R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

poruka: 114
|
čitano: 11.540
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama
svec kaže...

Kuzim al ovoj se to nesmije dešavat kad je TOXIC oc-ana (1150/1500) tvornicki i bila je u servisu veli lik da sve u redu jednostavno neznam vise !!

nista poslikaj s foticem(mobitelom) kad ti se to desi i reci u cemu ti se to desilo pa nek si misli, i da oces drugu grafu, tocka!

||| Core™ inside ||| ;http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/SoldierStippy/ ; http://nl.xfire.com/profile/2fu2l/
11 godina
offline
Re: R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama
Stjepanj kaže...
svec kaže...

Kuzim al ovoj se to nesmije dešavat kad je TOXIC oc-ana (1150/1500) tvornicki i bila je u servisu veli lik da sve u redu jednostavno neznam vise !!

nista poslikaj s foticem(mobitelom) kad ti se to desi i reci u cemu ti se to desilo pa nek si misli, i da oces drugu grafu, tocka!

 da,slazem se sa stjepanjom,ja bi to napravil.Idi igraj nesto i probaj snimat zaslon,pa izrezes,napravis isjecke te iz tih isjecaka napravis video i posaljes kao dokaz. A druga opcija bi bila da odneses cijelo racunalo pa neka ga pregledaju -servisiraju. Jbga,to ce ti naplatit al se ti neces nervirat i gubit zivce. Nazovi ih i pitaj kolko to dode pa neka se oni malo je** s tim

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2014 1:17 (Sandro HR Zagorje).
14 godina
neaktivan
offline
R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

Evo ovo mi se jucer dogodilo za vrijeme igranja MOH Warfightera black screen i nekako se vratilo i desavalo se ovo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Re: R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama
svec kaže...

Evo ovo mi se jucer dogodilo za vrijeme igranja MOH Warfightera black screen i nekako se vratilo i desavalo se ovo 

jesi probao novu instalaciju winsa i najzadnjih drivera čipseta za tvoj sistem i os

kradem mine iz minskog polja
11 godina
offline
Re: R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama
svec kaže...

Evo ovo mi se jucer dogodilo za vrijeme igranja MOH Warfightera black screen i nekako se vratilo i desavalo se ovo 

Idi na ovu stranicu Sapphire r9 270x TOXIC , Downloads->Odaberi OS koji koristis->Graphic card drivers-> Skini drivere datuma 19.12.2013. od 203,49 MB kad ih instaliras, skini drivere pustene 7.1.2014. 0.02MB, to je neki FIX kolko vidim. Probaj...

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2014 16:47 (Sandro HR Zagorje).
14 godina
neaktivan
offline
R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

Instalirani su zadnji driveri updejtan bios od maticne neznam sta vise !! I windows 8.1 ja stavio novi prije sam bio na 7. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

pa mozda je problem u samom windows 8.1 ako ti je sve ok radilo dok si win7 imao

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2014 18:00 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

Nije radilo ok imo sam puno vise black screenova i takvih sranja !!

14 godina
offline
R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

Ekipa otisao sam danas po grafu, ukopcao, vrtio occt 2 i pol sata, igrao sada dosta dugo, i sve je uredu :D
Imam samo jedan problem koji me muci, npr. u HWMonitoru mi pokazuje da je grafa HD7970, u 3DMarku pise da je HD7900 series, jel to nes nije dobro ili? 

Autoclimb kills more people than AIDS
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama
Sve ti je u redu..
Samobor je lepa varoš
12 godina
neaktivan
offline
R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

Evo ljudi moji da se i ja prijavim. Danas mi je stigla R9 280X TOXIC iz ADM-a, i imam iste probleme kao kod Sandra. Prije nego što sam naletio na ovu temu, složio sam im jedan opširniji mail, i nadam se da će uvažiti zamjenu.

Ako ne onda se pozovem na vas :) Šta preporučate da uzmem (da nije velika razlika u cijeni) jer sumnjam da bih opet išao na ovu. Btw, imam neki čudan osjećaj da je ova kartica koju sam dobio već korištena, il jednostavno tvornički oštećena.
Ima deformacije po metalnim dijelovima hladnjaka, a da pritom plastika okolo nije oštećena, što mi je u najmanju ruku...čudno. Mogu i slike okačit ako vas zanima

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

Ako mozes zamjeni za Vapor X. Za sada se pokazala najbolje...

 

Toxic i Asusova top edition imaju dosta problema...

 

Edit

Stvarno bi volio znati ko je toliki jadnik da na savjet čovjeku udara ove minuse

I see noob people
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2014 0:50 (Frozen Hell).
Moj PC  
3 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama
elhapoel kaže...

Evo ljudi moji da se i ja prijavim. Danas mi je stigla R9 280X TOXIC iz ADM-a, i imam iste probleme kao kod Sandra. Prije nego što sam naletio na ovu temu, složio sam im jedan opširniji mail, i nadam se da će uvažiti zamjenu.

Ako ne onda se pozovem na vas :) Šta preporučate da uzmem (da nije velika razlika u cijeni) jer sumnjam da bih opet išao na ovu. Btw, imam neki čudan osjećaj da je ova kartica koju sam dobio već korištena, il jednostavno tvornički oštećena.
Ima deformacije po metalnim dijelovima hladnjaka, a da pritom plastika okolo nije oštećena, što mi je u najmanju ruku...čudno. Mogu i slike okačit ako vas zanima

Uzmi asus. Lola sere franje da asus ima problema. 2 u kucistu i rade super.

12 godina
neaktivan
offline
R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

Prije ovoga sam imao 7950 Vapor-x koju sam igrom slučaja morao prodat, i nikad snjom problema nisam imao.

A prije toga sam bio na nvidii dugi niz godina bez ikakvog problema, i sve mi se čini da ću probat skupit jos nekih 300tinjak kuna i uzet Asusovu GTX770 (pošto MSI-a više nemaju na stanju)

Mislite li da je to pametna opcija? Najveći mi je problem što sam daleko od Zg pa ne mogu baš pritisak vršiti na njih

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

Ovu temu sam pratio i unatoc opisanih problema korisnika sam se odlucio ipak za toxic verziju,

 

Za sad kartica radi savrseno, naravno da sam istestirao karticu, a za dalje cemo vidjet garancija je 2.god

Mozda je i meni dobro sjela sa ostatkom konfiguracije.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama
Zajeb kaže...
elhapoel kaže...

Evo ljudi moji da se i ja prijavim. Danas mi je stigla R9 280X TOXIC iz ADM-a, i imam iste probleme kao kod Sandra. Prije nego što sam naletio na ovu temu, složio sam im jedan opširniji mail, i nadam se da će uvažiti zamjenu.

Ako ne onda se pozovem na vas :) Šta preporučate da uzmem (da nije velika razlika u cijeni) jer sumnjam da bih opet išao na ovu. Btw, imam neki čudan osjećaj da je ova kartica koju sam dobio već korištena, il jednostavno tvornički oštećena.
Ima deformacije po metalnim dijelovima hladnjaka, a da pritom plastika okolo nije oštećena, što mi je u najmanju ruku...čudno. Mogu i slike okačit ako vas zanima

Uzmi asus. Lola sere franje da asus ima problema. 2 u kucistu i rade super.

 

 

prijatelju, ne pocinje prica i ne zavrsava sa forumom bug.hr, procitaj malo par stranih foruma, pa vidi koliko je prituzbi na Asus top edition i Sapphire Toxic...

 

pa sta ako imas ti dve i rade, niko nije rekao da su sve u problemu, sve zavisi od serije. i ja sam uzeo dve, jedna bila odmah neispravna, zamjenjena mi, pa mi se ta zamjenska pokvarila posle 7dana. puca joj gpu, izkacu linije, itd...

 

i usput, kako ti taj i5 gura te r9-280x?

 

kolega je ima i5-3570k naklokan fino, i dve 7950, pa mu je cpu bio usko grlo, dok nije uzeo i7-3770k

I see noob people
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2014 10:35 (Frozen Hell).
14 godina
offline
R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

a sta ces lik misli da je utedio 100 kn a kasnije ce biti hrpu problema i onda ce se hvatati za glavu i svako malo ce postavljati pitanja na bug.hr i traziti pomoc

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama
Frozen Hell kaže...
Zajeb kaže...
elhapoel kaže...

Evo ljudi moji da se i ja prijavim. Danas mi je stigla R9 280X TOXIC iz ADM-a, i imam iste probleme kao kod Sandra. Prije nego što sam naletio na ovu temu, složio sam im jedan opširniji mail, i nadam se da će uvažiti zamjenu.

Ako ne onda se pozovem na vas :) Šta preporučate da uzmem (da nije velika razlika u cijeni) jer sumnjam da bih opet išao na ovu. Btw, imam neki čudan osjećaj da je ova kartica koju sam dobio već korištena, il jednostavno tvornički oštećena.
Ima deformacije po metalnim dijelovima hladnjaka, a da pritom plastika okolo nije oštećena, što mi je u najmanju ruku...čudno. Mogu i slike okačit ako vas zanima

Uzmi asus. Lola sere franje da asus ima problema. 2 u kucistu i rade super.

 

 

prijatelju, ne pocinje prica i ne zavrsava sa forumom bug.hr, procitaj malo par stranih foruma, pa vidi koliko je prituzbi na Asus top edition i Sapphire Toxic...

 

pa sta ako imas ti dve i rade, niko nije rekao da su sve u problemu, sve zavisi od serije. i ja sam uzeo dve, jedna bila odmah neispravna, zamjenjena mi, pa mi se ta zamjenska pokvarila posle 7dana. puca joj gpu, izkacu linije, itd...

 

i usput, kako ti taj i5 gura te r9-280x?

 

kolega je ima i5-3570k naklokan fino, i dve 7950, pa mu je cpu bio usko grlo, dok nije uzeo i7-3770k

Rade dobro. 4670k radi na 4.5ghz, ne vidim zasto bi bilo uskog grla.

12 godina
neaktivan
offline
Re: R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

ne znam, zato te pitam, jer je kolega imao sa i5-3570k i 2 x asus 7950

I see noob people
13 godina
offline
Re: R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama
Frozen Hell kaže...

ne znam, zato te pitam, jer je kolega imao sa i5-3570k i 2 x asus 7950

Evo ti usage u tomb raideru, bf3 i 4 ne igram.

 

Obe grafe na 100%, cpu nesto malo radi.

 

Postavke su sve na max.

 

12 godina
neaktivan
offline
R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

Evo ljudi samo da javim da su potvrdili kvar, i da sam na kraju nadoplatio za R9 290 Tri-x, jer nisam htio ponovo uzimati istu karticu,

a s ovom sam do sad prezadovoljan.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

Ovih dana bi trebao dobit u zamjenu za 280X TOXIC neku grafu. Koja bi po vama bila realna zamjena, 380X? Vrijednost 380X je cca 500 kn manja od ove TOXIC na računu????

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

Pa probaj onda se rastegnut na R9 390 da imaš upgrade. R9 380X ima iste performanse kao R9 280X pa ako je tvoja skuplja nego R9 380X onda dodaj još malo i uzmi si R9 390.

13 godina
offline
R9 280X TOXIC problemi sa crtama i flekama

Tako sam nešto i mislio samo ne znam da li ce pristat, jer kao uvoznik salje ovu u zamjeni. Vidit cemo.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice