Izuzetak opcija kod Moje teme, zasto?

poruka: 8
|
čitano: 1.461
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Izuzetak opcija kod Moje teme, zasto?

Primjetio sam nesto, i ovo je i pitanje i savijet. Kada Kliknem na Teme u kojima sudjelujem,  Aktivne teme, Najčitanije... Uvijek imam ponudeno ovo. A kada kliknem na Moje teme to nestane. Zasto?

Audaces fortuna iuvat
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2009 9:49 (Canassob).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Izuzetak opcija kod Moje teme, zasto?

Nitko?

 

Zanima me dali bi se mogo uvest nekakav X kod teme koje pratim i teme u kojima sudjelujem kako bi tu temu izbacili iz te liste jer ju vise ne zelimo pratit ili sudjelovati u njoj. Jer se ovako lako nakupi tema koje ne zelimo više?

 

Modovi?

Audaces fortuna iuvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Izuzetak opcija kod Moje teme, zasto?
Canassob kaže...

Nitko?

 

Zanima me dali bi se mogo uvest nekakav X kod teme koje pratim i teme u kojima sudjelujem kako bi tu temu izbacili iz te liste jer ju vise ne zelimo pratit ili sudjelovati u njoj. Jer se ovako lako nakupi tema koje ne zelimo više?

 

Modovi?

 -za praćenje, samo isključi opciju, ali za sudjelovanje bi trebalo izbrisati post. Dakle (Modovi?) ništa od tog? Jel' može onda bar sok od brusnice? :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
RE: Izuzetak opcija kod Moje teme, zasto?
Canassob kaže...
Zanima me dali bi se mogo uvest nekakav X kod teme koje pratim i teme u kojima sudjelujem kako bi tu temu izbacili iz te liste jer ju vise ne zelimo pratit ili sudjelovati u njoj. Jer se ovako lako nakupi tema koje ne zelimo više?

to je već prožvakano i ništa od toga. ti si u toj temi sudjelovao i gotovo. ona je kao takva i uvijek će biti na listi

 

edit: a teme koje pratiš, samo klikni na srce kraj naziva teme

Atomska bubamara. | http://tinyurl.com/erepNA
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2009 23:14 (jurluk).
16 godina
offline
Izuzetak opcija kod Moje teme, zasto?

Uvijek možeš ući u temu i maknuti kvačicu s gumba 'prati ovu temu' (ili tako nešto). Iako da, iksić bi bila zgodnija, brža i elegantnija opcija.

 

EDIT: @Paolo90210 - vidiš, vidiš, nisam se nikada dosjetio kliknuti srčeko :)

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2009 23:16 (Veliki Brat).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Izuzetak opcija kod Moje teme, zasto?
Canassob kaže...

Nitko?

 

Zanima me dali bi se mogo uvest nekakav X kod teme koje pratim i teme u kojima sudjelujem kako bi tu temu izbacili iz te liste jer ju vise ne zelimo pratit ili sudjelovati u njoj. Jer se ovako lako nakupi tema koje ne zelimo više?

 

Modovi?

U temama koje pratiš imaš srce kraj naslova - klikni na njega i nećeš pratiti više temu

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Izuzetak opcija kod Moje teme, zasto?

Ok ok. Vas 5 u 3 minute :D. To s srcem sam skuzio. Tek sad, hvala.

 

A ovo drugo?

Audaces fortuna iuvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Izuzetak opcija kod Moje teme, zasto?

Prežvakano već sto puta - teme u kojima si sudjelovao, sudjelovao si. To je izvještaj s tim kriterijem i to je to. Za praćenje tema koje te zanimaju, koristi "Prati ovu temu". Imaš kod svakog postanja nove poruke, na dnu, opciju "prati ovu temu" pa možeš već kod postanja označiti da želiš pratiti temu.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice