Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.443
|
čitano: 1.655.116
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Dakle vikendima se moze ic kuci ili je ograničeno?

14 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Matej012 kaže...

Dakle vikendima se moze ic kuci ili je ograničeno?

Ma može se doma, jedino ako napraviš neke gluposti pa te kazne ostankom na akademiji.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Znači duhanske proizvode možete zaboraviti.Isto

tako i alkohol. Jer su to ovisnosti od kojih naš organizam 

nema nikakvih koristi. Kad dođe zima, smjet će te si jednu čašu rakije svako jutro

cuknut, da vas zagrije. Coca cola i klorirana pića istotreba izbjegavat,

jer oštečuju jetru i crijeva! 

 

U zdravom tijelu, zdrav duh!

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Trenutno sam na birou, pitanje za vas koji ste također tamo, dali ćete se odjaviti prije akademije ili?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

ja sam isto i ne mislim se odjavit jer jos par mjeseci dobivam naknadu s burze..rekla mi zenska na burzi da ak mi na akademiji nis ne vele, tj ne odjave me - ne trebam se ni ja sam..par postova ranije vele decki da se potpisuje samo ugovor o skolovanju s burzom tak da nas akademija ne prijavljuje ko npr neki od poslodavaca.. pa stoga..

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Jeli znate koliko se gore stoji na tečaju? Ja isto imam naknadu sa zavoda, i necu se odjavit. 

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb
Pogubio sam se, znaci treba svjedodzba samo 4. te godine i mature ili sve 4? Nešto sam zabrijao, nemojte me ništa pitati
12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
vucin_apostol kaže...
Pogubio sam se, znaci treba svjedodzba samo 4. te godine i mature ili sve 4? Nešto sam zabrijao, nemojte me ništa pitati

Samo 4. godina

12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Znam da je pomalo banalno pitanje al zanima me šta mislite bi nas pustili s akademije na tekme europske lige što se igraju četvrtkom navečer? Zanima me kakva su iskustva od lani ako netko možda ima informaciju

14 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Nego mene zanima ima li tu sta preko stele ili kao gleda se znanje tjelesna sprema itd.

16 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Vidi šta je budućih drotova na forumu, jbt možete komotno uvest' policijski sat {#}

 

Čestitam vam kolege, puno sreće u budućem poslu i čuvaj te se.

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
fila2208 kaže...

da više manje su i meni to svi rekli koje sam pitao.

Prvih mjesec dana je drill, postrojavanja i to, vika deračina vrijeđanje da vide tko će odsutati i to, kasnije sve bude lakše.

Krađe su učestale i sve učestalije i krade se sve više što je jadno i žalosno da netko tko će jednog dana biti policajac sad krade ko nekakav lopov.

Ustajenje i doručak su obavezni, dakle nema spavanja. Svatko će biti dežuran što dnevne što noćne smjene gdje će imat motorolicu i javljati stanje i preobrajavati cijeli svoj odjel.

Odjeli su oko 30 ljudi. Problem nastaje kad se ujutro netko ne želi dić na doručak itd pa onda imaš snjim problema, a takvih će biti jer svakakvih vucibatina će biti to je normalno nažalost.

 

 

Dobro opisano ili prepricano inace stara poslovica sto se tice vojske a moze se reci i za policiju.Pa kako kazu gdje vojska pocinje logika nestaje.U vojsci sam vec 5 god i isto mogu potvrditi da mi je bilo najbolje kad sam prvi put obukao uniformu sto kazu hebo lud zbunjenog.

16 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Što se tiče tog sa buđenjem, mi smo imali jednog u četi koji je na mobitel snimio najgori mogući zvuk parenja mačaka, jbt, htjeo ili nehtjeo moraš ustati kad ti otvori sobu i pusti zvukove kao da neko davi i čerupa mačku.. {#}

 

Btw, koliko su primili policajki? {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

A pedesetak tako mi veli kolega iz p9 klase.

Što se buđenja tiče bio je prije neki odgajatelj koji je oko pola 6 išao hodnicma, lupao i derao se ustaj ustaj...kad je p5 generacija izašla kupila mu je megafon tako da sad uzme neku trubu u trubi u megafon da probudi cijelu akadmeiju ujutro.

Sklekovi na snijegu, skipanje dok ti noge ne otpadnu itd itd...priča se da je otišao i da je načelnik negdje za one štićene osobe i te fore, ali nisam ziher :)

ugl. bit će ludnica :)

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Kada se samo sjetim,  05.30 sati, snijeg pada a mi u tenama i trenirci trčimo po igralištu, pa onda higijena, čišćenje sobe i zatezanje kreveta, onda postrojavanje pa doručak, pa opet postrojavanje pred dosadnu nastavu, pa oko podne, pauza i postrojavanje pa ručak, pa opet postrojavanje pa nastava, pa kraj i opet postrojavanje i odmor i učenje i ludovanje, pa strojevi koraci, pa postrojavanje za večeru, i onda 22.00 prebrojavanje i gašenje svjetala. {#}

 

Sa mnom je u klasi bila kolegica, ostavila bebicu od šest mjeseci da bi došla na akademiju i izdržala je na kraju (bilo je tu svega, htjela je odustati zbog napora, ali joj nismo dali) tako da je završila i nitko nije otpao. Ako je ona mogla, možete i vi, nemoj tko da odustane. Btw mi smo bili dužni nadoknaditi troškove obuke ako netko odustane ili ga izbace sa akademije. Btw, da ne zaboravim, ja sam to u BiH odradio. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 15:46 (boxer).
12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Pozdrav kolege ;) 
Imam jedno pitanje. Posto sam udaljen od akademije 60km razmisljam dolaziti, odnosno odlaziti kada cu biti u mogucnosti, biciklom pa me zanima dali ima gdje mjesto na akademiji za drzati bicikl...?
Imam veliku volju vikendom (sub, nedjelja) kad cemo biti slobodni malo provozati po Sljemenu :D

Lp svima :D 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Naravno da ima i takvih,koji su završili 4.stupanj vanredno i normalno konkurirali na natječaju kao i svi ostali koji su redovno završili 4.godišnju školu. Bitno ti je samo da imaš na papiru 4.godišnju školu ( i donekle dobre ocjene kako bi imao/la veće šanse da upadneš), a sve ostalo pokažeš na testiranju. {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Sad ste i mene zbunili, kako samo 4.?

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Za natjecaj vam je potrebna cetverogodisnja skola !!!! Ne znam u cemu je problem ? Ako si zavrsio trogodisnju skolu i upisao cetvrti stupanj , isti ti je vrag kao i redovno zavrsena cetverogodisnja skola 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
third watch kaže...

Za natjecaj vam je potrebna cetverogodisnja skola !!!! Ne znam u cemu je problem ? Ako si zavrsio trogodisnju skolu i upisao cetvrti stupanj , isti ti je vrag kao i redovno zavrsena cetverogodisnja skola 

MA mislim kako samo svjedodžba od 4. razreda, valjda od sva 4???

12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Šta ovdje piše? http://www.mup.hr/166674/20.aspx

Samo 4. razreda i još je čovjek na telefonu naglasio da treba svjedodžbu od mature i 4. razreda. Ne znam koji dio nije jasan

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 16:52 (tomogol).
14 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

 

edit: 2013 god.{#}

Jbg na mobu se ne vidi

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 17:29 (maxy0).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
maxy0 kaže...

Zasto me nema na listi {#} 

a zvali su me telefonskim putem da dodem 8.9.???

Haha ne brini i ja sam se scimao dok nisam pogledao bolje i shvatio da je to lista za proslu godinu :))

 

12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Keep your pants on :D to sam stavio samo radi stvari koje treba uzet,liste na netu vjerojatno neće uopće ni biti :)

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

dali se moramo najaviti ako mislimo doci dan ranije?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Samo nazovi broj 01 2426 324 i rezerviraš smještaj

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Jeli se zna koliko traje školovanje? Kolika je naknada? 8.9. trebamo doć sa full opremom, tj.ostajemo tamo, jel tako? 

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Zvali su me sa akademije, ali me nema na listi, super, nikad nije kako treba biti...

14 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
vucin_apostol kaže...

Zvali su me sa akademije, ali me nema na listi, super, nikad nije kako treba biti...

Ako su te zvali i rekli ti da dođeš onda nemaš brige, to je onda to.

{#}

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Sad sam skuzio sa je to neka lista da prosle godine, ma popio sam racku, vidimo se kolege

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice