Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

poruka: 299
|
čitano: 79.166
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Likovi uzimaju preko firme. I u mojoj okolici je tako sa istim profilima koji godinama prodaju.
Uzmu preko firme, prodaju malo jeftinije i pinka ide njima u dzep
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
6 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

vidio i ja prekjučer da je ultra već na 1100E...s tim da je ova ultra izašla skoro 45 dana ranije od prošle koja je izašla prvi dan ožujka...evo prošla ultra ide na njušci vakuum za 850E...s tim da s obzirom da je stigla nova...dalo bi se to srušiti za 20-50 eura...znači S23 ultra vakuum za koji mjesec 800E bez problema

 

 

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
amd freak kaže...

Meni nije jasno od kud nekim likovima po 20 novih zapakiranih telefona na njuskalu?

 

Bas gledam neki lik vec mjesecima prodaje sve nove modele...svi uzeti preko pretplata...

Opcija 'A':

Ako se pogledaju adrese nekih oglašivača može se zaključiti da su to vlasnici zalagaonica. Ljudi u očaju uzmu mob na pretplatu i ispadne im da su se na brzaka dočepali gotovine kao da su dignuli gotovinski kredit. Mob daju u zalagaonicu, popuše nekaj love a otplaćiju tu lovu rate mjesečno kroz pretplatu. Ostavili su si svoj 'stari' mobitel a od prodaje imaju živu lovu manje nego cifra cijele otplate ali na to su računali radi gotovine koju odmah dobiju kod otkupa.


Opcija 'B':
Netko ima 20 top mobitela u ponudi jer ima love ko kenje i dobio ih je sa nekakvim rabatom na količinu, recimo, 400€. Kad im spusti cijenu pa stavi prodajnu ispod tržišne, zarađuje tu čistu razliku između prodajne cijene i rabata. Ako ima 20 mobitela sa razlikom od 'samo' 200€, računaj da li mu se isplati "ulaganje"!

 

Opcija 'C', tkz. 'hrvatska opcija':

Muljaža i prevara 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2024 18:29 (Mrljavi).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Meni osobno, neskromno i super subjektivno, ekipa iz Com ova sebi uzme pod nekim opcijama i onda dilaju! 

Kada pretplatnik želi uzeti takav isti sebi novi gadget,  mu  i plači 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Došao S24 Ultra prošli tjedan ali naravno nemam punjač...koji uopće odgovara za S24 seriju, može li ovaj

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Ćoby kaže...

Došao S24 Ultra prošli tjedan ali naravno nemam punjač...koji uopće odgovara za S24 seriju, može li ovaj

 

 

 

 

 

 Dok ne budem "dobio" ANKER jedan model 65W, koristiti ću onaj od One+, nadam se da ne bude problema! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Najbolje koristiti original 25W ili 45W. Nisam siguran da alternativni pune deklariranim brzinama.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
ATJLučko kaže...
Ćoby kaže...

Došao S24 Ultra prošli tjedan ali naravno nemam punjač...koji uopće odgovara za S24 seriju, može li ovaj

 

 

 

 

 

 Dok ne budem "dobio" ANKER jedan model 65W, koristiti ću onaj od One+, nadam se da ne bude problema! 

 

Hahah, također imam 80w od One+ ali ne znam kako bi S24 reagirao na njega

2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Ćoby kaže...

Došao S24 Ultra prošli tjedan ali naravno nemam punjač...koji uopće odgovara za S24 seriju, može li ovaj

 

 

 EP-T4510 je oznaka za originalni Samsungov 45W punjač, dakle može.

Takav koristim za S23+, samo što sam ga paltio prije pola godine 45€ kod nas.

Tu je sniženje, super.

合氣道
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Nema brige korištenja mnogo jačeg punjača. Nisu punjači napravljeni tako da će nabiti maksimalnu snagu svakom uređaju

Mobitel će uzeti onoliko snage koliko njemu treba.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Ekipa, uzeo sam prošli tjedan S24 Ultra preko A1 i prezadovoljan sam svime.

Ali, imam jedan problem koji sam danas uočio: kad spojim Airpods 2 Pro ili Sennheiser Momentum True Wireless 3 slušalice preko Bluetootha kvaliteta zvuka je katastrofalna.

Ne da se pojačati, sve je tiho i zvuk je očajan. Ne znam u čemu je problem. Kad iste slušalice spojim na PC laptop sve uredno radi, a zvuk je fantastičan.

 

Zna li netko o čemu se radi i kako to riješiti? Hvala puno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Upiši u postavke graničnik glasnoće i isključi ako je uključeno.

Osim toga pod kvaliteta zvuka isprobaj Adapt sound personalizirani profil

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Hvala puno!
Graničnik nije bio uključen, ali isključio sam Adaptive Sound i sad sve normalno radi.
7 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Preporuka maskice za ultru ?

Ne masivne, nego normalne kako cijenom tako izgledom

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Ringke, Spigen.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2024 9:48 (Sil).
6 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

evo S24 ultra 1090E...za dva miseca ode na 1000E...početkom ožujka stiže update

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Jel to isto vrijedi i ako bi ako jednog dana ako uzmem samsung i punio ga sa motorolinim od 120watta, nebu bilo nista?
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
1000€ je neka realna cijena Ultra modela koja se krece maltene dobar dio godine, gledajuci S23 ultra cijene,koje je tek sad kad je dosla nova ultra pala ispod 900€
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
11 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Je li netko dobio mail od Samsung Trade-In programa sa konačnom procjenom vracenog mobitela?
Prvotno mi je mobitel bio procjenjen na 81 euro, no prema njima konacna procjena je 24 eura.

S10 lite DS star 3 godine, no od prvog dana u zastitnoj maski i kaljeno staklo. Mobitel totalno ispravan i vracen u orginalnoj kutiji. Vise su me kostale maska i zastitno staklo nego sto su oni procjenili mobitel.

Edit:
Naša Ocjena vašeg mobitela je: Neispravan LCD (Zapečene gornja vrstica, promjena boja),

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2024 13:47 (stopi_6).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
mp3david kaže...
1000€ je neka realna cijena Ultra modela koja se krece maltene dobar dio godine, gledajuci S23 ultra cijene,koje je tek sad kad je dosla nova ultra pala ispod 900€

Evo ja sam jučer uzeo S23 Ultru za 1.000€ na rate, za cash bi bila oko 900€ i to je ok i "relativno" prihvatljiva cijena za neki top uređaj, sve više je van pameti.

Razlika između S23 Ultre i S24 Ultre su po meni relativno minorne za razliku od 500€.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
stopi_6 kaže...

Je li netko dobio mail od Samsung Trade-In programa sa konačnom procjenom vracenog mobitela?
Prvotno mi je mobitel bio procjenjen na 81 euro, no prema njima konacna procjena je 24 eura.

S10 lite DS star 3 godine, no od prvog dana u zastitnoj maski i kaljeno staklo. Mobitel totalno ispravan i vracen u orginalnoj kutiji. Vise su me kostale maska i zastitno staklo nego sto su oni procjenili mobitel.

Edit:
Naša Ocjena vašeg mobitela je: Neispravan LCD (Zapečene gornja vrstica, promjena boja),

 grozno ...ostavi sebi i sačuvaj kao rezervni ... isplati mu se čak i bateriju promijeniti koliko je dobar uređaj

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

prodajes sat?

Spija
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

stopi_6 

 

To si radio trade in preko Samsung.hr ili preko nekog od operatera pa slao uređaj u Foxway na procjenu ?

Jer ne sjećam se da je pisalo kod kupnje S24 Ultra da se radi dodatna procjena....osim u slučaju da si kliknuo da je uređaj ispravan a poslao pkavareni ili potrgan.

 

 

Dok recimo ako se radi trade in preko operatera i šalje se uređaj u Foxway onda piše da se radi dodatna procjena.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2024 17:55 (lars82).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
lars82 kaže...

stopi_6 

 

To si radio trade in preko Samsung.hr ili preko nekog od operatera pa slao uređaj u Foxway na procjenu ?

Jer ne sjećam se da je pisalo kod kupnje S24 Ultra da se radi dodatna procjena....osim u slučaju da si kliknuo da je uređaj ispravan a poslao pkavareni ili potrgan.

 

 

Dok recimo ako se radi trade in preko operatera i šalje se uređaj u Foxway onda piše da se radi dodatna procjena.

 
preko samsung.hr., poklikao sam sve DA jer mobitel je ispravan. Makar sam mislio tako jer se u radu mobitelom ne primjeti da je LCD pokvaren, zapekao... Oni su ga samo upalili i rekli pokvaren, zao nam je... 
Prvo je razlog bio promjena boja LCD-a. Linkao sam im od samsunga za green screen.
Zatim su poslali da su zapekle ikone i par slika od kojih se jedino na jednoj vidi gore kao besumno ikona gdje inace stoji. Poslali su i dole gdje su tri "tipke" od samsunga pa ako prode, prode jer ih nisam ni koristio, nego geste.

Citao sam malo naknadno, cisti scam taj trade in program. Sta po vani rade, jos sam dobro prosao. Necu propasta za 50 eura, ali svrstati ovaj mobitel sa "defektom" u isti kos kao i od kolege koji ima napuknut ekran... nista, skupljanje iskustva za drugi put i mozda netko procita pa dobro razmisli prije nego se odluci za "akciju" prilikom kupnje novog samsung mobitela.

BoTiA kaže...
stopi_6 kaže...

Je li netko dobio mail od Samsung Trade-In programa sa konačnom procjenom vracenog mobitela?
Prvotno mi je mobitel bio procjenjen na 81 euro, no prema njima konacna procjena je 24 eura.

S10 lite DS star 3 godine, no od prvog dana u zastitnoj maski i kaljeno staklo. Mobitel totalno ispravan i vracen u orginalnoj kutiji. Vise su me kostale maska i zastitno staklo nego sto su oni procjenili mobitel.

Edit:
Naša Ocjena vašeg mobitela je: Neispravan LCD (Zapečene gornja vrstica, promjena boja),

 grozno ...ostavi sebi i sačuvaj kao rezervni ... isplati mu se čak i bateriju promijeniti koliko je dobar uređaj

gubi se bonus do 100€ ako ga vratim, a ne trebaju mi dva mobitela nit mi se da zafrkavat prodavat ga na njuskalu za priblizan iznos. 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
stopi_6 kaže...
lars82 kaže...

stopi_6 

 

To si radio trade in preko Samsung.hr ili preko nekog od operatera pa slao uređaj u Foxway na procjenu ?

Jer ne sjećam se da je pisalo kod kupnje S24 Ultra da se radi dodatna procjena....osim u slučaju da si kliknuo da je uređaj ispravan a poslao pkavareni ili potrgan.

 

 

Dok recimo ako se radi trade in preko operatera i šalje se uređaj u Foxway onda piše da se radi dodatna procjena.

 
preko samsung.hr., poklikao sam sve DA jer mobitel je ispravan. Makar sam mislio tako jer se u radu mobitelom ne primjeti da je LCD pokvaren, zapekao... Oni su ga samo upalili i rekli pokvaren, zao nam je... 
Prvo je razlog bio promjena boja LCD-a. Linkao sam im od samsunga za green screen.
Zatim su poslali da su zapekle ikone i par slika od kojih se jedino na jednoj vidi gore kao besumno ikona gdje inace stoji. Poslali su i dole gdje su tri "tipke" od samsunga pa ako prode, prode jer ih nisam ni koristio, nego geste.

Citao sam malo naknadno, cisti scam taj trade in program. Sta po vani rade, jos sam dobro prosao. Necu propasta za 50 eura, ali svrstati ovaj mobitel sa "defektom" u isti kos kao i od kolege koji ima napuknut ekran... nista, skupljanje iskustva za drugi put i mozda netko procita pa dobro razmisli prije nego se odluci za "akciju" prilikom kupnje novog samsung mobitela.

BoTiA kaže...
stopi_6 kaže...

Je li netko dobio mail od Samsung Trade-In programa sa konačnom procjenom vracenog mobitela?
Prvotno mi je mobitel bio procjenjen na 81 euro, no prema njima konacna procjena je 24 eura.

S10 lite DS star 3 godine, no od prvog dana u zastitnoj maski i kaljeno staklo. Mobitel totalno ispravan i vracen u orginalnoj kutiji. Vise su me kostale maska i zastitno staklo nego sto su oni procjenili mobitel.

Edit:
Naša Ocjena vašeg mobitela je: Neispravan LCD (Zapečene gornja vrstica, promjena boja),

 grozno ...ostavi sebi i sačuvaj kao rezervni ... isplati mu se čak i bateriju promijeniti koliko je dobar uređaj

gubi se bonus do 100€ ako ga vratim, a ne trebaju mi dva mobitela nit mi se da zafrkavat prodavat ga na njuskalu za priblizan iznos. 

 Nije mi jasno na koji način misle naplatiti razliku? Ako je već naplata izvršena naprimjer. Jedino može ako su sredstva rezervirana, sad sam gledao kod sebe na Dinersu i sredstva su naplaćena, odnosno nisu više "rezervirana" i prema tome ugovor je zaključen između prodavatelja i kupca.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2024 19:57 (lars82).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Nakon 26 dana upravo sam saznao od strane SZK TComa kako je moja narudžba stornirana jednostrano od njihove strane, makar smo ugovor uredno sklopili 18. siječnja ove godine! 

Što mi je za poduzeti, za učiniti već sutra?! 

 

U razgovoru sa iznimno kulturnom djelatnicom SZK TComa sam sa svoje strane decidirano tražio da netko učini novi ugovor po istim uvjetima kao i u onom od četvrtka 18. siječnja i da mi se izvoli u čim kraćem roku dostaviti mobitel koji sam naručio, inače ću se početi obraćati udrugama za zaštitu potrošača! 

 

Što, kako i kuda sutra, preporuke i savjeti?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
ATJLučko kaže...

Nakon 26 dana upravo sam saznao od strane SZK TComa kako je moja narudžba stornirana jednostrano od njihove strane, makar smo ugovor uredno sklopili 18. siječnja ove godine! 

Što mi je za poduzeti, za učiniti već sutra?! 

 

U razgovoru sa iznimno kulturnom djelatnicom SZK TComa sam sa svoje strane decidirano tražio da netko učini novi ugovor po istim uvjetima kao i u onom od četvrtka 18. siječnja i da mi se izvoli u čim kraćem roku dostaviti mobitel koji sam naručio, inače ću se početi obraćati udrugama za zaštitu potrošača! 

 

Što, kako i kuda sutra, preporuke i savjeti?! 

 Kako stornirana, zašto? Ja naručila još 17.01. i isto od mobitela ni traga, meni rekli kad dođe na stanje da šalju. Jesi potvrdio onu suglasnost koju su slali?

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

 

lars82 kaže...

Nije mi jasno na koji način misle naplatiti razliku? Ako je već naplata izvršena naprimjer. Jedino može ako su sredstva rezervirana, sad sam gledao kod sebe na Dinersu i sredstva su naplaćena, odnosno nisu više "rezervirana" i prema tome ugovor je zaključen između prodavatelja i kupca.

 

"U skladu s našim Uvjetima i odredbama..." ukratko, naplatit ce se na kartici s kojom sam platio uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2024 9:07 (stopi_6).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Tenica kaže...
ATJLučko kaže...

Nakon 26 dana upravo sam saznao od strane SZK TComa kako je moja narudžba stornirana jednostrano od njihove strane, makar smo ugovor uredno sklopili 18. siječnja ove godine! 

Što mi je za poduzeti, za učiniti već sutra?! 

 

U razgovoru sa iznimno kulturnom djelatnicom SZK TComa sam sa svoje strane decidirano tražio da netko učini novi ugovor po istim uvjetima kao i u onom od četvrtka 18. siječnja i da mi se izvoli u čim kraćem roku dostaviti mobitel koji sam naručio, inače ću se početi obraćati udrugama za zaštitu potrošača! 

 

Što, kako i kuda sutra, preporuke i savjeti?! 

 Kako stornirana, zašto? Ja naručila još 17.01. i isto od mobitela ni traga, meni rekli kad dođe na stanje da šalju. Jesi potvrdio onu suglasnost koju su slali?

Iskreno, nisam nigdje uočio potraživanje ikakve suglasnosti, obzirom je ponuda bila na moj privatni drugi broj u T-Coma! 

Žao mi je kao psu što nisam i taj detalj učinio SS, no učinio sam ostalim detaljima narudžbe a imam i njihov mail kojim potvrđuju da su UREDNO zaprimili moj zahtjev! 

Dakle, u narednih pet dana, do ponedjeljka obzirom u utorak idem na put van Hrvatske, očekujem neko konkretno riješenje, a da pojačam dojam budem se zaletio u Zagreb i T-Com centar za upitati gdje je nastao nesporazum i šum u komunikacijama!  

Nadam se da sam makar minimalno pomogao u daljnjem rasvjetljavanju ovog misterija, gdje je nestao moj mobitel i narudžba! 

ATJ Lučko
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Ma nemaju oni tih mobitela na stanju očito. I ja naručio 17.01. i potvrdio onu suglasnost , još mi i naplatili razliku za mjesec dana prije kraja ugovora produžujem i uzimam novi mobitel.

Al od mobitela ni traga .To je toliko diletantski odrađena kampanja da je to strašno. Pošto vjerovatno ovaj tjedan isto ništa od isporuke uređaja , tu će se raditi o obmani što je sa pravne

strane utuživo.Radi se o T-COM operateru a mob je S24 ultra Titan Violet

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2024 9:38 (mikros).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice