Dubox Cloud 1TB Free

poruka: 88
|
čitano: 32.571
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Dubox Cloud 1TB Free

Meni skida 2.5Mb/s na trenutnoj rezernoj vezi, jer UPC/T-Mobile/Magenta ne radi, pa imam 40Mbit (stabilnih 35) od mobilnog interneta 3 (DREI).

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dubox Cloud 1TB Free

Ne treba brisati podatke, ali ne smiješ se pouzdati da Terabox bude jedina kopija tvojih podataka. Znači još uvijek odličan izbor za čuvanje velike količine podataka (koji nisu osobne fotografije, snimci i poslovni dokumenti). Uvijek se može platiti pa da izvučeš podatke natrag. Zamisli to kao besplatno osiguranje za auto koje uplatiš jednokratno kada slupaš auto .

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
uss kaže...

Ne treba brisati podatke, ali ne smiješ se pouzdati da Terabox bude jedina kopija tvojih podataka. Znači još uvijek odličan izbor za čuvanje velike količine podataka (koji nisu osobne fotografije, snimci i poslovni dokumenti). Uvijek se može platiti pa da izvučeš podatke natrag. Zamisli to kao besplatno osiguranje za auto koje uplatiš jednokratno kada slupaš auto .

Eh kod mene je taj slučaj. I to jš više Dubox računa imam. Dok ne kupim kakav 12 TB HDD.
Ali najvažnije stvari su još na PC-u a neke na OneDrive (Googlu više ništa ne povjeravam).

7 godina
protjeran
offline
Dubox Cloud 1TB Free

Kao treci backup mi je Dubox, primarni su mi Box.net(com) i OneDrive, njih dvoje placam i to je to,

a ovaj je treca ruka off-site backupa. Lokano na NAS-u u RAID1 konfiguraciji,

te na jednom USB disku.

 

Dakle imam na 6 mjesta, 3 lokalno i 3 off-site, smatram da je to relativno siguran backup.

 

Takodjer par puta godisnje zapecem pokoji DVD i spremim na policu, al to samo sa sitnim dokumentima,

ciljana grupa stvari, koja se veze uz papirnate dokumente (na DVD-u su skenirani ugovori).

 

I da je downlon 200kb/s, ako ja trazim jedan dokument koji je 5mb max, opet ga mogu skinuti, opet mi nije bedara.

Nikad ne trebam sve odjednom. Al volim da je backupirano. To sto je kod kineza me ne brine, oni s tim ne mogu nista, datoteke su u 7Z sa sifrom, pa nek se fukaju.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Dubox Cloud 1TB Free

Sinoć sam počeo sa zelenom ikonom da skinem jednu seriju koju sam arhivirao i skužim da ju imam u Duboxu.

Downstream ide do 7 MB/s ali sa ovim kanalom po max 2 fajla mogu odjednom skidati... Valjda. Izennadila me brzina na free računu. Sa zelenom ikonom jedva sa mimao 900 kbps.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free

Vidim da su uklonili torrent klijent na besplatnom planu. 👎

7 godina
protjeran
offline
Dubox Cloud 1TB Free

Meni su iz nekog razloga dali free premium bez limita i datuma kraja

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Čitatelj kaže...

Meni su iz nekog razloga dali free premium bez limita i datuma kraja

Nemoj zezati kako?... da pišem kinezima kavo pismo?

13 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Čitatelj kaže...

Meni su iz nekog razloga dali free premium bez limita i datuma kraja

To što pored korisničkog imena imaš srebrni dijamant sa slovom P ne znači da imaš aktiviran premium. Jer po tome, i ja ga imam. I koliko vidim, premium se kod nas još ne može kupiti. 

 

Ova usluga je stvarno neozbiljna, sad su opet vratili mogućnost preuzimanja torrenta.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.8.2021 13:17 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Čitatelj kaže...

Meni su iz nekog razloga dali free premium bez limita i datuma kraja

 

Marko :D kaže...
Čitatelj kaže...

Meni su iz nekog razloga dali free premium bez limita i datuma kraja

To što pored korisničkog imena imaš srebrni dijamant sa slovom P ne znači da imaš aktiviran premium. Jer po tome, i ja ga imam. I koliko vidim, premium se kod nas još ne može kupiti. 

 

Ova usluga je stvarno neozbiljna, sad su opet vratili mogućnost preuzimanja torrenta.

 

 

Ajde ljudi skontajte se. Kako ove kineze za koje me boli briga za moj 6.000 fotografija "čune" (šalim se no-name fotografije) mogu dobiti Premium ili nešto izmešu.

I koleg Marko javi kak oda se naštima taj torrent.

13 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free

Pa naštiman je on. Odeš remote upload i tamo zalijepiš magnet link ili dodaš .torrent datoteku. Jedino što kod nas besplatnih korisnika, imaš ograničenje od 4 GB po uploadu. Znači torrent datoteke veće od 4 GB ne prolaze. Kao, krene ih preuzimat i nakon nekog vremena stane i baci grešku. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.8.2021 13:25 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Marko :D kaže...

* * * Znači torrent datoteke veće od 4 GB ne prolaze. Kao, krene ih preuzimat i nakon nekog vremena stane i baci grešku. 

Ne odgovara mi to nikako.. ionako su mi 4K RIP-ovi od 60 i kusur GB a PC radi kao Server 24/7/265 pa mi dođe na isto... Ali u svakom slučaju hvala.

Da je makar 10 TB ako ne može 100 TB.  :-///

13 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free

Čak je i premium ograničen na 20 GB. 

15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Marko :D kaže...

Čak je i premium ograničen na 20 GB. 

GB ili TB? 

13 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free

GB. Govorim o maksimalnoj veličini datoteke za upload.

15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Marko :D kaže...

GB. Govorim o maksimalnoj veličini datoteke za upload.

A tooo.. pa dobro.. malo je budala kao ja da Uploadaju 4K Rip od 60 GB.

Ali servis kao džabalama - ne znam ima li ga boljeg. 

13 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free

Svakako servis za neke manje ozbiljne stvari, ali nešto privatno ne bih držao na njemu. 😁

15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Marko :D kaže...

Svakako servis za neke manje ozbiljne stvari, ali nešto privatno ne bih držao na njemu. 😁

Čitavu Nikon Kolekciju sam digao na njega. I nemam rezerve.. moram to pod hitno skinuti. 

11 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free

Zašto uopće pohranjivaš 4K ripove, pretpostavljam da se radi o filmovima i piratluku. Mislim razumio bi da je nešto što je teško ponovno pronaći tipa stripovi, ebooks, guides, romovi za starije generacije konzola, domaće stvari. Takve stvari i ja ne brišem, tipa kad je 32pag.es pao ostalo mi je 700GB uredno sortiranih kompletnih kolekcija stripova.

 

Al solidne ripove ili remuxe možeš naći na gotovo svim privatnim trackerima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2021 12:35 (ruzcheHR).
6 godina
offline
Dubox Cloud 1TB Free

a zasto se za*ebavati s tim serverima kad mozes uzeti Synology i to je to? kupis pristojni HDD od recimo 4TB koji nije toliko skup, i najjeftniji Synology koji ja recimo imam i sve radi perfektno.

skidam torrente direkt u njega, takodjer svi moji podatci su tamo, preko kompa, laptopa, moba, tableta, TV-a  mogu ih pogledati.

 

znam ovo je ' free ' al nema od toga free nista, nece vjecno biti free. ugl, sorry na .

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2021 12:50 (_itsmoriarty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
ruzcheHR kaže...

Zašto uopće pohranjivaš 4K ripove, pretpostavljam da se radi o filmovima i piratluku. Mislim razumio bi da je nešto što je teško ponovno pronaći tipa stripovi, ebooks, guides, romovi za starije generacije konzola, domaće stvari. Takve stvari i ja ne brišem, tipa kad je 32pag.es pao ostalo mi je 700GB uredno sortiranih kompletnih kolekcija stripova.

 

Al solidne ripove ili remuxe možeš naći na gotovo svim privatnim trackerima.

Ne moćeš. možeš ali za 900 kbps max, dopk sa Duboxa ono što mi treba skidam sa koliko sma gore rekao 7 Mbpps. Opadne interesovanje i eto ti 1/1 Seeder/Leach.

_itsmoriarty kaže...

a zasto se za*ebavati s tim serverima kad mozes uzeti Synology i to je to? kupis pristojni HDD od recimo 4TB koji nije toliko skup, i najjeftniji Synology koji ja recimo imam i sve radi perfektno.

skidam torrente direkt u njega, takodjer svi moji podatci su tamo, preko kompa, laptopa, moba, tableta, TV-a  mogu ih pogledati.

 

znam ovo je ' free ' al nema od toga free nista, nece vjecno biti free. ugl, sorry na .

Ništa nije offtopic, Cloud troši tuđu struju dok taj Sinlogy troši tvoju. Kod mene je Cisco. I ne palim ga.

14 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Envy kaže...

Ne moćeš. možeš ali za 900 kbps max, dopk sa Duboxa ono što mi treba skidam sa koliko sma gore rekao 7 Mbpps. Opadne interesovanje i eto ti 1/1 Seeder/Leach.

Ništa nije offtopic, Cloud troši tuđu struju dok taj Sinlogy troši tvoju. Kod mene je Cisco. I ne palim ga.

 Što skidaš tako egzotično da ne ide brže? Meni redovito stvari sa private trackera idu sa 200-300Mbit, ponekad ide i preko 2Gbit (ipt, Tleech). NAS se trenutno ne isplati za ovakve stvari jer je u konačnici skuplji nego pretplata na cloud.

ontopic:
Bilo je riječi o limitu brzine na Duboxu, ja skinuo par dokumenata koji su mi bili tamo i nije bilo previše sporo. Throttling dođe nakon nekog prometa ili kako?

15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
jozef kaže...
Envy kaže...

Ne moćeš. možeš ali za 900 kbps max, dopk sa Duboxa ono što mi treba skidam sa koliko sma gore rekao 7 Mbpps. Opadne interesovanje i eto ti 1/1 Seeder/Leach.

Ništa nije offtopic, Cloud troši tuđu struju dok taj Sinlogy troši tvoju. Kod mene je Cisco. I ne palim ga.

 Što skidaš tako egzotično da ne ide brže? Meni redovito stvari sa private trackera idu sa 200-300Mbit, ponekad ide i preko 2Gbit (ipt, Tleech). NAS se trenutno ne isplati za ovakve stvari jer je u konačnici skuplji nego pretplata na cloud.

ontopic:
Bilo je riječi o limitu brzine na Duboxu, ja skinuo par dokumenata koji su mi bili tamo i nije bilo previše sporo. Throttling dođe nakon nekog prometa ili kako?

Ne koristim privane tracke, volio bih da imam neki pa da ga usporedim sa rarbg.to ili thepiratebay.org pa u tome eto nekako sva poenta.

A što se tiče brzine skidanja na Duboxu ne znam ni ja šta da ti kažem.. puno toga mi je na Duboxu gdje su datoteke tipa 45 MB tj. .flac ili 5 MB tipa .mp3 a o .jpg da i ne govorim. Tako da javim iskustva što se toga tiče. Ovako datoteke on par GB idu kao što rekoh solidnih 7 Mbps.

14 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Envy kaže...

Ne koristim privane tracke, volio bih da imam neki pa da ga usporedim sa rarbg.to ili thepiratebay.org pa u tome eto nekako sva poenta.

A što se tiče brzine skidanja na Duboxu ne znam ni ja šta da ti kažem.. puno toga mi je na Duboxu gdje su datoteke tipa 45 MB tj. .flac ili 5 MB tipa .mp3 a o .jpg da i ne govorim. Tako da javim iskustva što se toga tiče. Ovako datoteke on par GB idu kao što rekoh solidnih 7 Mbps.

 Čudno, evo ja malo prije skinuo datoteku od 300MB i brzina je bila od 44 do 58Mbps. Možda bi bilo sporije da je veća datoteka.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2021 9:36 (jozef).
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
jozef kaže...
Envy kaže...

Ne koristim privane tracke, volio bih da imam neki pa da ga usporedim sa rarbg.to ili thepiratebay.org pa u tome eto nekako sva poenta.

A što se tiče brzine skidanja na Duboxu ne znam ni ja šta da ti kažem.. puno toga mi je na Duboxu gdje su datoteke tipa 45 MB tj. .flac ili 5 MB tipa .mp3 a o .jpg da i ne govorim. Tako da javim iskustva što se toga tiče. Ovako datoteke on par GB idu kao što rekoh solidnih 7 Mbps.

 Čudno, evo ja malo prije skinuo datoteku od 300MB i brzina je bila od 44 do 58Mbps. Možda bi bilo sporije da je veća datoteka.

Mijenjaju i oni svakodnevno neka pravila. Izmjenilo se nešto sigurno.

BTW: Poslao sam ti PP da mi pošalješ tu pozivnicu. Čatim  i ćevapima kada dođeš u Tuzlu.

2 godine
neaktivan
offline
Dubox Cloud 1TB Free

Ovaj Dubox Cloud mi se čini odličan, pa bi ga mogao uzeti za pohranjivanje datoteka, npr. filmova...

 
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
ruzcheHR kaže...

Zašto uopće pohranjivaš 4K ripove, pretpostavljam da se radi o filmovima i piratluku. Mislim razumio bi da je nešto što je teško ponovno pronaći tipa stripovi, ebooks, guides, romovi za starije generacije konzola, domaće stvari. Takve stvari i ja ne brišem, tipa kad je 32pag.es pao ostalo mi je 700GB uredno sortiranih kompletnih kolekcija stripova.

 

Al solidne ripove ili remuxe možeš naći na gotovo svim privatnim trackerima.

 Mozes li access na te stripove 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice