Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 547.343
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
veseli007 kaže...

Bok ekipa! 

Dali itko zna kad cemo dobiti Android 11, i dali ce ga uopce i biti!? Postoji mogucnost da ce ponuditi opciju prelaska na Harmony OS.🤔

 

 

Zna itko sta o tome, jer mi se cini da je P30 serija mrtva u pitanju nadogradnji na Android 11. Biti ce obecanje ludom radovanje, kako se cini! 🙃

 

 

 A kad je bilo govora da ce Huawei biti na Androidu 11? Nikad. Zadnji je Android 10 koliko ja znam.

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Blade18 kaže...
Jel netko zamijenio ekran na ovom mobitelu, koliko ga je to koštalo? Jučer sam izlazio iz auta i pao je iz džepa direkt na facu...

 Ja baš jučer, slična stvar.. 1500kn novi ekran, baterija i poklopac (sve u paketu). Dok pogledaš da za ni 4000 ne dobiješ takav mob (meni osobno najbitnije odnos trajanja baterija i dimenzija, čak m ije P30 mrvicu prevelik, ali jbg S7 je postao prespor) mi je bilo bez razmišljanja. 

9 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozz, gdje ima za kupit kaljeno staklo za p30 pto

Na gizmu vec duze vrijeme nema na stanju! 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
croGOREatia kaže...

Pozz, gdje ima za kupit kaljeno staklo za p30 pto

Na gizmu vec duze vrijeme nema na stanju! 

 Pogledaj ovdje mozda nadjes ono sta te zanima! P30pro

Odmori u Istini! :-)
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozz! 

 

Treba mi USB-C na 3.5 jack za P30P jer ovaj od Mate10P ne radi tj ne cuje se nista kad spojim Hayper X slusaluce, dok stare samsung in ear rade normalno! Ima za kupiti Huawei Tayp C za 10€, samo da ne kupim nesto sta mi nece valjati.

 

Ima itko kakvu preporuku, tj iskustva, hoce valjati taj Huawei za gamimg slusaluce. Da ne kupujem bez veze, a da mi ne koristi. Hvala. ☺️

Odmori u Istini! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
veseli007 kaže...

Pozz! 

 

Treba mi USB-C na 3.5 jack za P30P jer ovaj od Mate10P ne radi tj ne cuje se nista kad spojim Hayper X slusaluce, dok stare samsung in ear rade normalno! Ima za kupiti Huawei Tayp C za 10€, samo da ne kupim nesto sta mi nece valjati.

 

Ima itko kakvu preporuku, tj iskustva, hoce valjati taj Huawei za gamimg slusaluce. Da ne kupujem bez veze, a da mi ne koristi. Hvala. ☺️

 imas u njihovim ducanima/servisima po 85kn originalni

 

edit:

89kn

https://insignum.hr/product/huawei-usb-type-c-na-3-5mm-adapter/ 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 11:36 (thebatman).
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...
veseli007 kaže...

Pozz! 

 

Treba mi USB-C na 3.5 jack za P30P jer ovaj od Mate10P ne radi tj ne cuje se nista kad spojim Hayper X slusaluce, dok stare samsung in ear rade normalno! Ima za kupiti Huawei Tayp C za 10€, samo da ne kupim nesto sta mi nece valjati.

 

Ima itko kakvu preporuku, tj iskustva, hoce valjati taj Huawei za gamimg slusaluce. Da ne kupujem bez veze, a da mi ne koristi. Hvala. ☺️

 imas u njihovim ducanima/servisima po 85kn originalni

 

edit:

89kn

https://insignum.hr/product/huawei-usb-type-c-na-3-5mm-adapter/ 

 Hvala, rijeseno 99kn u A1, nije Huawei ali radi a to mi je naj vaznije. 

 

 

Odmori u Istini! :-)
3 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Pozdrav, molim vas samo ako netko zna da li se moze koristit call recorder na huawei p30?
Vidio sam je postoji apk i uputstvo..
https://www.huaweicentral.com/download-call-recorder-app-for-huawei-emui-11-phones-link/
ali htio sam provjeriti da li se jos uvijek moze prije nego kupim mob..
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2021 13:51 (tom hanks).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Moze

Moj PC  
2 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Wow hvala! Nisam znao dal da ocekujem odgovor na tako specificno pitanje :D
I pretpostavljamo da mu se softverski nece dogodit nesto sta bi mu onemogucilo korištenje toga u neko dogledno vrijeme?
-Ustvari imam i mogucnost onemogucit mu azuriranje sustava da mi OS uvijek ostane na sadašnjoj verziji (i tako skoro sigurno osiguram da imam taj call recorder)?
Biram mobitel vec mjesecima zbog tog recordera al cini mi se da bi ovo moglo funkcionirati s P30...
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 10:40 (tom hanks).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Kupio P30. Sve super osim što je volume tokom poziva jako slab, puno tiši je tokom poziva nego npr kod gledanja youtube. Jel se tko susreo s tim / ima li ideja?  (Kad sam u pozivu, povecam volume do kraja uz pomoc tipke, nije do toga xd)

Edit: očistio alkoholom na cetkici i sad je dobro, 3puta glasnije xd. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2021 23:33 (tom hanks).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Da li netko zna kako riješiti problem s povezivanjem na WiFi mrežu? P30 pro spoji se i nakon malo vremena napiše "povezano, nema internetske veze". Svi ostali uređaji spojeni na istu WiFi mrežu rade normalno. Čitam po netu da dosta ljudi ima taj problem s ovim mobitelom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
display name ivo kaže...
Da li netko zna kako riješiti problem s povezivanjem na WiFi mrežu? P30 pro spoji se i nakon malo vremena napiše "povezano, nema internetske veze". Svi ostali uređaji spojeni na istu WiFi mrežu rade normalno. Čitam po netu da dosta ljudi ima taj problem s ovim mobitelom.

 Ovo mi se pojavilo kod žene na mobu danas također. Na ikonici od WiFi-a joj stoji !. Kao spojen je na wifi ali nema internetske veze. Al kad probal bilo što otvoriti u browseru, youtubu itd sve otvara normalno...

14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

I meni je tako danas ali ne otvara normalno nego prebaci na mobilne podatke jer nema pristup internetu preko wifi. 

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Nije do mobitela nego do mreze, ako si na ht-u il nekom njihovom derivatu oni nes jebu
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav.Evo javljam se jer imam jedan problem sa mobitelom.Ugl non stop mi se sam od sebe gasi i ponovno pali.A kada ga ja zelim rucno ugasiti ili ne reagira ili kada drzim onu tipku za paljenje i gasenje,najprije mi ode na google trazilicu i onda dodje ekran za ugasiti ili resetirati.Dali se netko susreo sa tim problemom?Probao sam staviti mobitel na tvornicke postavke,ali i dalje je problem prisutan.E sada me zanima ako je npr ploca od mobitela otišla,koliko mi se isplati to popravljati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

zvuči kao da je neispravna on/off tipka, tj. stalno daje kontakt kao da je stisnuta i zato se mob sam od sebe gasi i pali

popravak ne bi trebao biti skup

11 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

hjao ja se toplo nadam da je to

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Karlek_19 kaže...
Blade18 kaže...
Jel netko zamijenio ekran na ovom mobitelu, koliko ga je to koštalo? Jučer sam izlazio iz auta i pao je iz džepa direkt na facu...

 Ja baš jučer, slična stvar.. 1500kn novi ekran, baterija i poklopac (sve u paketu). Dok pogledaš da za ni 4000 ne dobiješ takav mob (meni osobno najbitnije odnos trajanja baterija i dimenzija, čak m ije P30 mrvicu prevelik, ali jbg S7 je postao prespor) mi je bilo bez razmišljanja. 

 Gdje si ovo kupio, preko službenog servisa ili?

16 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Odnedavno imam problema s uspostavom poziva s mog P30 Pro, malo mogu malo ne mogu, mene mogu dobiti, ali ja ne mogu nazvati. Zvao sam Insignum servis i prema njihovoj uputi uzeo novu SIM karticu u HT-u, to je pomoglo, radio je 2,5 dana i sad opet ne radi...Da li je ko imao sličnih iskustava?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Poz.

 

Mala je razbila ženin Huawei P30! Otišo je ekran i na procijeni su nam rekli 1500kn popravak.

 

Koliko bi bilo teško zamijeniti ekran u kucnoj radinosti i jeli to netko radio?

Intel Core 2 Duo E6300 @3500Mhz - 1.4000V, CoolerMaster Hyper-TX, ASUS P5B deluxe, Crucial Ballistix DDR 677 2x1024MB 1000Mhz 4-4-4-8 - 2.45V, Gainward 8800GT 512MB, TV tuner ASUS P7131 Hybrid, HITACH
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav,

Jel tko dobio azuriranje na emui 12 za pro verziju

505 s crtom
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Pozz,

Za sada ne. Zar bi trebali dobiti!? Emui 11 i Android 10 kod mene! ☺️

 

EDIT: Sad vidim da ce biti update na Emui12, bas lijepo nisam se tome nadao! 😊✌️

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2022 18:23 (veseli007).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Vec dosao. Prebacite si na njemacku pa mozda ga dobijete odmah
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ima li kakvih bugova?

505 s crtom
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Imam ga vec tjedan dana, primjetio sam kao da se baterija trosi malo vise , ali mislim da se treba samo prilagoditi mojim potrebama. Ostalo sve radi kao i prije.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Gigimon kaže...
Vec dosao. Prebacite si na njemacku pa mozda ga dobijete odmah

 Kako to misliš? Što bi točno trebalo prebaciti na njemačku?

Mene živcira što sam još na 11.0.0.174 a znam da postoji i dostra noviji službveni za p30 pro, ali meni nikako ne stiže. zadnji security mi je 10.2021. Razočaranje

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
miki1981 kaže...
Gigimon kaže...
Vec dosao. Prebacite si na njemacku pa mozda ga dobijete odmah

 Kako to misliš? Što bi točno trebalo prebaciti na njemačku?

Mene živcira što sam još na 11.0.0.174 a znam da postoji i dostra noviji službveni za p30 pro, ali meni nikako ne stiže. zadnji security mi je 10.2021. Razočaranje

 Probaj ovaj video na njemu lik pokazuje kako prebaciti na njemacku i "brze" dobiti update!  Nije bas nesto, stavi vido na manju brzinu reprodukcije i to je to. Ja sam stavio na njemacku ali nista za sada. Biti ce kasnije! 😊✌️

Odmori u Istini! :-)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
I moj je bio na 174, i isto gledao nema updejta, a vidim da ima 190. Onda sam malo mrdao i prebacivao po postavkama drzave i doslo odjedanput kada sam provjeravao. Resetiraj mobitel
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Gigimon kaže...
I moj je bio na 174, i isto gledao nema updejta, a vidim da ima 190. Onda sam malo mrdao i prebacivao po postavkama drzave i doslo odjedanput kada sam provjeravao. Resetiraj mobitel

 Kod mene ništa...promijenio na njemačku, restartao, palio, gasio par puta...nema pomaka...a niš, doći će kad dođe

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice