Breaking Bad

poruka: 465
|
čitano: 105.869
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
OriginalEXE kaže...
Volvox kaže...

Da malo oživim temu, već pred dosta sam pogledao seriju, ali svakih tolko se sjetim pogledat ovaj video da ne zaboravim :D Ugl. serija je jedna od najboljih.

 

SPOILERI U VIDEU! ako niste pogledali cijelu seriju nemojte gledat.

Predobar video, baš paše muzika uz naraciju :)

Da:) baš zbog muzike, a opet skoro sve najbolje scene su ubačene:)

gjurki
15 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Bogovska serija, meni jedna od najboljih ikad, možda ne toliko zbog priče koliko zbog određenih likova i pojedinih kick-ass događaja... Odgledao svih 5 sezona u  2 mjeseca, stvarno fantastično...

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
12 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Ja je 3 dana gledam svaki dan po 5 epizoda (bolestan sam,pa nejdem u skolu)

 

Preyebena serija,meni jedna od najboljih koje sam ikad gledao.

i play angry birds,i'm a gamer.
12 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad
Jucer sam zavrsio s gledanjem...jedva cekam sljedecu epizodu na ljeto ili kad vec

BTW. jesam li jedini kojemu Walter ide na racku?
ja sam Zeko -Ja Slava! -A mi smo ZEKOSLAVCI
12 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
bancic123 kaže...
Jucer sam zavrsio s gledanjem...jedva cekam sljedecu epizodu na ljeto ili kad vec

BTW. jesam li jedini kojemu Walter ide na racku?

U nekim trenucima napravi pokoji glupi potez, ali jbg i on je čovjek:D

gjurki
12 godina
offline
Re: Breaking Bad
Volvox kaže...

Da malo oživim temu, već pred dosta sam pogledao seriju, ali svakih tolko se sjetim pogledat ovaj video da ne zaboravim :D Ugl. serija je jedna od najboljih.

 

SPOILERI U VIDEU! ako niste pogledali cijelu seriju nemojte gledat.

Jedna od najboljih serija ikada! Neprepoznatljiv ako ga se usporedi iz pilot episode pa ove zadnje, od izgleda pa do ponašanja. Genijalan glumac, bio mi je jak i u Malcom in the Middle.

Ubi bene, ibi patria.
13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Evo da se i ja ovdje pridružim, počeo sam gledati i nakon sedmice, evo me trenutno na drugoj sezoni i trećoj epizodi, serija je fenomenalna!

 

Prije oko godinu sam pogledao pilot epizodu, no nije me dojmila niti epizoda niti serija, i eto tek sada sam dao ponovno šansu, i potpuno sam oduševljen.

 

 

Za sada ultra scena: Tight, tight, tight, yeah man, blue, yellow, pink, whatever....

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
12 godina
protjeran
offline
Breaking Bad

Na zahtjev gledatelja 14.7 u zadnjoj petoj sezoni ide deveta specijalna epizoda pod nazivom The Decision
Ipak će se razriješiti hoće li ...ccccc...itd. {#}

Bolje nešto od nečega , nego ništa od ničega.
11 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Koja vam je najbolja sezona?

Meni 4., onaj dio s kartelom i blizancima je bio pre-epic {#}

14 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

U 5.sezoni epizoda 3. Hank kaže "You know, we're still working thorough the grief" što znači ' Još ga oplakujemo,' kad ga šef pita kako napreduju.....Ovo me dotuklo koliko je engleski jadan kao da ga je dijete izmislilo, čista slagalica hrpe riječi koja u doslovnom prijevodu zvuči presmiješno.

Prodajem dijelove vodenog hlađenja...na PM
14 godina
offline
Re: Breaking Bad
Asta kaže...

U 5.sezoni epizoda 3. Hank kaže "You know, we're still working thorough the grief" što znači ' Još ga oplakujemo,' kad ga šef pita kako napreduju.....Ovo me dotuklo koliko je engleski jadan kao da ga je dijete izmislilo, čista slagalica hrpe riječi koja u doslovnom prijevodu zvuči presmiješno.

Može značiti da još uvijek jadno/bijedno rade. Ne nužno oplakuju.

Swedish latin super funk.
12 godina
protjeran
offline
Re: Breaking Bad
Asta kaže...

U 5.sezoni epizoda 3. Hank kaže "You know, we're still working thorough the grief" što znači ' Još ga oplakujemo,' kad ga šef pita kako napreduju.....Ovo me dotuklo koliko je engleski jadan kao da ga je dijete izmislilo, čista slagalica hrpe riječi koja u doslovnom prijevodu zvuči presmiješno.

Engleski je težak jezik ako ga želiš kvalitetno poznavati, prevoditi. {#}

Bolje nešto od nečega , nego ništa od ničega.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Budokai kaže...
Asta kaže...

U 5.sezoni epizoda 3. Hank kaže "You know, we're still working thorough the grief" što znači ' Još ga oplakujemo,' kad ga šef pita kako napreduju.....Ovo me dotuklo koliko je engleski jadan kao da ga je dijete izmislilo, čista slagalica hrpe riječi koja u doslovnom prijevodu zvuči presmiješno.

Engleski je težak jezik ako ga želiš kvalitetno poznavati, prevoditi. {#}

Engleski težak?? U usporedbi s kojim jezikom??

14 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

The knjiga koga zanima

 

Jesu li ovo Gusovi inicijali u posveti?

Prodajem dijelove vodenog hlađenja...na PM
14 godina
offline
Breaking Bad

Ha-ha, prebacujem programe na TV-u kad ono BB na novoj. Super su vrijeme izabrali za takvu seriju, u 3 ujutro {#}

 

Ali nek Zauvijek susjedi, Sila i ostale extra serije budu u udarnom terminu. Bravo Nova TV!

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
15 godina
offline
Breaking Bad

A nemoj tako, imaš i reprizu u 5 ujutro XD

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2013 19:30 (Alex Mercer).
14 godina
offline
Breaking Bad

Moja greška... {#}

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Evo upravo završio seriju(ovo što ima) i utisci su fenomenalni, sigurno jedna od najboljih koje sam ikad gledao - perfektna.

Za oko mjesec i po sam sve pregledao, a čak sam i za jedan dan uspio pregledati 6 epizoda.

 

Sve preporuke!

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
14 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Pozdrav svima, da se priključim {#} Nedavno kako nemam obaveza tražio da gledam nešto, da se zabavim, kad ono Breaking Bad {#} Upravo dovršio 10. epizodu 2. sezone. Serija je dosad fenomenalna, 10/10. Triler i pol :)

 

"Stay out of my territory"

www.twitch.tv/tourdeleague http://www.tourdeleagueinfo.tk/
13 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Pff, još se nije ni zaplelo :)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Budokai kaže...
Asta kaže...

U 5.sezoni epizoda 3. Hank kaže "You know, we're still working thorough the grief" što znači ' Još ga oplakujemo,' kad ga šef pita kako napreduju.....Ovo me dotuklo koliko je engleski jadan kao da ga je dijete izmislilo, čista slagalica hrpe riječi koja u doslovnom prijevodu zvuči presmiješno.

Engleski je težak jezik ako ga želiš kvalitetno poznavati, prevoditi. {#}

Ti si smiješan čim ga doslovno prevodiš.

www.twitch.tv/tourdeleague http://www.tourdeleagueinfo.tk/
14 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Sezona 3, epizoda 3

 

Šteta što ovaj smajli {#} ne pokazuje srednje prste.

 Bio bi fantastičan za situaciju kada Skyler zove policiju jer se Walt vratio u kuću {#}

www.twitch.tv/tourdeleague http://www.tourdeleagueinfo.tk/
11 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

još malo narode...

GoogleSearch Is Your Friend
15 godina
offline
Re: Breaking Bad
lazy_punk kaže...

još malo narode...

 

14 godina
offline
Re: Breaking Bad
lazy_punk kaže...

još malo narode...

Kada? Negdje sam vidio da je 11. 8., a to baš i nije tako skoro

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
Re: Breaking Bad
power_user kaže...
lazy_punk kaže...

još malo narode...

Kada? Negdje sam vidio da je 11. 8., a to baš i nije tako skoro

Pa ustvari jeste skoro, s obzirom da čekamo skoro godinu dana.

11 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

odličan video

 

GoogleSearch Is Your Friend
11 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Mene zanima da li bi mi netko mogao malo pojasniti nešto u vezi serije?

Zanima me zašto je Walter na kraju 9. epizode u 2. sezoni (4 Days out) udarao u onu kutijicu gdje se nalazi papir (nisam znao kako da to nazovem:P) ?

O le le, O la la, Ser del Barca es, el millor que hi ha
14 godina
offline
Breaking Bad
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Apsolutno jedna od najboljih serija. Svaki minimalni detalj serije je povezan. Koji puta sam dobio slom živaca zbog Skylerinog ponašanja i Jessiejevih sranja.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice