Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.751.229
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Joky007 kaže...

oled ima super sliku ali problemi nakon 2 godine sa burn in-om, ako ima 5 godina jamstva onda uzimaj, sa 2 godine nista

 

Moj ima 2 i pol godine. Javim ti kad se pojavi burnin. Do onda guštam i razmišljam o još većem OLED TVu.

 Doslovno to. Jedini problem kad kupiš novi TV je što ćeš shvatiti za mjesec dana da si trebao uzeti veći 

He who is brave is free.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Super nadam se da ti se nebude, al nisu svi te srece

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

Super nadam se da ti se nebude, al nisu svi te srece

 

A gle, "nisu svi te sreće" vrijedi s bilo čim u životu.

Postoje hrpe testova OLED burnina i situacija je poprilično dobra.

A nisu ni OLEDi više tako skupi kao prije 5-6 godina, cijene su vrlo pristupačne za 55'' TVe. Isplati se jer je slika savršenstvo.

No, ne nagovaram nikoga, svatko sam mora odlučiti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ekipa!

Jedno pitanjce, zanima me kako se ps5 ponaša kad je psojen na FullHD TV. Kako se onda ponašaju one graficke postavke (performance, rt i slicno)

Taman sam u kupnji pa mi je palo napamet ali nisam baš uspio naći online.

Hvala

Sony Alpha A7III, 16-35mm 2.8 GM, 70-200mm 2.8 GM II, 55mm 1.8, 85mm 1.4, DJI Ronin S2
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
omomomomoomm kaže...

Ljudi moze pomoc. Trazim TV  koji bi mi sluzio za  PS5 i IPTV (znaci trebao bi biti i android) doslovno neznam sto da kupim. Dal je za PS5 bitno da TV bude HDR10+ ili moze bit i HDR10?  moze neke preporuke sto uzeti za 6500-7000kn do 140cm.  

 

Sto kazete na ovaj TV https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHI-55OLED707-12/  

 

Imam 65icu, preporučam. Panel od LG C1, ima apsolutno sve aktualne tehnologije...

 

Pusti ove bapske priče o burn in-u. Ako nećeš samo jednu jedinu igru vrtiti ili gledati cijele dane HRT3 nećeš imati problema.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma ne dira me burn in. Da tak razmisljam nebi nista kupio.  

 

Kak ti funkcionira android na tom tv-u? Meni android zapravo treba da skinem 2 aplikacije (maxi tv i perfect player) da si ucitam IPTV liste i doslovno za nista drugo. 

 

Znaci tv je za uzeti i kraj price.

 

 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
omomomomoomm kaže...

Ma ne dira me burn in. Da tak razmisljam nebi nista kupio.  

 

Kak ti funkcionira android na tom tv-u? Meni android zapravo treba da skinem 2 aplikacije (maxi tv i perfect player) da si ucitam IPTV liste i doslovno za nista drugo. 

 

Znaci tv je za uzeti i kraj price.

 

 

 Ja imam stariju verziju 705 od 65 inča i vrlo sam zadovoljan premda nema 2.1 HDMI ulaz.

 

Tako da nećeš progriješiti

 

Android ko android... meni je koristan radi button mapera da preraspodijelim tipke na daljinskom i Kodija preko kojeg streamam filmove direktno sa Pc-a koji radi 24/7

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo prodajem lg i philips sa burn-inom ako je tko zainteresiran

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
omomomomoomm kaže...

Ma ne dira me burn in. Da tak razmisljam nebi nista kupio.  

 

Kak ti funkcionira android na tom tv-u? Meni android zapravo treba da skinem 2 aplikacije (maxi tv i perfect player) da si ucitam IPTV liste i doslovno za nista drugo. 

 

Znaci tv je za uzeti i kraj price.

 

 

 

Zašto ne tivimate? Nema bolje Android aplikacije za IPTV.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Baš sam jučer bio u Elipsu i iznenadio sam se kako su OLED-i postali cjenovno pristupačni. A slika je predobra, tako da svatko tko razmišlja o tv-u i spreman je dati malo više novaca u odnosu na budget tv-e treba razmišljati samo u smjeru OLED-a. 

 
6 1 hvala 0
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

Evo prodajem lg i philips sa burn-inom ako je tko zainteresiran

 

Jbg ti ne znaš ni televiziju gledati 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
omomomomoomm kaže...

Ma ne dira me burn in. Da tak razmisljam nebi nista kupio.  

 

Kak ti funkcionira android na tom tv-u? Meni android zapravo treba da skinem 2 aplikacije (maxi tv i perfect player) da si ucitam IPTV liste i doslovno za nista drugo. 

 

Znaci tv je za uzeti i kraj price.

 

 

 

Dobar je Android, nije da leti, al je relativno brz. Ne osjetim razliku u brzini otvaranja app-ova u odnosu na Tizen koji sam imao na prijašnjem QLED-u.

 

Al zato Ambilight... skoro je bolji za gejming nego za filmove.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.3.2023 9:28 (Chronosus).
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Forspoken, One Piece Odyssey, Sonic Frontiers trenutno na popustu.

Essential Picks Sale će biti dostupna do 30. Ožujka

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
2 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
omomomomoomm kaže...

Ljudi moze pomoc. Trazim TV  koji bi mi sluzio za  PS5 i IPTV (znaci trebao bi biti i android) doslovno neznam sto da kupim. Dal je za PS5 bitno da TV bude HDR10+ ili moze bit i HDR10?  moze neke preporuke sto uzeti za 6500-7000kn do 140cm.  

 

Sto kazete na ovaj TV https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHI-55OLED707-12/  

 Uzmi ovaj i ne moras se puno misliti. Ambilight je cudo, ima HDMI 2.1., radit ce ti one PS5 funkcije ALLM i VRR. 120hz. Cijena je top, meni je TV vrh.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kaj to znači kad i dalje ne mogu kupovat sa karticom nego sa šugavim bonovima gdje mi ostaju pare bezveze.
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sta je ovo,izgleda odlicno.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Joky007 kaže...

oled ima super sliku ali problemi nakon 2 godine sa burn in-om, ako ima 5 godina jamstva onda uzimaj, sa 2 godine nista

 

Moj ima 2 i pol godine. Javim ti kad se pojavi burnin. Do onda guštam i razmišljam o još većem OLED TVu.

Moj oled ima sada već 4 godine i nisam ništa primjetio neobično na ekranu a upaljen je svaki dan najmanje 7 sati. Ista stvar. Nakon ovog iskustva u obziro dolazi samo oled većeg ekrana. Razmišljam da uzmem novi 65" LG kada izađe ovo ljeto. Postoje televizori i postoji oled. Niti jednog trenutka nisam razmišljao o mogućim problemima već samo o guštu koji mi pruža a on je nevjerojatan.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Moj oled ima sada već 4 godine i nisam ništa primjetio neobično na ekranu a upaljen je svaki dan najmanje 7 sati. Ista stvar. Nakon ovog iskustva u obziro dolazi samo oled većeg ekrana. Razmišljam da uzmem novi 65" LG kada izađe ovo ljeto. Postoje televizori i postoji oled. Niti jednog trenutka nisam razmišljao o mogućim problemima već samo o guštu koji mi pruža a on je nevjerojatan.

 

Pa da, moj je 2.5 godine i nisam ga pazio ni malo. Ok, nisu 2.5 godine sad neka velika brojka za TV, ali TV je uređaj koji se koristi više od svih drugih kućanskih aparata u kućanstvu zajedno. Upaljen je nekad i po 16h dnevno čak i kad ga nitko ne gleda. Naravno, većinu vremena je u SDR kvaliteti na maxtvu pa i to vjerojatno pomaže u očuvanju ekrana. Ostalo je razni 4k HDR streaming i playka. PC ne spajam na njega.

Nek izdrži još dvije tri godine i to je sasvim ok.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Sta je ovo,izgleda odlicno.

 

 Podsjeca na Darksiders imho.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

pa nema pravila da se svi kvare, i na obicnim led tv odlaze ledice nakon 2 godine ili ekrani, recimo samsung tu i q modeli su imali problema sa ekranima i ak ti ode van jamstva mozes ga bacit

10 godina
offline
Sony PlayStation 5
Imam LGb8 55 od 12/2018,i jako me nervira.Sve radi isto kao prvog dana,nikako da se pokvari pa da kupim veći Oled od 65 inch.
Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

PlayStation Plus GAMES - MARCH 2023

 

PlayStation Plus EXTRA GAMES CATALOG 

 

GHOSTWIRE TOKYO PS5

IMMORTALS FENYX RISING PS4, PS5

R6 Extraction PS4, PS5

Tchia PS4, PS5

Uncharted Legacy of thieves PS5

Life Is Strange: True Colors PS4, PS5

LIFE IS STRANGE 2 PS4

Dragon Ball Z: Kakarot PS4, PS5

Street Fighter V Champion Edition PS4

Untitled Goose Game PS4

Final Fantasy Type-0 HD PS4

Rage 2 PS4

Neo: The World Ends with You PS4

HAVEN PS4

 

PlayStation Plus Premium | Classics

 

Ridge Racer Type 4 | PS1

Ape Escape 2 | PS1

Syphon Filter: Dark Mirror | PSP

 

Moj PC  
12 0 hvala 8
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
torente 35 kaže...
Imam LGb8 55 od 12/2018,i jako me nervira.Sve radi isto kao prvog dana,nikako da se pokvari pa da kupim veći Oled od 65 inch.

 

Frendu je na B8 na kraju riknuo cijeli panel (naravno, van garancije), al burnina nigdje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

PlayStation Plus GAMES - MARCH 2023

 

PlayStation Plus EXTRA GAMES CATALOG 

 

GHOSTWIRE TOKYO PS5

IMMORTALS FENYX RISING PS4, PS5

R6 Extraction PS4, PS5

Tchia PS4, PS5

Uncharted Legacy of thieves PS5

Life Is Strange: True Colors PS4, PS5

LIFE IS STRANGE 2 PS4

Dragon Ball Z: Kakarot PS4, PS5

Street Fighter V Champion Edition PS4

Untitled Goose Game PS4

Final Fantasy Type-0 HD PS4

Rage 2 PS4

Neo: The World Ends with You PS4

HAVEN PS4

 

PlayStation Plus Premium | Classics

 

Ridge Racer Type 4 | PS1

Ape Escape 2 | PS1

Syphon Filter: Dark Mirror | PSP

 

 Šta nije Ape Escape 2 igra za PS2 ?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dostupan je FAR CRY 5 60 FPS UPDATE
Moj PC  
3 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Dostupan je FAR CRY 5 60 FPS UPDATE

 Bolje nego nikad, al ono mogli su i malo ranije to napraviti...

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

PlayStation Plus GAMES - MARCH 2023

 

PlayStation Plus EXTRA GAMES CATALOG 

 

GHOSTWIRE TOKYO PS5

IMMORTALS FENYX RISING PS4, PS5

R6 Extraction PS4, PS5

Tchia PS4, PS5

Uncharted Legacy of thieves PS5

Life Is Strange: True Colors PS4, PS5

LIFE IS STRANGE 2 PS4

Dragon Ball Z: Kakarot PS4, PS5

Street Fighter V Champion Edition PS4

Untitled Goose Game PS4

Final Fantasy Type-0 HD PS4

Rage 2 PS4

Neo: The World Ends with You PS4

HAVEN PS4

 

PlayStation Plus Premium | Classics

 

Ridge Racer Type 4 | PS1

Ape Escape 2 | PS1

Syphon Filter: Dark Mirror | PSP

 

Kada se sjetim izlaska RR Type 4....nismo mogli vjerovat kako dobro to izgleda na Playstationu 1,Namco je izvukao zadnje nezamislive kapi snage sa tom igrom.

Mislim da je to bila 1998 ili 1999 ne sjecam se tocno ❤️❤️❤️

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kak da ovo iskoristim ak nigdje nema koda? Prvi put sad to kupujem. Jučer sam kupio u Sparu na blagajni. Nadam se da nije kod na računu 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2023 7:16 (gocc01).
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Kak da ovo iskoristim ak nigdje nema koda? Prvi put sad to kupujem.

 lol XD

 

nisam nikad vidio bon karticu sa ovim zaobljenim dijelom.

uvijek je bila ravna.

Steam ID: Engineer ; Origin ID: DadEngineer
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2023 7:13 (MasterG).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice