Dubox Cloud 1TB Free

poruka: 88
|
čitano: 32.593
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Dubox Cloud 1TB Free

Da oživim malo temu.. neki dan geldajući spotove na mobitelu izleti mi reklama da ima neki APP za telefone i da spaja sve Cloudove i vdiio sam Dubox.

Zna li tko o čemu je riječ? Zaboravio sam PrtScrn uraditi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Od nedavno promjenito ime u TeraBox
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Marko :D kaže...

Moguće da su i zabranili public trackere, pa čim se vidi da torrent dolazi s istih ne dozvoljava preuzimanje.

 Nece preko magnet linka, hoce .torrent file. Isprobano sa RARBG.

Zaglavio na 99.9%  ali je zavrsio nakon nekog vremena.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2021 15:53 (mind_challenge).
13 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free

Isprobao opet; da, magnet linkovi ne rade, ali .torrent datoteke rade. Doduše, brzina preuzimanja u cloud je očajna što god skidao.

15 godina
offline
Dubox Cloud 1TB Free

Govorim i APP-u ali eto.. kada naleti ma njega.. pisat ću ponovo odje

Da li je i dalje ograničenje po fajlu 4GB ili se šta promjenilo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Envy kaže...

Govorim i APP-u ali eto.. kada naleti ma njega.. pisat ću ponovo odje

Da li je i dalje ograničenje po fajlu 4GB ili se šta promjenilo?

 Jos uvijek je taj limit.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
7 godina
protjeran
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free

Kod mene nije - evo 15GB File uploadam, Acronis image od laptopa.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Čitatelj kaže...

Kod mene nije - evo 15GB File uploadam, Acronis image od laptopa.

 Kod mene je

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
13 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free

On radi remote upload ak se ne varam, pa zato nema limit.

14 godina
offline
Dubox Cloud 1TB Free

live.de ne podržava?? Koja glupost..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
mind_challenge kaže...
Čitatelj kaže...

Kod mene nije - evo 15GB File uploadam, Acronis image od laptopa.

 Kod mene je

 

Marko :D kaže...

On radi remote upload ak se ne varam, pa zato nema limit.

 

Kita labudova - preuzme sve sa NAS-a, i onda kaze "upload failed" - malo glup sistem, tek kad je sve uploadao,

baci gresku - prije toga ne.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
13 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
x18x05x kaže...

live.de ne podržava?? Koja glupost..

Kakav live.de?

14 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Marko :D kaže...
x18x05x kaže...

live.de ne podržava?? Koja glupost..

Kakav live.de?

 Mail od Microsoft-a. Imam live.de i live.dk. Uspio se logirat preko mail-a od yt.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2021 20:36 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Čitatelj kaže...

Kod mene nije - evo 15GB File uploadam, Acronis image od laptopa.

Daj šta kriješ što si uploadovao.. je li folder ili fajl?

14 godina
online
Re: Dubox Cloud 1TB Free

Image file od Acronisa kojem je backupao sistem. Krije zbog imena laptopa valjda.

7 godina
protjeran
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Čitatelj kaže...

Kod mene nije - evo 15GB File uploadam, Acronis image od laptopa.

 

softwaremaniac kaže...

Image file od Acronisa kojem je backupao sistem. Krije zbog imena laptopa valjda.

 

Envy kaže...

Daj šta kriješ što si uploadovao.. je li folder ili fajl?

 

U imenu Imagea imam MAC adresu LAN-a, te ime racunala, ako te to bas toliko zanima.

 

Evo ti primjer imena datoteke:

MSI_GS73_7RG_10-20-30-40-50-60.TIB

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Čitatelj kaže...
Čitatelj kaže...

Kod mene nije - evo 15GB File uploadam, Acronis image od laptopa.

 

softwaremaniac kaže...

Image file od Acronisa kojem je backupao sistem. Krije zbog imena laptopa valjda.

 

Envy kaže...

Daj šta kriješ što si uploadovao.. je li folder ili fajl?

 

U imenu Imagea imam MAC adresu LAN-a, te ime racunala, ako te to bas toliko zanima.

 

Evo ti primjer imena datoteke:

MSI_GS73_7RG_10-20-30-40-50-60.TIB

Dobro dobro to nije problem, nisam zaista ništa ružno mislio.

Nego ono što me zanima jeste kako prebacuješ veće fajlove od 4 GB? Drag'n'drop ili nešto deseto?  

7 godina
protjeran
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Na NAS-u imam Transmission Torrent klijent, na njemu su mi Imagei, stavio sam image na Seed i torrent datoteku prebacio na Dubox.
Uploadalo je do kraja i bacilo gresku tek na kraju.

Dakle nema smisla, ogranicenje 4Gb i dalje.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Čitatelj kaže...
Na NAS-u imam Transmission Torrent klijent, na njemu su mi Imagei, stavio sam image na Seed i torrent datoteku prebacio na Dubox.
Uploadalo je do kraja i bacilo gresku tek na kraju.

Dakle nema smisla, ogranicenje 4Gb i dalje.

Dakle taj Image od laptopa se prebacio do kraja ali ostalo nije moglo ako sam dobro razumio.

Ako nađeš način kako uploadovati fajlove veće od 4GB - obavezno javi. Nešto kontam da nije do .tib arhivera. Hm.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 12:18 (Envy).
7 godina
protjeran
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Nije, jednostavno im se sustav ponasa kao da ima FAT32 ogranicenje.

Uzeo sam fotografije, stavio u 7ZIP, arhiva 4,3Gb i ne prolazi.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dubox Cloud 1TB Free

Ima li šta novo na ovom sada već (Preimenujte temu) u TeraBoxu?

Ima li tko voljan da napravi upute kako streamati prekoa njega.. kako da mi .magnet direktno na njega snima i sl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
Envy kaže...

Ima li šta novo na ovom sada već (Preimenujte temu) u TeraBoxu?

Ima li tko voljan da napravi upute kako streamati prekoa njega.. kako da mi .magnet direktno na njega snima i sl.

Zaboravi na skidanje torrenta preko tog servisa. Brzina je ograničena na par KB/s tako da se sve ultra sporo skida i veličina je ograničena na 4 GB.

7 godina
protjeran
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free

Bome kod mene nema ogranicenja brzine.

Uploadam Kubuntu ISO u roku keks P2P.

 

Jedino ogranicenje je FAT32 velicina datoteke, ostalo bez muke.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2021 19:41 (Čitatelj).
13 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free

Meni općenito bilo koji torrent skida jako, jako sporo. Ali jednom kad se torrent skine, samo preuzimanje iz clouda je jako brzo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2021 20:44 (Marko :D).
14 godina
offline
Dubox Cloud 1TB Free

Kreće plaćena inačica servisa sa 2TB prostora i dodatnim mogućnostima. Posebno je zanimljivo ovo Super Speed Download tj. kolika je brzina na besplatnoj inačici, (koja nije Super) te što znači ovo za video upload Original painting (nadam se da nije neka kompresija) te da li se ista odnosi samo na upload sa mobilne aplikacije ili na svaki video koji prebacimo na server.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Dubox Cloud 1TB Free

Veca prednost je broj datoteka i velicina ogranicena na 10gb.

 

Jedino sto se meni opcija za Free Trial ne pojavljuje u mobilnoj aplikaciji...

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
uss kaže...

Kreće plaćena inačica servisa sa 2TB prostora i dodatnim mogućnostima. Posebno je zanimljivo ovo Super Speed Download tj. kolika je brzina na besplatnoj inačici, (koja nije Super) te što znači ovo za video upload Original painting (nadam se da nije neka kompresija) te da li se ista odnosi samo na upload sa mobilne aplikacije ili na svaki video koji prebacimo na server.

Baš sam ovo htio da napišem, i to skoro u 3h ujutru, ali ne vidim kolika je cijena za Premium.

Inače je povećano sa 300 na 500 datoteka u drag'n'drop slučaju kod Free inačice. Inače bi na Premium išao kada bi bilo 10TB. Malo je 2TB.

14 godina
offline
Dubox Cloud 1TB Free

Upravo sam testirao da vidim kojom brzinom se downloada film od 3.7GB sa besplatnog accounta. Brzina je od 40 do max 100 KB/s. Procijenjeno vrijeme skidanja browser pokazuje 1 dan. Znači katastrofa. Dobar je za sekundarni backup podataka pa baš za slučaj "ne daj bože" preuzeti pojedine datoteke, ali da izvučeš sve podatke natrag bez plaćanja premium računa nema šanse. Također streaming videa užasno radi i na PC i na Androidu. Dugo se čeka da krene, uvijek otvori u 480p pa moraš ručno prebaciti na 720p (što je maksimum na besplatnoj inačici), kada pokušaš prebaciti na neko drugo mjesto u videu zašteka nekada na dvadesetak sekundi a nekada trajno. Sada sa komercijalnom inačicom vidimo zašto su sve to napravili.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2021 17:26 (uss).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free
uss kaže...

Upravo sam testirao da vidim kojom brzinom se downloada film od 3.7GB sa besplatnog accounta. Brzina je od 40 do max 100 KB/s. Procijenjeno vrijeme skidanja browser pokazuje 1 dan. Znači katastrofa. Dobar je za sekundarni backup podataka pa baš za slučaj "ne daj bože" preuzeti pojedine datoteke, ali da izvučeš sve podatke natrag bez plaćanja premium računa nema šanse. Također streaming videa užasno radi i na PC i na Androidu. Dugo se čeka da krene, uvijek otvori u 480p pa moraš ručno prebaciti na 720p (što je maksimum na besplatnoj inačici), kada pokušaš prebaciti na neko drugo mjesto u videu zašteka nekada na dvadesetak sekundi a nekada trajno. Sada sa komercijalnom inačicom vidimo zašto su sve to napravili.

Nemoj me zezati.. 200 GB RAW slika sa Nikona sam pohranio u TeraBoxu. Trebat će mi stoljeće da ih se poskidam.

13 godina
offline
Re: Dubox Cloud 1TB Free

Zato aktiviraš probni period, skineš što si prenio i obrišeš račun. Znao sam da od ovog neće biti ništa. 1 TB besplatno u cloudu; neki catch mora postojati.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 16:00 (Marko :D).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice