Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 547.496
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Elles D. kaže...
Ivan35 kaže...

misliš javnu? to provjereno funkcionira?

na ht-u je mob također iza cgnat-a pa nema problema sa potrošnjom baterije na 4g

Ne, mislim na privatnu. Tako se i to zove kod njih u sustavu - Private service.

 

private service i privatna ip idresa nisu isto, i a1 i ht dodijeljuju po defaultu adrese iz raspona 10.0.0.0/8

https://en.wikipedia.org/wiki/Private_network#Private_IPv4_addresses

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2021 16:56 (Ivan35).
11 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav, imam P30 Pro već preko pola godine i muči me brzina skrolanja kroz browsera. Znači dosta često se smrtne na koju sekundu pa moram izać i ponovno uć, ili zna štucat svako malo. Ne događa se to uvijek, uglavnom na stranicama koje imaju puno slika, reklama itd... Koristim uglavnom Chrome.

Nije mi jasno da ovakav mobitel ima s tim problema. Imao sam prije P20 i ne sjećam se da me to toliko mučili. Nit imam nešto puno appova na njemu pa nemre čovjek reć da je zagušen.. 

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bruncek kaže...

Pozdrav, imam P30 Pro već preko pola godine i muči me brzina skrolanja kroz browsera. Znači dosta često se smrtne na koju sekundu pa moram izać i ponovno uć, ili zna štucat svako malo. Ne događa se to uvijek, uglavnom na stranicama koje imaju puno slika, reklama itd... Koristim uglavnom Chrome.

Nije mi jasno da ovakav mobitel ima s tim problema. Imao sam prije P20 i ne sjećam se da me to toliko mučili. Nit imam nešto puno appova na njemu pa nemre čovjek reć da je zagušen.. 

 Rjesenje problema ti je u odgovoru. Chrome

 trzao mi je na p30p, trzao mi je na poco f2 pro i trza mi sad

 na s20+ odnosno kad uzmem novi mob koristim chrome par dana

 cisto da vidim kako radi i brzo odustanem. Skini si Brave ili koristi

 od huaweia browser koji takoder nije los.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Jel ima netko problema nakon update na EMUI 11?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Za sada nemam nikakvih problema, nisam ih primijetio, za sada radi brze i gladje! Zadovoljan sam! 

Odmori u Istini! :-)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...
bruncek kaže...

Pozdrav, imam P30 Pro već preko pola godine i muči me brzina skrolanja kroz browsera. Znači dosta često se smrtne na koju sekundu pa moram izać i ponovno uć, ili zna štucat svako malo. Ne događa se to uvijek, uglavnom na stranicama koje imaju puno slika, reklama itd... Koristim uglavnom Chrome.

Nije mi jasno da ovakav mobitel ima s tim problema. Imao sam prije P20 i ne sjećam se da me to toliko mučili. Nit imam nešto puno appova na njemu pa nemre čovjek reć da je zagušen.. 

 Rjesenje problema ti je u odgovoru. Chrome

 trzao mi je na p30p, trzao mi je na poco f2 pro i trza mi sad

 na s20+ odnosno kad uzmem novi mob koristim chrome par dana

 cisto da vidim kako radi i brzo odustanem. Skini si Brave ili koristi

 od huaweia browser koji takoder nije los.

 Stock browser još gori, srušio se nakon 15 sekundi... :-)

Idem probat taj brave.. 

Neko mi je stavio drogu u heroin..
13 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Meni je opera skroz dobra.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Probaj Kiwi pretrazivac,vrh je

tomas
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ja sam još uvijek na EMUI 9 na mom P30 (ne pro).

Zanima me da li se isplati napraviti update na EMUI 10 i što time dobivam? Čitao sam na stranim forumima kako su nakon updejta na EMUI 10 imali problema sa battery drainom. Da li ste i vi imali takva iskustva?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
highdook kaže...

Ja sam još uvijek na EMUI 9 na mom P30 (ne pro).

Zanima me da li se isplati napraviti update na EMUI 10 i što time dobivam? Čitao sam na stranim forumima kako su nakon updejta na EMUI 10 imali problema sa battery drainom. Da li ste i vi imali takva iskustva?

 Ja nisam nikad, ali da, čuo sam da neki jesu.

Međutim sad ne znam ni da li možeš ić na 10ku, preko OTA ti možda samo 11 ponudi. Ne znam kako je kad se prebacuješ 2 verzije, da li ide jenda po jedna ili odmah na zadnju.

Ako ideš ručno onda možeš sigurno.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Meni OTA nudi 10.0.0.178(C431E22R2P5) veličine 4,47GB.

Budući da sam zadovoljan kako mi trenutno radi, ne želim riskirati da mi baterija kraće traje i da kasnije imam problem sa downgrejdanjem i slično. Zato bih volio znati vaša iskustva nakon prelaska sa EMUI-a 9 na 10.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
highdook kaže...

Meni OTA nudi 10.0.0.178(C431E22R2P5) veličine 4,47GB.

Budući da sam zadovoljan kako mi trenutno radi, ne želim riskirati da mi baterija kraće traje i da kasnije imam problem sa downgrejdanjem i slično. Zato bih volio znati vaša iskustva nakon prelaska sa EMUI-a 9 na 10.

 Aha, sorry, tek sad sam osvjestio činjenicu da si napisao da nije pro model. To stvarno ne znam. Na pro znam da je neki manji postotak korisnika imao problema sa baterijom, ali pretpostavljam da kako su se prestali žaliti da je onda to i riješeno. Ili su samo odustali. Možda se javi netko ovdje tko zna više

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
miki1981 kaže...
highdook kaže...

Meni OTA nudi 10.0.0.178(C431E22R2P5) veličine 4,47GB.

Budući da sam zadovoljan kako mi trenutno radi, ne želim riskirati da mi baterija kraće traje i da kasnije imam problem sa downgrejdanjem i slično. Zato bih volio znati vaša iskustva nakon prelaska sa EMUI-a 9 na 10.

 Aha, sorry, tek sad sam osvjestio činjenicu da si napisao da nije pro model. To stvarno ne znam. Na pro znam da je neki manji postotak korisnika imao problema sa baterijom, ali pretpostavljam da kako su se prestali žaliti da je onda to i riješeno. Ili su samo odustali. Možda se javi netko ovdje tko zna više

 Ili su se zalili cisto zaljenja radi... Niko ne koristi telefon na isti nacin pa je tudje iskustvo manje vise irelevantno za tebe....

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2021 22:06 (Posmatrač).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Pa dobro, čisto radi mirnog spavanja, želio bih znati ako je ikome taj update zadao glavobolju. Ako nije, onda mogu biti miran i napraviti update, jer me nervira popup koji me svaki dan zapitkuje hoću li napraviti ažuriranje na EMUI 10. Nadam se da ima takvih, mislim, znam da ih ima, samo nadam se da će mi netko odgovoriti.

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

p30 (ne pro), nakon update na 10 možda je malo kraće trajala baterija, možda sam ga više koristio, ne sjećam se sad više ili je došsla kasnije neka zakrpa koja je to riješila, uglavnom baterija mi sad traje manje/više kao i prvog dana

8 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

I ja jučer dobio update na P30. 

 

Prvi dan je uređaj bio malo trzav i baterija dost slabija. Čini se da se danas stabiliziralo oko trzanja, za bateriju ćemo vidit.

 

Samo se nadam da neću morat stavljat ga na tvorničke, pa opet izgubi 2 sata za slaganje postavki i banku oko kodova i ostalo.. 

 

Pozitivno je da mi se čini da su pozivi glađi i čišći jer su konačno sredili volte za A1 mrežu.

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Probao i brave preglednik, i dalje štuca. Manje nego Chrome ali štuca... Nakon što sam imao P20, ovaj P30 Pro je veliko razočaranje.. Ja sam ga dobio ko službeni pa me briga ali ne vrijedi tih par hiljada u slobodnoj prodaji, ni blizu. 

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bruncek kaže...

Probao i brave preglednik, i dalje štuca. Manje nego Chrome ali štuca... Nakon što sam imao P20, ovaj P30 Pro je veliko razočaranje.. Ja sam ga dobio ko službeni pa me briga ali ne vrijedi tih par hiljada u slobodnoj prodaji, ni blizu. 

Ne kužim, imam zadnji update EMUI 11 i Mozilla Firefox i apsolutno ništa ne štuca niti trza, govorim o P30 Pro. Tebi nešto ne valja sa mobitelom, evo to je moj zaključak, a sa ovim novim update-om mob je doslovno još brži, a i baterija mi se je normalizirala nakon par dana i sada je jednaka kao i prvog dana.

Uglavnom sve pohvale za  P30 Pro, prvi mob koji ikada imam u svojem vlasništvu i da je izgurao sa mnom 2 godine (prije sam imao uređaje max godinu dana) i još bolje radi nego prvog dana. Toliko mi je žao što sada novi Huawei nemaju Google da je to za poludit.

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bruncek kaže...

Probao i brave preglednik, i dalje štuca. Manje nego Chrome ali štuca... Nakon što sam imao P20, ovaj P30 Pro je veliko razočaranje.. Ja sam ga dobio ko službeni pa me briga ali ne vrijedi tih par hiljada u slobodnoj prodaji, ni blizu. 

 samsung browser s adblock i ni najmanjeg trzaja nema.

slično je i s operom

11 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Logično bi bilo da ne trza ali evo. Ja sam čim sam ga dobio pogasio sve one animacije, nije zatrpan appovima, ažuriran je.. Budem vidi kada mi dođe novi software, budem napravio factory pa ćemo vidjet.. 

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ekipa, zna li netko di u Hrvatskoj najjeftinije prominit ekran?
www.nspss.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bruncek kaže...

Probao i brave preglednik, i dalje štuca. Manje nego Chrome ali štuca... Nakon što sam imao P20, ovaj P30 Pro je veliko razočaranje.. Ja sam ga dobio ko službeni pa me briga ali ne vrijedi tih par hiljada u slobodnoj prodaji, ni blizu. 

 Jesi siguran da imas p30p ? I mob ne vrijedi jer preglednik stuca ?

 To nije do mobitela vec ti je nas par napisalo da je chrome sranje,

 mene nije odusevio ni brave. Defaultni brwser od samsunga i huaweia 

 mi se pokazao kao puno bolji nego dva gore navedena.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Pa nisam retardiran da ne znam koji mobitel imam.. Pa kažem, bolje je na ovom brave nego Chrome ali opet zna zatrzat. I mislim da na takvom top mobitelu to se ne bi trebalo događat, možda se varam..
Neko mi je stavio drogu u heroin..
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 13:53 (bruncek).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bruncek kaže...
Pa nisam retardiran da ne znam koji mobitel imam.. Pa kažem, bolje je na ovom brave nego Chrome ali opet zna zatrzat. I mislim da na takvom top mobitelu to se ne bi trebalo događat, možda se varam..

 Malo sam bio sarkastican kolega jer mi je p30p 

 bio ponajbolji telefon od svih koje sam imao.

 

 A chrome stuca vec godinama na telefonima ali 

 google odlican samo u izbacivanju reklama. 

 Ja imam na samsungu 12gb ram-a pa chrome i dalje popizdi

 mob prije njega poco f2 pro top specke chrome mi se smrznuo 

 out of the box. Kazem ti nije do mobitela app je sama

 po sebi usrana kao i sam google.

 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Koristim operu i nisam nasao bolji preglednik, vizualno lijep, nema REKLAMA skoro nigdje i ne trza, steka ni sl.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...
bruncek kaže...
Pa nisam retardiran da ne znam koji mobitel imam.. Pa kažem, bolje je na ovom brave nego Chrome ali opet zna zatrzat. I mislim da na takvom top mobitelu to se ne bi trebalo događat, možda se varam..

 Malo sam bio sarkastican kolega jer mi je p30p 

 bio ponajbolji telefon od svih koje sam imao.

 

 A chrome stuca vec godinama na telefonima ali 

 google odlican samo u izbacivanju reklama. 

 Ja imam na samsungu 12gb ram-a pa chrome i dalje popizdi

 mob prije njega poco f2 pro top specke chrome mi se smrznuo 

 out of the box. Kazem ti nije do mobitela app je sama

 po sebi usrana kao i sam google.

 

 Ma sve 5,z zaj se..:-)

 

Ne znam, vidit ću kak će se ponašat sad neko vrijeme na ovom pa i poslje kad dobijem update. Kolega s posla isto ima p30p i oduševljen je tak da mi čudno..

Neko mi je stavio drogu u heroin..
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

bruncek@

 

 

Bok, i meni je stucao brave, samsung, chrome, koj god da sam stavio, od kada je gore emui 11, to je dovedeno do minimuma tako reci tu i tamo se dogodi ali kako je bilo prije ovo je odlicno! A ja sam picaizla i cim malo trzne odmah mi zivci prorade☺️ Tako da te kuzim, da ne mislis da se samo tebi to dogadja! I sa YTubom je bilo slicno, trzne, netnam sta su napravili ali od emui 11 sve je gladje, brze, i to trzuckanje tako reci ne primijetim. Nije da ga totalno nema ali nije cesto, tako da je i prihvatljivo! Cekam A11 pa da napravim factory reset, da bude sve kao prvi dan! ☺️✌️

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 18:27 (veseli007).
11 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Meni je baš jučer došla obavijest o ažuriranju na verziju 11. A kaj točno čekaš, kaj ne A11? Da li treba raditi factory reset nakon update ili je dovoljno obrisati samo cache? Kad se sjetim koliko toga imam na mobu za spasit prođe me volja za factory resetom.. 

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bruncek kaže...

Meni je baš jučer došla obavijest o ažuriranju na verziju 11. A kaj točno čekaš, kaj ne A11? Da li treba raditi factory reset nakon update ili je dovoljno obrisati samo cache? Kad se sjetim koliko toga imam na mobu za spasit prođe me volja za factory resetom.. 

 Nije nužno. Ja sam ga dobio s 9, upd na 10, pa na 10.1 i nisam radio FR, a i sad kad sam ga dignuo na M11 sam napravio FR samo zbog toga jer mi nije nikad htio raditi sa HiSuiteom, pa sam mislio da će mi FR pomoći, ali nije.

Tako da nije nužno, i kroz sve te nadogradnje nisam imao niti jedan problem s uređajem. Osim tog da ne radi sa HiSuite, ali to nije radilo od prvog dana.

A uostalom M11 je i dalje Android 10, pa je još manje bitno. 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

A probat ću bez pa vidim kak se ponaša.

A kad će doć android 11?

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice