PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 963.697
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...

Nakon gnjavaže s HT-om, naručio sam PS5 u SD-i. Bundle. Kažu, isporuka u srpnju.

 Dabog da da vam svima stigla u travnju. 😃

 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...

Nakon gnjavaže s HT-om, naručio sam PS5 u SD-i. Bundle. Kažu, isporuka u srpnju.

Brzo će to. Taman se budeš spremao za godišnji odmor i eto konzole da ti ga uljepša.

15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Bio sam u Zeldi u Osijeku i kaže lik da prima prednarudžbe, te da će konzole stići u travnju ali ne zna točno kada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lobotomac90 kaže...

Bio sam u Zeldi u Osijeku i kaže lik da prima prednarudžbe, te da će konzole stići u travnju ali ne zna točno kada.

Točnosti radi, prednarudžbe se primaju dok se proizvod ne pojavi prvi put na tržištu. Nakon toga slijede narudžbe. Poslije 20.11. svi koji su uzeli konzolu napravili su narudžbu. Tako sam i ja 23.02. napravio narudžbu u SD za razliku od 17.09. kada sam napravio prednarudžbu za PS5.

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Prednarudžba, narudžba nebitno, konzola nema...čovjek mi je dao informaciju i tako ju i prenosim ukoliko će nekom pomoći ako planira kupovati, ali cijenim tvoj trud da educiraš forumaše, svaka čast 

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
zelenapaprika kaže...

Nakon gnjavaže s HT-om, naručio sam PS5 u SD-i. Bundle. Kažu, isporuka u srpnju.

 Dabog da da vam svima stigla u travnju. 😃

 

 

movie kaže...
zelenapaprika kaže...

Nakon gnjavaže s HT-om, naručio sam PS5 u SD-i. Bundle. Kažu, isporuka u srpnju.

Brzo će to. Taman se budeš spremao za godišnji odmor i eto konzole da ti ga uljepša.

 Ja se nadam i ranijem datumu. Ali ako bude i u srpnju, bit će ok. Samo da sve bude ok s hardverom.

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

EDIT: false alarm, kriva informacija. Sori ako je netko pročitao originalnu poruku, mislim da je lik u SD debelo zabrijao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.4.2021 15:19 (greysaint0).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...

EDIT: false alarm, kriva informacija. Sori ako je netko pročitao originalnu poruku, mislim da je lik u SD debelo zabrijao.

 Gotovo je sad, screenshot napravljen i već se širi po Hrvatskoj.... Ekipa već masovno maršira premda SD... Zeznuo si, prvo si pucao u ljude, a onda kažeš sorry, nema sad nazad 

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...
greysaint0 kaže...

EDIT: false alarm, kriva informacija. Sori ako je netko pročitao originalnu poruku, mislim da je lik u SD debelo zabrijao.

 Gotovo je sad, screenshot napravljen i već se širi po Hrvatskoj.... Ekipa već masovno maršira premda SD... Zeznuo si, prvo si pucao u ljude, a onda kažeš sorry, nema sad nazad 

 A šta ćeš, fakat sam popizdio kad mi je žena ispričala što joj je lik rekao. Ali kad mi je rekla još par detalja zaključio sam da lik nema pojma o čemu priča.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.4.2021 15:32 (greysaint0).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...
Leoni das auto kaže...
greysaint0 kaže...

EDIT: false alarm, kriva informacija. Sori ako je netko pročitao originalnu poruku, mislim da je lik u SD debelo zabrijao.

 Gotovo je sad, screenshot napravljen i već se širi po Hrvatskoj.... Ekipa već masovno maršira premda SD... Zeznuo si, prvo si pucao u ljude, a onda kažeš sorry, nema sad nazad 

 A šta ćeš, fakat sam popizdio kad mi je žena ispričala što joj je lik rekao. Ali kad mi je rekla još par detalja zaključio sam da lik nema pojma o čemu priča.

 Ma naravno, ako sad naručiš očekuje se u 7. mj. Ja vjerujem stricu koji radi u SD, od bivšeg kolege od nekoga tko je tu objavio, da će isporuka za 2. mj biti idući tjedan i to me trenutno smiruje i vjerujem u to 

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

 Ma naravno, ako sad naručiš očekuje se u 7. mj. Ja vjerujem stricu koji radi u SD, od bivšeg kolege od nekoga tko je tu objavio, da će isporuka za 2. mj biti idući tjedan i to me trenutno smiruje i vjerujem u to 

 I ja više vjerujem stricu 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Živio Stric!! 

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Svaka ti dala strikane!

 

#trustStrikan 😁

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.4.2021 16:29 (lukaXXkralj).
 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kaj sam propustio kaj je strikan rekao nisam vidio ss....

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Kaj sam propustio kaj je strikan rekao nisam vidio ss....

 Nez kak nisi vidio, odmah iznad tvog posta... Ali vrijedi samo za SD, opet, jer je HG Spot drugi svemir, nažalost.... Nisam još čuo da se nekom drugom narudžbe ne mogu isporučiti, pa je ponuđena doplata za paket ili otkazivanje narudžbe..

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

A to sam vidio sam, ali sam mislio da je gore pod ovaj edit: false alarm

bilo nesto novo od strikana sto sam propustio. 😃

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

A to sam vidio sam, ali sam mislio da je gore pod ovaj edit: false alarm

bilo nesto novo od strikana sto sam propustio. 😃

 Ovaj edit:false alarm bolje da nisi vidio, jer bi dobio slom pi_ke 

9 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Daaaaaj sad nas svih zanima sta je bio false alarm 

Sretan vam svima Uskrs i nadam se da vam uskoro stizu konzole! Ja sam vec zaboravila koje sam srece imala sa svojom...

 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Korisnik1251 kaže...

Daaaaaj sad nas svih zanima sta je bio false alarm 

Sretan vam svima Uskrs i nadam se da vam uskoro stizu konzole! Ja sam vec zaboravila koje sam srece imala sa svojom...

 Koliko sam ja procitao false alarm je bio da sve konzole se isporucuju u srpnju.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da, false alarm je bila informacija koju je moja zena dobila u SD da ce isporuka biti tek u srpnju za sve narudzbe od pocetka godine.

Kad mi je prenijela ovo zadnje, "od pocetka godine", skuzio sam da lik lupa gluposti ili ju pokusava otpiliti.

U SD su odavno rekli da je sve do 20.2. isporuceno pa to sto lik prica ne moze biti tocno.

Ako je to rekao tek toliko da ju otpili, takav stav prodavaca je dno dna za mene.
 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...
Da, false alarm je bila informacija koju je moja zena dobila u SD da ce isporuka biti tek u srpnju za sve narudzbe od pocetka godine.

Kad mi je prenijela ovo zadnje, "od pocetka godine", skuzio sam da lik lupa gluposti ili ju pokusava otpiliti.

U SD su odavno rekli da je sve do 20.2. isporuceno pa to sto lik prica ne moze biti tocno.

Ako je to rekao tek toliko da ju otpili, takav stav prodavaca je dno dna za mene.

 Najlakše je reći da neće biti sljedećih mjeseci i onda više ne pitaš....

Meni prodavač rekao ovaj mjesec, ali ne znaju koji tjedan, za narudžbe u SD iz drugog mjeseca.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ako ne znaju koji tjedan onda opet moze biti 30.4 što je vec realno svibanj samo nisu htjeli spominjati to vjerojatno. Mislim da bi bilo u redu do max 20.4 da stigne jer sve nakon toga nije po onome što su rekli. Nema ni kraj ožujka ni početak travnja onda. A što je najgore, ne možemo im ništa.  Možemo im dosađivati, zivkati, slati mailove ali džaba nam sve. Treba im reći ako stigne poslije 15.4 da nam svima ubace bespla joystick jer nisu ispoštovali što su rekli 😂
Leoni das auto kaže...
greysaint0 kaže...
Da, false alarm je bila informacija koju je moja zena dobila u SD da ce isporuka biti tek u srpnju za sve narudzbe od pocetka godine.

Kad mi je prenijela ovo zadnje, "od pocetka godine", skuzio sam da lik lupa gluposti ili ju pokusava otpiliti.

U SD su odavno rekli da je sve do 20.2. isporuceno pa to sto lik prica ne moze biti tocno.

Ako je to rekao tek toliko da ju otpili, takav stav prodavaca je dno dna za mene.

 Najlakše je reći da neće biti sljedećih mjeseci i onda više ne pitaš....

Meni prodavač rekao ovaj mjesec, ali ne znaju koji tjedan, za narudžbe u SD iz drugog mjeseca.

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pozdrav. Zanima me samo jedna stvar npr sad u sancti domenici traze polog 500kn i sad da ja samo 500kn uplatim jel mogu ja podic taj polog kasnije npr za 2000kn. Lp.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Fzon kaže...
Pozdrav. Zanima me samo jedna stvar npr sad u sancti domenici traze polog 500kn i sad da ja samo 500kn uplatim jel mogu ja podic taj polog kasnije npr za 2000kn. Lp.

Daš polog koliki hoćeš. Možeš odmah platiti i cijelu konzolu ako želiš.

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Treba vidjeti s njima kakva je procedura. Čisto računovodstveno ne vidim razlog zašto ne.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Fzon kaže...
Pozdrav. Zanima me samo jedna stvar npr sad u sancti domenici traze polog 500kn i sad da ja samo 500kn uplatim jel mogu ja podic taj polog kasnije npr za 2000kn. Lp.

 Bez obzira na iznos pologa konzole se isporučuju kronološki. Kad nazovu da je konzola dostupna za preuzeti onda platiš ostatak, nema potrebe nadoplaćivati polog. Oni izdaju račun za polog, nez jel mogu mjenjati taj račun, ali nema potrebe, staviš lovu u čarapu i platiš kad dođe plejka.

7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Fzon kaže...
Pozdrav. Zanima me samo jedna stvar npr sad u sancti domenici traze polog 500kn i sad da ja samo 500kn uplatim jel mogu ja podic taj polog kasnije npr za 2000kn. Lp.

 Nema razloga da dižeš polog nego tu razliku oroči na banci i dobit ćeš lijepu kamatu na štednju dok ti SD isporiči konzolu. U HG spota je još veća zarada jer se još nisu isporučile ni konzole od prošle godine, a plačene.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Yep, ja kretenka platila ful iznos hg spotu 1.12 i jos plejke nema na vidiku..nez jel mi se place il smije. 

btw sretan Uskrs ekipa! 

4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Šogi mi kupio ps5, cura demon souls, punac mi danas

dao šalicu svi me nabrijavaju, a plejke niđe. 

 

Sretan uskrs :( 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Kamate na stednju su toliko mizerne da se i vece iznose ne isplati stavljati na stednju, a kamoli tako mali iznos.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice