Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.242
|
čitano: 5.210.756
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja stvarno ne kužim u kojem smjeru ide gaming. Gledam ovaj State of Play i ko tu koga jebe? 90% prikazanih igara su igre koje izgledaju kao iz PS1 generacije a ostalih 10% su igre koje su već izašle i dobivaju jedan ili dva nova levela.

Vauuu od sada mogu igrati kao Mona Lisa u TMNT igri. Očaran sam!!! Ne znam što bi napravio sa sobom da mi nisu to pokazali, evo ispunjen mi je dan.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ajde bar nešto. Novi Ghost of Tsushima (Ghost of Yotei).To se igra day 1. Spasilo prezentaciju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put danas u 0:52 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ghost of Yotei 💙
Igra predivno izgleda, još više trave, lišća i ostalog za izuzetan filmski doživljaj.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vidim već se prigovara svugdje online da je žena samurai glavni lik. Ljudi stvarno nemaju život. Riječ je o fikciji i izmišljenim likovima a ne o povijesnoj osobi ili događajima. Koliko ograničen moraš biti da ti nešto takvo smeta...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 8 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisam gledao prezentaciju, ali ipak se našlo nešto meni zanimljivo. Doki Doki dolazi na PS+, a o toj igri sam stvarno već puno puta čuo da ju treba probati. I Last of Us Part 1 dolazi na Extra tier pa ću ga fino još jednom odigrati. 

 

A Ghost of Yotei je očekivan announcement, ali opet čovjeka veseli. Recimo da je to igra radi koje bih razmislio o PS5 PRO ako će razlike biti poprilične. Ali opet se vraćamo na onu, zašto kupiti PRO već sad kad će igre u kojima će možda biti iskorišten tek doći 2025 i kasnije.

Ne mogu baš reći da mi je Jin Sakai bio posebno drag kao lik i ne vidim niti poante ići dalje s njim. Znači nadalje će taj serijal biti Ghost of:______. Vjerojatno je dugoročni cilj napraviti Sonyev Asassins Creed. GoT je imao sasvim solidne ženske likove pa očekujem da tu neće ništa fulati. Možda neki revenge story tipa kao što je bio onaj quest line sa Masako. Najviše me zanima koje inovacije u gameplayu donosi jer je tu sve bilo tip top.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Vidim već se prigovara svugdje online da je žena samurai glavni lik. Ljudi stvarno nemaju život. Riječ je o fikciji i izmišljenim likovima a ne o povijesnoj osobi ili događajima. Koliko ograničen moraš biti da ti nešto takvo smeta...

 
Ja rađe gledam žensku guzicu u igrama nego mušku. I uvijek kad ima opcija kreiranja ženskog lika ga i kreiram. 
A ovdje će sigurno biti i bath scena kao u prvom, pa hej, zašto da ne.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam za ženski lik možda će imati velike cice i nositi tangice. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

.

Poruka je uređivana zadnji put danas u 7:51 (sporttest).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Ja stvarno ne kužim u kojem smjeru ide gaming. Gledam ovaj State of Play i ko tu koga jebe? 90% prikazanih igara su igre koje izgledaju kao iz PS1 generacije a ostalih 10% su igre koje su već izašle i dobivaju jedan ili dva nova levela.

Kud ide gaming? Pa ja bi rekao da je glavni krivac ovaj stav koji si naveo u narednom postu - "to se igra day 1". Niš se ne igra day one, osim ako review embargo nije tjedan dana ranije. 

 

Ne razumijem preordere i day-one kupovanja...

 

Od svega predstavljenog Hell is Us i Ghost of Yotei mi izgledaju zanimljivo, ostalo sve remasteri igara starih 3 godine...

 

Dead Space i TLoU na PS+ ajde bar nekaj.

Poruka je uređivana zadnji put danas u 8:15 (Promster).
9 godina
online
Sony PlayStation 5

Meni je najviše žao što nećemo nastaviti Jinovu priču. 

 

A to kad vidim da je žena protagonist u Japanu u tom razdoblju odmah mi gadno smrdi na to da će glavna tema biti ženska prava, a od tog mi se stvarno više povraća, ne želim o tome ni slušat ni gledat, pogotovo kada u povijesnim djelima slušam političke probleme i parole iz 2024. Ako igra ne bude zasrana s tim sranjima, onda vjerujem da će biti ok. 

Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

Najviše me zanima koje inovacije u gameplayu donosi jer je tu sve bilo tip top.  

 Za početak iz trailera se da zaključiti vuk kao companion i vatrena oružja, dva mača. Pošto je radnja u 1600ima tu se da izvesti nešto novo. Sviđa mi se ovaj pristup da je svaka GoT igra priča za sebe, itekako mi to paše za ovaj serijal na prvu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...
antimadridista kaže...
Ja stvarno ne kužim u kojem smjeru ide gaming. Gledam ovaj State of Play i ko tu koga jebe? 90% prikazanih igara su igre koje izgledaju kao iz PS1 generacije a ostalih 10% su igre koje su već izašle i dobivaju jedan ili dva nova levela.

Kud ide gaming? Pa ja bi rekao da je glavni krivac ovaj stav koji si naveo u narednom postu - "to se igra day 1". Niš se ne igra day one, osim ako review embargo nije tjedan dana ranije. 

 Naravno da sam mislio da se igra day 1 u slučaju da ništa gadno ne zaseru i nakon gledanja reviewova. Vjerojatnost je dosta velika da će igra biti jako dobra ali ne prednaručujem ništa.

Zadnja igra koju sam prednaručio i gadno se zajebao je bio Cyberpunk. Od tad nikad više.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put danas u 9:48 (antimadridista).
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisam puno očekivao tako da nisam ni razočaran. Držim se Alan Wakea. 

 
1 0 hvala 0
17 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Gaming nejde nigdje, stoji na mjestu jer je skoro na svom maksimumu.
Igramo iste igre već 2 desetljeća, samo je napretkom tehnologije napredovala i kvaliteta prikaza, a sad smo došli do točke da ljudsko oko i mozak ne mogu pratiti napredak i jedva primjećuju razliku.

4k60fps je otprilike naš maksimum a sad će valjda konačno postati standard. 8k ima 4 puta više pixela od 4k al ćemo to jedva primjetit a upitno je da li uopće primjećujemo više od 60fpsa.
Napretkom AI možemo dobiti "pametne" NPCe i dinamičniji svijet al i dalje će to biti iste igre koje smo igrali i dosad sve dok VR ne zaživi kao u SFu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam...jučer platinirao GoT i sad igram Iki Island...kad sam vidio ovaj novi Ghost imam filing kao da prikazuju istu igru, sve mi isto izgleda. Morat će debelo neke novitete ubaciti u gameplay da to liči na novu igru a ne neki dlc...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Slijedi unpopular oppinion:

 

Ja se uvijek iznova začudim kako nemate što za igrati, a u isto vrijeme hvalite GoT koja mi je ispala jedna od najglupljih kupovina. Čak mi je i Days Gone bio zabavniji.

Mislim da je to pravi problem gaminga.

 

Jednostavno me ništa nije privuklo na toj igri.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je GOT bio solidan. Igrao, odigrao i zaboravio. Tako da sam mlako prihvatio vijest o nastavku. 

 

Sada ponovno prelazim Alan Wake 2, taman ću dovršiti do izlaska DLC-a. S obzirom da me igra totalno uvukla u taj svijet mislim da ću ponoviti i Control. Taman dok to sve odigram doći će mi ideja da igram nešto drugo - vjerojatno starije jer mi je sve novo - meh. 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Slijedi unpopular oppinion:

 

Ja se uvijek iznova začudim kako nemate što za igrati, a u isto vrijeme hvalite GoT koja mi je ispala jedna od najglupljih kupovina. Čak mi je i Days Gone bio zabavniji.

Mislim da je to pravi problem gaminga.

 

Jednostavno me ništa nije privuklo na toj igri.

 Pa to je u redu, nije svaki setting za svakoga. Ja isto imam brdo igara koje mi jednostavno nisu sjele osobno, a velika većina ih hvali i obožava. 

Evo recimo Cyberpunk ni nakon svih updatea igra mi nikako ne leži. Objektivno je super igra, vjerujem da je kad je hvaljena od većine ali meni iz nekog razloga ne sjeda. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Slijedi unpopular oppinion:

 

Ja se uvijek iznova začudim kako nemate što za igrati, a u isto vrijeme hvalite GoT koja mi je ispala jedna od najglupljih kupovina. Čak mi je i Days Gone bio zabavniji.

Mislim da je to pravi problem gaminga.

 

Jednostavno me ništa nije privuklo na toj igri.

U cugi sam, što je GOT 

Poruka je uređivana zadnji put danas u 15:42 (Gajotres).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Baš, u zadnjih koju godinu više manje slične igre izlaze, slična mehanika slični gameplay, samo se kulisa mijenja.

Trenutno igram (koliko stignem) A Plague Tale: Requiem, igra je dobra, priča je dobra, prelijepo izgleda, ali kako sam negdje pročitao, a slažem se , to je u biti igra ista kao  The Last Of Us, čak je i glazba na PS home screenu toliko slična  kad fokusiraš igru da me par puta zbunilo zašto svira the last of us kad je  Requiem odabran .

Treba nam opet nešto novo da malo pokrene tu ustajalost igara, kao što je to pokrenuo witcher s tim bogatim open world avanturama. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo sto donosi PS5 pro u pojedinim igrama

𝗦𝘁𝗲𝗹𝗹𝗮𝗿 𝗕𝗹𝗮𝗱𝗲 (𝗦𝗵𝗶𝗳𝘁 𝗨𝗽)
+4K PSSR, better visuals
+80fps mode

𝗥𝗲𝘀𝗶𝗱𝗲𝗻𝘁 𝗘𝘃𝗶𝗹 𝟳 (𝗖𝗮𝗽𝗰𝗼𝗺)
+120fps mode

𝗚𝗧𝟳 (𝗣𝗼𝗹𝘆𝗽𝗵𝗼𝗻𝘆 𝗗𝗶𝗴𝗶𝘁𝗮𝗹)
+60fps with gameplay RT reflections
+60fps with 8K PSSR resolution

𝗥𝗲𝘀𝗶𝗱𝗲𝗻𝘁 𝗘𝘃𝗶𝗹 𝟰 (𝗖𝗮𝗽𝗰𝗼𝗺)
+60fps with Quality mode visuals

𝗙𝗶𝗻𝗮𝗹 𝗙𝗮𝗻𝘁𝗮𝘀𝘆 𝗩𝗜𝗜 𝗥𝗲𝗯𝗶𝗿𝘁𝗵 (𝗦𝗾𝘂𝗮𝗿𝗲 𝗘𝗻𝗶𝘅)
+60fps with Fidelity mode visuals

𝗧𝗵𝗲 𝗖𝗿𝗲𝘄 𝗠𝗼𝘁𝗼𝗿𝗳𝗲𝘀𝘁 (𝗨𝗯𝗶𝘀𝗼𝗳𝘁)
+60fps with improved graphics (more objects on-screen, decals, vegetation, crowds)

𝗔𝗹𝗮𝗻 𝗪𝗮𝗸𝗲 𝟮 (𝗥𝗲𝗺𝗲𝗱𝘆)
+30fps mode with RT
+60fps mode at 4K PSSR

𝗧𝗵𝗲 𝗙𝗶𝗿𝘀𝘁 𝗗𝗲𝘀𝗰𝗲𝗻𝗱𝗮𝗻𝘁 (𝗡𝗲𝘅𝗼𝗻)
+60fps with improved graphics (enhanced RT, lighting and shadows)

𝗝𝗲𝗱𝗶 𝗦𝘂𝗿𝘃𝗶𝘃𝗼𝗿 (𝗘𝗔)
+60fps with higher resolution, RT and AO

𝗗𝗿𝗮𝗴𝗼𝗻 𝗔𝗴𝗲: 𝗧𝗵𝗲 𝗩𝗲𝗶𝗹𝗴𝘂𝗮𝗿𝗱 (𝗘𝗔)
+60fps with RTAO

𝗛𝗼𝗴𝘄𝗮𝗿𝘁𝘀 𝗟𝗲𝗴𝗮𝗰𝘆 (𝗔𝘃𝗮𝗹𝗮𝗻𝗰𝗵𝗲)
+30fps mode with enhanced RT reflections and shadows
+60fps mode with richer graphics and higher resolution

𝗦𝗽𝗶𝗱𝗲𝗿-𝗠𝗮𝗻 𝟮 𝗮𝗻𝗱 𝗥𝗶𝗳𝘁 𝗔𝗽𝗮𝗿𝘁 (𝗜𝗻𝘀𝗼𝗺𝗻𝗶𝗮𝗰)
+60fps with Fidelity mode RT and PSSR resolution

𝗛𝗼𝗿𝗶𝘇𝗼𝗻 𝗙𝗼𝗿𝗯𝗶𝗱𝗱𝗲𝗻 𝗪𝗲𝘀𝘁 (𝗚𝘂𝗲𝗿𝗶𝗹𝗹𝗮 𝗚𝗮𝗺𝗲𝘀)
+60fps with Quality mode visuals or better
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Čuo itko kakav upgrade za VR2 naslove za ps5 pro kao što smo imali prije  bolji vr na jačoj konzoli, zanima me koliko tih poboljšanja može biti, tu se dotsa na vizualama moralo rezati  i multiplicirati frameove kako bi se dobio stabilan i visoki framerate, pa smo znali imati ghosting i sl. 

Sad bi se to moglo riješiti  pa da imamo true 80/120 fps s boljom  grafikom i u vr-u.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice