AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.270
|
čitano: 1.642.762
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...
DarthMarkus kaže...
mislioc kaže...
Pa šta je netko deklariran kao gamer razotkriven u cheatu, tu sa foruma. Ali dobro nije tema sorry,može brisanje posta.

 Ali profići, hrpa njih...EJ !

 Ja kad igram apex letim mapom sa tripletake-om bez skope-a 

neki dan me jedan octane zgazio sa kraberom dok je letio u zraku "headshot" - bit ce da je i on pro buduic da to jos nisam vido/dozivio

i naravno da ce biti slabija u RT-u/ dlss-ui buduic da je AMD usao sada u te vode.

 Pusti to...

 

De mi reci kako će Dinamo i Rijeka proći u Europi ove godine ?

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
DarthMarkus kaže...
HCgamingCRO kaže...
DarthMarkus kaže...
mislioc kaže...
Pa šta je netko deklariran kao gamer razotkriven u cheatu, tu sa foruma. Ali dobro nije tema sorry,može brisanje posta.

 Ali profići, hrpa njih...EJ !

 Ja kad igram apex letim mapom sa tripletake-om bez skope-a 

neki dan me jedan octane zgazio sa kraberom dok je letio u zraku "headshot" - bit ce da je i on pro buduic da to jos nisam vido/dozivio

i naravno da ce biti slabija u RT-u/ dlss-ui buduic da je AMD usao sada u te vode.

 Pusti to...

 

De mi reci kako će Dinamo i Rijeka proći u Europi ove godine ?

 Dinamo se raspao odkad je opet mamic uhljeb na klupi, a rijeka leti na krilima outsider-a sto je kostalo i kopenhagen-a.

Sjecas se kako je i padala sevilla na kandriti godine kada je uzela uefa kup? Dinamo ni rijeka nece skupine proci, iako rijeka ima stvarno jebenu grupu 

Ali i ko bi rekao da cemo mi igrati finale mundijala?!

11 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...

 Klega ja samo prenosim ono sto su drugi ljudi dobili na inf ne od AIB-ovaca vec od visokih ljudi iz AMD-a direktno 

I kada visko pozicioniran AMD-ov clan tabora kaze kako ce ovu jesen nvidija boriti za svoje pare onda se toplo obucite jel vjv AMD ima i 3080 i 3090 na benchu sto testiraju 

problem je što si naivan ko francuska sobarica i vjeruješ u ono što želiš vjerovati

imali smo situacije da 'visoko pozicionirani članovi amd tabora' (bogte koja definicija ) imenom i prezimenom najave nevidija killer, pa bi ispala pušiona, a kamo li ovi što navodno imaju neke veze pa im netko nešto šapne

 

iole konkretnije informacije znat ćemo na predstavljanju, pa i tada treba službene tvrdnje uzeti sa zrnom soli jer i amd-u marketing nije stran i nisu jednom muljali na prezentaciji i cherrypickali igre, da bi to kasnije ispao napuhanac

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...
HCgamingCRO kaže...

 Klega ja samo prenosim ono sto su drugi ljudi dobili na inf ne od AIB-ovaca vec od visokih ljudi iz AMD-a direktno 

I kada visko pozicioniran AMD-ov clan tabora kaze kako ce ovu jesen nvidija boriti za svoje pare onda se toplo obucite jel vjv AMD ima i 3080 i 3090 na benchu sto testiraju 

problem je što si naivan ko francuska sobarica i vjeruješ u ono što želiš vjerovati

imali smo situacije da 'visoko pozicionirani članovi amd tabora' (bogte koja definicija ) imenom i prezimenom najave nevidija killer, pa bi ispala pušiona, a kamo li ovi što navodno imaju neke veze pa im netko nešto šapne

 

iole konkretnije informacije znat ćemo na predstavljanju, pa i tada treba službene tvrdnje uzeti sa zrnom soli jer i amd-u marketing nije stran i nisu jednom muljali na prezentaciji i cherrypickali igre, da bi to kasnije ispao napuhanac

 Nekuzis ocito da su Raja K i ekipa odtada odletjeli iz AMD-a ane otisli svojom voljom. Rodila se vega.

Ugl sve cemo znati vise 28-omg a tocno kada bude rerleas-e i recenzije. Onda me mozete pokopat/isprdati sta sad ako bude fail, ali ja dalje stojim do svojeg misljenja, i novim "leakovima" bit cu jos sigurniji u to. Kao i sto sam otpr izracunao/nagadjao da ce zen3 biti u prosjeku 25-30% bolji od zen2. Je da je jedna igra u pitanju ali eto i to je vec neki nagovjestaj sto nije?!

Stime, da zelim jos jednom naglasiti! Sta stvarno vjerujete da bi nvidia samo ovako dala 3080 za 700 eura a 3070 stim perf za 500 da nemju nekih naznaka sta konkurencija sprem?! 

Nvidija je svojom prezentacijom "leakala" navi konkurentnost.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 13:33 (HCgamingCRO).
10 godina
offline
Re: AMD Navi
DarthMarkus kaže...
mislioc kaže...
hahhaajaads kaže..

 Ja sam isto beta tester nvidia grafickih, i ovo mi je druga a vjerovatno i zadnja. 

 Konkretno nisi zadovoljan performansama ili ti je nestabilna? Ili smatraš da si mogao kupit bržu iz konkurentskog tabora? 

 Hrpa profića sa cheathappens foruma isto kontaju tako.

 

Jebe ih samo što nemaju cvonjka ni za jamb, a di će imat za bolju grafu.

 Bar nisu hrpa profica sa 3080 i full hd 60hz monitorima 

12 godina
offline
AMD Navi

Hrpa profića sa Ryzenima 1600 i aimbotovima jer ništa te ne može spasit od bottlenecka.

 

1660 + 1600 Ryzren = 65% gpu usage

 

Press F1 to activate the wallhack

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 13:39 (DarthMarkus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...
HCgamingCRO kaže...

 Klega ja samo prenosim ono sto su drugi ljudi dobili na inf ne od AIB-ovaca vec od visokih ljudi iz AMD-a direktno 

I kada visko pozicioniran AMD-ov clan tabora kaze kako ce ovu jesen nvidija boriti za svoje pare onda se toplo obucite jel vjv AMD ima i 3080 i 3090 na benchu sto testiraju 

problem je što si naivan ko francuska sobarica i vjeruješ u ono što želiš vjerovati

imali smo situacije da 'visoko pozicionirani članovi amd tabora' (bogte koja definicija ) imenom i prezimenom najave nevidija killer, pa bi ispala pušiona, a kamo li ovi što navodno imaju neke veze pa im netko nešto šapne

 

iole konkretnije informacije znat ćemo na predstavljanju, pa i tada treba službene tvrdnje uzeti sa zrnom soli jer i amd-u marketing nije stran i nisu jednom muljali na prezentaciji i cherrypickali igre, da bi to kasnije ispao napuhanac

 nvidia killer ih zovu likovi koji samo rade klikbejt naslove za preglede, ovo za cherrypickali igre necu govorit jer nvidia upravo to radi, u nekim svojim benchevima ih prikaze kak ima 100000% napretka i onda dodje prosjecni igrac koji je presao sa 2080ti na 3080 i skuzi da ima slican fps 

10 godina
offline
Re: AMD Navi
DarthMarkus kaže...

Hrpa profića sa Ryzenima 1600 i aimbotovima jer ništa te ne može spasit od bottlenecka.

 

1660 + 1600 Ryzren = 65% gpu usage

 

Press F1 to activate the wallhack

 Dobro ne moraju te odma zivceki vatat, neki su bolji igraci a neki nisu, ocito ti nisi jedan medju njima. 

 

 

11 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...

 Nekuzis ocito da su Raja K i ekipa odtada odletjeli iz AMD-a ane otisli svojom voljom. Rodila se vega.

Ugl sve cemo znati vise 28-omg a tocno kada bude rerleas-e i recenzije. Onda me mozete pokopat/isprdati sta sad ako bude fail, ali ja dalje stojim do svojeg misljenja, i novim "leakovima" bit cu jos sigurniji u to. Kao i sto sam otpr izracunao/nagadjao da ce zen3 biti u prosjeku 25-30% bolji od zen2. Je da je jedna igra u pitanju ali eto i to je vec neki nagovjestaj sto nije?!

Stime, da zelim jos jednom naglasiti! Sta stvarno vjerujete da bi nvidia samo ovako dala 3080 za 700 eura a 3070 stim perf za 500 da nemju nekih naznaka sta konkurencija sprem?! 

Nvidija je svojom prezentacijom "leakala" navi konkurentnost.

 a ti ne kužiš da se nove arhitekture ne rade u godinu dana, sve te grafe su velikim dijelom rajin dizajn, ovo sad su samo ušminkavanja

amd je najavljivao nvidia killer big navi u odnosu na 2080ti, otkako je izašla 3xxx serija odjednom su začkomili - tebi je to znak da spremaju nešto dobro, meni osobno da ih je nevidija iznenadila rastom perfomansi i da zato čkome

ali ne mogu biti siguran niti približno, za razliku od tebe koji znaš sve

 

nvidia nije ništa 'dala', prošlu seriju su digli cijene, ovu su ostali u istom cjenovnom rangu - 3080 po msrp košta isto kao 2080, to nije ništa čudno jer je slična situacija bila i sa 9xx i 1xxx serijom

ali ti sve 'čitaš' sasvim naopako i sve to su ti 'znakovi' da nastavljaš vjerovati u ono što želiš vjerovati

 

volio bi i ja da amd konačno stisne nevidiju, samo prema dosadašnjim iskustvima je to malo vjerojatno, a bogme i po svim pokazateljima teško da će se to ostvariti u ovoj seriji

12 godina
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...
HCgamingCRO kaže...

 Nekuzis ocito da su Raja K i ekipa odtada odletjeli iz AMD-a ane otisli svojom voljom. Rodila se vega.

Ugl sve cemo znati vise 28-omg a tocno kada bude rerleas-e i recenzije. Onda me mozete pokopat/isprdati sta sad ako bude fail, ali ja dalje stojim do svojeg misljenja, i novim "leakovima" bit cu jos sigurniji u to. Kao i sto sam otpr izracunao/nagadjao da ce zen3 biti u prosjeku 25-30% bolji od zen2. Je da je jedna igra u pitanju ali eto i to je vec neki nagovjestaj sto nije?!

Stime, da zelim jos jednom naglasiti! Sta stvarno vjerujete da bi nvidia samo ovako dala 3080 za 700 eura a 3070 stim perf za 500 da nemju nekih naznaka sta konkurencija sprem?! 

Nvidija je svojom prezentacijom "leakala" navi konkurentnost.

 a ti ne kužiš da se nove arhitekture ne rade u godinu dana, sve te grafe su velikim dijelom rajin dizajn, ovo sad su samo ušminkavanja

amd je najavljivao nvidia killer big navi u odnosu na 2080ti, otkako je izašla 3xxx serija odjednom su začkomili - tebi je to znak da spremaju nešto dobro, meni osobno da ih je nevidija iznenadila rastom perfomansi i da zato čkome

ali ne mogu biti siguran niti približno, za razliku od tebe koji znaš sve

 

nvidia nije ništa 'dala', prošlu seriju su digli cijene, ovu su ostali u istom cjenovnom rangu - 3080 po msrp košta isto kao 2080, to nije ništa čudno jer je slična situacija bila i sa 9xx i 1xxx serijom

ali ti sve 'čitaš' sasvim naopako i sve to su ti 'znakovi' da nastavljaš vjerovati u ono što želiš vjerovati

 

volio bi i ja da amd konačno stisne nevidiju, samo prema dosadašnjim iskustvima je to malo vjerojatno, a bogme i po svim pokazateljima teško da će se to ostvariti u ovoj seriji

 Sad si ti otišao malo na drugu stranu ekstrema.

 

Što treba pokazati ? GPU u rangu 2080ti ili bolje ? To sa Navijem 21 imaju sigurno.

 

Ponavljam ko papagaj - uspjeh serije će zavisiti o lageru.



Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
8 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Lager će s vremenom doći na svoje a uspjeh serije će ponajprije zavisiti o Raytracingu i DLSS-u.. i cijeni naravno.

ansha: Pomelo te
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Kaby kaže...

Lager će s vremenom doći na svoje a uspjeh serije će ponajprije zavisiti o Raytracingu i DLSS-u.. i cijeni naravno.

 Prvo dvoje  - ne baš toliko, treće apsolutno.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
8 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
DarthMarkus kaže...

 Prvo dvoje  - ne baš toliko, treće apsolutno.

Dobro ajde za raytracing već znamo da će bit čisto ok i kod AMD strane, ali DLSS.. ne ponudi li AMD dobru alternativu morat će nudit puno više hardvera za puno manje love.

ansha: Pomelo te
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 14:05 (Kaby).
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Kaby kaže...
DarthMarkus kaže...

 Prvo dvoje  - ne baš toliko, treće apsolutno.

Dobro ajde za raytracing već znamo da će bit čisto ok i kod AMD strane, ali DLSS.. ne ponudi li AMD dobru alternativu morat će nudit puno više hardvera za puno manje love.

 Dakle vraćamo se na treće.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
6 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Znači vi ćete trabunjat o nekim rumorima do 28.10 kad predstave Big Navi i onda ćete trabunjat do prvih testova što su ovi iz AMD rekli koliko će jak Big Navi biti i onda kad odrade prve testove opet ćete trabunjat kako testovi nisu mjerodavni za sve slučajeve i onda ako odgode prodaju kartica opet ćete trabunjat zašto se to dogodilo 
Jel nije lakše pričekat da kartice stvarno dođu na tržište, pogledat koja je najbolja za tebe za najmanje para i kupit karticu? 

 
1 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: AMD Navi
Ma bitno je da si mi malo pospikamo i tak. Ipak smo mi hardware entuzijasti.
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
AMD Navi

Poteze koje je do sad povukla Nevidija, pa očito je da če imat neočekivano dobru konkurenciju.Zato su odradili papirnato lansiranje, točnije nekud im se žuri pa kad se žuriš+nemaš lager onda imaš cirkus.

 

Dalje se nema kaj napisati, samo dobro poslušat AMD-ovog GPU čovu vezano za RDNA2.Samsung nije na čoravo izabral RDNA2, ipak je to Samsung i mogli su uzet bilo čiji GPU ili platit licencu.Dakle zakaj Samsung za Mobile nije izabral Nevidija GPU, ili recimo ove nove Intel XE grafe.......................sranje.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
DarthMarkus kaže...

Što treba pokazati ? GPU u rangu 2080ti ili bolje ? To sa Navijem 21 imaju sigurno.

 

Ponavljam ko papagaj - uspjeh serije će zavisiti o lageru.

 ja isto ponavljam kao papagaj - amd se cijelu godinu nije libio pričati o big navi kao nvidia killeru, tako su ga zvali unutar kompanije, lisa su je davala izjave kako će big navi biti high end, najavljivalo se da će potući 2080ti, no otkako je izašla 3xxx serija više niti glasa o perfomansama big navi umjesto da leakova ima što više

 

ako je 3xxx serija iznenadila sve nas rastom perfomansi, sigurno je iznenadila i amd, pretpostavljam da se zato više i ne priča o big navi kao nevidia killeru ili high end

a možda se i varam, zasad nemamo nikakvih konkretnih informacija

12 godina
offline
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
Ma bitno je da si mi malo pospikamo i tak. Ipak smo mi hardware entuzijasti.

 Istina, neki smo to, a neki su AMD entuzijasti.

 

*Ducks for cover*

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
5 godina
protjeran
offline
AMD Navi
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: AMD Navi
rambox kaže...

Poteze koje je do sad povukla Nevidija, pa očito je da če imat neočekivano dobru konkurenciju.Zato su odradili papirnato lansiranje, točnije nekud im se žuri pa kad se žuriš+nemaš lager onda imaš cirkus.

 

Dalje se nema kaj napisati, samo dobro poslušat AMD-ovog GPU čovu vezano za RDNA2.Samsung nije na čoravo izabral RDNA2, ipak je to Samsung i mogli su uzet bilo čiji GPU ili platit licencu.Dakle zakaj Samsung za Mobile nije izabral Nevidija GPU, ili recimo ove nove Intel XE grafe.......................sranje.

 

 Toliko bitan video da nema ni 1000 fanova 

11 godina
offline
Re: AMD Navi
To je čak i bolje rješenje - u rt koriste dio jezgri za rt, veći dio za sve ostalo, a kad igra nema rt koristi se svih 80 cu. Kod nevidije u igrama bez rt ove zasebne rt jezgre kurcu svire
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 14:21 (picajzla0707).
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi

Bit ce slabiji/jednostavniji oblik rt-a za razliku od nvidije. Mislim da ce biti oanovno onak,kod nvidije ima postavke mozes dizati/spustati rezoluciju refleksija i tak. Ali mislim ionako ako bide ko spiderman remastered onda ce biti oke.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 15:58 (HCgamingCRO).
16 godina
offline
Re: AMD Navi
dreadmoore kaže...

 Toliko bitan video da nema ni 1000 fanova 

Pa imaš koš informacija,a kaj se tiče onog 50% napretka u efikasnosti to je navodno čak i više glasine idu 60% za RDNA2.

 

Ukratko, RDNA2 na GPU djelu imat če utjecaja kao Zen 2 CPU na djelu procesora.I da onaj Infinity Cache, o kojem se ranije šuškalo ili spominjalo to je istina ili potvrđeno.Jedino se ne zna točna količina žutoga, ali to je i očekivano kaj drugo.

 

https://twitter.com/momomo_us/status/1313106136443219969

 

https://trademarks.justia.com/902/22/amd-infinity-90222772.html

 

Žuto je onako opčeniti Trademark, a kaj se tiče opčenitog IPC napretka tu je izdvojena fotka.Taj video je uplodan jučer, pa eto ako je nekome dosadno nek pogleda video čitabu.

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 16:46 (rambox).
10 godina
offline
AMD Navi

Izgleda da je onaj rumor o Infinity Cacheu za veci bandwith na manjem busu istinit. Sad jos treba vidjet performanse, nadam se ne i probleme zbog tog.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Navi

Pise se da je big navi imao mogucnost bit 512bit ali su isli stedjet pa su stavili 256bit i sad to krpaju polusoftverskim rijesenjima...a znamo kako amdu idu softverska rijesenja.

Ovo sve vise mirisi na potpunu katastrofu...

Uska sabirnica....

Raytrace natovaren na klasicne jezgre...

Odgovor na DLSS kroz upscale/sharpening...

A pitaj boga sta ce bit sa driverima....najgore od svega.

 

Nvidia je ispala banana sa dostupnoscu 3080 ali mislim da ce amd odradit najgore do sad poteze...oni uopce nisu spremni arhitekturom.

Moj PC  
0 9 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Navi
MEGATAMA kaže...

Pise se da je big navi imao mogucnost bit 512bit ali su isli stedjet pa su stavili 256bit i sad to krpaju polusoftverskim rijesenjima...a znamo kako amdu idu softverska rijesenja.

Ovo sve vise mirisi na potpunu katastrofu...

Uska sabirnica....

Raytrace natovaren na klasicne jezgre...

Odgovor na DLSS kroz upscale/sharpening...

A pitaj boga sta ce bit sa driverima....najgore od svega.

 

Nvidia je ispala banana sa dostupnoscu 3080 ali mislim da ce amd odradit najgore do sad poteze...oni uopce nisu spremni arhitekturom.

 Iz svega loseg sto si nabroja bit ce jedno dobro a to je cijena pa ce tako i nvdia kleknuti.

11 godina
offline
Re: AMD Navi
dreadmoore kaže...
MEGATAMA kaže...

Pise se da je big navi imao mogucnost bit 512bit ali su isli stedjet pa su stavili 256bit i sad to krpaju polusoftverskim rijesenjima...a znamo kako amdu idu softverska rijesenja.

Ovo sve vise mirisi na potpunu katastrofu...

Uska sabirnica....

Raytrace natovaren na klasicne jezgre...

Odgovor na DLSS kroz upscale/sharpening...

A pitaj boga sta ce bit sa driverima....najgore od svega.

 

Nvidia je ispala banana sa dostupnoscu 3080 ali mislim da ce amd odradit najgore do sad poteze...oni uopce nisu spremni arhitekturom.

 Iz svega loseg sto si nabroja bit ce jedno dobro a to je cijena pa ce tako i nvdia kleknuti.

 Pa koliko mislis da ces platit big navi?

Realno nema sanse ispod 700-800eu....to sam jos malo rekao.

10 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
MEGATAMA kaže...

Pise se da je big navi imao mogucnost bit 512bit ali su isli stedjet pa su stavili 256bit i sad to krpaju polusoftverskim rijesenjima...a znamo kako amdu idu softverska rijesenja.

Ovo sve vise mirisi na potpunu katastrofu...

Uska sabirnica....

Raytrace natovaren na klasicne jezgre...

Odgovor na DLSS kroz upscale/sharpening...

A pitaj boga sta ce bit sa driverima....najgore od svega.

 

Nvidia je ispala banana sa dostupnoscu 3080 ali mislim da ce amd odradit najgore do sad poteze...oni uopce nisu spremni arhitekturom.

 do sada si se pokazao kao izrazito los prognozer. nadam se da se i sada varas.

14 godina
offline
Re: AMD Navi
MEGATAMA kaže...
dreadmoore kaže...
MEGATAMA kaže...

Pise se da je big navi imao mogucnost bit 512bit ali su isli stedjet pa su stavili 256bit i sad to krpaju polusoftverskim rijesenjima...a znamo kako amdu idu softverska rijesenja.

Ovo sve vise mirisi na potpunu katastrofu...

Uska sabirnica....

Raytrace natovaren na klasicne jezgre...

Odgovor na DLSS kroz upscale/sharpening...

A pitaj boga sta ce bit sa driverima....najgore od svega.

 

Nvidia je ispala banana sa dostupnoscu 3080 ali mislim da ce amd odradit najgore do sad poteze...oni uopce nisu spremni arhitekturom.

 Iz svega loseg sto si nabroja bit ce jedno dobro a to je cijena pa ce tako i nvdia kleknuti.

 Pa koliko mislis da ces platit big navi?

Realno nema sanse ispod 700-800eu....to sam jos malo rekao.

 big navi oko 600$ nevjerujem da ce biti vise a bit ce bolja od 3080 za nekih 5-10% 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice