Kamo nakon osnovne skole???

poruka: 12
|
čitano: 5.812
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kamo nakon osnovne skole???

Pozz ekipa :D. Ovako imam jedno pitanje. Posto je kraj 8.razreda osnovne skole imam dilemu izmedju par srednjih skola pa evo imam neke skole pa ako mozete vi da mi preporucite koju od njih i kazete koji se poslovi mogu raditi s tom i tom skolom i ako mi mozete reci dali je: Racunalni tehnicar za strojarstvo, strojarski tehnicar ili nesto drugo.

Bodovni prag do 40 bodova :( nisam uspio bolje.

 

Skole: 1. Računalni tehničar za strojarstvo, 2. Elektrotehnicar, 3. Poljoprivredni tehničar fitofarmaceut (kakva je skola jesu kemija i fizika teski) i ako imate vi koji prijedlog.

 

HVALA ekipa i POOOOOOOZZZ ;)

 

 

BFBC2 nick:HR_Teo
14 godina
online
Kamo nakon osnovne skole???

Ja san ti elektrotehničar, i konkretno škola mi nije teška, a zanimanje je više manje dobro, čak je više orijentirano na fakultet nego ova neka ostala u mojoj školi.

 

Istina moraš učit, nemoj sad očekivat da nećeš proć bez učenja, al uz stvarno minimalan trud možeš imat 2-3 iz ključnih predmeta.

 

Ako te šta konkretnije zanima pitaj. {#}

http://about.me/antesirkovic
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kamo nakon osnovne skole???

Heheheh pa nisam mislio da cu proc bez ucenja jer se to nigdje skoro nemoze. Glavno mi je da nije teska skola i da imam neke koristi od nje. Hvala {#}. Evo da te pitam kolko ucis na dan i cime prolazis ako nije tajna..

BFBC2 nick:HR_Teo
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kamo nakon osnovne skole???

ja sam zavrsio za tehnicara za mehatroniku, kod kuce nisam skoro nikad ucio, ali sam se drzao discipline tako da sam sve pratio i sve zapisivao, svaki sat pod odmorom umjesto da odem van zezat se i pricat, ja sam cijelo vrijeme ponavljao gradivo predmeta kojeg iduceg imamo, pa sam si lakse povezivao vec nauceno sa novim gradivom... ukratko, strucne predmete sam prolazio 4-5, ove opce predmete 3-4, a etiku, povijest, geografiju itd, sa 2, prosjek svake godine se vrtio oko 3.8

I’m level D4 juggernaut. Get out of the way b*tch.
14 godina
online
Re: Kamo nakon osnovne skole???
BAD_BOY01 kaže...

Heheheh pa nisam mislio da cu proc bez ucenja jer se to nigdje skoro nemoze. Glavno mi je da nije teska skola i da imam neke koristi od nje. Hvala {#}. Evo da te pitam kolko ucis na dan i cime prolazis ako nije tajna..

Nije tajna.

 

Padam matematiku, ali to je samo zbog mene, jer ništa nisan radia cilu godinu. Stručni predmeti su mi uglavnom 3-4, matematika mi je dosadna, prošle dvi godine mi je bila čista 2, između 2 i 3...a ove godine promjena nastavnice, moj nerad i tako...

Prosjek bi mi bia 3.7 da je matematika 2 {#}

 

Uz recimo pola sata na dan, ali redovito, možeš proć sa 4. Kad je kontrolni ili ispitivanje malo duže učiš i to je to.

http://about.me/antesirkovic
14 godina
neaktivan
offline
Kamo nakon osnovne skole???

Niko vise nista :( el mi moze neko objasnit kakva je skola racunalni tehnicar za strojarstvo i poljoprivredni tehnicar firofarmaceut pliiiiiiiizzzzzzzzz jos malo i upisi :D

BFBC2 nick:HR_Teo
9 godina
neaktivan
offline
Kamo nakon osnovne skole???

Pozz ekipa evo sad završavam 8 razred i mučime dilema gdje nakon osnovne.Mislim uzet ekonomsku dali je to dobar izbor Koji bi fakultet mogao uzeti a da je dobar da cu s njim imati dobar posao.Ima 50 bodova za upis a treba 44 iako ove godine nema bodovnog praga.Dali bi ja mogao nakon 4 godine ekonomske otići za Vojsku ili tako nešto slično

9 godina
neaktivan
offline
Re: Kamo nakon osnovne skole???

Imam slicno pitanje...sada cu u osmi razred ali u zadnjih mjesec dana svi me pitaju sto cu upisati u srednju...kako cu da im odgovorim kad ni sam neznam!!!!u skoli prolazim sa 5,a prosjek mi je 4.8,a to je skoro cista petica...u skoli imam 14 predmeta,njih 13 mi je 5, a samo MATEMATIKA je 3...

eto kako mi dobro ide matematika...'predmeti koji mi dobro idu su engleski i zemljopis(u engleskom sam medu najboljim u razredu).nisam onaj cisti streber koji uvijek uci,nego sam onaj koji uvijek uci u zadnji tren.no za razliku od ostalih ja kad ucim u u zadnji tren uvijek naucim za 5...e sad kada biste mi mogli predloziti neku srednju skolu koja nije puno vezana uz matematiku,hrvatski,njemacki i mozda povijest...volio bih neku srednju koja je dobro vezana uz engleski i zemljopis...ps:ako imate neku ideju za faks umjesto za srednju slobodno recite.

9 godina
protjeran
offline
Kamo nakon osnovne skole???

imenjače,isti smo xD

 

ja gledam elektrotehniku,i imam matematiku 3,ali problem je profesor....jedan tip je imo 3 jedinice u zadnja 3 testa i kad sam pita profesora zašto on ima 4,a ja 3,dobio sam lijep odgovor:njemu je stara gradonačelnica {#} na prijavu ne mogu ni pomislit jer su i pedagog i ravnatelj u HDZu...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kamo nakon osnovne skole???
KerFlorijan kaže...

imenjače,isti smo xD

 

ja gledam elektrotehniku,i imam matematiku 3,ali problem je profesor....jedan tip je imo 3 jedinice u zadnja 3 testa i kad sam pita profesora zašto on ima 4,a ja 3,dobio sam lijep odgovor:njemu je stara gradonačelnica {#} na prijavu ne mogu ni pomislit jer su i pedagog i ravnatelj u HDZu...

Šta si ti višestruka ličnost ? 

 

 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
9 godina
protjeran
offline
Kamo nakon osnovne skole???

mislio sam da govori nakon srednje,jbg haha

 

a ako nisi mislio na godine,nego na ime,tu priču ne želiš znat {#} onaj tip što kenja po futuri me pokušava DOXat,pa mu ne dam prostora da uradi to....

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 8:02 (KerFlorijan).
10 godina
neaktivan
offline
Kamo nakon osnovne skole???

Pa s koliko se ti godina upisuješ na fakultet ? 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice