Eurodiesel Class Plus po cijeni obicnog

poruka: 5
|
čitano: 1.093
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Eurodiesel Class Plus po cijeni obicnog

Neki dan su na INA-i u Zaprudju dodali i obicni dizel tako da se Eurodiesel Class Plus vise ne prodaje po cijeni obicnog dizela. Na kojim jos pumpama imaju samo Eurodiesel Class Plus?

 

Vjerojatno ce biti odgovora da takvih benzinskih vise nema jer takve odgovore su mi davali i zaposlenici na pumpama cak i za vrijeme dok su godinama na INA-i u Zaprudju drzali jedino Eurodiesel Class Plus gdje sam ga tocio po cijeni obicnog ali takvih pumpi jos uvijek ima.

Chupo
13 godina
offline
Eurodiesel Class Plus po cijeni obicnog

Jel si siguran da je to baš class gorivo sa svim potrebnim aditivima? Iskreno sumnjam da se to radi kako treba, imam nekoliko prijatelja koji rade na pumpama i svašta se tu mulja i kemija...

16 godina
offline
Re: Eurodiesel Class Plus po cijeni obicnog
Tonchek kaže...

Jel si siguran da je to baš class gorivo sa svim potrebnim aditivima? Iskreno sumnjam da se to radi kako treba, imam nekoliko prijatelja koji rade na pumpama i svašta se tu mulja i kemija...

Da, siguran sam da je to bilo isto Class gorivo s istim aditivima kao i na ostalim INA pumpama. Benzinska koja je u sred Zagreba ne bi godinama mogla prodavati gorivo pod pogresnim imenom. Osim toga, na toj benzinskoj se je stalno preko razglasa vrtjela reklama "Toci i vozi" a sve 4 linije su bile zauzete od pocetka do kraja radnog vremena i uvijek sam u redu cekao najmanje 15 minuta jer su svi ljudi tocili puni rezervoar. Guzve su nekad bile takve da se nije moglo skrenuti s ceste na benzinsku pa je trebalo raditi krug i vracati se ponovo.

 

Cak se i na Google Street View moze vidjeti da na niti jednom aparatu nije bilo obicnog dizela - Google-ovo vozilo s kamerom je proslo kroz pumpu i vide se aparati a vidi se i veliki cjenik na tabli kraj ceste na kojem nije bilo obicnog dizela. Cijena je bila ispisana i na web stranici od te poslovnice a ljudi su im cak zvali inspekciju jer nisu vjerovali da je to pravi Eurodiesel Class Plus i naravno da je bio pravi jer svaka benzinska koja ne drzi obicno gorivo po zakonu mora premium gorivo prodavati po cijeni obicnog.

 

Osim toga, INA benzinskih na kojima se Eurosuper 95 Class Plus prodaje po cijeni obicnog benzina ima puno, jedna od njih je npr. u Miramarskoj:

 

https://www.ina.hr/station/zagreb-miramarska/

 

EDIT:

Evo i link na arhivu stranice od poslovnice s cijenama od prosle godine gdje se vidi da nisu drzali obicni dizel:

 

https://web.archive.org/web/20230401084218/https://www.ina.hr/station/zagreb-zaprude/

Chupo
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2024 19:08 (Chupo).
5 godina
offline
Re: Eurodiesel Class Plus po cijeni obicnog
Moguće.
Al daj mi navedi broj NN u kojem je taj članak na tom zakonu di to piše za svaki slučaj 🤷🏻
3 godine
offline
Eurodiesel Class Plus po cijeni obicnog

Imas na muški recenziraj temu o tome, tamo sve pise gdje je moguce tociti bolje gorivo za cijenu lošijeg!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice