Lost-Izgubljeni

poruka: 70
|
čitano: 21.798
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Lost

Ova seria je zakon dali je itko prati/pratio

http://www.youtube.com/user/UKURR
14 godina
protjeran
offline
Lost-Izgubljeni

da

15 godina
neaktivan
offline
Lost-Izgubljeni

svakom novom sezonom postaju gori i gori!

prva je najbolja!...gledao sam čak sve do pete sezona ali pošto se radnja nesnosno odugovlači prestao sam s gledanjem!

15 godina
offline
Lost-Izgubljeni

Ćak i scenaristi nemaju pojma što se dešava sve u seriji. Katastrofa

Ništa ne ostavljaj nedvrš
16 godina
protjeran
offline
RE: Lost
Dinjo kaže...

Ova seria je zakon dali je itko prati/pratio

 Zao mi te razocarat ali ces i sam biti izgubljen nakon sezone 1. 
Zlo i Naopako
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2009 22:19 (bestia).
15 godina
offline
RE: Lost

odlicna je serija...jedina sto nesto vrijedi u zadnje vrijeme

15 godina
neaktivan
offline
Lost-Izgubljeni

Prva i druga sezona su ok, ali ovo dalje je vec pretjerivanje.

Samo jurcaju po tom otoku, uvijek neka sranja ali nista konkretno.

Kako su poceli mogu napraviti jos 72 sezone bez beda.

 

Inace ideja serije je dosta dobra i sami pocetci su bili stvarno dobri.

15 godina
neaktivan
offline
Lost-Izgubljeni

Ja sam pogledao 4 sezone. Petu jos nisam, ali budem uskoro.

Inace, peta sezona se zavrsava sljedeci tjedan.

I onda na godinu dolazi zadnja šesta sezona.

 

Uglavnom, slazem se vise-manje s vama.

Poceli su pretjerivati i razvlaciti.

Ponekad Lost lici na Heroese koliko nadnaravnih stvari ima.

No ipak je tu J.J.Abrams, a gdje je on tu su i nadnaravne stvari.

Za sve koji prate (i vole) Prison Break: http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
16 godina
neaktivan
offline
Lost-Izgubljeni

Meni je Lost predobra serija, a svake sezone mi je sve bolja i bolja. Šteta što je ovo predzadnja sezona.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lost-Izgubljeni
Paolo2612 kaže...

Meni je Lost predobra serija, a svake sezone mi je sve bolja i bolja. Šteta što je ovo predzadnja sezona.

 Kako ti moze biti iz sezone u sezonu sve bolja? :D

Stvarno nakon 2-3 sezone pocinju previse odugovlaciti! Treba 4-5 epizoda da bi nesto saznao, sve se previse odugovlaci i postaju predvidljivi!

Inace ideja i izvedba odlicna samo to je za 3 sezone ovo je dalje samo da izmuzu sto vise $ iz ideje!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lost-Izgubljeni
Luka kaže...
Paolo2612 kaže...

Meni je Lost predobra serija, a svake sezone mi je sve bolja i bolja. Šteta što je ovo predzadnja sezona.

 Kako ti moze biti iz sezone u sezonu sve bolja? :D

Stvarno nakon 2-3 sezone pocinju previse odugovlaciti! Treba 4-5 epizoda da bi nesto saznao, sve se previse odugovlaci i postaju predvidljivi!

Inace ideja i izvedba odlicna samo to je za 3 sezone ovo je dalje samo da izmuzu sto vise $ iz ideje!
A jednostavno je :)

I kada se tek počela snimati 3 sezona je bilo rečeno da će serija imati 5 sezona, ali je odlučeno 6 sezona s manje epizoda. Ova serija čim se počela snimati je imala točno zamišljen kraj i sve važnije stvari što će se događati, dok su sitnije stvari i zapleti bile prerađene u skladu s mogućnostima glumaca i ostalim stvarima. Ovo je jedna od rijetkih serija koja je odmah bila određena u kojem pravcu će ići, a ne vrludati kao heroji i onda nadoštukavati pola stvari.
Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
Lost-Izgubljeni

Da, isti slucaj kao s vecinom serija.

Samo nizu sezone zbog zarade.

Njima novaca nikad dosta.

 

Čast izuzecima, ako ima takvih.

 

Za sve koji prate (i vole) Prison Break: http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
15 godina
neaktivan
offline
Lost-Izgubljeni

Prva sezona je najbolja, a u petoj putuju kroz vrijeme...pretjerivanje.

15 godina
neaktivan
offline
Lost-Izgubljeni

ova peta sezona je već lagano pretjerivanje, slažem se....al inače je super serija

14 godina
neaktivan
offline
Lost-Izgubljeni

serija odlična, ali brate.... koliko mogu odugovlačit.... ni nakon 4. sezone se ne zna što se događa na onom otoku...

15 godina
offline
Lost-Izgubljeni

Pratio jedno vrijeme no razočarala me, preodugovlače,a i na novoj tv beskrajne reklame puštaju!

 

Lik koji je režisirao Lost je J.J. Abrams koji je dobro poznat Trekerima jer je napravio Star Trek XI koji je super.

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
offline
Lost-Izgubljeni

Oživljavam malo temu....

 

Upravo pogledao i 5 sezonu Losta i mogu reći da sam se razočarao sa krajem sezone.

Očekivao sam još malo raspleta, ali ništa, aktiviraju nuklearnu i kraj.

Nisam uspio skontati tko su ona dvojica mutikaša koja su kratko bili u jednoj sceni. Govorim o onom Jacobu i onom crne kose.

Neki starosjedioci, nadnaravna dugovječna bića? 

Bezveze mi nekako završetak.

Vidim da će biti i 6 sezona i zasad je na  popisu  18 epizoda  od kojih prva dolazi u Januaru 2010.  (LAX1 i LAX 2).

 

 

 

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
15 godina
neaktivan
offline
Lost-Izgubljeni

Sesta sezona ce biti zadnja. Ja sam pogledao 4 sezone i stao. Peta je spremna za gledanje ali meni Lost vise nije nikako zanimljiv, doduse, nije mi ni ispocetka bio pretjerno zanimljiv. Puno, puno razvlace. Prakticki sve sto se dogodi dogodi se u prvoj i zadnjoj epizodi, ovo izmedu nista. A ono mi je bilo vrh kad na kraju 4. sezone premjeste otok, stvarno bezveze.

Mozda se jednom nakanim pogledati petu sezonu...

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
15 godina
offline
Lost-Izgubljeni

Ma Lost je veoma dobro počeo. Misteriozne stvari, ljudi i dešavanja na otoku itd. Nestrpljivo sam isčekivao svaku novu epizodu kada sam pratio na TV-u. Sve je nekako išlo OK  (ako možeš progutati hrpu nerealnih stvari) do 5 sezone kad su počeli putovati kroz vrijeme, pa jedni završe 30 god. ranije, a drugi u sadašnjosti. Ipak malo pretjerano za moj ukus. Bez obzira na sve dosada, pogledat ću i 6 sezonu kad izađe pa da vidim kako će sve to na kraju završiti.

Do januara ima se još štošta pregledati (Dexter, Californication, Heroes, Sons of Anarchy itd.) Cool

 

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
15 godina
neaktivan
offline
Lost-Izgubljeni

odlična serija. nema tu bolja prva-druga. Sve je to jedna kompaktna cjelina i ne može se gledat tako. Zadnja sezona stiže za 2 mjeseca i sve će se riješiti. Dosad nema rupa.

Time traveling island - jacob... kako to ne volit

Ultimate Intelligence Project
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lost-Izgubljeni
betmen kaže...

serija odlična, ali brate.... koliko mogu odugovlačit.... ni nakon 4. sezone se ne zna što se događa na onom otoku...

slazem se..

inace obozavam Sawyera, moj tip..

ehhheee
15 godina
offline
RE: Lost-Izgubljeni
suicidegirl kaže...
betmen kaže...

serija odlična, ali brate.... koliko mogu odugovlačit.... ni nakon 4. sezone se ne zna što se događa na onom otoku...

slazem se..

inace obozavam Sawyera, moj tip..

 Mislis James?:))

nadam se da si zensko ovdje nije mjesto homićima:)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Lost-Izgubljeni
Huurux kaže...
suicidegirl kaže...
betmen kaže...

serija odlična, ali brate.... koliko mogu odugovlačit.... ni nakon 4. sezone se ne zna što se događa na onom otoku...

slazem se..

inace obozavam Sawyera, moj tip..

 Mislis James?:))

nadam se da si zensko ovdje nije mjesto homićima:)

vidim da i na BUGu ima primitivnih debila

16 godina
neaktivan
offline
Lost-Izgubljeni

I što mislite o kraju serije?

 

Evo i moje mišljenje:

Meni je apsolutno nevjerovatno što gotovo ništa nije objašnjeno. Čak ni najosnovnije pitanje: Što je onaj otok uopće? Očito su sve toliko spetljali i iskomplicirali da ni sami nisu znali kako završiti seriju dostojanstveno i sa svim odgovorima, ili barem nekim osnovnim. Kraj je, što se tiče likova, bio zadovoljavajući ali sve ostalo je užas.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lost-Izgubljeni
scorpion667 kaže...

I što mislite o kraju serije?

 

Evo i moje mišljenje:

Meni je apsolutno nevjerovatno što gotovo ništa nije objašnjeno. Čak ni najosnovnije pitanje: Što je onaj otok uopće? Očito su sve toliko spetljali i iskomplicirali da ni sami nisu znali kako završiti seriju dostojanstveno i sa svim odgovorima, ili barem nekim osnovnim. Kraj je, što se tiče likova, bio zadovoljavajući ali sve ostalo je užas.

Kraj serije je tako odličan da ne mogu pojmiti - najbolji kraj za najbolju seriju.

 

I meni je osobno glupo što pola fanova traži čvrste odgovore. LOST nikada nije bio odličan zbog odgovora, nego zbog misterije i mitologije. Kao mađioničarski trik - savršen je i zapanjujući kada ga gledaš, ali čim se pokaže kako trik funkcionira onda je izgubio "ono nešto" i postane sasvim obična stvar. I mogu se kladiti da nikada ne bi bio zadovoljan odgovorm što je otok ma kakav on bio.

 

Inače moje mišljenje: Iako sam mislio da će flash sideways biti alternativna dimenzija stvorena nakon detonacije Jugheada bio sam ugodno iznenađen da je flash sideways čistilište tj. kako su ga dobro prikazali. Odlična stvar što je činjenica da sve što su doživjeli na otoku je realnost, ali kao što su došli na otok kao oštećeni ljudi kojima je falilo nešto u životu su imali priliku iskupiti se i u tom čistilištu/fs naći svoj mir i ispraviti stvari koje su zabrljali tijekom života. Ben-ovo "saznanje" me se posebno dojmilo jer kada razgovara s Hurley-em i razmijene razgovor "ti si najbolji br. 1" a ovaj njemu "ti si najbolji br. 2" govori o tome kako se Ben trudio popraviti u ostatku života koji je proveo s Hurley-em na otoku, ali i nakon smrti misli da nije dovoljno zaslužio da krene naprijed i odlučuje još ostati na tom mjestu/čistilištu i dalje pokušava biti bolji čovjek koji će se jednog dana napokon iskupiti za sve svoje grijehe i doživjeti katarzu. Ostali su manje više rutinirano odrađeni, ali Ben je odrađen vrh vrhova.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2010 19:31 (Paolo2612).
16 godina
offline
Lost-Izgubljeni

Slažem se sa Paolom, finale je tako dobro odrađen da sam zaboravio da pola misterija nisu otkrili. U stvari najveće otkriće u finalu se tiče flash-sidewaysa a ne otoka.

 

Posljednji kadar mi je najbolji.

14 godina
offline
Lost-Izgubljeni
16 godina
neaktivan
offline
Lost-Izgubljeni

Bojim se da mnogi od vas zaboravljaju puno stvari koje su nam "palile" maštu tokom gledanja serije. Oni brojevi, egipatski kip božice Taweret na otoku, ogledalu na svjetioniku pomoću kojega je Jacob gledao živote odabranih, pravila na otoku.... Tko su "The Others" i kako su uopće odabrani (na početku)? Tko je izgradio hram i ostale građevine? Možda egipćani? Zašto uopće ima toliko Egipatskih hijeroglifa po otoku?(očita je pretpostavka  da su i oni jednom bili na otoku). Zašto je na početku onaj "tarot majstor" govorio Claire da je vrlo bitno da ona odgoji dijete (i prva sezona je čak išla prema tome) a kasnije je sve bačeno u drugi plan. Zapravo ne u drugi plan, nego u nikakav plan. I toliko misterije oko "srca otoka" a na kraju se ispostavi da je nekakav ČEP  (ejjjj ČEP!!!).

 

@Paolo - Nebih se složio da bi bilo kakvo objašnjenje bilo nezadovoljavajuće. Budući da su već koristili razne "Egipatske stvari" mogli su povući paralele s nekom drevnom mitskom civilizacijom kao npr. Atlantida i objasniti barem nekakve stvari. Nebi morali sve objasniti, malo misterije uvijek dobro dođe, ali barem osnovne stvari.

 

Serija je likove izvrsno odradila i bila je iznimno zanimljiva za gledati i, iako sam uživao gledajući zadnju epizodu, nisam mogao a da se ne osjećam barem malo prevaren.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2010 2:13 (scorpion667).
16 godina
neaktivan
offline
Lost-Izgubljeni

Koliko epizoda uopce ima ta zadnja sezona?

trenutno sam na 16.

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2010 2:37 (AA-d00d).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lost-Izgubljeni
AA-d00d kaže...

Koliko epizoda uopce ima ta zadnja sezona?

trenutno sam na 16.

17

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice