Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.379
|
čitano: 14.179.866
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Janer kaže...

A jer ju je spržio grom hahaha. Inače, ne bih razmišljao o prelasku na nešto drugo.

 

Ovi modeli što si preporučio ne dolaze u 42"/43" verzijama ako se ne varam, a ograničen sam na te dimenzije. Možda LG C3? BI li mi on bio bolji od QN90C?

 Najbolji ti je izbor Sony Bravia A90K, također vrhunski 42" OLED.

Štaviše, preporučio bi ti da ga uzmeš s mogućnosti produženja gare na 5 g. kako sam i naveo u postu...

 

Ovu Braviu gledaj samo ako ti je kvaliteta slike važnija od performansi/specki, u suprotnom uzimaj QN90C ili malo slabiji QN85C.

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2024 20:35 (Vavoom).
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Gledao sam i A90K, ali vidim da većina kaže da je C3 bolji, a ne možemo zanemariti i dosta jefitniji.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Najbrži kaže...
Tascam kaže...

Odlična cijena za 77" LG G3.

Da nisam uzeo 55" C2 prošlo ljeto, ovo bi odmah sad kupio.

Delete, G3 je prodan već. 

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2024 23:55 (Najbrži).
2 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
oliol kaže...
Triba mi za oled lg g3 stolni stalak,novi ili polovni.Ima ga u mnogim trgovinama u europi,ali ne vrše dostavu u Hr.Lg Hrvatska nemaju.Ima netko kakav info.

 

 https://www.amazon.de/s?k=LG+Standfu%C3%9F+f%C3%BCr+LG+OLED+G3

合氣道
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

bok!

sto je danas best buy za neko generalno gledanje  maxtv-a i iptv-a (sportski sadrzaj) u nasim ducanima u cjenovnom rangu do 700 eura?
moze prijedlog za 65" i 55" dijagonale. jel bolje ici na vecu dijagonalu na ustrb nekih performansi (kupujem ga starcima)?

 

android box imam pa smart featuresi i nisu tako kljucni.
hvala vam na prijedlozima, zivjeli!

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
kurjeoko kaže...

bok!
moze prijedlog za 65" i 55" dijagonale. jel bolje ici na vecu dijagonalu na ustrb nekih performansi (kupujem ga starcima)?

 LG QNED813, samo ako ga negdje nađeš, a da ga imaju na lageru, jer sam maloprije gledao i nigdje nije odmah dostupan.

Inače veoma dobar TV za ono šta nudi, QNED tehnologija, 2 HDMI 2.1 porta, Alpha 7 procesor, 100Hz refresha, i meni najbitnije normalno TV postolje (dakle ne pileće nogice kao kod većine LED TV-ova danas).

 

 

A ne bi bilo loše ga naći sa 5 g. garancije, onda nećeš imati problema kada ti TV rikne u prvih par godina korištenja...

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
2 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

----

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2024 6:23 (Zaporožac).
2 mjeseca
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima ga sada u elipsu na akciji - nekako mi se čini da je ovo stvarno akcija a ne jedno od onih "akcija" gdje se prvo nabije cijena pa onda spušta. 

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-65QNED813RE.AEU/?utm_source=nabava.net.hr&utm_medium=cpc&utm_campaign=nabava.net.hr_cjenik

 

65 incha za 900 eura , sniženo sa 1499 €

 

Jel se ovo isplati uzeti ili je TCL 845k bolja opcija? Isto kao kod upita iznad, za Netflix, iptv i A1 satelitski. 

 

Hvala, 

 

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

To je običan edge lit TV. Stvarno ništa posebno. Navedeni TCL, a i bilo koji iz 8 serije je barem 2 klase bolji

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Bok,

Što mislite o Grundig OLED-U 970 B? Vidim da mu cijena zna biti dosta niska - oko 800 €. Jel se isplati to uzet ili?
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2024 9:55 (judin sin).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ako želiš OLED - da.

Moj PC  
0 2 hvala 2
7 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Na usa besbuyu 77inch samsung oled s89 / s90 ispod 2000usd

 

ima li kod nas slicne ponude

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Planiram zamjeniti svoji Sony 65XH9077. Želim uzeti 75'' i preferiram Sony i to model 75X90K. To je 2022 model i još uvijek ih se da naći po ok cijeni (do 2000€).

 

Malo gledam i zapeo mi je za oko ovaj Philips 75PUS8818. Da se naći za 300-350€ manje od ovog Sonya. Znam dobro da je to "Philips" i sve priče što idu uz njega no nekako si razmišljam da možda ne bi bilo loše njega uzeti (uzeo bih 5god garancije).

 

Ne zanimaju me non-Android TV-i (da znam da mogu uzeti stick, box bla bla). Jedino može proći LG Oled 75'' ako ima za do 2000€.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
judin sin kaže...
Bok,

Što mislite o Grundig OLED-U 970 B? Vidim da mu cijena zna biti dosta niska - oko 800 €. Jel se isplati to uzet ili?

 ja ga ne bi uzimao, da oled je  ali puno je i do pisture engina, a ovaj baš i nije nešto.

Za oled isključivo sony, samsung, lg, panasonic ne nužno tim redom

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Switch kaže...

Planiram zamjeniti svoji Sony 65XH9077. Želim uzeti 75'' i preferiram Sony i to model 75X90K. To je 2022 model i još uvijek ih se da naći po ok cijeni (do 2000€).

 

Malo gledam i zapeo mi je za oko ovaj Philips 75PUS8818. Da se naći za 300-350€ manje od ovog Sonya. Znam dobro da je to "Philips" i sve priče što idu uz njega no nekako si razmišljam da možda ne bi bilo loše njega uzeti (uzeo bih 5god garancije).

 

Ne zanimaju me non-Android TV-i (da znam da mogu uzeti stick, box bla bla). Jedino može proći LG Oled 75'' ako ima za do 2000€.

 

 

 Sony X90K je space shuttle za tog Philipsa. Vrijedi i više od 300 eura razlike.

Uzmi u obzir i TCL 75C845.

 

A imaš i LG 77" OLED za 2000 eura. Svakako on ide na vrh ljestvice

4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...

 ja ga ne bi uzimao, da oled je  ali puno je i do pisture engina, a ovaj baš i nije nešto.

Za oled isključivo sony, samsung, lg, panasonic ne nužno tim redom

 Da, ako hoće dobru sliku za 800€, neka si radije uzme neki miniLED sa QLED matricom ili (ako može) polovnu plazmu.

 Zapravo, u Linksu ima LG C1 55'' za 980€, ali ne znam da li se kolega želi protegnuti 180€ više za pravi OLED, ako želi onda je to OK ponuda no ne znam da li se isplati dati toliko za telkač od prije 3 god.

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
2 godine
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Najbolji TV za cca 600€? eventualno 2-3 modela, Lg mi je fantastičan poradi daljinskog no nemora biti! Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vavoom kaže...
Pixel kaže...

 ja ga ne bi uzimao, da oled je  ali puno je i do pisture engina, a ovaj baš i nije nešto.

Za oled isključivo sony, samsung, lg, panasonic ne nužno tim redom

 Da, ako hoće dobru sliku za 800€, neka si radije uzme neki miniLED sa QLED matricom ili (ako može) polovnu plazmu.

 Zapravo, u Linksu ima LG C1 55'' za 980€, ali ne znam da li se kolega želi protegnuti 180€ više za pravi OLED, ako želi onda je to OK ponuda no ne znam da li se isplati dati toliko za telkač od prije 3 god.

 699€ je taj Grundig Oled dakle punih 300+€ razlike naspram nekog drugog! Neznam koliko loš moze biti nije da je panel rađen u tvornici čokolade! I dolazi s 5g garancije!
Gledaj i plači

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2024 21:00 (Boris grozni).
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Kobajagi kaže...

Najbolji TV za cca 600€? eventualno 2-3 modela, Lg mi je fantastičan poradi daljinskog no nemora biti! Hvala

 Najbolji izbor bio bi ti Samsung Q60C, nećeš pogriješiti s njim iako je u pitanju entry-level QLED model, još ako možeš i garanciju produžiti na 5 g. to ti je pun pogodak.

Specke mu i nisu nešto, ali za gledanje TV kanala i tu i tamo koji film će biti savršen. Samo me je malčice strah Borisova mišljenja o njemu...

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2024 21:18 (Vavoom).
2 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Boris grozni kaže...
 699€ je taj Grundig Oled dakle punih 300+€ razlike naspram nekog drugog! Neznam koliko loš moze biti nije da je panel rađen u tvornici čokolade! I dolazi s 5g garancije!

Gledaj i plači

Jesi li pogledao i poslušao recenziju ?!

Nisi.

Da jesi, ne bi ga kupio.

 

Nije sve u panelu. To je LG panel, sa smećem od procesora itd., ali   ........... poslušaj sam.

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2024 6:17 (Zaporožac).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vavoom kaže...

 Da, ako hoće dobru sliku za 800€, neka si radije uzme neki miniLED sa QLED matricom ili (ako može) polovnu plazmu.

 

 

Polovnu plazmu. To ne bi poželio ni najgorem neprijatelju.

Dobro, a kaj ti toliko veličaš te plazme? Jesi li ikada uopće imao priliku duže vremena gledati takve TVe?

 

Ja nisam mogao dočekati da se, nakon jedno 12 godina plazma TVa, konačno riješim te krame. A radilo se o flagship Panasonic plazma modelu, dakle ne nekakvom entry ili midrange modelu.

Prvo, potrošnja struje i zagrijavanje prostora je, u najmanju ruku, suludo. Kao podsjetnik su mi ostale 4 crne fleke na tapetama gdje je TV bio montiran na zid. Od ventilatora. Da, TV ima 4 ventilatora za hlađenje u pozadini. Grijanje panela...pa, recimo da mi je temperatura u sobi bila jedno 3-4 stupnja viša nego kaj bi stvarno trebalo biti dok je TV radio. Usput, žderao je u prosjeku oko 400-500W struje po satu. Ovisno o postavkama svjetline, a budući da plazme s godinama gube svjetlinu, zadnjih par godina je to trebalo biti nafrljeno do kraja, kaj znači veća potrošnja struje i veće zagrijavanje. Divotica. Još da ne pričam kak 55" plazma ima u prosjeku 40kg. Plus ogromni bezeli (4-5cm) koji efektivno požderu površinu prikaza slike. Ekran nije bio plastika nego uglavnom jedan komad stakla. Ako je soba bila imalo osvijetljena, imaš jedno veliko ogledalo na zidu. Ili to, ili si pretvoriš sobu u bunker.

 

Drugo, plazme nemaju mogućnosti današnjih TVa. 4k, HDR, smart TV mogućnosti, HDMI 2.0, 2.1, 60-120Hz, to sve zaboravi. Ne postoji. Ako imaš sreće, možda naletiš na neku koja ima ranu implementaciju HDMI 2.0 standarda. Budući da su uglavnom HDMI konektori ispod 2.0 standarda, upitno je koliko bi uopće raditi Android stickovi. DD/DTS passthrough isto možeš zaboraviti, iako navodno radi, ali nitko nije siguran kak točno. Možeš probati pozvati popa da blagoslovi pa možda proradi.

 

Ono najbitnije, prikaz slike. Plazme su imale svjetlinu od cca. 150-200 cd/m2 iliti nitsa. Današnji TVi imaju u prosjeku 800-1200 cd/m2. Mislim da to govori samo za sebe. Da, crna je bila apsolutno crna ali sve ostalo je izgledalo, neću reći isprano, više prigušeno. Zbog niže svjetline. Jedino po čemu bi se plazma mogla mjeriti sa današnjim TVima jest motion handling. I to je sve. Po svemu ostalom su itekako bolji OLED televizori, pa čak i flagship mini LED modeli (Sony, Samsung).

 

Ne kužim zašto još uvijek ima ekipe koja jaše po tehnologiji mrtvoj već 10 godina. Za ono vrijeme, da, plazme su bile vrh, ali to je bilo davno prije nego kaj se pojavio OLED i mini LED.

16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A dobro, ako neće plazmu može kakav dobar polovni CRT. Uzme se kvalitetan prijemnik i kvalitetan SCART kabel i pun kufer uživancije

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 mjeseca
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Obožavam ovakve komentare, naučim dovoljno za 2 života. 

 

Koji onda preporučaš TV od 65 incha? Da recimo sad imaš 1200 eura u džepu i da trebaš TV 65 incha za TV, Netflix, iptv koji bi sad evo po ovim cijenama i popustima uzeo? 

 

Taj koji napišeš ću vjerojatno uzeti, kupljen sam ovim opisom za plazme.

4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
SilverSurfer kaže...

 

Polovnu plazmu. To ne bi poželio ni najgorem neprijatelju.

Dobro, a kaj ti toliko veličaš te plazme? Jesi li ikada uopće imao priliku duže vremena gledati takve TVe?

 

 

Drugo, plazme nemaju mogućnosti današnjih TVa. 4k, HDR, smart TV mogućnosti, HDMI 2.0, 2.1, 60-120Hz, to sve zaboravi. Ne postoji. Ako imaš sreće, možda naletiš na neku koja ima ranu implementaciju HDMI 2.0 standarda. Budući da su uglavnom HDMI konektori ispod 2.0 standarda, upitno je koliko bi uopće raditi Android stickovi. DD/DTS passthrough isto možeš zaboraviti, iako navodno radi, ali nitko nije siguran kak točno. Možeš probati pozvati popa da blagoslovi pa možda proradi.

 

Ne kužim zašto još uvijek ima ekipe koja jaše po tehnologiji mrtvoj već 10 godina. Za ono vrijeme, da, plazme su bile vrh, ali to je bilo davno prije nego kaj se pojavio OLED i mini LED.

 A gle, većina plazmi su nepokidive, tj. rijetko kada su rikavale, nekima još uvijek radi. Ja imam jednu u sobi stariju od tog tvog Panya, već punoljetna , ali nije Pany ni Pio niti bilo koji drugi "najbolji" proizvođač plazma panela, već LG i to mid-range model, radi još uvijek kao bebica iako je u pitanju HD Ready reza.

Slika je i dalje dobra, ali jednaku kvalitetu slike imaju i QLED-ovi za 500-700€; dok je za sve OLED avion, ali naravno da bi kupio odličan OLED (LG) trebaš prodat svu zlatninu. Postoje i jeftiniji OLED-ovi ali rijetko kad se može naći neki od renomiranog branda osim ako se nađe neki na akciji. Kod ove moje plazmice (koja sada može vozačku dobit) me muči omjer panela (16:10) zbog overscana koji se događa samo ako je izvor HDMI, na ostalim postoji brdo opcija za podešavanje slike. Za ovo u vezi nedostataka smart mogućnosti kod plazmi, pa skoro sve FullHD plazme prošlog desetljeća imaju mogućnost spajanja na net, osim ako si mislio na to da si za wireless spajanje morao kupiti donglić i da neki appovi su ukinuli podršku za starije smart TV-ove, sve ovo šta si naveo stoji. A ti misliš da ću svima odsad reći da kupe polovnu plazmu sa Njuške? Svi danas traže sve novo i zapakirano...

 

Probaj otići na neki strani forum pa vidi koliko ljudi tamo ima još uvijek plazme, neki su rekli da im je slika bolja čak i od najskupljeg OLED-a pa vidi ko tu koga kara.

 

 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2024 16:04 (Vavoom).
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pusti plazme .Njihovo vrijeme je prošlo.U toba doba su mid range plazme imale bolju sliku od bilo kojeg LCD tv-a.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
StartasDado kaže...

TV od 65 incha? 1200 eura u džepu i da trebaš TV 65 

 https://www.njuskalo.hr/led-tv/lg-c1-65-oled-oglas-43092690 - garanciju ima

 

https://www.njuskalo.hr/led-tv/lg-oled-g2-65-oglas-43088181 - ponudi mu €1200 

 

 

LOL: Crobrother
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vavoom kaže...

 A gle, većina plazmi su nepokidive, tj. rijetko kada su rikavale, nekima još uvijek radi. Ja imam jednu u sobi stariju od tog tvog Panya, već punoljetna , ali nije Pany ni Pio niti bilo koji drugi "najbolji" proizvođač plazma panela, već LG i to mid-range model, radi još uvijek kao bebica iako je u pitanju HD Ready reza.

Slika je i dalje dobra, ali jednaku kvalitetu slike imaju i QLED-ovi za 500-700€; dok je za sve OLED avion, ali naravno da bi kupio odličan OLED (LG) trebaš prodat svu zlatninu. Postoje i jeftiniji OLED-ovi ali rijetko kad se može naći neki od renomiranog branda osim ako se nađe neki na akciji. Kod ove moje plazmice (koja sada može vozačku dobit) me muči omjer panela (16:10) zbog overscana koji se događa samo ako je izvor HDMI, na ostalim postoji brdo opcija za podešavanje slike. Za ovo u vezi nedostataka smart mogućnosti kod plazmi, pa skoro sve FullHD plazme prošlog desetljeća imaju mogućnost spajanja na net, osim ako si mislio na to da si za wireless spajanje morao kupiti donglić i da neki appovi su ukinuli podršku za starije smart TV-ove, sve ovo šta si naveo stoji. A ti misliš da ću svima odsad reći da kupe polovnu plazmu sa Njuške? Svi danas traže sve novo i zapakirano...

 

Probaj otići na neki strani forum pa vidi koliko ljudi tamo ima još uvijek plazme, neki su rekli da im je slika bolja čak i od najskupljeg OLED-a pa vidi ko tu koga kara.

 

 

 

Da su plazme praktični nepoderive, to stoji, ali uz koju cijenu? Baš mi se i ne plaća svaki mjesec 20-30€ više struje zato jer muh plazma. Čekaj, jesi ti stvarno rekao da je LG proizvodio najbolje PDP panele? Kaj ja tu sve neću pročitati.

Dakle, apsolutno najbolje PDP panele je proizvodio Pioneer, sve dok nisu odlučili dignuti ruke od plazmi, a nakon toga je od Pioneera Panasonic kupio PDP tehnologiju. Tko god je kupovao plazme tamo negdje 2008-2012 je gledao skoro pa isključivo Panasonic. LG i Samsung plazme su bile doslovno budget modeli i nisu se nikako mogli mjeriti sa kvalitetom slike koju je imao Panasonic. Isto tako, za Panasonic plazmu je trebalo ipak istovariti nešto više para, ja sam za svoju dao oko 25k kuna. Mislim, tu uspoređuješ entry level plazmu, a znam da je entry level jer je 720p, sa modernim televizorima? I kaj, može se spojiti na net, super, ali kaj onda? Podrška za aplikacije je nepostojeća. Možda bi uspio gledati YouTube, ali to je to. Bilo kakav streaming servis zaboravi. Ali ono, HD Ready rezolucija u 2024. godini? Da je ne znam kakva kvaliteta slike, a nije, ne bi se mogao prisiliti to gledati nakon 4k HDRa.

 

A ova ekipa na stranim forumima kaj se drže plazmi kao pijani plota...neckbeardovi koji iz nekog razloga odbijaju ići u korak s vremenom. Jedino kaj rade s tim plazmama jest povremeno gledanje filmova sa blu raya u potpuno zamračenoj prostoriji. A ako takvi tvrde da im je bolja slika na 10-15 godina staroj plazmi nego na današnjim najboljim OLED TVima, onda bi ili trebali posjetiti okulista ili lažu. Ili jednostavno nisu vidjeli pošteni OLED, a pošteni OLED bi bio recimo Sony A95L ili Panasonic MZ2000. Oba su preko 3k eura.

 

Edit: Da se još malo dotaknem teme o ekipi koja se još uvijek drži plazme. Dakle, takvi imaju apsolutno top-of-the-line modele, u rangu Panasonic ZT, VT, eventualno GT serije, nađe se možda i koji 1080p Kuro. Sigurno ne gledaju HDReady plazme.

 

Suma sumarum, mislim da je u najmanju ruku blesavo ići uspoređivati kvalitetu slike na bilo kojem PDP TVu sa nekakvim tamo TCL ili Philips LCD krševima od parsto eura. Kada bi uzeo neki Sony/LG/Panasonic flagship model, itekako bi skužio bolju kvalitetu slike.

 

Edit: Budući da mi neargumentirano lupaš TD, pitao bi te samo kako možeš čiste savjesti preporučivati ljudima TVe kad misliš kako je tvoja, pazi, LG 720p plazma iz 2006. usporediva sa današnjim televizorima. Rekao bih puno manje ili ne bih ništa rekao da si spomenuo npr. Panasonic ZT ili VT. Ali 720p plazma u 2024. godini?

Ah da, zaboravih, najbitnije je da ima 5 godina gare, ne? Kao da će ljudi objesiti garantni list na zid i to gledati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2024 10:41 (SilverSurfer).
2 mjeseca
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Silver još čekam tvoj odgovor koji TV uzeti .. :)

 

 

10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
SilverSurfer kaže...

 

Edit: Budući da mi neargumentirano lupaš TD, pitao bi te samo kako možeš čiste savjesti preporučivati ljudima TVe kad misliš kako je tvoja, pazi, LG 720p plazma iz 2006. usporediva sa današnjim televizorima. Rekao bih puno manje ili ne bih ništa rekao da si spomenuo npr. Panasonic ZT ili VT. Ali 720p plazma u 2024. godini?

Ah da, zaboravih, najbitnije je da ima 5 godina gare, ne? Kao da će ljudi objesiti garantni list na zid i to gledati.

 Ma ignoriraj lika,meni je na ignoru nakon sto sam mu vidio prvih par postova u temi soundbar i ovdje...kad vidis da samo copy/paste radi s int sve ti je jasno...a ti budi malo aktivniji u temi jer mozemo samo naucit stogod

Origin_Steam: hrka11
7 tjedana
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav svima, može preporuka za tv 85" DO cca 2000 €  + soundbar cca 400€?

 

Gledao sam ovo iz razloga jer je prihvatljiva cijena, a i soundbar je na popustu u kombinaciji:

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/tv-85-samsung-qled-85q60c.html

 

Da li je nužno uzeti soundbar sa satelitima ili je dovoljno i bez? 

 

edit: od zida do kauća 4m.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2024 14:59 (zgmarkozg).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice