Predznanje za fakultet

poruka: 7
|
čitano: 7.202
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Predznanje za fakultet

Pozdrav svima, riješio sam maturu ove godine i upadam u skoro sve fakultete vezane za racunalstvo osim FER-a (TVZ, RiTeh, FERIT, FESB, FOI). Htio bih upisati TVZ -racunalstvo pa me zanima koliko mi uopce treba predznanja za ove fakultete. Da li se na njima uči od "nule" ili kako?

Hvala :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Predznanje za fakultet

Svugdje se uci od nule. To ti je moj savjet.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Predznanje za fakultet

Ne treba ti predznanje, ono samo utječe na to koliko ćeš truda morati uložiti. Što je bolje, to će ti lakše ići.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Predznanje za fakultet

Ništa, uživaj do početka faksa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Predznanje za fakultet

Predznanje nije potrebno, no uvelike će ti olakšati ako već znaš princip programiranja te ako si u tom "mindset-u". Ništa se nemoj kroz ljeto mučiti, već uživaj u slobodi, dok još traje!

No ako baš želiš, pročačkaj malo po Pythonu, C# i JS. To se na TVZ-u najviše koristi.

 

BTW, TVZ Rač ti je odličan izbor i nemoj da ti drugi govore drugačije.

The planet broke before the Guard did!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Predznanje za fakultet

Ja bih mu ipak radije savjetovao da ako nema predznanja iz programiranja nek se malo upozna s tim. C kod Cesara na prvoj godini je filtar i tu dosta ljudi izgubi godinu. CS50 od Harvarda na Youtubeu, odlična stvar, preporučam pogledati.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Predznanje za fakultet

Evo prvi semestar je prosao, C kod Cesara nije bio bas tezak. Savjetovao bih svima koji ne znaju programirati a upisuju faks, da počnu malo prije početka, makar da osnovne stvari nauce. Imam dosta kolega koji nisu prosli Cesara. Hvala na savjetima. :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice