PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 964.613
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
I kaj buš onda dok otkažeš? Čekao do ko zna kad da se pojavi u trgovinama?

Moja preporuka svima je da lovite konzole na amazonu. Možda vam se posreći, a ako vam se posreći, sigurno ćete konzolu dobit prije nego da ju kod nas kupite.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 21:18 (foofajter).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sada sam dobio odgovor od HT-a da ce biti tijekom 12. mjeseca...
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Bas to, ta poanta je odavno "dokazana".

Konzola nema. Cekas ovako i onako.
Nije da ces je negdje drugdje otici i kupiti kad otkazes narudzbu kod xzy. I dalje je nemas.

Malo iskrenosti i transparentnosti od strane prodavaca bi bilo cijenjeno, no, nema ga, eto.... Sto se moze.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Po nekoj normalnoj logici bi trebali vec znati informacije ili znaju ali sute iz nekog razloga. Da ih nece biti ovog mjeseca vec bi nas obavijestili kao sto su neke koji su uzeli digital verziju
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Vjerovatno je manji pritisak sad kad svi dobivaju genericke odgovore.....

Zamisli da netko napise ,"meni su javili da stize 17.12".....

Pa nebi mogli zivjeti od poziva i upita, srusili bi im.korisnicku za par minuta ;)
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ako sam ja dobro popratila desavanja, samo je SD obavjestavala kupce da ce kasniti s isporukom. Operateri i ostali ducani (svijet medija i slicno) nisu nikoga obavjestavali, samo odgovaraju na upite

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Meni su odmah rekli, pocetkom 12 mjeseca, najrealnije od 15-tog, prije toga ne.....

Doduse kod mene su zakuhali na drugi nacin, no eto, nema veze, rjesilo se, sad cekam....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pitao i tele2, rekli su da ce biti zadnji tjedan u ovom mjesecu. Nisu napisali da bi trebala biti, nego da ce biti...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stao danas u Sancta Domenicu nesto kupiti,a kad ono stoji nova obavijest: PS5 se ocekuje tokom veljace..eto, cisto ako ce nekoga zanimati taj info

Moj PC  
2 0 hvala 3
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kao što sam napisao prije, trebao sam dobiti konzolu krajem godine. Ali su javili kako mogu odustati uz povrat novca ili čekati do daljnjeg. Pošto ne znaju kad će dobiti konzole od distributera. Isto tako upit kod distributera preko poznanstava je taj kako nemaju konzola ni za ove koji su napravili prednarudžbe.

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pa nemaju da, svi koji su naručili 6. i 7.10. te 19.11. će dobiti idući tjedan, a oni koji ne dobiju će dobiti u siječnju. Svi ostali moraju čekat do daljnjega, to je i sancta izjavila
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
foofajter kaže...
Pa nemaju da, svi koji su naručili 6. i 7.10. te 19.11. će dobiti idući tjedan, a oni koji ne dobiju će dobiti u siječnju. Svi ostali moraju čekat do daljnjega, to je i sancta izjavila

 25.09 naručio sad ne vidim zašto bi ovi dobili prije mene ili ostalih koji su u to vrijeme napravili preorder. Ali divno je biti optimista i vjerovati u bajke

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pretpostavljam da si naručio digitalnu, inače bi već dobio standardnu, osim ako tvoj operater šteka.

Za digitalne se već neko vrijeme zna da ih neće biti ove godine.

Ne znam o kakvim bajkama pričas, ali je već par puta rečeno, par mailova je stavljeno od sancte u kojima su oni rekli da idući tjedan dobiva dio ekipe od 6.10. i dio ekipe od 19.11., a oni koji neće dobit su obaviješteni da će dobit u siječnju, to se odnosi na standardne verzije.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 10:38 (foofajter).
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja i dalje ne vjerujem da ima ljudi koji su prednaručili 19.11. i misle da će dobiti ove godine, a tko zna koliko stotina ljudi, ako ne i tisuća je prednaručilo prije njih, ali lijepo se nadati, a znate kako se kaže, nada je k....

 
0 2 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pa bokte ako su ti ljudi dobili mail od sancte da će dobit onda će valjda dobit, nisu im bezveze poslali mail.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
foofajter kaže...
Pa nemaju da, svi koji su naručili 6. i 7.10. te 19.11. će dobiti idući tjedan, a oni koji ne dobiju će dobiti u siječnju. Svi ostali moraju čekat do daljnjega, to je i sancta izjavila

 Ja mislim da nece biti dovoljno konzola za sve s ovim datumima koje si naveo,i da ce dobiti samo rodaci, prijatelji i poznanici onih koji rade u trgovinama.

A mi ostali cemo se nacekati ali nada umire zadnja. Zivi bili pa vidjeli. 

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nije digitalna. Standardna i nije preko operatera. Isto tako od Sancte sam dobio informaciju kako i ovi što su preordali čak i u prvoj rundi ordera nisu sigurni da će dobiti konzolu. Pa sad iskreno volio bih da svi dobiju danas konzole koji su naručili ali nekako sumnjam
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pa čekaj kaj nisi dobio ovakav mail od njih?

Ja sam naručio 6.10. i prošli tjedan su mi se javili.
6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ko je dobio mail od SD-a da bu dobio,valjda bu dobio.Moja preporuka je da ovih dana pratite Amazon,Sony je rekao da ce progurat jos neku posiljku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
foofajter kaže...
Pa čekaj kaj nisi dobio ovakav mail od njih?

Ja sam naručio 6.10. i prošli tjedan su mi se javili.

 Super nadam se da ćeš je dobiti. Ja samo kažem što su meni javili(ne sancta), i informacije koje sam saznao od (privatnim kanalima) od Sancte.

 

Poštovani,
Ispričavamo se zbog situacije s isporukom novih PS5 PREORDER STANDARD.
Nažalost, dobili smo informaciju od uvoznika, da novih isporuka neće biti do kraja godine.
Uz još jednu ispriku, sada imamo sljedeće opcije na raspolaganju:
-        možete odustati od narudžbe, dobit ćete povrat novca
-        možete odabrati čekati vaš PS5 PREORDER STANDARD, no nemamo datume dolaska

10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mozda bude nekih novosti 😂

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jel dobio netko poklon od Tele2 zbog kašnjenja isporuke PS5?
Ja dobio Gran Turismo Sport za PS4.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Gnjezdo kaže...
Jel dobio netko poklon od Tele2 zbog kašnjenja isporuke PS5?
Ja dobio Gran Turismo Sport za PS4.

 Gdje su ti to poslali da si dobio? Ja naručio u Tele2 još ništa hahahaha.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja nisam dobio nikakav mail od HTa jos, valjda cu dobito sljedeci tjedan. Da necu valjda bi vec javili
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni stigla poruka da je Tele2 logistika poslala paket preko Overseasa i da će danas biti dostavljen. 

 

EDIT: stiglo,ništa od tog da se kolega nije zauzeo za nas, bila bi mauna 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 13:46 (Sideswipe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni su iz sancta domenice rekli da svoj primjerak ps5 digital ediiton (narucen 09.10.) mogu ocekivati pocetkom 2021. godine (tocnije u siječnju), do sada nisu zajebali nikog i prepostavke su im inace i tocne, tako da ocekujem ps5 u 1. mjesecu i vjerujem da ce tako i biti, tako da ne vidim sta sad svi nesto nagadjate i pogadjate, oni koji ce dobiti uskoro ps5 im je i javljeno, oni koji nece, nece do sljedeceg mjeseca i toe to.

 
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Stigao mail od gls-a da je sancta pripremila paket za mene 😎
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ja ga danas isto dobio

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Blago se vama, izgleda da ćete igrati na ps5 i prije idućeg tjedna.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...

Ja ga danas isto dobio

 Ali si 2 konzole narucija?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 14:08 (Tututuru).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice