Breaking Bad

poruka: 465
|
čitano: 105.995
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Nikako da skupim hrabrosit da pitam profesoricu iz kemije dali zna proizvodit Meth :D

Battlelog: Xtream_gjurki
14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Volvox kaže...

Nikako da skupim hrabrosit da pitam profesoricu iz kemije dali zna proizvodit Meth :D

Lol, pa za što će ti tu hrabrost? Samo je pitaj, nije da ćeš je pitati da li će proizvoditi meth s tobom xD

EUW: MushRoomD
12 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
BannedOnThisForum kaže...

Lol, pa za što će ti tu hrabrost? Samo je pitaj, nije da ćeš je pitati da li će proizvoditi meth s tobom xD

A neugodno mi haha :D

 

A onda u biznis lagano {#}

Battlelog: Xtream_gjurki
16 godina
online
Breaking Bad

jebe-sh meth daj je pitaj jel zna krkase proizvodit..veca zarada i svi ih gutaju {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 19:55 (4mal).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
4mal kaže...

jebe-sh meth daj je pitaj jel zna krkase proizvodit..veca zarada i svi ih gutaju {#}

Doduše, ne pamtim kad sam vidio nekog ko konzumira meth na ulicama balkana Belji se

EUW: MushRoomD
15 godina
offline
Re: Breaking Bad
Volvox kaže...
BannedOnThisForum kaže...

Lol, pa za što će ti tu hrabrost? Samo je pitaj, nije da ćeš je pitati da li će proizvoditi meth s tobom xD

A neugodno mi haha :D

 

A onda u biznis lagano {#}

Pa vjerovatno nebi niti znala da joj kažeš meth, ali da ju pitaš metamfetamin možda bi i znala.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Jack Sparrow kaže...

Pa vjerovatno nebi niti znala da joj kažeš meth, ali da ju pitaš metamfetamin možda bi i znala.

Ako mu odgovori sa "Da" nakon što ju pita da li zna proizvoditi "kristal", onda ima veće šanse da uđe u biznis Smijeh

EUW: MushRoomD
12 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Ošiša se na ćelavo, pusti brkove i možemo krenut!

Battlelog: Xtream_gjurki
16 godina
online
Re: Breaking Bad

ne opet nebi znala jer je to naziv za zrzu,zinu,brzo,kolach tj speed :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 20:13 (4mal).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Volvox kaže...
BannedOnThisForum kaže...

Lol, pa za što će ti tu hrabrost? Samo je pitaj, nije da ćeš je pitati da li će proizvoditi meth s tobom xD

A neugodno mi haha :D

 

A onda u biznis lagano {#}

trebao bi još par ljudi za pseudo.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
BannedOnThisForum kaže...
Prince-Artas kaže...

Nije lagano, a pogotovo nisi naučio puno toga iz serije jer su u njoj namjerno faljivali kako se to ne bi zloupotrijebilou RL. Tako da pratiš Walterovu formulu ne bi dobio meth, niti bi to što dobiješ bilo plave boje, ona scena sa kadom i kiselinom iz prve sezone je fikcija. Naravno ovo ne govorim zato što se kužim u kemiju već je to sam redatelj priznao.

Naravno da ne bih pratio walterovu formulu... Znaš, nije teško doći do prave formule za meth, ali nije lako doći do sastojaka. Sam proces je relativno lagan.

Ma o ćemu mi pričamo, da i nabaviš sve postojala bi velika šansa da se raznešeš. A druga stvar, ne bi to mogao nigdje prodavati, pa trud uzalud.

Memento mori.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
TheGh0st kaže...
BannedOnThisForum kaže...
Prince-Artas kaže...

Nije lagano, a pogotovo nisi naučio puno toga iz serije jer su u njoj namjerno faljivali kako se to ne bi zloupotrijebilou RL. Tako da pratiš Walterovu formulu ne bi dobio meth, niti bi to što dobiješ bilo plave boje, ona scena sa kadom i kiselinom iz prve sezone je fikcija. Naravno ovo ne govorim zato što se kužim u kemiju već je to sam redatelj priznao.

Naravno da ne bih pratio walterovu formulu... Znaš, nije teško doći do prave formule za meth, ali nije lako doći do sastojaka. Sam proces je relativno lagan.

Ma o ćemu mi pričamo, da i nabaviš sve postojala bi velika šansa da se raznešeš. A druga stvar, ne bi to mogao nigdje prodavati, pa trud uzalud.

Baš{#}

EUW: MushRoomD
14 godina
offline
Breaking Bad

gdje mogu skinut te zadnje epizode .. pogledao sam svih 12 iz pete sezona. volio bih pogledat i te zadnje. moze link ovdje a moze i PP. hvala unaprijed :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
juice21 kaže...

gdje mogu skinut te zadnje epizode .. pogledao sam svih 12 iz pete sezona. volio bih pogledat i te zadnje. moze link ovdje a moze i PP. hvala unaprijed :)

www.vodly.to i traži Breaking bad pod tv shows

EUW: MushRoomD
14 godina
offline
Re: Breaking Bad
BannedOnThisForum kaže...
juice21 kaže...

gdje mogu skinut te zadnje epizode .. pogledao sam svih 12 iz pete sezona. volio bih pogledat i te zadnje. moze link ovdje a moze i PP. hvala unaprijed :)

www.vodly.to i traži Breaking bad pod tv shows

koliko sve skupa ima epizoda u petoj sezoni? dal postoji i šesta ili zavrsava sa petom?

svih pet sezona (do 12. ep) sam pogledao u tri dana .. doslovce nisam izlazio iz kuce ... nije bas za pohvalit al govori o tome koliko je zarazna, odnosno koliko je kvalitetna :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2013 0:26 (juice21).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
juice21 kaže...
BannedOnThisForum kaže...
juice21 kaže...

gdje mogu skinut te zadnje epizode .. pogledao sam svih 12 iz pete sezona. volio bih pogledat i te zadnje. moze link ovdje a moze i PP. hvala unaprijed :)

www.vodly.to i traži Breaking bad pod tv shows

koliko sve skupa ima epizoda u petoj sezoni? dal postoji i šesta ili zavrsava sa petom?

svih pet sezona (do 12. ep) sam pogledao u tri dana .. doslovce nisam izlazio iz kuce ... nije bas za pohvalit al govori o tome koliko je zarazna, odnosno koliko je kvalitetna :)

5 sezona ukupno ima, zadnja (peta) sezona ima 16 epizoda.

EUW: MushRoomD
14 godina
offline
Re: Breaking Bad
BannedOnThisForum kaže...
juice21 kaže...
BannedOnThisForum kaže...
juice21 kaže...

gdje mogu skinut te zadnje epizode .. pogledao sam svih 12 iz pete sezona. volio bih pogledat i te zadnje. moze link ovdje a moze i PP. hvala unaprijed :)

www.vodly.to i traži Breaking bad pod tv shows

koliko sve skupa ima epizoda u petoj sezoni? dal postoji i šesta ili zavrsava sa petom?

svih pet sezona (do 12. ep) sam pogledao u tri dana .. doslovce nisam izlazio iz kuce ... nije bas za pohvalit al govori o tome koliko je zarazna, odnosno koliko je kvalitetna :)

5 sezona ukupno ima, zadnja (peta) sezona ima 16 epizoda.

upravo sam odgledao i zadnje 4 epizode .... ne mogu vjerovat koliko je cijela serija fenomenalna ... od prve epizode pa sve do zadnje ... to je nesto najbolje sto sam ikad gledao ... 10/10 nedvojbeno

12 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Za maškare sam Walter White, bit će pacijenata koji neće znati tko sam pa će pitati: "Tko si ti?"

 

You know. You all know exactly who I am. Say my name. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

14 godina
offline
Re: Breaking Bad
Defa.psd kaže...

Za maškare sam Walter White, bit će pacijenata koji neće znati tko sam pa će pitati: "Tko si ti?"

 

You know. You all know exactly who I am. Say my name. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Kad te pitaju tko si, samo im odgovori "I AM THE ONE WHO KNOCKS"

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
15 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Defa.psd kaže...

Za maškare sam Walter White, bit će pacijenata koji neće znati tko sam pa će pitati: "Tko si ti?"

 

...


 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2013 22:03 (AlienWare1).
12 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

 

Saul Goodman u raymondu :D

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
10 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Super serija, steta sto je zavrsila :(

13 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Guru kaže...

Super serija, steta sto je zavrsila :(

I meni je na početku bilo žao jer sam bio jako pod dojmom, ali bolje da je završila kao slavna, nego da su je razvukli i da se protezala, pa da je završila razvodnjeno...

 

Ove serije ću se uvijek sjećati s osjećajem i tuge, i nekakve blage radosti, ne znam, svatko zna o kojem točno osjećaju pričam.

 

Isto tako, kada čujem Baby Blue i kada se sjetim zadnje scene, uvijek doživim isti osjećaj, no ajde, barem ne razmišljam o seriji kao što sam prije mjesec dana.

 

Vrijeme je da krenem na neku drugu seriju, vjerojatno pogledati dosada izašle epizode Mentalista, pa GoT ili New Girl, vjerojatno oboje (ne u isto vrijeme).

 

Don't be sad cause it ended, smile because it happened. :)

Memento mori.
10 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Meni je serija super, ali Burn Notice ili dr. House su tu isto negdje pre zakon

GodTx
14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
GodTx kaže...

Meni je serija super, ali Burn Notice ili dr. House su tu isto negdje pre zakon

Zašto TD-ate momka? Dr. House je fenomenalna serija.... Breaking Bad je naravno vrh na mojoj listi, ali šta je tu je Smijeh

EUW: MushRoomD
11 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Imam jedno pitanje.Zna li netko od vas da li se može negdje u Hrvatskoj kupiti Heisenberg majica?

O le le, O la la, Ser del Barca es, el millor que hi ha
12 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad

Mislim da ima u H&M ili u C&A.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Bruno_K!ng kaže...

Imam jedno pitanje.Zna li netko od vas da li se može negdje u Hrvatskoj kupiti Heisenberg majica?

što u cro? Naruči preko neta...

 

guglaj redbubble

EUW: MushRoomD
14 godina
offline
Breaking Bad

 

Breaking Bad Alternate Ending.

 

Obavezno pogledajte!

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
sirka666 kaže...

 

Breaking Bad Alternate Ending.

 

Obavezno pogledajte!

Fuck me, right? Ima li neki alternate link? {#}

 

EUW: MushRoomD
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice