Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.754.569
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

ma ljudi pametuju i kompliciraju, nikad nije bilo lakše prodati nešto. Imaš njuškalo, marketplace, forume, ma šta god hoćeš. Uzmeš PS5, odigraš koliko trebaš i utopiš dalje ako ti ne treba, pa ja sam prodao ps4 pro bez ikakvih problema prije da mjeseca, u roku od dva dana nakon stavljanja oglasa.

 

Uzmeš, naigraš se, prodaš dalje. Svakako moraš neke novce izgubiti, ne možeš igrati za 0 kn.

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisu iskoristili ni blizu potencijal ''obicne'' petice a ovdje se vec prducka o PRO verziji. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prošli mjesec je bilo da Pro izlazi u 4. mj evo samo se pomiče datum tako da sam malo septičan.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2023 18:08 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bilo je da će u travnju najaviti što točno izlazi
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Prošli mjesec je bilo da Pro izlazi u 4. mj evo samo se pomiče datum tako da sam malo septičan.

Kakav se datum pomiče? Sony je neslužbeno na ovogodišnjem CES-u najavio novu konzolu koju su neki prozvali slim jer se izbacuje disk pogon. Znači od 9 mjeseca prestaje proizvodnja dva sadašnja modela te će se prodavati samo jedan model bez disk pogona. On će se prodavati odvojeno ili uz konzolu pa ćeš moći birati. Još se spominjalo da će se ići na novi procesor koji će biti što se snage tiče identičan sadašnjem osim što će biti štedljiviji po potrošnji, manje će se grijati, jeftiniji itd itd. Te kako to biva kada se prelazi na novu reviziju bit će i nekih promjena unutar same konzole zbog pojeftinjenja proizvodnje koje neće utjecati na perfomanse. Ta nova revizija konzole bit će 4 po redu te naslovljena D chassis CFI 1316, ako gledamo slijed brojeva dosadašnje tri revizije. Sony nije niti jednu riječ do sada rekao o mogućeoj pro verziji i čisto sumnjam da će svjetlo dana ugledati tako brzo. No o ovoj bez disk pogona priča se već nego vrijeme te po pričama konzola je već podijeljena beta testerima koji je testiraju kao i razvojnim studijima. Sve se to dalo isčitati po netu zadnjih 6 mjeseci a na CES-u je došla neslužbena potvrda.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kako sad ide s kupnjom zbog promjene valute? Kaže da mogu kupit samo preko walleta? Kak da napunim wallet?
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

To pitanje je bilo valjda tisucu puta u ovoj temi, a da se koristi trazilica mozda?

 

1. Skines aircash u njemu imas za nadopunu bonova

 

2. Imas na keks-u takodjer

 

3. Imas na aplikaciji od teleoperatera a1 , mislim da ima i telemach

 

4. Kupis na kiosku, benzi , trgovinama bonove

 

Ima dosta opcija , vidi koja tebi pase

Moj PC  
9 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

To pitanje je bilo valjda tisucu puta u ovoj temi, a da se koristi trazilica mozda?


 

2. Imas na keks-u takodjer

 U samoj aplikaciji? Gdje?

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

bas gledam u keksu i ja nemam te opcije za psn

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Baš šokantno s obzirom da ih prošle godine nigdje nije bilo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Gajotres kaže...
Prošli mjesec je bilo da Pro izlazi u 4. mj evo samo se pomiče datum tako da sam malo septičan.

Kakav se datum pomiče? Sony je neslužbeno na ovogodišnjem CES-u najavio novu konzolu koju su neki prozvali slim jer se izbacuje disk pogon. Znači od 9 mjeseca prestaje proizvodnja dva sadašnja modela te će se prodavati samo jedan model bez disk pogona. On će se prodavati odvojeno ili uz konzolu pa ćeš moći birati. Još se spominjalo da će se ići na novi procesor koji će biti što se snage tiče identičan sadašnjem osim što će biti štedljiviji po potrošnji, manje će se grijati, jeftiniji itd itd. Te kako to biva kada se prelazi na novu reviziju bit će i nekih promjena unutar same konzole zbog pojeftinjenja proizvodnje koje neće utjecati na perfomanse. Ta nova revizija konzole bit će 4 po redu te naslovljena D chassis CFI 1316, ako gledamo slijed brojeva dosadašnje tri revizije. Sony nije niti jednu riječ do sada rekao o mogućeoj pro verziji i čisto sumnjam da će svjetlo dana ugledati tako brzo. No o ovoj bez disk pogona priča se već nego vrijeme te po pričama konzola je već podijeljena beta testerima koji je testiraju kao i razvojnim studijima. Sve se to dalo isčitati po netu zadnjih 6 mjeseci a na CES-u je došla neslužbena potvrda.

Jel čitaš postove govorimo o PS5 Pro :D :D :D :D  koji se launcha u četvrtom mjesecu https://www.gizchina.com/2023/01/23/sony-will-launch-the-ps5-pro-in-april-2023-with-liquid-cooling/ ali evo sad pomiču datum launcha PS5 Pro na šesti mjesec :D :D :D :D 

 

Dakle rezime dvije iste vijesti s iste stranice. U narodu zvani clickbait

 

SONY WILL LAUNCH THE PS5 PRO IN APRIL 2023 WITH LIQUID COOLING!

 

THE PS5 PRO WILL LAUNCH IN JUNE 2023 AND HERE ARE THE PRICES

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 11:57 (Gajotres).
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bok
Pitanje se može na ps5 kak duže snimati gemplej a ne samo 1 sat?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

 Baš šokantno s obzirom da ih prošle godine nigdje nije bilo.

Ovdje ih nije bilo niti za blagdane,u pocetku prvog mjeseca su stigli na police trgovina i o tome sam pisao,i sad ih opet nema nigdje.Sve rasprodano 🤣🤣🤣🤣

Sonyevcima je sad sigurno zao sto nisu digli cijenu na 1200eu 😁

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sa konzolem ne mozes duze od 1h. Moras kupiti capture card ili editirati vise videa od 1h u veci video.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

bas gledam u keksu i ja nemam te opcije za psn

 Evo ......

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav ekipa,
Nešto su skupi 12m essentials preko trecih stranica? Us account za 47eur najjeftinije?
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...
Gemmy kaže...

bas gledam u keksu i ja nemam te opcije za psn

 Evo ......

 Nemam tu opciju :(

11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 10:32 (ursusc355).
Moj PC  
0 12 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Namjeravam kupiti Hogwarts Legacy edition koji se moze igrati na PS4 i na PS5. Ako krenem igrati na PS5 i saveam game u cloudu, mogu li nastaviti kasnije igrati na PS4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ursusc355 kaže...

Imam pitanje u vezi PSP konzole. Prvi vlasnik, očuvana. Nisam palio godinu dana. Juče upalim i pojavi se početni ekran gdje treba postaviti vrijeme i datum i treba potvrditi sa X i neće. Čitao na internetu da postoji taj problem. Pokušao sam svašta ali nisam uspio. Jednostavno nerade tipke sa desne strane. Žao mi ga jer je faktički ko nov, htio igrati front mission 3 i parasite eve 2. Modificirana je također. Jel ima netko ideju kako da to popravim. ili kome da šaljem ako neko zna to popraviti recimo. Hvala.

Ti mislis da ce tebi netko htjet pomoc uz tvoje psihoticno ponasanje?

Zadnji put kad sam javno pisao da sta nije u redu sa tobom clanovi su mi slali poruke da si ti onaj psiho PS2master koji je protjeran sa svakog zamislivog foruma gdje se ikad ulogirao.

Ovdje ispoljavas svoju bolest tako sto stalkas hrpu clanova i djelis TD,sasvim legitiman razlog da te se trajno protjera.

 

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus Extra Igre za ovaj mjesec
Horizon 2 (extra ili premium)
RE7
Scarlet Nexus
Borderlands 3



Leaker oznacava horizon s premium oznakom. Znat cemo vise poslijepodne
Moj PC  
5 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
ursusc355 kaže...

Imam pitanje u vezi PSP konzole. Prvi vlasnik, očuvana. Nisam palio godinu dana. Juče upalim i pojavi se početni ekran gdje treba postaviti vrijeme i datum i treba potvrditi sa X i neće. Čitao na internetu da postoji taj problem. Pokušao sam svašta ali nisam uspio. Jednostavno nerade tipke sa desne strane. Žao mi ga jer je faktički ko nov, htio igrati front mission 3 i parasite eve 2. Modificirana je također. Jel ima netko ideju kako da to popravim. ili kome da šaljem ako neko zna to popraviti recimo. Hvala.

Ti mislis da ce tebi netko htjet pomoc uz tvoje psihoticno ponasanje?

Zadnji put kad sam javno pisao da sta nije u redu sa tobom clanovi su mi slali poruke da si ti onaj psiho PS2master koji je protjeran sa svakog zamislivog foruma gdje se ikad ulogirao.

Ovdje ispoljavas svoju bolest tako sto stalkas hrpu clanova i djelis TD,sasvim legitiman razlog da te se trajno protjera.

 

 

 

Ma uopće nije problem u tome, nek dijeli TD, lik je legenda i zabavan je po tom pitanju. Ljudi se mogu i promijeniti s godinama.

Problem je što pita za očito pokvareni modificirani PSP u grupi za PS5.

Ok, možda mu netko i može kratko odgovoriti ako pozna nekog da to servisira, it's a long shot. Ali TD-ove je svakako zaslužio za razliku od njegovih žrtava :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
ursusc355 kaže...

Imam pitanje u vezi PSP konzole. Prvi vlasnik, očuvana. Nisam palio godinu dana. Juče upalim i pojavi se početni ekran gdje treba postaviti vrijeme i datum i treba potvrditi sa X i neće. Čitao na internetu da postoji taj problem. Pokušao sam svašta ali nisam uspio. Jednostavno nerade tipke sa desne strane. Žao mi ga jer je faktički ko nov, htio igrati front mission 3 i parasite eve 2. Modificirana je također. Jel ima netko ideju kako da to popravim. ili kome da šaljem ako neko zna to popraviti recimo. Hvala.

Ti mislis da ce tebi netko htjet pomoc uz tvoje psihoticno ponasanje?

Zadnji put kad sam javno pisao da sta nije u redu sa tobom clanovi su mi slali poruke da si ti onaj psiho PS2master koji je protjeran sa svakog zamislivog foruma gdje se ikad ulogirao.

Ovdje ispoljavas svoju bolest tako sto stalkas hrpu clanova i djelis TD,sasvim legitiman razlog da te se trajno protjera.

 

 

 

 

pa kako sad to, ja sam mislio da je ursus dobri duh foruma 

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ursusc355 kaže...

Hvala.

Editiralo poruku dok sam stigao quotati :) moguće je da samo treba očistiti konektore na ploči ili kontakte tipaka s desne strane. Nekome tko zna što radi je možda pola sata posla.

 

https://www.ifixit.com/Guide/PSP+300xc+Motherboard+Replacement/4287 dovoljno je doći do Step 8 i pokušati maknuti tipke i očistiti sve ispod njih izopropil alkoholom.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

A gle,svi mi nekad zasluzimo TD ili TU ali to "zaradimo" kroz rasprave tojest socijalizaciju na ovom forumu.

Ovaj lik je cisti primjer online psihopata kojemu je doslovno pa jedina svrha ovdje da unosi nemir u zajednicu u svrhu nekog vlastitog bolesnog zadovoljstva.

 

 

:-) A to bi se isto moglo napisati i za tebe i mene :-)

No, kužim što hoćeš reći.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 11:32 (Bitanga).
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

A gle,svi mi nekad zasluzimo TD ili TU ali to "zaradimo" kroz rasprave tojest socijalizaciju na ovom forumu.

Ovaj lik je cisti primjer online psihopata kojemu je doslovno pa jedina svrha ovdje da unosi nemir u zajednicu u svrhu nekog vlastitog bolesnog zadovoljstva.

 

 

:-) A to bi se isto moglo napisati i za tebe i mene :-)

Ni ti ni ja ne egzistiramo na ovom forumu da bi stalkali i djelili TD,lik to radi hrpi clanova.

Ako ti zajednica ne odgovara,makni se.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

pa kako sad to, ja sam mislio da je ursus dobri duh foruma 

 Ursus, ghost of "thumb down" past, present and future 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne treba se obazirati na like i dislike.
Ursus je privatno dobar covjek, imao sam prilike popricati s njim preko sms-a. Ne zamaram je njegovim td, nemojte ni vi. Dnevno dobijem hrpu dislikeova na YT jer postoje takvi ljudi koji se vole razlikovati od drugih.
Osudite ljude koji se lose ponasaju i vrijeđaju na forumu, pustite TD, tko to gleda.
Moj PC  
10 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ne treba se obazirati na like i dislike.
Ursus je privatno dobar covjek, imao sam prilike popricati s njim preko sms-a. Ne zamaram je njegovim td, nemojte ni vi. Dnevno dobijem hrpu dislikeova na YT jer postoje takvi ljudi koji se vole razlikovati od drugih.
Osudite ljude koji se lose ponasaju i vrijeđaju na forumu, pustite TD, tko to gleda.

 Ja ga ne poznajem niti sam ikada imao doticaja sa kolegom, ali nekako sam uvjeren da on ustvari tjera zajebanciju sa tim TD.... :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice