Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio

poruka: 21
|
čitano: 46.265
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio

....jel mozda ko zna za neki program koji moze mp3 glazbu stavit u audio na cd, imam liniju koja ne moze citat mp3 pa bi volio neke pisme pribacit u audio ako je to moguce...hvala!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio

Dali je problem sastaviti smislenu recenicu i napisati to kako spada?

Sto bi naravno podrazumijevalo da covjek zna o cemu pise?!?!

 

mp3 je extenzija najpopularnijeg audio formata. Stoga bih ti mogao odgovoriti da ti vec imas 'audio' format i da ne trebas nista konvertirati. :D

ali bit cu dobar pa cu ti odgovoriti na jedno drugo pitanje koje nisi postavio! :)

 

Nero, Ashampoo i drugi imaju opciju burn audio cd (ili nesto slicno). 

Kada to odaberes biti ce dovoljno nagurati te mp3-ce u kompilaciju i sprziti to.

 

Valja napomenuti da neces moci nagurati 6-8 albuma na taj cd. 

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded. http://www.pixelatem.croshare.com/
14 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio

ja sam to trazio na neru, nisam moga nac a i nije mi sad do toga da stavljam albume samo 20-ak pisama

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio
hitmanr kaže...

ja sam to trazio na neru, nisam moga nac a i nije mi sad do toga da stavljam albume samo 20-ak pisama

Ima to Nero, samo sto nero zna biti nekada problematican. Mislim da odaberes Audio CD i samo povuces (drag&drop) mp3-ice i on ce ih sam vec pobacati u taj format.

Osobno, radije preko winampa bacim u taj format i onda s Nerom samo zaprzim.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2010 11:39 (Mrgud Veliki).
16 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio

Točno to, sve šta trebaš napravit je spržit AudioCD

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio

aha, a priko nera jel se uđe u make audio and data cd

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio

Ajmo jos po 4x.

 

Izaberes Audio CD pod opcijama kada ti se upali Nero.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio
hitmanr kaže...

aha, a priko nera jel se uđe u make audio and data cd

 

zasto ne potraziti samo 'MAKE AUDIO CD'?, siguran sam da nero to ima. :D

 

(edit: mozda ne bas u slovo tocno kao sto sam napisao, ali ima tu opciju)

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded. http://www.pixelatem.croshare.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2010 10:07 (pixelatem).
14 godina
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio
pixelatem kaže...

Dali je problem sastaviti smislenu recenicu i napisati to kako spada?

Sto bi naravno podrazumijevalo da covjek zna o cemu pise?!?!

 

mp3 je extenzija najpopularnijeg audio formata. Stoga bih ti mogao odgovoriti da ti vec imas 'audio' format i da ne trebas nista konvertirati. :D

ali bit cu dobar pa cu ti odgovoriti na jedno drugo pitanje koje nisi postavio! :)

 

Nero, Ashampoo i drugi imaju opciju burn audio cd (ili nesto slicno). 

Kada to odaberes biti ce dovoljno nagurati te mp3-ce u kompilaciju i sprziti to.

 

Valja napomenuti da neces moci nagurati 6-8 albuma na taj cd. 

čovjek je postavio odlično pitanje ali ti si se malo raspištoljio,koliko ja znam mp3 su podaci (data )i te podatke treba prebaciti u cd-da format tj AUDIO format,mp3 je audio format ali nešto sasvim deseto od cd-da formata

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2010 10:13 (blackalbum).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio

Generalno gledano sve su to podaci. MP3 jeste audio ali razlicit od formata u kojem se nalazi muzika na audio CD-u.

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio
blackalbum kaže...
pixelatem kaže...

Dali je problem sastaviti smislenu recenicu i napisati to kako spada?

Sto bi naravno podrazumijevalo da covjek zna o cemu pise?!?!

 

mp3 je extenzija najpopularnijeg audio formata. Stoga bih ti mogao odgovoriti da ti vec imas 'audio' format i da ne trebas nista konvertirati. :D

ali bit cu dobar pa cu ti odgovoriti na jedno drugo pitanje koje nisi postavio! :)

 

Nero, Ashampoo i drugi imaju opciju burn audio cd (ili nesto slicno). 

Kada to odaberes biti ce dovoljno nagurati te mp3-ce u kompilaciju i sprziti to.

 

Valja napomenuti da neces moci nagurati 6-8 albuma na taj cd. 

čovjek je postavio odlično pitanje ali ti si se malo raspištoljio,koliko ja znam mp3 su podaci (data )i te podatke treba prebaciti u cd-da format tj AUDIO format,mp3 je audio format ali nešto sasvim deseto od cd-da formata

 fala na podršci...(svima nam je jasno sta je mp3 da je to vrsta audija al isto tako zna se na sto sam ja mislio)...

14 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio

lipo je nekom pokazat di grijesi, al bez uvride, ruku na srce forum je bar ga ja tako gledam pomozi mi ako mozes bit cu ti zahvalan al nemoj pametovat molim te.....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio

Bilo koji program za narezivanje CD-ova i DVD-ova ima opciju AUDIO CD. Kad to izaberes i nabacas MP3 program ce sve odraditi. Sve ti je to receno nekoliko puta.

:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio
hitmanr kaže...

lipo je nekom pokazat di grijesi, al bez uvride, ruku na srce forum je bar ga ja tako gledam pomozi mi ako mozes bit cu ti zahvalan al nemoj pametovat molim te.....

 

pomoci cu slijepcu prijeci cestu, ali ne i onome koji se boji bijele crte.

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded. http://www.pixelatem.croshare.com/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio

ajde da to malo olakšamo, ubaci prazan cd, windows će automatski pitat za prženje, prebaci mp3 u cd i stisni burn, kad te pita data cd ili audio cd, izaberi audio i samo prati, btw, pazi da nestaviš više od cirka 20 pjesama, eto, kakav nero kadwindozi imaju sve to.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio
exe kaže...

ajde da to malo olakšamo, ubaci prazan cd, windows će automatski pitat za prženje, prebaci mp3 u cd i stisni burn, kad te pita data cd ili audio cd, izaberi audio i samo prati, btw, pazi da nestaviš više od cirka 20 pjesama, eto, kakav nero kadwindozi imaju sve to.

 je, je uspio sam, fala na pomoci

16 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio

no frx Namigiva

13 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio

može mi neko reć neki dobar program,kojim mogu skinut video s youtube-a i konvertirat ga u mp3??

Matija Sadlo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio
4zack4 kaže...

može mi neko reć neki dobar program,kojim mogu skinut video s youtube-a i konvertirat ga u mp3??

Youtube HD transfer i nakon toga konvertiraš u mediamonkeyu

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2011 20:59 (doktor1).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio
4zack4 kaže...

može mi neko reć neki dobar program,kojim mogu skinut video s youtube-a i konvertirat ga u mp3??

Ja za takve stvari koristim vDownloader

13 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje zvuka iz mp3 u audio
fala :)
Matija Sadlo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice