Problem s LCD TV LG

poruka: 6
|
čitano: 3.811
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem s LCD TV LG

Imam LCD TV LG 37LH5000. Kupio sam ga prije 2 godine i 3 mjeseca tako da mi je garancija istekla. Problem se javlja kad isključim TV iz struje i tako pustim par dana. Kad ga ponovo ukljucim slika je sva izmješana, nekad je uopce ni nema.Zvuk je ok. Uglavnom takvo stanje traje oko 20 min i nakon toga TV proradi normalno. Kad ga ne isključujem iz stuje i kad je na stand by-u radi bez problema.

Ima li tko kakvu ideju šta mi to šteka? Ja mislim da ima veze s napajanjem, možda kakav kondezator ili sl.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem s LCD TV LG

zašto ga uopče ištekavaš iz struje ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem s LCD TV LG

problem je u tebi :) nemoj ga cupat iz struje jel to ocito njemu steti.... ugasi ga na daljinski i to je to :)

Sretan Božić i godina nova!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s LCD TV LG

Pa kad idem na neko duže putavanje imam običaj sve el. aparate ištekati iz struje. Zanimalo me samo ako je netko imao slična iskustva s TV.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem s LCD TV LG

imam isto lg lcd (107) nije se nikada zblesirao kada bi ga istekao iz struje.... mozda je do tvog tv-a a mozda nije :)

Sretan Božić i godina nova!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Problem s LCD TV LG

Dobar dan imam lg tv ln536b imam problema sa gledanjem filma preko USB jer mi nikako nece povuci titlove fil normalno a titlove nikako dali netko znade kako da rijesim problem {#}?  hvala {#}

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice