Prijava A1 hrvatskoj regulatornoj agenciji

poruka: 2
|
čitano: 3.168
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Prijava A1 hrvatskoj regulatornoj agenciji

Zanima me je li netko prijavljivao A1 hrvatskoj regulatornoj agenciji za mrežne djelatnosti? Kakva su iskustva i kakav je postupak?

 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prijava A1 hrvatskoj regulatornoj agenciji
Alfredo nr.2 kaže...

Zanima me je li netko prijavljivao A1 hrvatskoj regulatornoj agenciji za mrežne djelatnosti? Kakva su iskustva i kakav je postupak?

 

 -40 dana samovanja u pustinji... tad si pripravnik level-1.

 

-za istač? kao i svaka prijava nadležnima, tj možeš na mingo, možeš na hakom, možeš na azop.. dok uzrok prijave utječe na to kao postupak. .. odnosno, ako se držiš zakona, tad pitaj operatera i mora ti dati odgovor, tj pitaš kako se podnosi pritužba itd itd. no nije isto jesi li potrošač ili pravna osoba, jer tad neki zakoni (ne)vrijede tj ne odnose se zakoni o zaštiti potrošača na pravne osobe koje nisu potrošač (definirana riječ u eu..).

-neisporuka ugovorene usluge? mingo-hakom.

-gdpr -azop itd.. no sve može kroz mingo koji prosljedi nadležnima jer su to dijelovi ministarstva, tj ovisi po kojoj osnovi podnosiš prijavu.

 

-ozbiljnije od prve rečenice? .. pribavi adekvatnog odvjetnika, već to će biti veći problem... pokušaj barem ugovoriti razgovor (koji ćeš naravno platiti, za savjet-konzultacije, nakon čega ćeš ipak otići u pustinju na duže vrijeme kontemplirati, možda u katar na finale nogometa i sl...) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice