Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.965
|
čitano: 3.245.367
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Netflix 🤑

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Najbolja utrka zadnjih 10g

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2021 15:39 (Xboxn00b).
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ne, ne, nema ovo veze sa Hamiltonom i Verstappenom. Ali eto, mozda se karma vraca Hamiltonu za 2008 i titulu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2021 15:40 (Chico12).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
soft kaže...
FileFicho kaže...

Ima boga, pravde!

 

Toliko od mene, cujemo se iduce sezone. 

 

FileFicho kaže...
Chico12 kaže...
Ovo je jedini nacin kako je Verstappen mogao uzeti titulu

Kao i plačljivko sa kraćenjem zavoja. 

 

Sorry kolega, morao sam

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Chico12 kaže...
Ne, ne, nema ovo veze sa Hamiltonom i Verstappenom. Ali eto, mozda se karma vraca Hamiltonu za 2008 i titulu.

 

FIA je retardirana i nesposobna vec duze vrijeme iako je ovo bilo jako bizarno i u najmanju ruku čudno ali mi je donekle drago da se Mečki sad vratilo za sve ove godine makar nije niti Red Bull ništa bolji..

 

Držimo fige da bude netko treci konačno kompetitivan druge godine.

twice the pride double the fall
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Da li ce Williams iduce godine imati Mercedesove motore???
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Carlos S. Broj 3 danas.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
2 godine
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Svatko to misli da je Hamilton danas zaslužio naslov nema ni obraza ni časti ni poštenja. Vaša sramota naša radost!

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Odlična utrka za kraj sezone. Prava filmska drama zadnji krug. Lewis je previše riskirao što je predugo vozio na tvrdim gumama, ali pravi heroj je bio Perez koji je odradio lavovski posao kad je zadržavao Lewisa da se Max može prebližiti. Na kraju se Maxu isplatilo 3 pit stopa što je Hamiltona koštalo naslova iako je vodio od početka.

Do not feed the trolls!!
12 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Na kraju dana jedino sto je bitno i ko je pobjednik je zarada za F1. 

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
U Netflix sjedištu šampanjac teče u potocima, Drive to Survive S3 obara rekorde.
14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sporiji vozac je veceras pobjedio, desava se. Cestitke Verstappenu mislim da je najbrzi vozac (poslije hamiltona) na gridu i gledajuci cijelu sezonu, zasluzio je.
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sve u svemu žalosno je što su kontroverzne odluke te koje odlučuju pobjednika ane ljudi na stazi koji se utrkuju. 

 

I ovo je stvarno bilo kao da je režirano i odrađeno prema nekakvom scenariju, mislim koje su šanse da dvojica na vrhu uđu u zadnju utrku s potpuno istim brojem bodova i da se na kraju sve svede doslovno na zadnji krug 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2021 16:04 (darkborg).
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne kuzim zasto Ham nije jos jednom isao u box..ali bez obziza cestitke Max na prvom naslovu..malo je ko vjerovao..Mecka je jednostvano brza ali jos jednom dokaz da uz talent moras imat i bokun srice!

AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...

Ne kuzim zasto Ham nije jos jednom isao u box..ali bez obziza cestitke Max na prvom naslovu..malo je ko vjerovao..Mecka je jednostvano brza ali jos jednom dokaz da uz talent moras imat i bokun srice!

 Zato što su se Mercedesovi stratezi pokazali večeras, al jbg, zasluženo za Maxa, bio je odličan ovu sezonu, bit će prilike nagodinu :)

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
volegradele kaže...

Ne kuzim zasto Ham nije jos jednom isao u box..ali bez obziza cestitke Max na prvom naslovu..malo je ko vjerovao..Mecka je jednostvano brza ali jos jednom dokaz da uz talent moras imat i bokun srice!

 Zato što su se Mercedesovi stratezi pokazali večeras, al jbg, zasluženo za Maxa, bio je odličan ovu sezonu, bit će prilike nagodinu :)

 Mislim pogodili bi da ovaj nije u borbi za 15 popziciju izletija 5 krugova prije kraja...jebate sta ti je bad luck..ali ovo je Murphy umisa prste

AUDIOFIL
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

SKY na aparatima, kako su potonuli, pa divno za gledat kako im je odjednom sve otislo u pm.

 

A sto se tice Maxa i Lewisa, vrlo cudna odluka tog prestizanja. Iako Masi je poklopio Totoa vrlo dobro, "its called motor racing Toto".

 

FIA ove godine uzasna, ostetila je obojicu. Nit je Lewis trebao u VB proci s onakvom kaznom, nit je Max trebao dobiti blage kazne kakve je dobio u par navrata. Nedosljedno.

 

 

 

Mercedes je donio niz losih odluka, nisu se zastitili od Maxa i na kraju dana ovo je Mercedesova krivica 100%, Lewis je odradio vrlo mirno sto je trebao, bolid je uzasno brz, ali realno Max nije bio na nivou na kojem je inace, pa Perez ga je drzao prvih 15 krugova na 2-3sekunde.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2021 16:09 (ivanoile).
14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
"No Michael!" novi meme xD
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...

 

Mercedes je donio niz losih odluka, nisu se zastitili od Maxa i na kraju dana ovo je Mercedesova krivica 100%, Lewis je odradio vrlo mirno sto je trebao, bolid je uzasno brz, ali realno Max nije bio na nivou na kojem je inace, pa Perez ga je drzao prvih 15 krugova na 2-3sekunde.

 Istina, sada na kraju utrke kad se pogleda vidi se da bi bolja odluka bila da su kod virtual SC pozvali Lewisa u box po svježije gume (bilo to noviji set H ili M), veće šanse bi imao obraniti se u ovom zadnjem krugu. No u tom trenu utrke, to je bila dobra odluka, ostati ispred RB je bio prioritet.

 

Niti je najbrži bolid pobijedio, niti vožač. Svježe gume donijele pobjedu. Ima nešto i u tim hail Mary potezima RB. ;)

 

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Hamilton je bio prilicno dominantan cijelu utrku. Opet supacki potez Maxa na startu. Perezu kapa dole, vrhunski fajt. Bottas jos jednom nerpimjetan.

Nazalost Lewisa je titule kostala losa procjena stratega. I Latifi. Bas bad luck.

FIA je bila kao i cijelu sezonu. Nedosljedna i losa. Kao sto sam vec rekao, moraju napraviti drastican napredak prije sljedece sezone.

Verstappen je zasluzeno prvak - pobijedio je u vise utrka. Ali po meni je najprljaviji vozac na gridu i to mu je velika mrlja na tituli. To je nesto cega se mora rijesiti.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ja sam tek sad skužio da su Tsunoda i Gasly p4,p5 haha jbt

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
soft kaže...
ivanoile kaže...

 

Mercedes je donio niz losih odluka, nisu se zastitili od Maxa i na kraju dana ovo je Mercedesova krivica 100%, Lewis je odradio vrlo mirno sto je trebao, bolid je uzasno brz, ali realno Max nije bio na nivou na kojem je inace, pa Perez ga je drzao prvih 15 krugova na 2-3sekunde.

 Istina, sada na kraju utrke kad se pogleda vidi se da bi bolja odluka bila da su kod virtual SC pozvali Lewisa u box po svježije gume (bilo to noviji set H ili M), veće šanse bi imao obraniti se u ovom zadnjem krugu. No u tom trenu utrke, to je bila dobra odluka, ostati ispred RB je bio prioritet.

 

Niti je najbrži bolid pobijedio, niti vožač. Svježe gume donijele pobjedu. Ima nešto i u tim hail Mary potezima RB. ;)

 

S obzirom da je Lewis radio redovito 0.3-0.5 sec brze krugove od Max-a sa sličnim gumama, potez Mercedesa je u trenutku VSC-a bilo čisti promašaj. (i to su shvatili odmah isti krug, a par krugova prije su arogantno pitali Lewisa koje bi on gume ako dođe do SC-a)
Lewis bi se vratio 8-9 sec iza Max-a i za 10 krugova bio bi mu na gearboxu, a onda sa ili bez SC-a bi ga prošao. Jer danas je Lewis odvozio perfektnu utrku, i niti jednu sitnicu mu nitko ne može reć, ali mu je titulu opropastio njegov tim stratega.

Čestitke Max-u na pobjedi i što je postao prvak, a i RedBullu na pametnoj strategiji i naravno sreći na kraju (sli SC je nešto što se uvijek može desiti i stratezi moraju biti spremni na to)

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Da je htio motor racing. Onda bi dao red flag i dopustio svima da stave gume koje hoće i ostalo bio 3 kruga vrhunskog utrkivanja.

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...

Ne kuzim zasto Ham nije jos jednom isao u box..ali bez obziza cestitke Max na prvom naslovu..malo je ko vjerovao..Mecka je jednostvano brza ali jos jednom dokaz da uz talent moras imat i bokun srice!

 Zato jer je Hamilton genijalan vozač. U povijesti F1 nije postojao vozač koji je manje trošio gume u odnosu na postignuto vrijeme kruga. Da nije bilo safety cara nitko ne bi postavio pitanje zašto je Hamilton samo jednom išao u box i tako u zadnji krug ušao s istrošenim gumama. Bila bi to glatka pobjeda i svi bi hvalili tu taktiku.

Od kad je Senna stradao ja u F1 ne navijam za vozače niti za timove. Najzanimljiviji su mi mladi vozači koji tek dolaze. Jedino sam uz Hondu emocionalno vezan, bez obzira ko je vozi i bez obzira u kojem se timu nalazi njihov motor. Ipak ostaje gorak okus nakon ove utrke. Ko da su suci svjesni (a mislim da je to bila i namjera kako bi se prvenstvo učinilo napetije tj. donijelo više novca) da je prvenstvo bez njihovih besmislenih odluka trebalo biti riješeno prije ove utrke i na kraju poklonili titulu onome ko je zaslužio. Sad se postavlja pitanje koliko je ovo fer prema Hamiltonu koji je doveden u situaciju da apsolutno nšta ne može učiniti. 

3 godine
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

https://twitter.com/phortonf1/status/1470046661925912581?s=21
Izgleda da ce Mercedes imati dobar razlog za zalbu i zasto je utrka zavrsila kako je. Opet veliki promasaj FIA-e u kojoj su ocito potrebne velike promjene. Tako da tko zna mozda do pocetka sljedece sezone budemo imali novog prvaka. Po meni zasluzeni naslov za Verstappena, ali ne na ovakav nacin.

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
EXIMO kaže...

Svatko to misli da je Hamilton danas zaslužio naslov nema ni obraza ni časti ni poštenja. Vaša sramota naša radost!

 Prvenstvo se ne zaslužuje danas nego kroz sezonu. Danas je Hamilton zaslužio pobjedu. Je li je zaslužio kroz sezonu, to nikad nećemo znati jer su mu suci donijeli neke bodove koje nije trebao imati. Da nije imao te bodove vozio bi ko da ih nema a ne ko da ih ima.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Max pozvan kod sudaca, kakvi retardi, jebu ga sad nakon svega, mislim navijam za Lewisa al de pustite ga sad.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Drama nakon završne utrke sezone u Abu Dhabiju se ne završava. Naime, Mercedes je uložio 2 protesta: jedan o navodnom kršenju pravila od strane Verstappena u periodu pod Sigurnosnim automobilom, a drugi protiv konačnog poretka utrke na temelju nepoštivanja protokola sigurnosnog automobila. 

 

 

Pogurat ce ovo mercedesova i britanska masinerija i dat naslov Hamiltonu. Prva greska je ne prekidanje utrke i stavljanje crvene zastave odmah kad se Latifi razbio, a nakon toga su isli iz greske u gresku. Da su prekinili i stavili ponovno start kladim se na sudar u prvom zavoju. 

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...

Max pozvan kod sudaca, kakvi retardi, jebu ga sad nakon svega, mislim navijam za Lewisa al de pustite ga sad.

 Pozvan je zbog vožnje nakon preticanja Hamiltona ali zadnja je utrka pa ništa od toga. Da nije zadnja dobio bi kaznu. Ovako.... ne mogu ni zamisliti da će suci sad nešto mijenjati. Zasrali su ali sad ne mogu ništa popraviti nego samo gore zasrati.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pobjeda Maxa je povratak kozmičke pravde u ravnotežu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice