Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.739
|
čitano: 4.910.448
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja i dalje nekako držim da će nas Sancta Domenica iznenadit i da će nam paketi stići 19-20.11 imam neki "osjećaj" neznam dali je to pomalo zbog blagdana što dolaze ali ono....

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

aj nek meni sad netko ovo objasni

 

 

znači tenisačica Naomi Osaka igra Resident Evil 8 (Village). Prvo mi nije jasno kako su nju povezali sa promocijom igre. Drugo, kaže da će ovo biti najbolji RE dosad, a onda kaže da nije igrala nijedan. Treće, ono malo gameplaya što vidimo izgleda baš loše, štekavo, nikakvo.

 

Osobe koje su ovo osmislile ne bi dao da mi promoviraju čobanijada + belot turnir u navjećoj rupetini od birtije u selu.

Moj PC  
7 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Ja i dalje nekako držim da će nas Sancta Domenica iznenadit i da će nam paketi stići 19-20.11 imam neki "osjećaj" neznam dali je to pomalo zbog blagdana što dolaze ali ono....

 e moj kolega naivni u zlatno doba GLS-a da u tužno doba HP ekspressa ne

Cansee kaže...

aj nek meni sad netko ovo objasni

 

 

znači tenisačica Naomi Osaka igra Resident Evil 8 (Village). Prvo mi nije jasno kako su nju povezali sa promocijom igre. Drugo, kaže da će ovo biti najbolji RE dosad, a onda kaže da nije igrala nijedan. Treće, ono malo gameplaya što vidimo izgleda baš loše, štekavo, nikakvo.

 

Osobe koje su ovo osmislile ne bi dao da mi promoviraju čobanijada + belot turnir u navjećoj rupetini od birtije u selu.

 bacaju random ljude isto prije 2 tjedna onaj raper zaljepio sliku na instagram svi se razglabali o tome ja nikad cuo za covjeka.
 valjda pronalaze "bogate i slavne" da promoviraju igru neovisno o njihovom gaming "iskustvu".

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa obična reklama. Nije to ništa čudno niti novo. Uzmeš osobu koja je poznata i platiš ju da ti promovira konzolu/igru. Isto su napravili i sa onim Travisom Scottom nedavno. U 99% slučajeva poznate osobe koje reklamiraju bilo koji proizvod nisu nikad ni čuli za njega niti ga koristili.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Sony PlayStation 5

Kak stojite vi koji ste narucili produzetkom ugovora u t-comu? Specificno me zanima drugi val. Imate informaciju jel to dolazi 19.11. ili puno kasnije? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Objašnjenje: top tenisači pokušavaju pokrpati svoj kućni budžet na svaki mogući način jer... korona.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

Kak stojite vi koji ste narucili produzetkom ugovora u t-comu? Specificno me zanima drugi val. Imate informaciju jel to dolazi 19.11. ili puno kasnije? 

 Prema dostupnim informacijama drugi val neće biti ove godine. 

12 godina
suspendiran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
SimeKZ kaže...

Kak stojite vi koji ste narucili produzetkom ugovora u t-comu? Specificno me zanima drugi val. Imate informaciju jel to dolazi 19.11. ili puno kasnije? 

 Prema dostupnim informacijama drugi val neće biti ove godine. 

 One dodatne konzole koje su dosle tjedan dana nakon prvih prednarudzbi. Zanimljivo. Bitno da se reklamiralo da i taj mali dio konzola dolazi zajedno za prvim preorderima.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Budući da sam jedan od nesretnika koji nije uspio preorderat nigdje kod nas PS5 na vrijeme, zadnjih par dana se raspitujem gdje će se iduće moći najprije naručiti konzola.

Links

Poštovani,
očekujemo iza službenog datuma izlaska na tržište no nemamo još točne informacije.
Ukoliko Vam možemo još kako pomoći, slobodno nas kontaktirajte!
Instar

Poštovani,

Trenutno nemamo infomaciju o dolasku novih količina.

Čim dobijemo informaciju, objavit ćemo ju na našoj stranici.

 

Santa Domenica
Poštovani,
prednarudžbe biti će ponovno aktivne 19.11.
Datum isporuke konzola za sada nažalost nije poznat, sve info će biti objavljene na web shopu.

 

A1

Bio sam na razgovoru na chatu s agentom i rekao je da će 19.11 biti moguće uzimanje PS5 ali samo uz produljenje ili novi ugovor. Ja sam se raspitivao za Flatbox.
-Uređaj se može uzeti uz produljenje ili aktivaciju novog ugovora.
-Moći ćete uzeti PS5 uz Flatbox uslugu.
-Možete napraviti prednarudžbu, a kolege će Vas povratno kontaktirati u veze cijele ponude. Uređaj se šalje 20 dana nakon aktivacije ugovora.


Ima možda tko kakav drugi info di bi moglo bit moguće i kad naručit uskoro?

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 13:13 (Scrappy).
Moj PC  
0 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Scrappy kaže...

Ima možda tko kakav drugi info di bi moglo bit moguće i kad naručit uskoro?

 

Pa ako nitko od prodavača nema informaciju kada će konzole ponovno biti dostupne, čisto sumnjam da ima netko sa strane. Valjda bi oni bili prvi koji bi znali taj info. Ja sam poprilično siguran da neće biti ništa do iza nove godine, a i ako bude prije toga to će biti neke male količine koje će se odmah razgrabiti. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bio u dućan gdje naručio ps5 u vezi nekih računa. Na kraju pitam za ps5 i kaže mi 100% stižu nakon 15.11 i da bi već taj tjedan mogao dobiti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

a sta se tak opterecujete pa tek je dosla, nece ps6 doc sljedece godine.
cekao mj, dva, tri bmk. imat cu je sljedece god znam da necu morat cekat do prosinca
iduce god da se pojavi u ducanima opet. momci bit ce plejki nas nece, treba vise uzivat u zivotu i pivi.
jebote plejka

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 13:49 (bloodborne).
Moj PC  
6 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...

 ja da igram sa tobom fifu, cilj bi mi bio da pobijedim..... a ne da zurim u ekran kakva je grafika....

 

 Vidiš, ja sam kupio PS5 samo zbog fife jer mi je bitan kompletan doživljaj igranja. Ostale igre me ne interesiraju. Uvijek sam novu konzolu kupovao isključivo zbog pesa ili fife.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

U kojem ducanu si ga narucio?

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
4mal kaže...

U kojem ducanu si ga narucio?

 Koga pitaš? Ja u SD.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Marciliusa

 

ja isto u SD...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Robert_84 kaže...

 ja da igram sa tobom fifu, cilj bi mi bio da pobijedim..... a ne da zurim u ekran kakva je grafika....

 

 Vidiš, ja sam kupio PS5 samo zbog fife jer mi je bitan kompletan doživljaj igranja. Ostale igre me ne interesiraju. Uvijek sam novu konzolu kupovao isključivo zbog pesa ili fife.

 cisto me ovak zanima koja je razlika u fifi ako ju igras na pcu ili na ps4? naravno, govorim o igranju s ds4 na oba uredaja. 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...
movie kaže...
Robert_84 kaže...

 ja da igram sa tobom fifu, cilj bi mi bio da pobijedim..... a ne da zurim u ekran kakva je grafika....

 

 Vidiš, ja sam kupio PS5 samo zbog fife jer mi je bitan kompletan doživljaj igranja. Ostale igre me ne interesiraju. Uvijek sam novu konzolu kupovao isključivo zbog pesa ili fife.

 cisto me ovak zanima koja je razlika u fifi ako ju igras na pcu ili na ps4? naravno, govorim o igranju s ds4 na oba uredaja. 

 Na PC-u je puno manja baza igrača. A to utječe na recimo Ultimate Team (mod zbog kojeg 99% igrača uopće igra FIFA-u). Market sa igračima je manji, kartice obično skuplje itd. A ima i cheatera.

 

A mislim da PC igra ove godine neće dobivati update kad izađe next gen verzija FIFA-e sad u sljedećem mjesecu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 13:59 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

T-com. Tako kaže, vidjeti ćemo ubrzo.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

 cisto me ovak zanima koja je razlika u fifi ako ju igras na pcu ili na ps4? naravno, govorim o igranju s ds4 na oba uredaja. 

Razlika je ogromna. Prva i najvažnija, nema varalica koje su upropastile gušt igranja na računalu. Zato smo svi i pobjegli prije par godina s računala na jednu od konzola. Drugo, na PS imaš preko 10 milijuna igrača dok na računalu ima oko 200k igrača. Znači vidiš kolika je to razlika u korist PS. Samim time pošto svi igramo fut na PS je veća baza igrača, neusporedivo veći market koji opet donosi bitno manje cijene kartica. Osim toga s protivnikom te spaja u sekundi jer je more igrača svaki dan zakucano za PS. Na kraju i ne manje bitno nekako mi je ugodnije igrati na velikom ekranu zavaljen u fotelju nego sjediti na stolici ispred malog monitora. Komfor i gušt igranja na konzolama je neusporedivo veći.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uletim ja jučer u Links i sa vrata odma u glavu: pajdo daj odma dva plajstejšna 5, za mene s diskom a za malog bez diska... Kaže pajdo, ništa do Božića, reko onda ništa daj mi taj produžni kabel da nisam đabe dolazijo

 
19 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bude radio DS5 na PS4 Pro?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

Bude radio DS5 na PS4 Pro?

 Ne radi. Samo PS4 kontroler radi na PS5 (i to samo u PS4 igrama), a obrnuto ne.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marko kaže...
Bitanga kaže...
Marko kaže...
Gale92 kaže...

Dali je netko od vas naručio preko Svijet-Media DualSense kontroler... kada se može očekivati dolazak?

Ja sam od njih prednaručio konzolu u onom prvom šusu prednarudžbi (18.9. mislim). Pitao sam ih ima li šanse da stigne poštom na adresu baš na datum izlaska u Europi (19.11.), rekli su da ne mogu ništa garantirati.

 

Tako da pretpostavljam da je slična stvar i za kontroler, vjerojatno onaj tjedan od 23.11. pa nadalje.

Pa naravno, što bi rekli uopće, zašto bi oni garantirali išta kad ne dostavljaju oni nego kurirska služba.

Ogradili su se i to je ok, no to ne znači da neće doći na vrijeme.

 Istina. A i da dođe tjedan poslije, što sad, neće propasti svijet zbog 4 dana.

Gale92 kaže...
Marko kaže...

 Istina. A i da dođe tjedan poslije, što sad, neće propasti svijet zbog 4 dana.

 Ma naravno da neće, samo pitam

Sta ja jos necu procitat ovdje.

Pa naravno da ce propasti. Zelim je jos jucer, a ne 4 dana kasnije  

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
Al zato DS5 radi na PS3 😄

 Da, PS3 je tu bog i batina što se tiče podrške za sve žive kontrolere a isto tako i za multimediju je dugo vremena bio bolji of PS4.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Upravo su mi javili u SDu kako je isporuka verzije sa citacem na adresu 19.11 pa nadalje....znaci ne mogu nam garantirat taj 19. iako sam prednarcuio medu prvima....

 
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ljudi kodnas Playstation 5 je majka.

 

Ljudi u Japanu

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
abbondanzieri1 kaže...

Upravo su mi javili u SDu kako je isporuka verzije sa citacem na adresu 19.11 pa nadalje....znaci ne mogu nam garantirat taj 19. iako sam prednarcuio medu prvima....

 Kad ce onda nama u drugom valu stic...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mi koji smo u prvom valu uzeli i da preuzimamo u poslovnici cemo dobit 19 a dostave kad stignu.Trebali bi poslat prije par dana konzolu kao sto vani rade.
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa trebali bi da i to svi ocekuju kod nas iduci tjedan, ipak velika je stvar izlazak konzole i da si sama Sancta domenica priusti kasnjenje s dostavama ja osobno vjerujem da nece zakazat al me pomalo zivcira situacija s njima sto trenutno sute a znaju dosta toga...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice