Softver fiskalna blagajna- preporuka zaključana tema

poruka: 28
|
čitano: 46.341
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Softver fiskalna blagajna- preporuka
Pozdrav,

Trazim povoljan i dobar softvare: fiskalna blagajna za trgovce
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Softver fiskalna blagajna- preporuka

Nadam se kako će ti ovo pomoći:

 

 

Nisam previše upućen u to ali ovo sam na brzinu pronašao.

Pronašao sam još jedno ali s cijelm paketom (računalo, software....) što vjerujem da te ne zanima.

Tko se zadnji smije, nije skužio!
Moj PC  
0 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Softver fiskalna blagajna- preporuka

Najbolji softwer za fiksalizaciju ja ga koristim i jako je dobar cijena prava sitnica ima 3 verzije 

 

http://www.fakturiranje.biz/   pogledajte 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Softver fiskalna blagajna- preporuka
Mene zanima najam mjesecne licence, a ne kupnja programa. Negdje sam citao da ima cak od 50kn pa na vise.
Uglavnom mi treba samo za unos artikla i izdavanje racuna, one dodatne opcije skladiste, nabava itd. mi netrebaju
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Softver fiskalna blagajna- preporuka

Ova koju sam naveo se može unajmiti (199,00 Kn / mjesečno)

 

Evo i još jedne: WIPOS (150,00 kn / mjesečno, 1,300.00 kn jednokratno)

 

i još jedne (gdje nevidim cijenu ali navode kako je najam moguć)

 

 

Nije li ti isplativije kupiti, evo za primjer wipos-a, već za 9mj najma premašiš cijenu samog proizvoda?

Tko se zadnji smije, nije skužio!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka
hani10 kaže...
Mene zanima najam mjesecne licence, a ne kupnja programa. Negdje sam citao da ima cak od 50kn pa na vise.
Uglavnom mi treba samo za unos artikla i izdavanje racuna, one dodatne opcije skladiste, nabava itd. mi netrebaju

bez uvrede,ali 50kn?!
koliko radnih sati bi ti radio za 50kn/mj.?
zašto misliš da programerski rad vrijedi 50kn?
ontopic - ima rješenja, ali ne za te novce. navodno postoji neko rješenje sa tabletom i printerom i nije skupo (čak sam i vidio u jendom caffeu)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka
sasa kaže...
hani10 kaže...
Mene zanima najam mjesecne licence, a ne kupnja programa. Negdje sam citao da ima cak od 50kn pa na vise.
Uglavnom mi treba samo za unos artikla i izdavanje racuna, one dodatne opcije skladiste, nabava itd. mi netrebaju

...
ontopic - ima rješenja, ali ne za te novce. navodno postoji neko rješenje sa tabletom i printerom i nije skupo (čak sam i vidio u jendom caffeu)


Misliš na ovo.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka
Kiseliš kaže...
sasa kaže...
hani10 kaže...
Mene zanima najam mjesecne licence, a ne kupnja programa. Negdje sam citao da ima cak od 50kn pa na vise.
Uglavnom mi treba samo za unos artikla i izdavanje racuna, one dodatne opcije skladiste, nabava itd. mi netrebaju

...
ontopic - ima rješenja, ali ne za te novce. navodno postoji neko rješenje sa tabletom i printerom i nije skupo (čak sam i vidio u jendom caffeu)


Misliš na ovo.

je, baš to.

11 godina
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka

Ma imaš i mukte, naravno nema nikakvih dodatnih opcija, kao što je skladište, samo šibaj račune :D 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka

ako želiš nešto mukte onda svakako pogledaj OVO

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2013 23:54 (jane7000).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka
jane7000 kaže...

ako želiš nešto mukte onda svakako pogledaj OVO

 

ili OVO{#}

12 godina
neaktivan
offline
Softver fiskalna blagajna- preporuka

Ne osobno ali poznanik koji drži birc koristio je taj program dok mu porezna nije došla pa su ga umalo zatvorili dobio je u roku 48 sati da mora ponovno sprovesti fiskalizaciju inače ključ u bravu. Pa je onda našao nekoga da mu sve složi sa novom opremom i to ga je izašlo mislim oko 2000kn jednokratno ako ne i manje. Koliko se sječam u cijenu su uračunati: monitor tipkovnica miš printer pc program te unos artikala do određenog broja. Mislim poanta je dali ti se isplati dati tipa 500 kn ili manje ako si mogao platiti odma i u konačnici dobiti garanciju na nešto i podršku nonstop i proći jeftinije. A ne kupovati istu uslugu dva puta na jeftiniji način. Ako netko treba kontakt mogu pitati.

Let it be
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka
duzda kaže...

Ne osobno ali poznanik koji drži birc koristio je taj program dok mu porezna nije došla pa su ga umalo zatvorili dobio je u roku 48 sati da mora ponovno sprovesti fiskalizaciju inače ključ u bravu. Pa je onda našao nekoga da mu sve složi sa novom opremom i to ga je izašlo mislim oko 2000kn jednokratno ako ne i manje. Koliko se sječam u cijenu su uračunati: monitor tipkovnica miš printer pc program te unos artikala do određenog broja. Mislim poanta je dali ti se isplati dati tipa 500 kn ili manje ako si mogao platiti odma i u konačnici dobiti garanciju na nešto i podršku nonstop i proći jeftinije. A ne kupovati istu uslugu dva puta na jeftiniji način. Ako netko treba kontakt mogu pitati.

 

koji program? gempos?
mislim da nema veze koji se program koristi, nema nikakav popis ovlaštenih programa za fiskalizaciju. poanta je da se program može spojiti na server porezne i povući taj famozni JIR, koji se tada printa na račun. dokle god se dnevni promet prijavljuje poreznoj i ona dobiva plaćen porez, mislim da ne bi trebalo bit problema.
Ja sam se čuo sa firmom koja je podrška za instalaciju i održavanje Gempos programa i rekli su da nakon instalacije nitko nije prijavio ikakve probleme.
Mislim da ti je poznanik nastradao zbog početne neinformiranosti inspektora (a nisu ni danas bolji) koji su vjerojatno mislili da je luceed jedini program koji se smije koristiti za fiskalizaciju :P

12 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka

Govorim kako sam čuo i kakvo je on imao iskustvo u bircu radi toga programa. A sad da li se može ili ne može ne znam, govorim što sam čuo i kakvo je korisnik tog programa imao iskustvo. A da ne govorim o stalnim reklamama koje iskaču non stop, dok program radi.

Let it be
11 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka
duzda kaže...

Govorim kako sam čuo i kakvo je on imao iskustvo u bircu radi toga programa. A sad da li se može ili ne može ne znam, govorim što sam čuo i kakvo je korisnik tog programa imao iskustvo. A da ne govorim o stalnim reklamama koje iskaču non stop, dok program radi.


Nemoj se ljutiti al mislim da se ne radi o ovom programu, koristim ga u testnom okruženju mjesec dana i jedina reklama koju sam vidio je na dnu računa - "software by gempos.net".

Ne znam, možda je u ranijim verzijama program zbilja i bio loš, samo znam da sada nije. :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka
duzda kaže...

Govorim kako sam čuo i kakvo je on imao iskustvo u bircu radi toga programa. A sad da li se može ili ne može ne znam, govorim što sam čuo i kakvo je korisnik tog programa imao iskustvo. A da ne govorim o stalnim reklamama koje iskaču non stop, dok program radi.

reklame iskaču korisniku uaplikaciji?!?! nije valjda google adsense?!?! katastrofa!

15 godina
offline
Softver fiskalna blagajna- preporuka

-.. a neka linux verzija? Ima li koja?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka
ihush kaže...

-.. a neka linux verzija? Ima li koja?

 

Nisam ništa isprobao, al google kaže Holobit

11 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka

Ako imaš mobitel sa Androidom, mislim da ti je dobra opcija www.blagajna.net , od 0 do 49kn/mj 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka

Evo jedno kvalitetno riješenje iz softverske kuće u kojoj radim: http://eservices.ipt.hr. Dakle, radi se o web aplikaciji, nema potrebe za nikakvom instalacijom na klijentsko računalo, te samim time uvijek imate ažuriranu verziju. Aplikacija izvršava sve zahtjeve u poslovanju maloprodaje, te je dostupan demo i može se probati kako bi se dobio osjećaj o čemu se tu radi, a mislim da su cijene jako povoljne. Pozdrav!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka
MARito kaže...

Evo jedno kvalitetno riješenje iz softverske kuće u kojoj radim: http://eservices.ipt.hr. Dakle, radi se o web aplikaciji, nema potrebe za nikakvom instalacijom na klijentsko računalo, te samim time uvijek imate ažuriranu verziju. Aplikacija izvršava sve zahtjeve u poslovanju maloprodaje, te je dostupan demo i može se probati kako bi se dobio osjećaj o čemu se tu radi, a mislim da su cijene jako povoljne. Pozdrav!

nadam se da vi ne puštate adsense oglase ;)

11 godina
offline
Softver fiskalna blagajna- preporuka

Moram priznati da nisam nikad vidio desktop aplikaciju (ne online) koja ima Adsense oglase. Mislim da to čak nije niti moguće ugraditi...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Softver fiskalna blagajna- preporuka

ima li ko informacije oko iphona ili ipada za mobilne fiskalne blagajne?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Softver fiskalna blagajna- preporuka

Budući da ja svoju djelatnost obavljam na terenu, za mene bi idealno rješenje bilo neko Android rješenje tipa 3X.POS itd... Već imam Sony Xperiu U i na njoj mobilni internet 250MB tjedno. Ako se koristi neko ovakvo android rješenje, što se onda radi s onim certifikatom od Fine? Mora li se i ta p12 datoteka ubaciti u mob.? To mi nikako nije jasno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Softver fiskalna blagajna- preporuka

1.) 3X POS aplikacija prepoznaje certifikat, ali ne prepoznaje Bixolon SPP-R200II pisač (iako oni tvrde da je taj printer podržan) i veza je uspješna samo s wirelessom. 3G mobilni internet ne uspostavlja vezu s poreznom. I to bi trebalo biti prijenosno rješenje???

 

2.) Nadalje, EnelPOS aplikacija uopće ne prepoznaje certifikat i još mi je greškom vratila podatke o poslovnom subjektu Enel Split i njihov DEMO certifikat nakon što sam odabrao prijavi poslovni subjekt. U svakom slučaju, na kraju je ispalo da sam svoj poslovni subjekt greškom povezao sa Enelovim DEMO certifikatom. A moj certifikat uopće ne prepoznaje. Jako nejasno i nedorađeno...  Ne znam prepoznaje li printer. Nisam ni stigao do tog koraka...

 

3.) Fiskal Phone u besplatnoj verziji uopće ne podržava ispis na prijenosne printere.

 

Zaključak: vratio sam se na 3X POS aplikaciju koja neće da printa... (ovaj Bixolon me došao 1.903 kn!! - a mogu samo printati ono što napišem unutar Bixolon aplikacije!)

 

I, na kraju, želim vaš prijedlog. Uzeti mjesečnu licencu (recimo, VIP blagajnu pošto sam na VIPu), pa da to obave profići? Ili ću onda nastaviti plaćati mjesečno i imati iste probleme???

 

Svaka sugestija je dobrodošla. Ne znam više što da radim. Ima li netko iskustva s ovim android rješenjima?

Unaprijed hvala na pomoći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka

sada malo čitam ove komentare....moja firma isto ima  velikih problema sa Luceed

programom pa dal mi se može javiti netko ko ima slična iskustva???

9 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka

ja sam prije bio na t-com ali 240kn mjesecno za onaj najmanji uređaj, prednost je da je mobilan pa ko radi na terenu ali ako ti treba na jednom mjestu i imas vise artikli i treba cesto izdavati r1 zahtijeva puno vremena, sada sam na fiskal 1, uzeo onaj najjeftiniji tablet s printerom (2000kn jednokratno) i super je jer je puno lakse napisati racun s vise artikala te imas spremljene podatke od partneri pa netrea svaki puta upisivati podatke za napraviti r1 kao na onom malom uređaju od t-coma...

 

tablet ima wifi nema 3g, ali da mi treba na terenu bi ga spojio preko hotspota na mobitel i uzmes onaj printer na baterije i mirna bosna, ako zelis najjeftinije i provjereno

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Softver fiskalna blagajna- preporuka
Moze preporuka za android aplikaciju za POS (moze biti i free).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice