Upis master stepena (drugi stepen) na faxu

poruka: 1
|
čitano: 2.093
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Upis master stepena (drugi stepen) na faxu

Pozz svima,

Zavrsio sam prvi stepen (Bachelor - 3 god. 180 ECTS) na Tehnickom fakultetu u Bihacu, odsjek Elektrotehnika - smjer informatika i sad zelim upisati master stepen. Zelja mi je skolovanje nastaviti u Hrvatskoj, pa se nadam da cu ovim putem dobiti nekih informacija da vidim da li je ta moja zelja ostvariva ili ne :D

 

Konkretno me zanima FER u Zg, da li je neko vec upisivao master stepen, koliko kosta, da li je moguc studij uz rad, polaze li se neki prijemni, studenti strani drzavljani itd? Takodjer me zanima da li ima nekih drugih fakulteta u Zagrebu na kojem se moze upisati master stepen, smjer programsko inzinjerstvo ili nesto slicno tome. Druga opcija mi je pokusati upisati FOI u Varazdinu, pa bih takodjer zamolio da ako neko ima neke info i iskustva da podjeli sa mnom.

 

Zamolio bih unaprijed da tema bude bez odgovora tipa "googlaj", vec sam to radio i moram reci da su informacije dosta sture, nepregledne a ponekad i kontradiktorne, tako da me zanima iskustvo iz "prve ruke".

 

Unaprijed hvala svima ;)

 

Edit: Nije valjda da niko nema nikakvog iskustva sa upisom drugog stepena? Malo razocaravajuce...

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2011 15:14 (Zlatni).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice