Breaking Bad

poruka: 465
|
čitano: 106.077
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Breaking Bad

Tight tight tight, YEAH !!!  Prequel, sequel, spin-off, whatever man! Just keep bringing me that !

10 godina
offline
Breaking Bad

Op op 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
online
Breaking Bad

Op op 

 

(ali, neću ga gledati sad, čekam prijevod jer uvijek kad gledam bez prijevoda imam osjećaj da nešto nisam dobro shvatio, jbg, nemrem si pomoći)

Tigar Krezumica
6 godina
protjeran
offline
Re: Breaking Bad
luckyluke kaže...

Tight tight tight, YEAH !!!  Prequel, sequel, spin-off, whatever man! Just keep bringing me that !

 aj lega, prevedi to što si napisao...

u redu je ako se za nešto bitno baci link na ingliš stranicu a zamisli sada da da ja počnem davati komentare na talijanskom i njemačkom s kojima poptpuno vladam, s engleskim sam na 80% ?

 

žišku ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
13 godina
offline
Breaking Bad

Ak si gledal seriju onda moraš znati i kad te probude u 2 u noć, ako nisi samo jedna slika ti je dovoljna :)

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
6 godina
protjeran
offline
Breaking Bad

Ne mogu shvatiti ljude koji su pogledali prvu sezonu i napišu da je serija smeće.....

Spokoj im duši... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
5 godina
offline
Re: Breaking Bad
Anđeo bez falinge kaže...

Ne mogu shvatiti ljude koji su pogledali prvu sezonu i napišu da je serija smeće.....

Spokoj im duši... 

 Meni je bezveze. Pokusao 3 puta ju gledati i dosada ziva....

 

To sto ti ne mozes shvatiti da se neko ne slaze sa tvojim misljenjem je tvoj problem.....

6 godina
protjeran
offline
Re: Breaking Bad
Posmatrač kaže...

 Meni je bezveze. Pokusao 3 puta ju gledati i dosada ziva....

 

To sto ti ne mozes shvatiti da se neko ne slaze sa tvojim misljenjem je tvoj problem.....

 Eh, sad...

Ne mislim da su ljudi glupi kojima se ne sviđa ta serija već mislim da su malo čudni....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
5 godina
offline
Re: Breaking Bad
Anđeo bez falinge kaže...
Posmatrač kaže...

 Meni je bezveze. Pokusao 3 puta ju gledati i dosada ziva....

 

To sto ti ne mozes shvatiti da se neko ne slaze sa tvojim misljenjem je tvoj problem.....

 Eh, sad...

Ne mislim da su ljudi glupi kojima se ne sviđa ta serija već mislim da su malo čudni....

 Nama si ti cudan (cudna)....

I sta sad?

6 godina
protjeran
offline
Re: Breaking Bad
Posmatrač kaže...

 Nama si ti cudan (cudna)....

I sta sad?

 Sve u redu.

samo bi bilo lijepo da bišete nepotrebne dijelove citata jer to posebno ljuti osobe koji su na mobilnoj aplikaciji...

 

 

raci sam sebi; "hoću, ja to mogu i fertig"

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Breaking Bad

Pogledao upravo. Sve ću stavit u spoiler pa tko nije gledao, a hoće riskirat... 

 

Ne znam, imam miksane dojmove u vezi filma. Kao da je premalo tog prikazano u 2 sata. Neke su se scene previše odužile, a nisu doprinijele filmu. Atmosfera je nekako drugačija u odnosu na seriju. Fali mi radnja na više frontova kao u seriji, ovdje se uglavnom sve vrti oko Jessea, dok su svi ostali likovi pojavljuju usput. Mislio sam da bi mogli vidjet nešto o Skyler i Junioru, o tome gdje je Saul otišao, ponešto o DEA itd. Naravno, kako sam i pretpostavljao pojavljuje se Walt, ne bi bilo to to bez njega. Ali generalno očekivao sam više dubine, nekako mi djeluje ko sve nabrzaka napravljeno. Nekih 6/10.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Breaking Bad
Frend je također pogledao i rekao da film nema smisla baš, bolje da ga nisu snimili. Ali to je BrBa tak da će se u svakom slučaju pogledat danas navečer.
6 godina
protjeran
offline
Breaking Bad

Serija je vrh, čudo...no snimiti film nakon svih tih glumačkih , produkcijskih vrhunskih uradaka u seriji film ispadne glupa eskapada i to je idiotizam...

 

Kako sve to povezati ?!

Amerikanci........... ili naprave glupu seriju ili vrhunsku i ajmo sada snimiti film od 2,5 sata ??!!

 

Debilizam na kub...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Film mi je bio vrlo dobar.Zavrsili su to dobro na kraju.Jedino sto bih volio vidjeti sto je s ostalim likovima ali okej 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 23:52 (stribs).
12 godina
offline
Breaking Bad

Zadovoljan sam filmom, skroz u stilu BB, to mi se sviđa... Ali da, nekako imam osjećaj da bi ovo bolje funkcioniralo kao neka mini serija od 3-5 epizoda. Ali neću se žaliti 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice