Skuteri, motori...

poruka: 82
|
čitano: 44.749
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Skuteri,motori...

Evo otvaram temu da vidimo ko kakve skuter,motore ima...? dojmovi o njemu...

 

Evo ja imam skuter "čajniz"(Baotian)  50 ccm...

imam ga 3 god.

zadnje 2 godine sam bio zadovoljan njime,al sada u zadnje vrijeme sami problemi s njime Sramim se

 

uskoro planiram kupiti nešto jače i bolje..

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri,motori...

ja imam derbi Gp 1 70 ccm racing...vec skoro 2 godine i još služi svojoj svrsi....

15 godina
neaktivan
offline
Skuteri,motori...

Ja sam jedan od onih koji vole vjetar u kosiOsmijeh

Ali nazalost si jos nemogu priustiti motor, al dolazi Bozic Bogataš. Mozda onda nesto dode u garazu :D

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2009 17:13 (Lion King).
15 godina
offline
Skuteri,motori...

kaj je to...niko nema pilu?Belji se

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
15 godina
protjeran
offline
Skuteri,motori...

Steta imam samo Suzuki DR650PlačPlač... Salim se najbolji motor na svijetu!!!

Za volanom guja a u krevetu oluja!
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri,motori...

Vidim da nema nikakve teme sa motorima , nekaj posebno !

 

Pa bi vas tu htio pitati dali neko zna di mogu nabaviti ovaj auspuh i po kojoj cijeni ! ?

 

http://www.superbike.co.uk/products/exhausts/yamaha_yzfr125_gpr_exhaust_review_news_283932.html

 

HVALA !

 

 

15 godina
protjeran
offline
Skuteri,motori...

Ja imam Baotian originalno 50ccm stavljen mu je kit+skinute blokade ima oko 115ccm ide ko avion samo sad u zadnje vrjeme koćnica zadnja zablokira i take stvari prešo oko 45.000Km u 2 mjesecu 2010g če napunit 3godine!

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri,motori...

tu yamahu ima jedan moj prijatelj i stavio je auspuh originalni od yamahe r6...da čuješ zvuk....no coment

errando discimus
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri,motori...

Ja sam pitao dali neko zna di mogu toga nabaviti !

 

Preko nekoga iz hrvatske ili moram izvana naručiti ?

14 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Imam Sachs X-Road 125ccm i Baotian BT49QT-9, sredjeni na prodaju..

Sachs nije na prodaju jer je Namigiva oooodlican

14 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Moja masina je Malaguti Grizzly 12" '08. g., kit, 70cc, IXIL auspuh, napravljen za skakanje, stunt..

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Ekipo imam namjeru kupiti  piaggio x8 150  star 2 godine prešao 5000 km. Ima li tko od vas iskustva s tim motorom. Dobio bi ga za 2200 eura je li to isplativa investicija  i kakvi su oni inaće, kvare li se ...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Skuteri, motori...
veritas kaže...

Ekipo imam namjeru kupiti  piaggio x8 150  star 2 godine prešao 5000 km. Ima li tko od vas iskustva s tim motorom. Dobio bi ga za 2200 eura je li to isplativa investicija  i kakvi su oni inaće, kvare li se ...

Moj stari ga ima.. Dobar skuter.. Bio je samo na godisnjim servisima.. Uzmi ga.. Isplati se..Namigiva

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skuteri, motori...

Ja sam x8 150 kupio novoga 19.06.2007 za 25 500 kuna,do danas nemam sa njim problema,pali i vozi kao i prvog dana,prešao 12 500 km.Dobre stvari su: veliko i udobno sjedalo,ima puno mjesta ispod sjedala i još ako imaš top case,motor ima zračno hlađenje i ne moraš se briniti jel ima vode,malo troši goriva,spremnik goriva 12 litara.Loše stvari su:snaga motora 12 konja,prednja guma je 14,a zadnja 12,napred je jedan disk nazad doboš,nazad je jedan amortizer i ima karburator,maksimalna brzina 100 km/h ali treba dosta dugo da dođe do 100 jel motor je težak 160 kg.I još Kad pogledaš koliko košta toliko i dobiješ.Ovo što sam napisao pod loše stvari možda i nisu loše jel ima ljudi koji i ne trebaju nešto više od ovoga što motor nudi.Što se tiče kvarova može se pokvariti kao i svaki drugi ako se ne brineš o njemu,ali sam čuo od dosta ljudi da je piaggio jako kvalitetan što se tiče izrade motora,pogledaj vespe koja se i danas voze po cestama sa zračnim motorom.Vidim da je prešao samo 5000 u dvije godine i da je izgleda puno više bio u garaži nego na cesti. Pogledaj jel ima servisnu knjižicu i u kakvom je stanju motor.Ako je sve u redu slobodno ga uzmi.Vidio sam u jednom časopisu o motorima jedan test  x8 250 quasar koji je prešao 20 000 i kada su ga rastavili nije bilo problema sa motorom i prema mišljenju stručnog osoblja servisa motor može prijeći još 50 000 km.Motori su toliko kvalitetni da se ne koriste samo u Piaggio modelima već ga koriste Gilera nexus 250,Derbi GP1,Peugeot Geopolis ,Malaguti Madison.Valjda će i ovaj moj maleni gad doći do 50 000.Vidim u knjižici  upute za uporabu pod rezervni dijelovi i oprema šta se sve mijenja na 3000 km,pa na 6000 itd. Onda sam vidio da piše koji dijelovi se mijenjaju na 72 000 km pa se pitam jel to čudo od motora može do te brojke doći da se ne raspadne. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2010 13:55 (MEGATON).
14 godina
protjeran
offline
Skuteri, motori...

ovako ja imam skuter Luna 50ccm,star je 3 godine i imam apn14  1973. godište,još uvijek ide super. :)

Dubach
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Imam Peugeot Speedfight 2 LC...........

MOTOR je preeeeeeeeedobar.......

Jel zna netko gdje mogu nac za njega sportske dijelove..........

The quieter you become the more you are able to hear...
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Imam :

 

MBK Booster Next generation 

 

a vise informacija o skutacima : www.mojskuter.com

Nemam potpis osim na licnoj
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

ja imam podosta motora jer ih ooooooobooooozavam,imam 2 apenke 4 i 1 6,imam jawu^^ jednog pucha,vespu simson i boatian svi rade osim pucha ali se drzim simsona jer mi je super motor i dosta je jak a ima 49ccm stavio sam sportski auspuh i zvuk mu je pre pre

Jazavac
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skuteri, motori...
RimSo kaže...

Imam :

 

MBK Booster Next generation 

 

a vise informacija o skutacima : www.mojskuter.com

Di si ga kupio?? Ja ga trazim, u HR ga nema..Mršti se

CPU: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1051608 VGA: http://www.techpowerup.com/gpuz/35ycs/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skuteri, motori...
FiCo_Ri kaže...
RimSo kaže...

Imam :

 

MBK Booster Next generation 

 

a vise informacija o skutacima : www.mojskuter.com

Di si ga kupio?? Ja ga trazim, u HR ga nema..Mršti se

Odavno je taj skut kod mene a ima ga valjda kupit u jednom ovlaštenom servisu u Sarajevu

Nemam potpis osim na licnoj
15 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Ja vozim Apriliu Sprotcity 125 odlican motor! Ne volim neke "futuristicke" a ni šminkerske pa mi ovaj baš odgovara!

 

@Bl4ckD3v!L hehe Jawa je ubojita...imao mi je prijatelj i stari dok je bio mlad.

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2010 18:56 (sk8 4 life).
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Bogami da je,sa svojih 43ccm je premocan motor stvarno je jaka masina i dosta brzo ide samo sto je to ipak staro...

Jazavac
15 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

sa svojim 2-taktnim ktm-om vas pojedem za dorucak :*

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skuteri, motori...
Bl4ckD3v!L kaže...

Bogami da je,sa svojih 43ccm je premocan motor stvarno je jaka masina i dosta brzo ide samo sto je to ipak staro...

Koliko ja znam Jawa ima 350ccm ?! Neodlučan ide oko 140 km/h

luka_cro kaže...

sa svojim 2-taktnim ktm-om vas pojedem za dorucak :*

KTM je zakon ako bi ikad kupovao krosera to bi bio KTM 250 exc

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skuteri, motori...
sk8 4 life kaže...
Bl4ckD3v!L kaže...

Bogami da je,sa svojih 43ccm je premocan motor stvarno je jaka masina i dosta brzo ide samo sto je to ipak staro...

Koliko ja znam Jawa ima 350ccm ?! Neodlučan ide oko 140 km/h

luka_cro kaže...

sa svojim 2-taktnim ktm-om vas pojedem za dorucak :*

KTM je zakon ako bi ikad kupovao krosera to bi bio KTM 250 exc

 

Ne ne ne to je ona stara stara Jawa koja se cak pali na pedale xD

Jazavac
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Ako koga zanima moj motor moze pogledat video koji sam jucer napravio..

 

 

Za mene je motor ok !

Apple iPhone 3GS 16GB
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skuteri, motori...
lg-viewty kaže...

Ako koga zanima moj motor moze pogledat video koji sam jucer napravio..

 

 

Za mene je motor ok !

Svaka cast na motoru!

Jazavac
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skuteri, motori...
Bl4ckD3v!L kaže...
lg-viewty kaže...

Ako koga zanima moj motor moze pogledat video koji sam jucer napravio..

 

 

Za mene je motor ok !

Svaka cast na motoru!

 

hvala,,ma meni je zakon s obzirom da imam samo 16. god i da jaci nesmijem vozit

Apple iPhone 3GS 16GB
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Kolko si taj motor platio,kolko si vozacki platio?

Jazavac
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skuteri, motori...
lg-viewty kaže...

Ako koga zanima moj motor moze pogledat video koji sam jucer napravio..

 

 

Za mene je motor ok !

motoric je ovak dobar za grad i to,probao sam voziti u salonu i tak-tak,kocnice nekak slabe i sama ciklistika i posto je to 4T i 125ccm je ipak malo preslabo.

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice