PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 964.435
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Malo šale nikad nije na odmet

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2021 19:22 (Navigator one).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Drago mi je da vidim ovu temu na forumu.Lakše mi je kada vidim da nisam jedini bolesnik kojeg ubija čekanje. Zadnjih 5 mjeseci sam posvetio ganjanju Plejke!
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sa takvim stvarima se nije za šaliti,dobil sam momentalni slom živaca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...
Leoni das auto kaže...

Jel ima netko konkretniju informaciju za isporuku narudžbi iz 2. mjeseca u SD-u, a da nije "tijekom travnja"?

 

lovropg kaže...

Meni je čovjek u SD pred par dana rekao početkom travnja...

 

A meni u SD shopu jučer odgovorili, na pitanje kaj je sa narudžbama napravljenim poslije 20.2. pa do kraja 2. mjeseca:

 

"Isporuka krajem 4. mjeseca. Vjerujemo. Nadamo se."

 Istu informaciju dobio danas: moglo bi biti u četvrtom/početkom petog.... Za narudžbu u 2. mj u SD

10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ma nek puše k više,rečeno je jasno da će bit krajem ožujka/POČETKOM travnja

 

Izgleda da ću i ja otkazat sve skupa jer postajen lagano živčan

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lukaXXkralj kaže...

Ma nek puše k više,rečeno je jasno da će bit krajem ožujka/POČETKOM travnja

 

Izgleda da ću i ja otkazat sve skupa jer postajen lagano živčan

 Ma znam, i ja sam poludio. U nekoliko navrata su mi dali do znanja da će biti prije krajem trećeg nego početak četvrtog, a sad je i četvrti upitan. Kako onda piše u službenom mailu od SD-a za bundleove koji sam dobio da će isporuke bundlova biti kroz travanj i svibanj ako neće biti za narudžbe prije toga, a isporučuje se kronološki. To mi ništa više nema smisla. Samo znam da mi je već pun k.... očekivanja poziva svaki dan. Mjesec gore/dole je poveći vremenski period. Još mi je više žao ovih iz HG Spot-a, toliko su već očajni da se silom guraju u isporuku za SD, kao da je to isto.... Svaki dan se nadam da će neko javiti da je dobio poziv ili neku konkretnu informaciju o zalihama, bar da znam da ne moram očekivati poziv do određenog datuma il neš takvo...

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kratko i jasno jedu govna, pogotovo ovi iz hg srota, jbt ja sam ludio sto mi konzola kasnila 10 dana, nemogu ni zamislit kolko to vas frustrira. Drzim fige da vam svima dodje iduci tjedan, , a jos bolje danas xd

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Iščekivanja Plejke 5 ću pamtiti cijeli život...
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

sa početka ožujka sam došao do sredine ožujka početka travnja.
sad je početak travnja zanima me kakvu ću info dobim koncem
sljedećeg tjedna kad nazovem. vjerojatno će ići opet u krug
pa će biti sredinom travnja početkom svibnja pa ću reći daj pare nazad
i radije to sve potrošiti u Rotu svijetu sreće.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mala anketa. Živo me zanima.

 

Od kud čekate vašu naručenu konzolu?

15 Sancta Domenica
10 HG Spot
2 Ekupi
1 Svijet Medija
0 Nešto drugo
Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SD, 26.2.2021
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.4.2021 9:25 (LesGod23).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dodinho kaže...

Mala anketa. Živo me zanima.

 

Od kud čekate vašu naručenu konzolu?

 Slucajno stisnuo ekipi....1.12 Hg spot

16 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
8.01. Hg spot. Pribacia na bundle.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
21.01., HG-haj da ih za.....
bego
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

21.2. , SD

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

22.02. SD.... Ekipa koja je naručila 2 dana prije mene ima doma konzolu već 2 tjedna.... 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

10.2. hg prebacio na bundle 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Svi kod HG-Šrota, hahhahahhhaha, ja sam tražio povrat novaca kod njih, smješni su i doslovno lažu da uzmu predujam za konzole. Još su me lagano i za povrat novaca izvozali. Zaobilazim ih u širokom luku: 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.4.2021 10:26 (herya).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pozdrav, dns bi trebo kupit ps5 digitalnu verziju preko oglasa pa me zanima na sto trebam pripazit tjekom kupovine. Covjek tvrdi da je uradaj kupljen vani i da posjeduje garantni list i racun, te da ako bude problema garanancija ce vrijedit u SD. Pa evo ako neko ima iskustva sa kupnjom preko oglasa dobro bi dosao kojo savjet.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
marinda kaže...
Pozdrav, dns bi trebo kupit ps5 digitalnu verziju preko oglasa pa me zanima na sto trebam pripazit tjekom kupovine. Covjek tvrdi da je uradaj kupljen vani i da posjeduje garantni list i racun, te da ako bude problema garanancija ce vrijedit u SD. Pa evo ako neko ima iskustva sa kupnjom preko oglasa dobro bi dosao kojo savjet.

 Ako mu je konzola spojena doma, nek ju upali i poslušaj da li ima ikakve buke kad pokrene igru. Dodatno, provjeri sa SD da li je to točno za garanciju. Istina je da EU garancija bi trebala vrijediti svuda u EU, no ja bi nazvao službu za korisnike i provjerio.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Probelm je u tome sto je plejka tvornicki zapakirana tako da sumnjam da ce ju otvarat i isprobavat dal sve radi..
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
marinda kaže...
Probelm je u tome sto je plejka tvornicki zapakirana tako da sumnjam da ce ju otvarat i isprobavat dal sve radi..

 Onda nažalost možeš samo kupiti i nadati se najboljem. Ali prvo nazovi SD i pitaj ih za garanciju. Ako nemaš 100% točnu informaciju da će ti zamijeniti ili servisirati konzolu u slučaju da je neispravna, ja ne bi kupovao.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Nek bude i dva samo nek dođe više. Sve nade polažemo u strica vašeg kolege! 🙈

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nek bude i dva samo nek dođe više. Sve nade polažemo u strica vašeg kolege! 🙈
donzega kaže...

Kolega s kojim sam radio, stric mu radi u SD, kaže da će isporuka biti prema datumu kupovine, nema preko reda, kaže "čim konzola dođe na skladište dućana ili će te zvati ili poslati email u slučaju da te ne mogu dobiti". Da stvar bude gora ništa se još ne zna, mada kaže da će biti isporuka sada travanj i onda vjerojatno srpanj sljedeća pa na kraju ili početkom iduće godine. Jbg ja ne znam dali su otvoreni prozori za "preorder" bili tokom veljače ili samo tamo od 2x.02.2021. jer ako su od tipa 20-tog bili onda bi mogli dobiti tipa kroz tjedan dana po mojoj procjeni.

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

22.02. SD.... Ekipa koja je naručila 2 dana prije mene ima doma konzolu već 2 tjedna.... 

 Jep. Po nju isel u West Gate. Nisam htel riskirat odmah napravil rezervaciju 19.2., kolko vidim izbegel sam metak za cekanje. 

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...
marinda kaže...
Probelm je u tome sto je plejka tvornicki zapakirana tako da sumnjam da ce ju otvarat i isprobavat dal sve radi..

 Onda nažalost možeš samo kupiti i nadati se najboljem. Ali prvo nazovi SD i pitaj ih za garanciju. Ako nemaš 100% točnu informaciju da će ti zamijeniti ili servisirati konzolu u slučaju da je neispravna, ja ne bi kupovao.

 Ja sam imao sličan scenarij s PS4 slim, kupio prije već dosta godina iz Media Markta DE za 200 EUR-a dok su kod nas bili daleko skuplji.

Nakon par mjeseci se pokvario, poslao mail Sancti da pitam vrijedi li garancija kod nas, kažu vrijedi.
Poslo njima da bi me zvali šta ja izvodim, nemože to tako, kakav je to račun kao nema seriala ni ničega, strani račun itd.

Malo smo se svađali preko telefona s ne baš lijepim riječima jer je osoba s druge strane tako nastupila krkanski, kao nemogu oni to jer nema jamstveni s točnim brojem kontigneta da je to za HR,

i takve gluposti.

Reko, jeste potvrdili da vrijedi jamstvo, nebi vam slao da niste, kao nemaju oni taj mail, reko ovo vam vrijeme i sve, nakon još malo natezanja se ukaže mail.

Kao dobit će osoba koja je to potvrdila otkaz, reko slobodno nije to moj problem.

I stvarno nakon pola sata natezanja kao odradit će mi to, ali da ni slučajno nebi to opet radio.

Uglavnom za dan-dva stigao novi PS4, jedino su mi iskrižali original račun za što nisam baš bio sretan,

otkud im ideja da uništavaju moj račun.

 

Tako da se može i treba vrijedit jamstvo, samo se Sancta pokuša izvući na svaki način.

robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da... evo vidis meni su isto odg. kao i tebi vjv.
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Išao nešto do arena centra pa navratio do SD. Nema gužve pa malo pričao s prodavačem. Kaže da bi za sve narudžbe u 2 mjesecu konzola trebala doći tijekom 4 mjeseca ali nemaju niti približan datum. Tako da to može biti i sljedeći tjedan a i onaj zadnji tjedan u 4 mjesecu. Jednostavno točnog datuma dolaska konzola trenutno nemaju.

Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...

Išao nešto do arena centra pa navratio do SD. Nema gužve pa malo pričao s prodavačem. Kaže da bi za sve narudžbe u 2 mjesecu konzola trebala doći tijekom 4 mjeseca ali nemaju niti približan datum. Tako da to može biti i sljedeći tjedan a i onaj zadnji tjedan u 4 mjesecu. Jednostavno točnog datuma dolaska konzola trenutno nemaju.

 To ti kažem, dobio istu informaciju jučer na istom mjestu......

4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nakon gnjavaže s HT-om, naručio sam PS5 u SD-i. Bundle. Kažu, isporuka u srpnju.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice