola, uzeo sam Series S i prateći sve na stranici 74 odradio kupnju Golda 12mj x 3 (Turska),

uredno aktivirao preko VPN-a, sve mi je uredno prošlo...

E sad me zanima kad odem na Xbox stranicu, promijenio sam regiju na Deutschland, po računu, zanima me konverzija na Ultimate...

Nude mi gamepass, da li aktiviram Ultimate za 1eur, pa potom 12,99 ili odaberem samo konzolu za 9,99EUR?

Vjerojatno ide Ultimate?

 Htio sam citirati ovu poruku, ali nisam uspio.

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Oprostite na off-topic.

https://m.bug.hr/forum/topic/prodaja-ostalo/prodaja-xbox-series/290023

Ako ima zainteresiranih ili znate nekoga...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam jedva svog prodao nakon 2 mjeseca. Zajeb je što je novi jeftin i svugdje dostupan.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Xbox Series X
Uzeo sam na Eneba.com, 3 godine me izašlo 680,17kn, VPN sam uzeo 391kn, kad sam konvertirao u Ultimate izašlo me 1Eur....
U izborniku mi je sve na Eng, račun Njemačka....
Sve radi normalno...pozz
Odnosi se na upit Snookre
dmati1987
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2022 9:28 (dmati1987).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
VPN si kupio namjerno ili nisi znao da ga trebaš samo za aktivaciju, a ne i nakon toga?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Xbox Series X
S namjerom...
Na kompu mi bez uključenog VPN-a ne ucitava kako treba, javlja za državu...
dmati1987
11 godina
offline
Xbox Series X

Jucer mi se instalirao novi update na XsX,dali se zna jel ima kakvih vecih novosti ili klasicna "stabilnost sistema"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Čudno. Meni uredno radi i na kompu i konzoli bez VPN-a.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nezz, ali sam ga htio kupiti...pozz
dmati1987
10 godina
offline
Xbox Series X

radi sve normalno bez vpna samo moras maknu regiju kompa sa hrvatske na neku drugu zemlju di je supportan game pass

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Toliko sam nekad davno plaćao mjesečnu pretplatu za WoW (100 i kusur kuna).
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Vi koji ste uzeli game pass na konverziju, kad vam istekne te 2-3 godine hocete li normalno kupiti game pass ili praviti novi Account pa opet raditi konverziju za 1£?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Vi koji ste uzeli game pass na konverziju, kad vam istekne te 2-3 godine hocete li normalno kupiti game pass ili praviti novi Account pa opet raditi konverziju za 1£?

 Nema potrebe raditi novi racun , mozes opet na istome samo nema vise za 1 dolar nego moraš platiti za jedan puni mjesec da bi ti konvertirao gold u ultimate.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Gdje ima za kupit novi Xbox SX kontroler?Zdriftala desna gljiva nakon niti godinu dana korištenja.Jesu sfušarili kontrolere ovu generaciju
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

ako nije ni godina onda mozes zatrazit replacement od microsofta

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Za konzolu znam da imam 2 god.od M$-a a za kontroler nisam siguran.
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Vi koji ste uzeli game pass na konverziju, kad vam istekne te 2-3 godine hocete li normalno kupiti game pass ili praviti novi Account pa opet raditi konverziju za 1£?

 ako bude moguće, opet konverzija, ako ne, onda naći ekipu za neki family share, iako je to teško u RH.

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

probaj na linku, niš te ne košta

13 godina
offline
Xbox Series X

Xbox controller ima u Sancta Domenice, jamstvo 2 godine.

Popust trenutno 20%

Kontroler Microsoft 1V8-00015, bežični, za PC/Xbox (sancta-domenica.hr)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

Ekipa, za ovaj cloud gaming.. jel sljaka preko VPN-a?

Ili je do baš region lock?

 

Dodatno pitanje, vidim da na pc-u u storu nemam za kupiti f1 manager 2022, ali na xboxu kada odem u store imam..

Ako kupim na xboxu, necu moci imati igru i na pc-u?

 

Razmisljam uzeti za 45 eura na xboxu ili za 33 eura na pc-u..

Moze li se nekako kada imam instaliranu igru na xboxu igrati i na pcu a da je na pcu ne instaliravam ponovo? Npr igre koje imam na gamepassu..

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Xbox ima onu play anywhere šemu, ali nisam se s time bavio. Ono da gdje god kupiš možeš igrati na konzoli ili windows PC-u. Ali ima li to kakva ograničenja ili vrijedi baš za sve igre, ne znam.

Cloud nisam isprobavao, ali logika mi je da kod njega nema nikakve instalacije. Isto kao ako igru pokrećeš lokalno mora biti instalirana.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Xbox ima onu play anywhere šemu, ali nisam se s time bavio. Ono da gdje god kupiš možeš igrati na konzoli ili windows PC-u. Ali ima li to kakva ograničenja ili vrijedi baš za sve igre, ne znam.

Cloud nisam isprobavao, ali logika mi je da kod njega nema nikakve instalacije. Isto kao ako igru pokrećeš lokalno mora biti instalirana.

Ne radi companion s X/S konzolama samo starim xbox one..

Mislim da nemam nekih opcija...

 

 

Bnet: mNik987#2148
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

cloud gaming ce ti radit preko vpna

 

 

A ovo drugo je kako ti je hex vec rekao, jedino ako je na popisu play anywhere igara, ili preko clouda mozda ako je na tom popisu ili remote igranje na mobitelu ili companion za koji si rekao da jos ne radi na x/s konzolama.

 

 

što se same igre tiče ne propuštaš puno koliko sam čuo od meni bliskih ljudi koji su ulozili par desetaka sati u nju, a i recenzija na hclu govori isto pa si čekiraj i to.

 

Možda da probaš sa motorsport managerom i modovima na steam workshopu?

7 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Uzeo game pass ultimate na 3 godine za nešto više od 100 eura, sad mi je još preostalo nabavit series x :)

 

vidim da ima na extreme digital za 4350 s narudžbom, ima li tko s njima iskustva? u komentarima na stranici ih ljudi pljuju za scalping i loš customer service. sljedeća najbolja cijena je gamershop sa 4500

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Trice kaže...

Uzeo game pass ultimate na 3 godine za nešto više od 100 eura, sad mi je još preostalo nabavit series x :)

 

vidim da ima na extreme digital za 4350 s narudžbom, ima li tko s njima iskustva? u komentarima na stranici ih ljudi pljuju za scalping i loš customer service. sljedeća najbolja cijena je gamershop sa 4500

 

Evo ti za 4 milje 

 

https://www.amazon.de/Microsoft-RRT-00009-Xbox-Series-1TB/dp/B08H93ZRLL

 

A ako ces kod nas ja bi prije uzeo u gamershopu nego u extreme digitalu jer tamo ljudi imaju uzasna iskustva kod reklamacija.

10 godina
offline
Xbox Series X

uzmi s amazona, u gamershopu ce te tako i tako slat microsoftu ako se ista dogodi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

Svoj Xbox X sam kupio u Instara, 4999-5% za gotovinu, izaslo me oko 4750. Iako sam mogao u Gamershop, Instar mi je jednostavniji u slučaju garancije jer se nalazi poslovnica blizu mene.

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice