NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 566.830
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
NBA liga

neznam, nemogu rec kakav je u igri kad ne igram s njim nit nikad necu, tako da o tom segmentu nemogu rec nista za nijednog igraca. no u ovom prvenstvu je bio super, a i poznato je da je vecina iznadprosjecnih igraca sebicna(kazem vecina i netrebate navodit primjere onih koji nisu). nego, gledo sam arapovica par puta uzivo s cedevitom, i sad citam po novinama kako ga se hvali, on meni u cedeviti nista posebno nije pokazo, neznam cemu tolke hvale, mislim je dobar, al dobar za sto? za neki euroligaski klub? da. za nba? nema sanse, pa nebi imo 5 minuta u prosjeku tamo. bender je vec potencijal i buduci nba igrac.

10 godina
offline
NBA liga

kobe 93. na espnovoj listi najboljih igrača, koliko taj espn mrzi kobea, to nisu istine

15 godina
online
NBA liga

Aj nabaci link da bas vidim kojih je to 92 igraca trenutno u ligi bolje od kobeja. Realno je negdje 35.-40.

jel pratite ovu predsezonu, cini mi se da je zasad paul george jedini ubio na tekmama, izgleda da se vratio u punoj snazi sto mi se svida. Danas je ja mislim oklahoma do ce valjda igrat durant pa i to vrijedi pogledat. 

10 godina
offline
NBA liga

zadnje su objavili 91-100 i zadnji je kobe koji je na 93. mjestu, ova 2 mjesta iznad nisu objavili

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Zna li itko od vas ima li ijedan NBA tim neku vrstu vatrenijih/strastvenijih navijaca okupljenih u svojstvenu grupu (kao sto recimo imaju nogometni klubovi sirom europe), ili bas svi sjede i samo zderu hot-dogove?

15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
the. Shelby kaže...

Zna li itko od vas ima li ijedan NBA tim neku vrstu vatrenijih/strastvenijih navijaca okupljenih u svojstvenu grupu (kao sto recimo imaju nogometni klubovi sirom europe), ili bas svi sjede i samo zderu hot-dogove?

 Detroit je prije ima organizirane navijace, cak su putovali na gostovanja. Brooklyn ima neku grupu mislim da se zovu Brooklyn Brigade ili tako nesto, za ostale nisam siguran. Nemaju oni kulturu navijanja na utakmicama. Uostalom nema toga bas ni u EU osim na istoku Srbija i Grcka najvise, govorim za kosarku. 

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
13 godina
offline
Re: NBA liga
the. Shelby kaže...

Zna li itko od vas ima li ijedan NBA tim neku vrstu vatrenijih/strastvenijih navijaca okupljenih u svojstvenu grupu (kao sto recimo imaju nogometni klubovi sirom europe), ili bas svi sjede i samo zderu hot-dogove?

 Bolje to, nego imati neodgojenu stoku koja cupa stolice i pravi nerede..

WoT IG: RavenHR ---http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png /// https://www.facebook.com/pentasports/timeline /// https://www.youtube.com/user/pentasports
15 godina
online
NBA liga

Mislim da nemaju navijacke skupine, nego jednostavno fanove kosarke koji dodu na utakmice svog grada i navijaju neorganizirano. A to sto vidis ove glupe zvjezde sto dodu na tekmu lakersa il clippersa jer su taman tad u la-u na snimanju il necem je druga stvar. Iako postoje poznati koji su strastveni navijaci kao npr nicholson koji navija za lakerse vec jako dugo i na svakoj tekmi je kolko mu zdravlje trenutno dopusta. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Intel&ATI kaže...
the. Shelby kaže...

 ili bas svi sjede i samo zderu hot-dogove?

 Bolje to, nego imati neodgojenu stoku koja cupa stolice i pravi nerede..

 To su vec huligani, ne podrzavam ni njih, kao ni ove pasivne zderace.

 

mar123 kaže...

Mislim da nemaju navijacke skupine, nego jednostavno fanove kosarke koji dodu na utakmice svog grada i navijaju neorganizirano. A to sto vidis ove glupe zvjezde sto dodu na tekmu lakersa il clippersa jer su taman tad u la-u na snimanju il necem je druga stvar. Iako postoje poznati koji su strastveni navijaci kao npr nicholson koji navija za lakerse vec jako dugo i na svakoj tekmi je kolko mu zdravlje trenutno dopusta. 

 Poznato mi je to, Spike Lee je takodjer na utakmicama Knicksa vec godinama.

 

JackD kaže...

 Detroit je prije ima organizirane navijace, cak su putovali na gostovanja. Brooklyn ima neku grupu mislim da se zovu Brooklyn Brigade ili tako nesto, za ostale nisam siguran. Nemaju oni kulturu navijanja na utakmicama. Uostalom nema toga bas ni u EU osim na istoku Srbija i Grcka najvise, govorim za kosarku. 

 Hvala, to sam otprilike trazio.

15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Mislim da je vrijeme da malo tema živne s obzirom da sezona lagano ide. Šta kažete na roster Knicksa i njihovu igru u ovih prvih 10ak utakmica? 


Porzingis se pokazao kao pun pogodak, ofanzivno vrlo dobar, ne uzima previše šuteva doduše, ali dosta radi u reketu. U obrani tvrd, ali ima još puno za učiti.
Melo se lagano vraća u formu no još uvijek se vidi da nema taj spring prilikom šuta, ali ide nabolje.

Lopez se pokazao kao odlična akvizicija za Knickse, igra odličnu obranu (Chandler-ish), a ni hook shot mu nije loš, sasvim solidan u napadu.
Najviše me iznenadila klupa, Galloway odličan radnik, vodi ligu u postotku šuta s tri poena, igra tvrdu obranu i efikasan je. Thomas dobar šuter, fino se uklapa u ekipu, isto tako i Grant.
Seraphin u reketu jak, ali i dalje previše sebičan. 

Još se čeka na Afflala da popuni taj roster i Knicksi bi mogli dogurati do playoffa bez problema. Ako ih zaobiđu ozljede (fingers crossed).

LoL EU west : citizen
15 godina
online
NBA liga

da dobri su knicksi.

moji lakersi uzas zivi.

8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

ima gdje kakva stranica koja prati statistiku NBA lige?:)

10 godina
offline
NBA liga

kobe nakon ove sezone odlazi u mirovinu, tuuuuuga me preplavila kao lakera

15 godina
online
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...

kobe nakon ove sezone odlazi u mirovinu, tuuuuuga me preplavila kao lakera

 takoder, em sam laker em mi je on najdrazi igrac ikad. nazalost odlazi al eto imamo jos 60 i kusur tekmi u kojima ga mozemo gledat.

10 godina
offline
NBA liga

nadam se samo da se neće povrijedit na do kraja sezone

10 godina
offline
NBA liga

kobe zadnji put kući u phillyju, navijači sixersa navijaju više za kobea nego za sixerse, a kobe show na početku 1:30min 3/4 trica

13 godina
odjavljen
offline
NBA liga

Kada po nasem vremenu pocinje natjecanje u zakucavanju i tricama? i preko cega cete gledati? ako ima neko dobar link za stream neka ovdje posta

 

hvala

14 godina
offline
Re: NBA liga
Majstor je završio karijeru, svaka mu čast. Još kako, 60 poena u zadnjoj utakmici karijere, to mogu samo najveći. Tenks Kobe.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
offline
NBA liga

zbogom legendo

15 godina
online
NBA liga

Ko ovo nije gledo nezna sto je propustio. Svaka mu cast, odlazak najveceg...

13 godina
offline
NBA liga

Kraj ere

You have to be odd to be number one
15 godina
offline
Re: NBA liga
Tko je ostao od stare garde...nitko..
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: NBA liga
Kevin Garnet (39 godina), draftovan 1995;

Tim Dankan (39) – 1997;

Dirk Novicki (37) – 1998;

Pol Pirs (37) – 1998;

Manu Đinobili (38) – 1999;

Džejson Teri (38) – 1999;

Andre Miler (39) – 1999;

Vins Karter (38) – 1998;

Kobi Brajant (37) – 1996. Igračka mirovina
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Dobro, što je ovo, daj si malo truda pa piši kako se piše a ne ovim retardiranim ''prijevodom''  Znam da si c/p ali svejedno... Muka mi dođe kad vidim ovo, vjerujem da nisam jedini...

10 godina
offline
NBA liga

sto se zalis bezveze, profil si prije 10 minuta napravio samo da bi to komentirao

8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Aj dobro, javit ću se onda za koju godinu, valjda ću onda imati pravo KOMENTIRATI?

15 godina
offline
Re: NBA liga
x18x05x kaže...
Kevin Garnet (39 godina), draftovan 1995;

Tim Dankan (39) – 1997;

Dirk Novicki (37) – 1998;

Pol Pirs (37) – 1998;

Manu Đinobili (38) – 1999;

Džejson Teri (38) – 1999;

Andre Miler (39) – 1999;

Vins Karter (38) – 1998;

Kobi Brajant (37) – 1996. Igračka mirovina

 nijedan nije ko kobi, all around player, mozda paul pierce ili carter...

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: NBA liga
Nije bitno
Kome treba objašnjavati tko je Kobe tom treba objasniti i osnove košarke
You have to be odd to be number one
14 godina
offline
Re: NBA liga
Gledam sad kako baby face uništava Rocketse.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
NBA liga

Mislim da ne postoji rekord koji curry neće srušiti

You have to be odd to be number one
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice