XBOX 360 - pitanja i odgovori zaključana tema

poruka: 26
|
čitano: 7.258
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
XBOX 360 - pitanje

Zna  li možda itko, tj. imate li neke sugestije koliko bi još mogao trajati 360, odnosno kada bi trebao izaći ili biti najavljen nova verzija xbox-a. Zanima me pošto ozbiljno razmišljan uzeti xbxo 360 elite, pošto se više to isplati nego nadograđivati moj pc koji je soldan ali teško da će u buduće moći pokretati igre onako kako ja želim. Kad bolje razmislim, konzole su obično "trajale" 5god do dolaska nove, a već je prošlo toliko od lansiranja obe konzole (ps3 godinu manje).Pa me zanima da li se više isplatinadogradit pc ili kupit elite i hakirat ga? Vjeratno bi nadogradnja pc koštala više.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360 - pitanje
Sjeti se koliko su trajale sve sony-jeve konzole.ako če se neka konzola mijenjati u skorije vrijeme to bi trebao biti wii.za promjenu generacije nevidim još uvijek razloga.
14 godina
protjeran
offline
XBOX 360 - pitanje
Mene muci isto sto i tebe,u slicnoj smo situaciji.

Nismo proroci pa da znamo,pitaj vidovitog milana i druge fejkere sta ce biti.

Ja mislim uzeti na ljeto 360 elite ,nakon sta vidim sta ce biti sa xbox slimom koji ce biti predstavljen u lipnju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: XBOX 360 - pitanje

xbox 720 bi trebo izac za jedno dvije god a buduci da je to m$ isplati ga se kupit tek za neke 4 s tim da ce ziher kasnit god dana

 

ps4 bi trebo izac oko 2014 tak da je po meni bolje uzet ps3 ak mislis igrat orginale s tim da imas jos jedan super media centar

 

xbox360 sam imo nije me bas nes odusevio pogotovo u mulitimedijalne svrhe a stim da nisam imo prisup live-u sta mu je glavni adut

14 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360 - pitanje
onajkojineznaaznadanezna kaže...

Zna  li možda itko, tj. imate li neke sugestije koliko bi još mogao trajati 360, odnosno kada bi trebao izaći ili biti najavljen nova verzija xbox-a. Zanima me pošto ozbiljno razmišljan uzeti xbxo 360 elite, pošto se više to isplati nego nadograđivati moj pc koji je soldan ali teško da će u buduće moći pokretati igre onako kako ja želim. Kad bolje razmislim, konzole su obično "trajale" 5god do dolaska nove, a već je prošlo toliko od lansiranja obe konzole (ps3 godinu manje).Pa me zanima da li se više isplatinadogradit pc ili kupit elite i hakirat ga? Vjeratno bi nadogradnja pc koštala više.

 

kupi si xbox360, novi će, kada izađe biti sigurno jako skup (barem 4000kn), a i do izlaska ima još puno (barem još godinu dana do najavljivanja, a računaj s time da microsoft radi na project natalu koji je za xbox360, pa pretpostavljam da će pričkeati dok si ljudi nakupuju natal, pa tek onda lansirati novu konzolu). xbox je jednostavno bolji izbor ako hoćeš igrati puno igara (kad ga modificiraš, samo skidaš sa interneta i pržiš). i da, sa modificiranom konzolom se može na internet, igrati igre online, samo trebaš pazit da te ne uhvate sa kopirkom u konzoli dok si online.

15 godina
neaktivan
offline
XBOX 360 - pitanje
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2010 18:54 (onajkojineznaaznadanezna).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: XBOX 360 - pitanje

ako uzmes kod njih konzolu onda ti je modifikacija 5kn,mislim da je ovja prvi noviji al nemoj me drzat za rijec

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2010 20:57 (R4zOR229).
15 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360 - pitanje

kad bolje pogledan ovo prvo zapravo nije modificiranje već obični dvd pogon, ili se varam

15 godina
offline
RE: XBOX 360 - pitanje

yep to je Philipsov drive

13 godina
offline
XBOX 360 - pitanje

nisam siguran ali cujem da ce xbox 720 izaci negdje oko 2013 ili 2014. Za PS4 je potvrdjeno da ce izaci u 2014, osim ako ne bude smak svijet 2012.lol

http://www.youtube.com/beleudovice
 
1 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
XBOX 360 - pitanje
Smak svita sigurno xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: XBOX 360 - pitanje
dturko kaže...

nisam siguran ali cujem da ce xbox 720 izaci negdje oko 2013 ili 2014. Za PS4 je potvrdjeno da ce izaci u 2014, osim ako ne bude smak svijet 2012.lol

ajd ne bubaj gluposti daj mi linkove di su sony i ms to potvrdili!

14 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360 - pitanje
dturko kaže...

nisam siguran ali cujem da ce xbox 720 izaci negdje oko 2013 ili 2014. Za PS4 je potvrdjeno da ce izaci u 2014, osim ako ne bude smak svijet 2012.lol

ništa nije potvrđeno

XBOX Live: badcxx
13 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360 - pitanje
window-u-sobi kaže...

kupi si xbox360, novi će, kada izađe biti sigurno jako skup (barem 4000kn), a i do izlaska ima još puno (barem još godinu dana do najavljivanja, a računaj s time da microsoft radi na project natalu koji je za xbox360, pa pretpostavljam da će pričkeati dok si ljudi nakupuju natal, pa tek onda lansirati novu konzolu). xbox je jednostavno bolji izbor ako hoćeš igrati puno igara (kad ga modificiraš, samo skidaš sa interneta i pržiš). i da, sa modificiranom konzolom se može na internet, igrati igre online, samo trebaš pazit da te ne uhvate sa kopirkom u konzoli dok si online.

hvala stari...vidiš ja to nisam gledao tako...jer fkt za dvije-3 a možda i više god kako ti kažeš, novi xbox ce bit kojih 4000 kn...a toliko nebi dao za konzolu ma niti da je od zlata...jer cijena ce joj pasti tek za kojih godinu dana (na 3000 kn) a i to je puno...znaci kad to sve zbrojiš, trebas cekat mozda i do 5 god za novu konzolu...ajde sad razmisli koliko bi para trebao baci na nadogranju pc-a u tih 5 god...minimalno 6000 kn (možda sam pretjerao) a možda i nisam, jer ja sam prošle godine (negi u 5 mj kupio pc), i meni sad Just Cause 2 šteka na low detaljima o0???! reko cmon... procesor mi je amd dual core 6000+ i nvidia 9800gt s 512 mb...i imam  2 gb rama...i sad mi dođe da zaplacem dok vidim novi Crysis 2, and Crysis jedinicu sam morao igrati s low ili medium detaljima (ne sijecam se tocno) bez anti aliasing-a i anisotropic filtering-a...tako da konzola i samo konzola...

15 godina
neaktivan
offline
XBOX 360 - pitanje

jel teško flashati konzolu, jel ono baš teško ili se dade sredit nekako, tj. da li je komplicirano

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360 - pitanje
onajkojineznaaznadanezna kaže...

jel teško flashati konzolu, jel ono baš teško ili se dade sredit nekako, tj. da li je komplicirano

treba imati neku karticu i malo iskustva s tim.

ja sam ga flasho preko njuškala na LT1.1 za 100kn

XBOX Live: badcxx
15 godina
offline
RE: XBOX 360 - pitanje

EDIT:

 

a evo nadoh

 

http://www.se7ensins.com/forums/topic/32778-how-to-flash-a-benq-xbox-360/

 

mozda bi moglo i bez toga jel je to nis drugo neg dodatna sata kartica

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2010 16:20 (R4zOR229).
14 godina
neaktivan
offline
XBOX 360 - pitanje

VIA 6421A PCI CARD

XBOX Live: badcxx
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
XBOX 360 - pitanje

Novog xboxa bar neće biti 4godine. Izlazi project natal za OVAJ xbox a ova generacija se nemože puno nadograđivat.

[url=http://profile.mygamercard.net/IgorFastGun][img]http://card.mygamercard.net/gelsig/IgorFastGun.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
XBOX 360 - pitanje

mogu li se na xbox 360 kontroler priključit 2.5" slušalice

XBOX Live: badcxx
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360 - pitanje
RPG vs TENK kaže...

mogu li se na xbox 360 kontroler priključit 2.5" slušalice

ne. konektor na kontroleru napravljen je samo za headset. al možeš si prikopčat u TV slušalice pa tako slušat (tak mi je frend napravio)

15 godina
offline
RE: XBOX 360 - pitanje

onda kolko ja znam nemas mikrofon!

14 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360 - pitanje
R4zOR229 kaže...

onda kolko ja znam nemas mikrofon!

pa i netreba mi mikrofon samo slušalice.

znači može da ne kupujem bezveze

XBOX Live: badcxx
14 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360 - pitanje
R4zOR229 kaže...

onda kolko ja znam nemas mikrofon!

pa i netreba mi mikrofon samo slušalice.

znači može da ne kupujem bezveze

XBOX Live: badcxx
16 godina
offline
XBOX 360 - pitanje

Utor na xbox 360 kontroleru služi samo za chat ne i za zvuk igre.

 

I da moeš ukopčati 2,5mm slušalice, ali možeš uključiti i bilo koje 3,5mm slušalice, ali samo pod uvjetom da imaš adapter:

 

 

 

Inače, postoje specijalizirani headsetovi Turtlebeach koji mogu prenositi i zvuk igre i chat.

 

Ali kao što je netko gore napisao, ukopčaj sluške u TV ako ti ne treba chat.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2010 19:27 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360 - pitanje
Danny_HR kaže...

Utor na xbox 360 kontroleru služi samo za chat ne i za zvuk igre.

 

I da moeš ukopčati 2,5mm slušalice, ali možeš uključiti i bilo koje 3,5mm slušalice, ali samo pod uvjetom da imaš adapter:

 

 

 

Inače, postoje specijalizirani headsetovi Turtlebeach koji mogu prenositi i zvuk igre i chat.

 

Ali kao što je netko gore napisao, ukopčaj sluške u TV ako ti ne treba chat.

ništa onda hvala na pomoči ipak ču nastavit igrat s zvučnicima

XBOX Live: badcxx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice