Pokušao sam varati na bugovoj anketi zaključana tema

poruka: 12
|
čitano: 2.278
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Otkrio varanje na bugovoj anketi

kada glasate idite back i onda opet posalji... lol

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Otkrio varanje na bugovoj anketi

 

lol, za to znam, odkad znam za BUGovu anketu. xD

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Otkrio varanje na bugovoj anketi

znam za to al nikad nisam to napravio. šta dobivaš time?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Otkrio varanje na bugovoj anketi

Probao sam to na glasanju za bug game server prije 2 godine. Bez obzira sto brojac pokaze da sam glasao 10 puta, nakon nekog vremena se vrati. Tako da mislim da to ne pije vode :)

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Otkrio varanje na bugovoj anketi

^^Potvrdu da si totalni idiJot...valjda...

 

ups...ne odnosi se na tebe Nasty, uletio si u međuvremenu...

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.7.2008 1:22 (rashomon).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Otkrio varanje na bugovoj anketi
fps_gamer kaže...

kada glasate idite back i onda opet posalji... lol

Trik za naivce - već objašnjeno (ovdje).
16 godina
neaktivan
offline
Pokušao sam varati na bugovoj anketi

Osoba koja ide varati na ovakvim anketama je totalno nemoralna osoba. Sramota da uopće ima takvih ljudi.

 

@BUG tim

Dozvoljeno je glasati jednom dnevno. znači 24 sata nakon prošlog glasa. Što ako, npr. glasam 23h i 50 min. Dali je diskvalifikacija automatizirana(kroz skriptu) ili se vrši od stane tima??

Pitam čisto iz znatiželje. :))

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pokušao sam varati na bugovoj anketi
samo sam slucajno to skuzio... ne napadajte me odmah...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pokušao sam varati na bugovoj anketi
coder_ kaže...

Osoba koja ide varati na ovakvim anketama je totalno nemoralna osoba. Sramota da uopće ima takvih ljudi.

 

@BUG tim

Dozvoljeno je glasati jednom dnevno. znači 24 sata nakon prošlog glasa. Što ako, npr. glasam 23h i 50 min. Dali je diskvalifikacija automatizirana(kroz skriptu) ili se vrši od stane tima??

Pitam čisto iz znatiželje. :))

 koga ti zavaravas? hehehehehehehe ;)
I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pokušao sam varati na bugovoj anketi
promijenili mi ime teme lol
16 godina
neaktivan
offline
Pokušao sam varati na bugovoj anketi

hahahaa, pa normalno, nece priznati da si uspio :P, ja isto vec dugo znam za taj trik al nisam imao nikad potrebe to napraviti, ionako su te ankete trivijalne (bas zbog tih koji varaju) pa rezultate niti ne shvacam ozbiljno :P

I once asked God why had he allowed wars to happen, he replied: "I DID IT FOR THE LULZ!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Pokušao sam varati na bugovoj anketi
AA-d00d kaže...

hahahaa, pa normalno, nece priznati da si uspio :P, ja isto vec dugo znam za taj trik al nisam imao nikad potrebe to napraviti, ionako su te ankete trivijalne (bas zbog tih koji varaju) pa rezultate niti ne shvacam ozbiljno :P

Za koji trik ti znaš? Nisi otišao na link koji sam gore stavio? Moram zaključati ovu teme da se glupost ne širi dalje... :(
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice