Microsoft 365 office free verzija HELP!

poruka: 9
|
čitano: 8.114
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 mjeseci
offline
Microsoft 365 office free verzija HELP!

Molim pomoć jer ću izluditi. 

Imam instaliranu free verziju M 365 i Power Point prezentaciju nikako ne mogu otvoriti nakon što je sejvana bilo kamo. 
Znači sejvala sam konačnu verziju i poslala na mail, skinula je na komp, sejvana je na One Drive i na Disk, skinula u svim verzijama u kojima nudi i ni jednu opciju ne želi otvoriti. 

Mogu samo stvarati prezentacije i djeliti ih s drugima. no jednom sejvanu ili zatvorenu više ne mogu otvoriti. Zeznula sam se i zatvorila zadnju verziju, a trebam je pokazati na laptopu nekome. Sad je mogu prikazati samo na mobitelu jer mi je laptopneupotrebljiv...

Što učiniti? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Microsoft 365 office free verzija HELP!
Kakva je to free verzija- instalirana na komp ili radiš on line?

Instalirana na komp free verzija ne postoji. To je bilo vjerojatno neki trial verzija..

Imaš MS račun?

Logiraj se i onda možeš otvoriti PowerPoint on line.

Ako nemaš, napravi.

https://www.microsoft.com/en-us/microsoft-365/powerpoint
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft 365 office free verzija HELP!

Ako si studentica imas sigurno free samo online verzije na webu preko svog studentskog log in-a. Probaj otvoriti preko online office paketa.

13 mjeseci
offline
Microsoft 365 office free verzija HELP!

Radim online, a nisam sigurna je li instalirano kao aplikacija na laptop ili ne. Pretpostavljam da je trial verzija. 

Npr word dokumente sam nasla neki nacin za pospremiti i otvoriti opet, no pp prezentaciju nema sanse. 

Registrirala sam se na M. racun i na One Drive... nista. 

Mogu stvarati, pospremati, djelitini slati PP, ali ne i otvoriti jednom zatvorenu ili spremljenu pp. 

 

Nisam student i nemam studentski racun. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Microsoft 365 office free verzija HELP!
Muscaria kaže...

Radim online, a nisam sigurna je li instalirano kao aplikacija na laptop ili ne. Pretpostavljam da je trial verzija. 

Npr word dokumente sam nasla neki nacin za pospremiti i otvoriti opet, no pp prezentaciju nema sanse. 

Registrirala sam se na M. racun i na One Drive... nista. 

Mogu stvarati, pospremati, djelitini slati PP, ali ne i otvoriti jednom zatvorenu ili spremljenu pp. 

 

Nisam student i nemam studentski racun. 

Pa dobro, pobogu, na kojem to linku radiš?

13 godina
offline
Re: Microsoft 365 office free verzija HELP!
Muscaria kaže...

Radim online, a nisam sigurna je li instalirano kao aplikacija na laptop ili ne. Pretpostavljam da je trial verzija. 

Npr word dokumente sam nasla neki nacin za pospremiti i otvoriti opet, no pp prezentaciju nema sanse. 

Registrirala sam se na M. racun i na One Drive... nista. 

Mogu stvarati, pospremati, djelitini slati PP, ali ne i otvoriti jednom zatvorenu ili spremljenu pp. 

 

Nisam student i nemam studentski racun. 

 Ne postoji free verzija, to ti predinstalirano sa laptopom i moraš platiti pretplatu da bi radilo nakon isteka nekog probnog roka.

 

Ili kupi ili pronađi nekog da ti instalira na crno office i bok..

14 godina
offline
Microsoft 365 office free verzija HELP!

kljuc je stvarno jeftin, kupit ovdje key  od njih odmah ima instalacija i nema brige

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 mjeseci
offline
Re: Microsoft 365 office free verzija HELP!

Nemam pojma, instalirano je s windowsima, otvorim u izborniku i on se otvori u Operi 😂

Realno, ne kuzim vise sto je program, aplikacija, link... ovi w11 su mi misterij i totalno cudni za snalazenje. Presla sam s 8ice nedavno. 

16 godina
offline
Microsoft 365 office free verzija HELP!

Kupio sam ključ za Office 2021 Professional Plus sa Godeal24, koji se reklamira na Bugu. Mislio sam da ću dobiti desktop verziju, ali sam umjesto desktop verzije dobio Microsoft 365 Office. Zanima me da li postoji desktop verzija Officea, jer ovu u oblaku sam instalirao besplatno, kako je objašnjeno u jednom Youtube videu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2023 19:03 (zvir12).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice