Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.754.684
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Upravo gledam PC gaming show uživo, prijenos je na youtubeu, twitchu itd itd.
Džabe nam svi novci, sve grafe, procesori, ssdovi, hlađenja i monitori, kad se proizvode govna. Prikazuju hrpu igara, a sve sranje na kvadrat, osim Elitea Dangerous i Persone. Kad vidim 2020. godine da animacija lika izgleda kao da ima štap u dupetu pa povraća mi se.
Jebiga, očito da će se prave igre uvijek praviti za konzole i onda portati na PC, i uvijek ćemo biti ograničeni, jebiga

 Nemam volje gledati sve, vidjet ću neki pregled. 

 

Ali ovo što veliš za animacije je po meni prioritet za novu generaciju. I animacije lika, ali i što uvjerljivije facijalne ekspresije. Tu ima prostora za ogroman napredak. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa da, itekako. Ne mogu više igrat igre za totalno zastarjelim animacijama, oči me bole od toga. Onaj zadnji mount and blade ne mogu pogledat.
Tu se itekako može napredovati i što si rekao u facijalnim animacijama, i AI neprijatelja, tu nek naprave next gen
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Pa da, itekako. Ne mogu više igrat igre za totalno zastarjelim animacijama, oči me bole od toga. Onaj zadnji mount and blade ne mogu pogledat.
Tu se itekako može napredovati i što si rekao u facijalnim animacijama, i AI neprijatelja, tu nek naprave next gen

 Hehe a bas ga igram. Jako zarazna igra, ali... Igrao sam prvi mount and blade i napredak od te igre je gotovo nikakav, no ne smeta me iskreno.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
X-Wind kaže...

 

I kakvi SSD moduli? Moći ćeš piknuti u plejku bilo koji SSD (doduše mora zadovoljavati minimalne specke koje je Sony propisao pa će takvi SSD-ovi biti i certificirani).

 

https://www.eurogamer.net/articles/ps5-ssd-hard-drive-size-expanded-storage-6300

Nekako mi se to čini preoptimističnom varijantom. Ne mogu vjerovati da bi se sony u startu odrekao dobre zarade ne prodajući svoje brendirane ssd diskove na kojima može dobro zaraditi. Pogotovo u startu kada konzola neće donositi zaradu. Izgleda mi suludo da bi dopustili kupovinu ssd diskova drugih proizvođača, bar u ovom prvom trenutku kad je svaki euro bitan. Nintendo je na tome doktorirao.

Druga stvar koja mi bode oči su "minimalne specke"  Samim time gubi se ona smisao o brzini konzole i bitnosti njihovog super brzog ssd diska kojeg bi bilo moguće zamijeniti nekim koji zadovoljava minimalne specke. Jednostavno mi nema smisla a cijela priča oko diska koji im donosi prevagu pada u vodu.

 Konzola dolazi sa NVMe SSD slotom. Ako bi ga softverski blokirali da taj slot neki privremeni period radi samo sa Sonyjevim SSD-om dobili bi ogroman backlash. Nadalje nije da će bilo kakav SSD moći ići unutra (pa da će zato Sonyjev SSD biti manje poseban), zato i postoji ta specifikacija. NVme SSD-ovi nemaju propisani standard za visinu i širinu plus mora SSD imati bar 5.5 GB/s read. Evo današnji PCIe 4.0 NVme SSD-ovi

 

https://www.gamingpcbuilder.com/best-m-2-nvme-ssd

 

When combined with the right motherboard, you will get amazing transfer rates of up to 5 GB/s with any of these Gen4 drives. Again, this is only with a compatible motherboard/CPU combo – otherwise, these drives will max out at PCIe 3.0 speeds, or about 3,500 MB/s.

 

Tako da danas nemaš niti jedan SSD koji bi zadovoljio te specke, tako da da, Sonyjev SSD je još uvijek "poseban". Također Sonyjev SSD ima 6 prioritetnih levela, a obični SSD-ovi imaju samo 2 što znači da će zapravo trebati biti još brži od 5.5 GB/s da bi kompenzirali to. Ako budu tipa dva-tri SSD-a na launchu PS5 imala te brzine bit će super, ali nekako mislim da ćemo tako brze modele SSD-ova vidjeti tek 2021.

 

Plus kad Sony reklamira posebnost svog SSD rješenja tu se dobrim djelom misli i na custom I/O unit kojeg su posebno razvili kako bi uklonio bottleneckove koji dolaze s tako brzim SSD rješenjem (kako bi 100x povećanje brzine samog SSD-a stvarno značilo 100x smanjivanje load timea, a ne samo npr. 2x).

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 21:23 (X-Wind).
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Upravo gledam PC gaming show uživo, prijenos je na youtubeu, twitchu itd itd.
Džabe nam svi novci, sve grafe, procesori, ssdovi, hlađenja i monitori, kad se proizvode govna. Prikazuju hrpu igara, a sve sranje na kvadrat, osim Elitea Dangerous i Persone. Kad vidim 2020. godine da animacija lika izgleda kao da ima štap u dupetu pa povraća mi se.
Jebiga, očito da će se prave igre uvijek praviti za konzole i onda portati na PC, i uvijek ćemo biti ograničeni, jebiga

Edit: jezik pregrizao, sad prikazuju Godfall i izgleda baš dobro

 Koliko sam skužio to su više manje indie igre. Veliki će vjerovatno imati svoje posebne konferencije.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
X-Wind kaže...
movie kaže...
X-Wind kaže...

 

I kakvi SSD moduli? Moći ćeš piknuti u plejku bilo koji SSD (doduše mora zadovoljavati minimalne specke koje je Sony propisao pa će takvi SSD-ovi biti i certificirani).

 

https://www.eurogamer.net/articles/ps5-ssd-hard-drive-size-expanded-storage-6300

Nekako mi se to čini preoptimističnom varijantom. Ne mogu vjerovati da bi se sony u startu odrekao dobre zarade ne prodajući svoje brendirane ssd diskove na kojima može dobro zaraditi. Pogotovo u startu kada konzola neće donositi zaradu. Izgleda mi suludo da bi dopustili kupovinu ssd diskova drugih proizvođača, bar u ovom prvom trenutku kad je svaki euro bitan. Nintendo je na tome doktorirao.

Druga stvar koja mi bode oči su "minimalne specke"  Samim time gubi se ona smisao o brzini konzole i bitnosti njihovog super brzog ssd diska kojeg bi bilo moguće zamijeniti nekim koji zadovoljava minimalne specke. Jednostavno mi nema smisla a cijela priča oko diska koji im donosi prevagu pada u vodu.

 Konzola dolazi sa NVMe SSD slotom. Ako bi ga softverski blokirali da taj slot neki privremeni period radi samo sa Sonyjevim SSD-om dobili bi ogroman backlash. Nadalje nije da će bilo kakav SSD moći ići unutra (pa da će zato Sonyjev SSD biti manje poseban), zato i postoji ta specifikacija. NVme SSD-ovi nemaju propisani standard za visinu i širinu plus mora SSD imati bar 5.5 GB/s read. Evo današnji PCIe 4.0 NVme SSD-ovi

 

https://www.gamingpcbuilder.com/best-m-2-nvme-ssd

 

When combined with the right motherboard, you will get amazing transfer rates of up to 5 GB/s with any of these Gen4 drives. Again, this is only with a compatible motherboard/CPU combo – otherwise, these drives will max out at PCIe 3.0 speeds, or about 3,500 MB/s.

 

Tako da danas nemaš niti jedan SSD koji bi zadovoljio te specke, tako da da, Sonyjev SSD je još uvijek "poseban". Također Sonyjev SSD ima 6 prioritetnih levela, a obični SSD-ovi imaju samo 2 što znači da će zapravo trebati biti još brži od 5.5 GB/s da bi kompenzirali to. Ako budu tipa dva-tri SSD-a na launchu PS5 imala te brzine bit će super, ali nekako mislim da ćemo tako brze modele SSD-ova vidjeti tek 2021.

 

Plus kad Sony reklamira posebnost svog SSD rješenja tu se dobrim djelom misli i na custom I/O unit kojeg su posebno razvili kako bi uklonio bottleneckove koji dolaze s tako brzim SSD rješenjem (kako bi 100x povećanje brzine samog SSD-a stvarno značilo 100x smanjivanje load timea, a ne samo npr. 2x).

 

 Tako je oni ce napravit listu podrzanih ssd-ova, za razliku od Xbox-a gdje ces morat kupit SSD koji ide samo u xbox i nigdje drugdje, a bezveze posto xbox ima klasican nvme ssd, nista posebno

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

 Tako je oni ce napravit listu podrzanih ssd-ova, za razliku od Xbox-a gdje ces morat kupit SSD koji ide samo u xbox i nigdje drugdje, a bezveze posto xbox ima klasican nvme ssd, nista posebno

Pa nije to bezveze već logično. Kada ne možeš zarađivati na konzoli, zarađuj na periferiji. Svakome će trebati dodatni ssd disk. Kažem, takve stvari je nintendo doktorirao a izgleda da microsoft pobire njihove fore. Čudi me zato potez sonya ako se odreknu monopola na ssd disk. Naravno da je za nas bolje da se u igru uključe razni proizvođači jer će to možda utjecati na cijenu s obzirom na ponudu.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Santana kaže...

 Tako je oni ce napravit listu podrzanih ssd-ova, za razliku od Xbox-a gdje ces morat kupit SSD koji ide samo u xbox i nigdje drugdje, a bezveze posto xbox ima klasican nvme ssd, nista posebno

Pa nije to bezveze već logično. Kada ne možeš zarađivati na konzoli, zarađuj na periferiji. Svakome će trebati dodatni ssd disk. Kažem, takve stvari je nintendo doktorirao a izgleda da microsoft pobire njihove fore. Čudi me zato potez sonya ako se odreknu monopola na ssd disk. Naravno da je za nas bolje da se u igru uključe razni proizvođači jer će to možda utjecati na cijenu s obzirom na ponudu.

 Pa sony je isto to radio prije. Sjetimo se psvita gdje su memorijske kartice bile uzasno skupe

 

Danas cak i nintendo koristi standardne microSD kartice tak da ce jedino xbox takva konzola

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 22:20 (Santana).
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Bude li ova cijena za stvarno onda će biti veselo. 

Kod nas onda samo dodati jednu nulu i eto cijene u kunama. 

 

https://wccftech.com/one-retailer-may-have-just-confirmed-playstation-5-launch-price/

Moj PC  
1 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hrci24 kaže...

Bude li ova cijena za stvarno onda će biti veselo. 

Kod nas onda samo dodati jednu nulu i eto cijene u kunama. 

 

https://wccftech.com/one-retailer-may-have-just-confirmed-playstation-5-launch-price/

 To je valjda bio samo placeholder kao nedavno na amazonu, a na amazonu je pokazivalo drugačiju cijenu. Tako da sumnjam da bilo tko od njih uopće zna. Moja osobna pretpostavka je da će koštati 500-600 eura. Sve više od toga bi bilo previše s obzirom da su konzole hardver za masu i trebaju biti pristupačne većini ljudi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 22:46 (antimadridista).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
pa to sam ja jos jutros govorio
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
hrci24 kaže...

Bude li ova cijena za stvarno onda će biti veselo. 

Kod nas onda samo dodati jednu nulu i eto cijene u kunama. 

 

https://wccftech.com/one-retailer-may-have-just-confirmed-playstation-5-launch-price/

 To je valjda bio samo placeholder kao nedavno na amazonu, a na amazonu je pokazivalo drugačiju cijenu. Tako da sumnjam da bilo tko od njih uopće zna. Moja osobna pretpostavka je da će koštati 500-600 eura. Sve više od toga bi bilo previše s obzirom da su konzole hardver za masu i trebaju biti pristupačne većini ljudi.

 Ma kaj bi znali. Sigurno imaju vise strategija za cijenu. Sve ovisi kak ce se xbox pokazat.
To cemo zadnje vidjet.

A ovi imaju dobar marketing. Napamet bubnu cijenu konzole i sad cijeli internet pise o njima

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Procurio je gameplay dema Gods & Monsters, vecina sajtova pokazuje klip od minute, ja sam prekopao internet i nasao skoro pa deset minuta gameplaya, neke scene su loše tako da se ispričavam, lik je snimao tv dok igra pa je mutno u par scena. Djeluje kao zanimljiva kombinacija Odysseya i Breath of wild 

 

Neznam hoće li mi obrisati video ali tko moze nek pogleda

Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
hrci24 kaže...

Bude li ova cijena za stvarno onda će biti veselo. 

Kod nas onda samo dodati jednu nulu i eto cijene u kunama. 

 

https://wccftech.com/one-retailer-may-have-just-confirmed-playstation-5-launch-price/

 Biti ce cijena koja ce biti...jbg. Vjerujem da necemo jos dugo morati nagadjati.

PeTak
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Upravo gledam PC gaming show uživo, prijenos je na youtubeu, twitchu itd itd.
Džabe nam svi novci, sve grafe, procesori, ssdovi, hlađenja i monitori, kad se proizvode govna. Prikazuju hrpu igara, a sve sranje na kvadrat, osim Elitea Dangerous i Persone. Kad vidim 2020. godine da animacija lika izgleda kao da ima štap u dupetu pa povraća mi se.
Jebiga, očito da će se prave igre uvijek praviti za konzole i onda portati na PC, i uvijek ćemo biti ograničeni, jebiga

Edit: jezik pregrizao, sad prikazuju Godfall i izgleda baš dobro

 PC Gaming show je svake godine ocajan, tu i tamo bude par indie dragulja, ali to je vise manje to. Prosla su vremena kad je PC dobivao igre poput prvog Far Crya, Crysisa itd. Danas sve ide na konzolu, pa kasnije portaj za PC. Osobno bez razmislja mogu reci kako je PC objektivno bolja platforma, ali vec duze vrijeme je konzola mjesto gdje primarno igram. 

PeTak
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
IvanDado kaže...

 PC Gaming show je svake godine ocajan, tu i tamo bude par indie dragulja, ali to je vise manje to. Prosla su vremena kad je PC dobivao igre poput prvog Far Crya, Crysisa itd. Danas sve ide na konzolu, pa kasnije portaj za PC. Osobno bez razmislja mogu reci kako je PC objektivno bolja platforma, ali vec duze vrijeme je konzola mjesto gdje primarno igram. 

 

Gotovo sve igre koje sam igrao u zadnje vrijeme, a da nisu ekskluzive (bilo za PS4, bilo za PC), su bile releaseane isti dan na svim platformama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mozda sam se krivo izrazio. Ono sto sam mislio pod time je da se igre prvo rade za konzolu, pa se onda radi verzija za PC. Ne nuzno da izlazi kasnije nego da su devovima konzolaske verzije prioritet. Na kraju krajeva, zato puno igara pati od te konzolizacije poput UI za kontrolere, lockanih framerate na 60 max, bisera poput Fallouta 4 gdje sto veci framerate imas, sve ti je speed up itd.
PeTak
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 4:08 (IvanDado).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hrci24 kaže...

Bude li ova cijena za stvarno onda će biti veselo. 

Kod nas onda samo dodati jednu nulu i eto cijene u kunama. 

 

https://wccftech.com/one-retailer-may-have-just-confirmed-playstation-5-launch-price/

s obzirom da eksperiment podizanja cijena kod mobitela  je upalio...zašto nebi to provali i sa konzolom...konzola je komad hardwarea koji ipak traje do sljedeće generacije  pa tih 100$ više manje nebi tribao većini predstavljati problem...s obzirmo da je sony pobjednik  u ovoj generaciji i s obzirom na vrhunske exclusive iz ove generacije koje mnogi budu opet zaigrali na ps5...sve te igre budu dobile upgrade za novi hardware...onome kome je skupo igranje u pravom(za sada) 4K/60fps ima jeftiniju varijantu ps4pro.

 

100 milijuna prodanih ps4 konzola je dovoljan razlog da i HZD 2 i novi ratchet budu dostupni i za novu generaciju i za staru...koliko ljudi u hrvatskoj uopće ima 4K player,a upravo će ps5 omogućiti da 4K player  popularizaciju...baš gledam najjeftiniji 4K player je 1700kn..sancta domenica ih uopće nema u ponudi???

 

za igru vam nije teško dati 60E a znate da za godinu dana ta ista bude duplo jeftinija, priko oglasa još i manje a sad za konzolu gledate tih 100E

skuplja verzija 4499kn...jeftinija 3499kn moja prognoza...s obzirom da mi je ps4pro star tek godinu i pol i da imam dosta zaostataka ja ako se odlučim za ps5 nebi bilo prije BF2024 a do tada već konzola bude imala drugu cijenu i igre se budu mogle kupiti za "šaku riže"...prošle godine u rujnu kupio uncharted 4(disk) za 50 kn...ratcheta...prey...infamous second son...dishonored 2...dishonored death of the outsider...far cry 4...batman arkham knight...HZD sve na disku za točno 510kn...8 igara za 510kn...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 11:59 (HCMAA).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
IvanDado kaže...
Mozda sam se krivo izrazio. Ono sto sam mislio pod time je da se igre prvo rade za konzolu, pa se onda radi verzija za PC. Ne nuzno da izlazi kasnije nego da su devovima konzolaske verzije prioritet. Na kraju krajeva, zato puno igara pati od te konzolizacije poput UI za kontrolere, lockanih framerate na 60 max, bisera poput Fallouta 4 gdje sto veci framerate imas, sve ti je speed up itd.

Ma ni to ne vjerujem, rade se sa "kontrolerom na umu", pa onda odmah od starta prilagode sučelje i kontroleru i tipkovnici.

A lockani framerate na 60 nisam vidio u baš puno igara koje sam igrao. Na konzolama je problem lockani 30 :-)

 

Nije programiranje igara zajebancija. Dobro oni razmisle prije nego krenu raditi, tako da čim manje vremena kasnije moraju potrošiti za prilagodbu za sve platforme. Danas je to bar lakše nego ranije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
 

100 milijuna prodanih ps4 konzola je dovoljan razlog da i HZD 2 i novi ratchet budu dostupni i za novu generaciju i za staru...koliko ljudi u hrvatskoj uopće ima 4K player,a upravo će ps5 omogućiti da 4K player  popularizaciju...baš gledam najjeftiniji 4K player je 1700kn..sancta domenica ih uopće nema u ponudi???

 

 

 

Nema ih u ponudi kad nitko ne kupuje osim možda par entuzijasta. Ostali streamaju i skidaju torrente. Videoteka više nema, a Bluray 4k UHD film košta 20-30€ u dućanu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ova Astro's Playroom ce izgleda biti free jer na kraju trailera pise da je preloaded na PS5.

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da radi se o svojevrsnom demou novih funkcija controlera i audio dozivljaja
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
HCMAA kaže...
 

100 milijuna prodanih ps4 konzola je dovoljan razlog da i HZD 2 i novi ratchet budu dostupni i za novu generaciju i za staru...koliko ljudi u hrvatskoj uopće ima 4K player,a upravo će ps5 omogućiti da 4K player  popularizaciju...baš gledam najjeftiniji 4K player je 1700kn..sancta domenica ih uopće nema u ponudi???

 

 

 

Nema ih u ponudi kad nitko ne kupuje osim možda par entuzijasta. Ostali streamaju i skidaju torrente. Videoteka više nema, a Bluray 4k UHD film košta 20-30€ u dućanu.

 Ja cu vjerovatno uzest sa BR citacem jer igram vecinom fizicke pa ih preprodam. A sad ce ih biti sigurno manje fizickih na oglasima za ps5, jer ljude ce privuc niza cijena konzole a sony ce trljat ruke .

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja ću si uzeti sa bluray čitačem jer sve igre koje najviše volim uvijek kupim na disku. Ne znam, volim imati te pojedine igre na polici sa kutijom i svime. A isto tako je i prednost da nisi samo ograničen na digitalni store. Dosta puta se dogodi kada želim neku igru, pogledam tih par dućana i baš u tom trenu ta igra bude na popustu dok je digitalna u tom trenutku u punoj cijeni. Pa imaš više opcija i možeš kombinirati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hoće se moć igrat PS4 ili starije igre gore? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Hoće se moć igrat PS4 ili starije igre gore? 

 PS4 da. Ove najpopularnije će biti dostupne prvi dan, a ostale će dodavati postepeno. Za starije konzole se još ne zna, ali sumnjam. Vjerojatno bi to već reklamirali odavno da su to ubacili.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Is PS5 Backwards Compatible with PS4 Games?
Sony has confirmed that PS4 games will be playable on the PS5, meaning that the PlayStation 5 is backwards compatible with the PS4. This means that you’ll be able to download games that you’ve purchased from the PlayStation Store on PS4 and play them on the PS5. You’ll also be able to insert physical PS4 discs into the PS5 and play them on the next-gen console.

Which PS4 Games Will Work on PS5?
Currently, Sony is testing as many PS4 games as it can to ensure they run properly on PS5. After some confusion, Sony has said it expects the "overwhelming majority" of PS4 games will be compatible with PS5 at launch.

System architect Mark Cerny stated that the company has been testing the top 100 most played PS4 games, and "almost" all of them will be working as intended when PS5 arrives. Sony has also assured it has already tested "hundreds of titles" and will be testing "thousands more as we move toward launch".

The short answer is that almost all your PS4 games should work on PS5 from day one.

http://www.pushsquare.com/news/2020/03/guide_ps5_backwards_compatibility_-_can_you_play_ps4_games_on_playstation_5_which_playstation_4_games_work_on_ps5_and_does_ps5_play_ps1_ps2_or_ps3_games.

Ako budem uzimao PS5 sigurno ću uzeti verziju sa diskom. Ipak je lakše prodati ili zamjeniti disc verziju sa nekim, nego se zezati sa accountom.
Da negovorimo da igre na discu budu jeftnije, nego sale-ovi na PS store.

 

 

BF3:fluffy_inside
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 19:02 (Wolf88).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wolf88 kaže...

Da negovorimo da igre na discu budu jeftnije, nego sale-ovi na PS store.

 Pa kako kad. Nekad nađem igru na storeu za 20 eura na popustu a u niti jednom dućanu ispod 40 eura. A zna biti i obrnuto. Zato je dobro imati bluray. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ako je vjerovati objavi u https://www.facebook.com/groups/psx5hr/ , navodno bi službeni datum izlaska bio 20. studeni 2020. godine!

 

Uf, tome ispada da još četiri mjeseca preostalo do izlaska! 

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Očekivano, ako gledamo da je PS3 izašao 11.11, PS4 15.11. a 20.11. taman pada na petak

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice