Breaking Bad

poruka: 465
|
čitano: 106.140
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Re: Breaking Bad
BannedOnThisForum kaže...
sirka666 kaže...

 

Breaking Bad Alternate Ending.

 

Obavezno pogledajte!

Fuck me, right? Ima li neki alternate link? {#}

 

http://www.joblo.com/movie-news/cool-videos-breaking-bad-alternate-ending

 

Evo trenutno ovdje radi.

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad

Holy shit, epic

EUW: MushRoomD
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2013 14:07 (BannedOnThisForum).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
BannedOnThisForum kaže...
sirka666 kaže...

 

Breaking Bad Alternate Ending.

 

Obavezno pogledajte!

Fuck me, right? Ima li neki alternate link? {#}

 

http://www.buzzfeed.com/jacelacob/this-breaking-bad-alternate-ending-must-be-seen-to-be-believ

 

EDIT : Too late. :D

Memento mori.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2013 20:20 (TheGh0st).
14 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Pogledah je sinoc do kraja, serija je teska tragedija. Mozda mi nije najbolja ikad al definitivno nije losa. Aaron Paul je po meni za stepenicu bolje odglumio od svih ostalih u seriji.

Ima serija nekih glupih djelova - npr. ona knjiga Wilt Whitemana, odma se znalo da ce ga zbog nje Hank otkriti. Cijelu epizodu je ganjao muhu jer je sve trebalo bit perfektno a nije se sjetio unistit dokaz koji ga moze osuditi. Malo nategnuto.

Isto tako najbolji dio serije mi je kad Pinkman prica o onoj kutiji koju je napravio pa je kasnije zamijenio za travu, stvarno dobar opis stanja kad se navuces na drogu.

Kad malo razmislim uzrok vecini bitnijih događaja u seriji je Pinkman.

 

I zasto je Gustavo htio ubiti Waltera ? Ne valjda jer mu je ovaj ubio 2 dilera ?

 

 

 

 

 

P.S. Bitch {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
Darinka kaže...

I zasto je Gustavo htio ubiti Waltera ? Ne valjda jer mu je ovaj ubio 2 dilera ?

 

 

 

 

 

 

Gus nikad ni nije htio raditi s Waltom, on je imo Gala. Gale je tražio da radi s Waltom da bi poboljšao čistoću svog metha. Gus je htio ubiti Walta jer mu je on predsatvljano opasnost te je znao da ga on može doći glave.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Breaking Bad
android96 kaže...
Darinka kaže...

I zasto je Gustavo htio ubiti Waltera ? Ne valjda jer mu je ovaj ubio 2 dilera ?

 

 

 

 

 

 

Gus nikad ni nije htio raditi s Waltom, on je imo Gala. Gale je tražio da radi s Waltom da bi poboljšao čistoću svog metha. Gus je htio ubiti Walta jer mu je on predsatvljano opasnost te je znao da ga on može doći glave.

Zaboravio sam taj dio. Onda bi mu Walt bio i konkurencija pa bi ga svejedno ubio.

14 godina
offline
Breaking Bad

mislim da Gus nije želio radit sa Waltom zato što je ovaj bio previše svojeglav. Njemu u poslu kako bi se sačuvala vlastita guzica trebaju ljudi koji su prije svega lojalni, profesionalni, obavljaju svoj dio posla i ne pitaju za ništa drugo. Isto tako nije želio raditi ni sa Jessijem zato što je bio narkić i nije se moglo pouzdat u njega, a Gus je znao nanjušit kakvi su ljudi.

You are wrong, fucked, and overrated and I think am gonna be sick of your fall!
12 godina
offline
Breaking Bad

Od kad je Walt kokno njemu dilere Gus je shvatio s kim ima posla i tu je krenuo show, ali imam neki filing da ga on uopce nije htio ubit. Gus je rikno samo zato jer je Walter postao toliko opsjednut da bude samostalan i da bude glavni da svi koji su mu smetali su morali biti uklonjeni sto prije tako da on moze voditi svoj biznis. 

 

Koliko je to htio se vidi kad je naso onog da kupuje stvari za meth pa im je reko da se gone sa njegovog teritorija. Walter je od obicnog profesora, posto hladnokrvni killer i zapravo narko boss u jednom trenu :D

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
neaktivan
offline
15 godina
offline
Breaking Bad

Zna li netko koja stvar ide dok pici najava u ovom videu novatv? Vrti se stalno vec (skoro) tjednima...

http://domatv.dnevnik.hr/clanak/serije/na-putu-prema-dolje-na-doma-tv-u---328730.html#video

13 godina
offline
Breaking Bad

jel mi neko može pomoć da nađem negdje za kupit majicu što nosi jesse u petoj sezoni, bio bi jako zahvalan na pomoć :D

16 godina
offline
Breaking Bad

Ovo je zapravo logičan razvoj događaja, pa eto nam uskoro nove Breaking Bad sezone.

 

http://www.index.hr/black/clanak/krece-snimanje-seste-sezone-breaking-bada/852255.aspx

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
12 godina
offline
Breaking Bad

meh... treba znat stat na vrijeme.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2015 16:52 (Apachy).
15 godina
offline
Re: Breaking Bad
rambox kaže...

Ovo je zapravo logičan razvoj događaja, pa eto nam uskoro nove Breaking Bad sezone.

 

http://www.index.hr/black/clanak/krece-snimanje-seste-sezone-breaking-bada/852255.aspx

Stranica s koje je prepisana ta vijest je satirična kao i naš news bar.

12 godina
neaktivan
offline
Breaking Bad

Pogledao sam i ja ovu fenomenalnu seriju stvarno nemam reci sve vec znate :) Naravno odma sam gledao dali ce biti nekih nastavaka ili slicno i naisao na ovaj video. Ocito je da Walt nije mrtav ali to ne znaci da ce snimati nastavak mada bi voleo videti sta se desilo sa njim ako je ziv.

 

 

Repent the end is near!
9 godina
offline
Breaking Bad

Zna li tko gdje mogu skinuti Breaking Bad u BluRay 720p ali ne da je onaj fuš nego pravi bluray. Ako netko zna, moze link u PP, hvala!

Barcelona - Mes que un club
15 godina
offline
Breaking Bad

Trailer za Breaking Bad film. Izlazi na Netflixu 11.listopada 2019. Za sada su potvrđeni glumci Aaron Paul (Jesse Pinkman) i Charles Baker (Skinny Pete). Na filmu radi originalna ekipa (Vince Gilligan & co.)

 

13 godina
offline
Breaking Bad

Eto mi razloga da pogledam seriju još jednom

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
14 godina
offline
Breaking Bad

Nije mi jasno da li film dolazi na Kino platna ili samo na Netflix odma po izlasku?

15 godina
offline
Breaking Bad

Možete me smatrat ludim, ali ja sam ovu seriju do sad već 4 put pogledao od prve do zadnje epizode.  Jednostavno se ne mogu zasititi, i svaki put skužim neki novi detalj koji me iznova impresionira. Ako bude upola dobro ko serija svaka im čast. 

 

dzelo, samo na Netflixu.

15 godina
online
Breaking Bad

Upravo sam na e03 s03, taman mi je fino izvjetrila iz sjećanja da mi je opet super zanimljiva za gledati. S time da si razvlačim, da mi potraje 

Tigar Krezumica
13 godina
offline
Re: Breaking Bad
luckyluke kaže...

Možete me smatrat ludim, ali ja sam ovu seriju do sad već 4 put pogledao od prve do zadnje epizode.  Jednostavno se ne mogu zasititi, i svaki put skužim neki novi detalj koji me iznova impresionira. Ako bude upola dobro ko serija svaka im čast. 

 

dzelo, samo na Netflixu.

Onda sam i ja lud, 3 put sam odgledao i bude 4. prije izlaska filma. Al ću si zguštirati pogledati još jednom ovo savršenstvo od serije

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
online
Breaking Bad

Gledam upravo S04 E03 i naletim na ovo:

 

 

Učinilo mi se nekako poznato:

 

 

Obje serije su do jaja!

 

Hah, zakon 

Tigar Krezumica
6 godina
protjeran
offline
Breaking Bad

te lude opake serije su sve bolje...

Sopranos mi je bio zakon, pa Wire, no pojave se te poput BB, manijakalna Preacher i sl.. ne znam gdje je kraj... ima ih još, 

 

Na Max to Go gledam ponovo Wire a sada kada sam pogledao relativno "bolje" ne znam što reći koja je "bolja"..

vjerojatno je svaka u svoje vrijeme bila  vrh...

 

to je samo moja mala opaska..

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
online
Breaking Bad

Ja sam krenuo pred koji mjesec ponovo gledati te "klasike".

 

 

Prvo Broadwalk Empire, nakon nje je išao The Wire, pa Sopranosi.

 

Onda Sons of Anarchy, sad Breaking Bad i plan mi je još jedared Vikinge.

 

A, ide i nova sezona Peaky Blindersa, koja je meni čist ok.

 

Volio bih vidjeti i novu sezonu Altered Carbon.

 

Da ne budem off topic, jedva čekam i BrBa film, nadam se da neće podbaciti.

 

Tigar Krezumica
13 godina
offline
Re: Breaking Bad
fromcelltohell kaže...

Gledam upravo S04 E03 i naletim na ovo:

 

 

 

 Jučer sam na istoj epizodi stao  Krenuo sam u četvrtak i onda maraton, koliko me priča i likovi uvuku da sam sebi govorim, još jedna, još jedna....

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
online
Breaking Bad

Jbt, koNJačno joj je rekao:

 

(BTW, koliko god sam razvlačio, kraj je tu. Nemrem dočekati film.)

Tigar Krezumica
5 godina
offline
Re: Breaking Bad

Ja nekoliko puta pokusava gledati i poslije nekoliko epizoda odustao....

15 godina
offline
Breaking Bad

Novi teaser trailer

 

13 godina
offline
Breaking Bad

official trailer..

rijetko se hype-am na filmove, ali ovo ne mogu dočekati..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice