Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 591.479
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Nintendo Switch

Ja dok sam imao Switch sam uzimao SD kartice preko ebaya duplo jeftinije nego kod nas i to Sandiskove extreme najjače verzije i nikad problema nije bilo.

Neznam kakva je sad razlika u cijeni.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Nintendo Switch

ekipa jel netko zna za neki webshop u Hrvatskoj koji prodaje nintendo switch konzolu, a da prima kriptovalute kao način plaćanja? Instar informatika prima kripto već godinama, al za switch imaju sve, samo nemaju konzolu

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2024 10:02 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nintendo Switch

Jedan padobranski ulet; za poklon bi uzeo nintendo switch i mario kart igru pa me zanima jel se to moze spojit na TV ili se igra samo na onom ekranu? I jesu ona 2 joysticka koja dodu s konzolom po jedan za svakog igraca ili kako?

WHITE STONES VARAŽDIN
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Nintendo Switch

Tincha 

Da, sve igre mozes igrati na TV-u (docked) ili u handheld modu, i sa ona 2 joysticka dva igraca mogu igrati istovremeno Mario Kart u split screenu.

#patientgamers
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
anarchyST kaže...

Tincha 

Da, sve igre mozes igrati na TV-u (docked) ili u handheld modu, i sa ona 2 joysticka dva igraca mogu igrati istovremeno Mario Kart u split screenu.

Razumio, hvala puno!

 

 

WHITE STONES VARAŽDIN
9 godina
offline
Nintendo Switch

Pozdrav, planiram malom uzet nintendo switch i procita san ovdi zadnjih 10 stranica da se malo upoznam sa materijom... Ee sad skuzia san da se moze kupit modificirani switch, vidim ima ih na njuskalu za 400 eura i to oled sa nx v6 chipom(sta god to znacilo). 

Treba mi vas savjet jel pametno to kupit? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
avangard00 kaže...

Pozdrav, planiram malom uzet nintendo switch i procita san ovdi zadnjih 10 stranica da se malo upoznam sa materijom... Ee sad skuzia san da se moze kupit modificirani switch, vidim ima ih na njuskalu za 400 eura i to oled sa nx v6 chipom(sta god to znacilo). 

Treba mi vas savjet jel pametno to kupit? 

 

Nije. Nemaš nikakvu garanciju da neće sutra crknut.

Ako ti se to čini pametno, onda kupi. Tko ne riskira, ne profitira.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2024 11:55 (Bitanga).
12 godina
suspendiran
offline
Re: Nintendo Switch
avangard00 kaže...

Pozdrav, planiram malom uzet nintendo switch i procita san ovdi zadnjih 10 stranica da se malo upoznam sa materijom... Ee sad skuzia san da se moze kupit modificirani switch, vidim ima ih na njuskalu za 400 eura i to oled sa nx v6 chipom(sta god to znacilo). 

Treba mi vas savjet jel pametno to kupit? 

 Bolje testiraj sa Yuzu emulatorom na smarpthone'u, vidi jel se klincu to uopće sviđa prije investicije.

13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
avangard00 kaže...

Pozdrav, planiram malom uzet nintendo switch i procita san ovdi zadnjih 10 stranica da se malo upoznam sa materijom... Ee sad skuzia san da se moze kupit modificirani switch, vidim ima ih na njuskalu za 400 eura i to oled sa nx v6 chipom(sta god to znacilo). 

Treba mi vas savjet jel pametno to kupit? 

 avangard00

Kupi slobodno jer danjašnji klinci vole stalno mjenjati igre i traže nove igre što je skupo na Switch-u. Ovako ako je modificirana  kad se zasite jedne skineš drugu i to je to.

Moj je sin htio ispočetka da kupimo ne modificiranu kao igrati će online, ali vrlo brzo je skužio da mu je ovako bolje jer više igara može igrati, a sa frendovima se nađe i igraju nešto zajedno.

E sad ja imam softverski modificiranu, ali pretpostavljam da je isto sa chipovima.

9 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Koliko sam skuzia isto mozes birat oces ic u taj modificirani mode ili stock mode, tako da predpostavljam da je to u biti to... Kontaktira sam nekog momka u zg, on naplacuju 100 eura za modifikaciju plus tvoja sd kartica, to je prakticki cijena dviju igrica... S te ekonomske strane mi se cini stvarno isplativo jedino sta se onda gubi garancija, ali koliko vidim konzole su kvalitetne i nebi trebalo bit problema sa te strane ali nikad neznas... Mislin da cu riskirat i uzet modificirani, sad samo vidit uzet polovan ili kupit novi pa ga modificirat

12 godina
offline
Nintendo Switch

Ako ne misli igrati nešto online, obavezno modificirana

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Pozz ekipa,
kako doci do master ključa s obzirom da ova stranica ne radi: https://parentalcontrols.nintendo.com/?sys=switch
Radi se o V2 modelu
Hvala
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Lp, moze malo pomoc, kupio sam modificirani Switch sa igrama, nekih pola godine igramo i sve je super, sad bi htio staviti nove igre ali nisam siguran kako pa cu navesti neke info koje znam i gdje trebam pomoc. Dakle Switch je v1 prva verzija, ima softverski hack, imam onu plastikicu sto se stavlja na mjesto desnog kontrolera, znam da je neki tegra hack u pitanju. Konzila od kad je kupljena nije ugasena skroz, cijelo vrijeme je sleep mod. Znam da ako hocu vaditi sd karticu moram ga skroz ugasiti, pa ako mi netko moze malo objasniti postupak gasenja, paljenja sa tom plastikom, kupio bi novu karticu stavio igre i ponovo pokrenuo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ediedi kaže...
Lp, moze malo pomoc, kupio sam modificirani Switch sa igrama, nekih pola godine igramo i sve je super, sad bi htio staviti nove igre ali nisam siguran kako pa cu navesti neke info koje znam i gdje trebam pomoc. Dakle Switch je v1 prva verzija, ima softverski hack, imam onu plastikicu sto se stavlja na mjesto desnog kontrolera, znam da je neki tegra hack u pitanju. Konzila od kad je kupljena nije ugasena skroz, cijelo vrijeme je sleep mod. Znam da ako hocu vaditi sd karticu moram ga skroz ugasiti, pa ako mi netko moze malo objasniti postupak gasenja, paljenja sa tom plastikom, kupio bi novu karticu stavio igre i ponovo pokrenuo

 ediedi

ja sam već zaboravio pitat ću sina pa ti javim ( kad se vrati sa rođendana sutra) jednostavno je.

koliko se ja sjećam prebaci se u file games na SD kartici i onda instalira sa https://tinfoil.io/Download , ali još moram provjeriti.

8 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Ma ja sam imao Switch i prije, jos dok je izasao, imao sam onaj loader i sve sam odradio, ali sad sam vec zahrđao malo, a i tu ne treba loader vise. Moram pazit da ne zeznem nesto
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Što se tiče gašenja, tu ti ide sve normalno dok kod paljenja procedura je sljedeća, skineš desni joycon, ubaciš jig, pristineš vol - i power tipku, inject payload (ovaj dio možda odradi automatski, ne znam kako ti je sve skupa složeno. Ja inače radim preko moba/tableta) i trebao bi se bootati CFW. Tako je barem kod mene, ja nemam auto RCM i imam emuNAND.

Jel znaš koji CFW imaš instaliran? Vjerujem da je atmosphere? Ja još uvijek imam SX-os i ne da mi se prolaziti kroz proceduru migracije na athosphere jer ga ne palim skoro nikako. Ima netko da je to radio?

8 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Ne znam koji imam instaliran nisam jos kupio sd karticu da krenem sa novim igrama.

Nego zanima me sad nesto drugo, igram sa klincima Zeldu breath of the wild, i skuzim da sa onim amiibo figuricama dobijas jos neke iteme, vidim da postoje hackovi za to, ima ko kakva iskustva da podijeli, hocu onaj armor set najjaci :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ediedi kaže...
Ne znam koji imam instaliran nisam jos kupio sd karticu da krenem sa novim igrama.

Nego zanima me sad nesto drugo, igram sa klincima Zeldu breath of the wild, i skuzim da sa onim amiibo figuricama dobijas jos neke iteme, vidim da postoje hackovi za to, ima ko kakva iskustva da podijeli, hocu onaj armor set najjaci :)

 Nisam proučavao hack ali uzeo sam s Aliexpress amibo kartice, puni set za sitne pare

13 godina
offline
Nintendo Switch

Kaj se ti svi setovi nisu dali u igri zaslužit? Kolko se sjećam, do svega si mogao uz manje ili više grinda

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice