Titule zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 1.652
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Titule

Evo jedan prijedlog; da se userima koji imaju određeni broj kartona (crvenih ili žutih) uz larva, biljna uš, bubamara itd. stavi npr. agresivna larva, čistokrvna larva, napeta biljna uš....

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Titule
Zanimljiva ideja, nešto slično kao kad na Gameplay forumu dobiješ žuti pa ti piše "požutjeli član palube"
mislim da je to dobra ideja, šaljiva ali opet i korisna. Da nmaju samo moderatori privilegiju vidjet u temi tko ima a tko ne žute. :-)
Viva La Vida
15 godina
neaktivan
offline
Titule

lol ja bi imo opasan za okolinu hahahh!good idejaSmijeh al nema teorje da se sprovede jel treba reprogramirat forum tj napisat program koj bi to dodavo jel sumnjam da bi se modovima dalo to pisat a to kosta i vremena i novca tak da smunjam.....no s druge strane to nebi bilo lijepo i korektno jel isto ti je i u stvarnom zivotu da napravis neki bullshit i onda da ti zaljepe na čelo kaj si napravio to bas i nije lijepo da se nekog oznaca jel ljudi se mjenjajuNamigiva

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2008 21:05 (UBIZEC cORPORATION).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Titule

Evo primjer; nije mi se tražio font.

 

PS: nisam znao za Gameplay...

Primjer Primjer
Ozbiljno...
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2008 21:07 (SOS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Titule

Meni to zvuci retardirano, al s druge strane me boli deva. Ako bude "Sotonska" kao titl, ja sam za!

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Titule
LoL, mislim da njih to ništa nekošta ubizec, er oni su taj , tj. ovaj forum napravili besplato (ja mislim), a i da nisu nije ti to toliko skupi projekt.
Viva La Vida
16 godina
neaktivan
offline
Titule

Zanimljiva ideja  Osmijeh Meni se sviđa. Iako bi bilo puno bolje da "agresivna" piše lijevo ispred statusa a ne iznad njega...

MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Titule

Hvala na prijedlogu, odbija se.

 

Žuti kartoni su upozorenja i nije bitno tko ih ima, a tko ih nema - ona služe onome koji ih je dobio, a ne drugima.

Crveni i crni se jasno vide kroz status ("suspendiran" odnosno "protjeran"), dok ne isteknu (doduše, crni ne istekne, on je zauvijek).

Kad istekne, čovjeku se pruža druga prilika i karton više nije važan.

 

Lock.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice