Pomoć oko pravila foruma

poruka: 12
|
čitano: 3.229
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko pravila foruma

Smijem li na forumu postaviti pitanje: "Dali biste kupili [proizvod] po [cijena] jer mislim da je ova ponuda zbilja dobra jer je kod nas takav proizvod duplo skuplji, a opet je i ova cijena dosta velika pa me zanima koliko bi ljudi to kupilo da ga prodajem negdje."

 

Ja ovim pitanjem ne pokušavam prodati taj proizvod koji bih naveo u pitanju nego bih samo pokušao prikupiti statistiku i podatke o tome koliko bi ga ljudi kupilo i zato mislim da je bolje da prvo pitam ovdje nego da spušim karton.

 

Kada bih dobio zadovoljavajuće rezultate naravno da bih prodavao taj proizvod ali ne na ovom forumu nego na mjestima namjenjenim za takve stvari.

 

P.S. Ne znam dali sam pogodio podforum ali pošto se moje pitanje odnosi na pravila foruma mislim da ovaj najviše odgovara.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2009 10:56 (17RazoR71).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pomoć oko pravila foruma
Mislim da nema razloga da zbog toga dobiješ karton.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko pravila foruma

prije češ dobiti karton zbog Antona LaVeya na avataru.

 
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko pravila foruma

uh zaboravio sam promijeniti sliku nisam ja sotonjara to je bila interna šala između mene i frenda

16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko pravila foruma

Dobro zaobilazenje pravila, to ce biti poput neke reklame, a ako se na forumu nade netko tko bi htio to kupiti, samo ti na PP javi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko pravila foruma
Luka kaže...

Dobro zaobilazenje pravila, to ce biti poput neke reklame, a ako se na forumu nade netko tko bi htio to kupiti, samo ti na PP javi...

Pa znam baš zbog toga sam mislio da je bolje da dobijem mišljenje moderatora ili admina jer je ovo na granici onoga šta se smije/ne smije pisati na forumu.

16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko pravila foruma

Molim vas odgovorite mi smijem li ili ne, ili mi pomozite preformulirati pitanje da ne bude tako diskutabilno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko pravila foruma
17RazoR71 kaže...

Molim vas odgovorite mi smijem li ili ne, ili mi pomozite preformulirati pitanje da ne bude tako diskutabilno.

Gle u krajnju ruku dobijes zuti pa ako te zanima, probaj! Sto se toliko bojis?

 

Milsim da ovidi od slucaja do slucaja, da se treba vidjeti tko to pita i zasto, ne moze se u ovom slucaju generalizirati!

Nitko ti nece reci - da mozes jer ako krene jedan, bit ce cijela najezda "reklama" i onih koji ce to zloupotrijebiti PP sistemom!

Ja da sam mod, bio bi lock (nista odobno)... probaj pa vidi! ;D

16 godina
moderator
offline
RE: Pomoć oko pravila foruma
17RazoR71 kaže...

Smijem li na forumu postaviti pitanje: "Dali biste kupili [proizvod] po [cijena] jer mislim da je ova ponuda zbilja dobra jer je kod nas takav proizvod duplo skuplji, a opet je i ova cijena dosta velika pa me zanima koliko bi ljudi to kupilo da ga prodajem negdje."

 

Ja ovim pitanjem ne pokušavam prodati taj proizvod koji bih naveo u pitanju nego bih samo pokušao prikupiti statistiku i podatke o tome koliko bi ga ljudi kupilo i zato mislim da je bolje da prvo pitam ovdje nego da spušim karton.

 

Kada bih dobio zadovoljavajuće rezultate naravno da bih prodavao taj proizvod ali ne na ovom forumu nego na mjestima namjenjenim za takve stvari.

Probaj, pa ćemo vidjeti. S obzirom da si lijepo pitao, nećeš dobiti karton, no tema možda bude izbrisana ili zaključana. Uz dvije napomene:

  • statistika koju ćeš dobiti na ovom ili bilo kojem drugom forumu nije relevantna u smislu istraživanja, tako da je po meni loše na temelju toga donositi nekakve poslovne odluke
  • ako se taj proizvod planira prodavati na crno, švercati, nabavljati ilegalnim putem ili išta takvo slično, onda ova tema također nije dozvoljena
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko pravila foruma
17RazoR71 kaže...

Smijem li na forumu postaviti pitanje...

 

Ja sam čak imao konkretnije pitanje o cijeni nečega što sam prodavao, ali sam najprije išao pitati neke moderatore (ne one infantilne, naravno) prije nego sam postao. Dobio sam zeleno svjetlo i pitao sam potom na forumu nešto u svezi svoje prodaje.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko pravila foruma

Hvala vam što ste mi dali zeleno svjetlo ali sam ipak odlučio da neću prodavati taj proizvod (radi se o otprilike sto usb stickova od 32 gb) jer sumnjam u legalnost nabavke pa se ne želim upuštati u takve akcije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2009 15:19 (17RazoR71).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć oko pravila foruma

To su oni od Binga? Belji se

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice