Aktivne teme pitanje.

poruka: 7
|
čitano: 1.286
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Aktivne teme pitanje.

POgledao sam po forumu ali nigdje nisam primjetio da je itko govorio o ovome. zanima me dali je tako samo meni ili se događa i drugima. inače koristim google chrome. u slici dolje se može vidjeti da je nekoiko tema na popisu po par puta ponovljeno. sad neznam dali je to neka greška ili tako treba biti. ako tako treba bit, malo mi je bzvz da se neke teme ponavljaju po 5-6 puta ( do kraja liste aktivnih tema Bug birc se ponvaljao još 3-4 puta, samo nisam slikao cijelu listu). 

Steam account: OutOfSp4c3 EPIC FACEPALM:http://www.youtube.com/watch?v=wjLgekyOZA0#t=0m58s
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Aktivne teme pitanje.

I ja sam primijetio isto.Koristim FF.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2010 19:08 (Regular John 19).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Aktivne teme pitanje.

Isti problem, a nije se desavalo prije ovog updatea foruma. Koristim Operu

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.6.2010 19:08 (mata_87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Aktivne teme pitanje.

To je radi update

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Aktivne teme pitanje.

znači nisam jedini sa tim problemom. samo se nadam da će moderatori uredit to jer ti dupli oduzimaju mjesto drugim temama koje su aktivne.

Steam account: OutOfSp4c3 EPIC FACEPALM:http://www.youtube.com/watch?v=wjLgekyOZA0#t=0m58s
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Aktivne teme pitanje.

aktivne teme se sad same refreshaju(novi update) pa je to neki mali bug...popravit ce se to...

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
16 godina
moderator
offline
Aktivne teme pitanje.

Lista u desnom stupcu se sama updatea i ne pazi na dupliće kod tog updateanja. Dakle, kod učitavanja stranice, dođe čista lista bez duplića, no kasnije se automatski dodaju svi novi postovi u temama. Naravno, kad je neki post u temi koja je bila na popisu, opet se mora pokazati ta tema na vrhu, jer ima novih postova. Ono što sustav ne radi, a možda bi trebao, jest da u tom trenutku staru temu izbaci dolje iz popisa, no nisam siguran da je to bitno i korisno, a možda čak i štetno, jer netko tko upravo gleda taj popis sigurno ne bi volio da teme mijenjaju mjesta samo tako.

Domagoj
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice