HHO generator zaključana tema

poruka: 621
|
čitano: 241.191
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: HHO generator
mbaksa kaže...

 

Zato tu postoji znanstvena metoda, kako ljudi ne bi morali "osjećati", nego se sve lijepo izmjeri. I kad se izmjeri onda vidiš da HHO generatore možeš objesiti mačku o rep.

Zanimljiv video. Jos su i nasli lika koji prodaje "free energy"masine, i  sve to ne bi li mu dodatno srusili kredibilitet, i njemu i HHO-u.  Jadno... 

I malom djetetu je jasno da je ovaj video napravio NBC, kojeg financira drzava, tj. Obama, iza kojeg stoji nafti lobi.  

{#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
16 godina
moderator
online
Re: HHO generator
SupremeCommander kaže...
mbaksa kaže...

 

Zato tu postoji znanstvena metoda, kako ljudi ne bi morali "osjećati", nego se sve lijepo izmjeri. I kad se izmjeri onda vidiš da HHO generatore možeš objesiti mačku o rep.

Zanimljiv video. Jos su i nasli lika koji prodaje "free energy"masine, i  sve to ne bi li mu dodatno srusili kredibilitet, i njemu i HHO-u.  Jadno... 

I malom djetetu je jasno da je ovaj video napravio NBC, kojeg financira drzava, tj. Obama, iza kojeg stoji nafti lobi.  

{#}

Svakako. Zato je i Internet preplavljen konkretnim testiranjima HHO generatora, umjesto mobitelskih snimki na kojima se vlasnici kunu kako im auto s HHO generatorom pije dve litre manje. {#}

 

Nego, zanimljivo rezoniranje. Sad je problem u tip koji prodaje free energy mašine, a ne u "tehnolgiji". A riječ je o "svemirskoj tehnologiji" koju mogu svladati samo tipovi poput daneka, jelda? Pazi - možeš se ti na takve stvari izgovarati koliko želiš, no to ti ništa ne pomaže. Nije na drugima da dokazuju da HHO generatori ne funkcioniraju, nego je na onima koji se bave HHO generatorima da dokažu da isti funkcioniraju. Ak ja tvrdim da mogu levitirati nije na tebi da dokažeš da ne mogu, nego je na meni da dokažem da mogu. Prouči teret dokazivanja.

14 godina
offline
HHO generator

@Deus

vrhunski doprinos temi nema šta...

 

@mbaksa

dosadan si i opet se ponavljaš.. opet si zakeljio link koji meni apsolutno ništa u životu ne znači.

kao prvo ja se ne držim nikakvih brojki.. ako nisi shvatio, postotke sam naveo čisto teoretski. ne vjerujem niti da radi, niti da ne radi.. samo vjerujem da nebi trebao auto furati na valjke ili u kontrolirane uvjete da bi osjetio promjenu. ja bi na svome autu definitivno osjetio promjenu od 20% snage.. kao što rekoh vozim auto svaki dan, svaki dan ga barem par puta stisnem skoro do crvenog, svaki dan projurim kroz par meni gušt zavoja, točno znam što se dogodilo kada sam skinuo kataizator, osjetio sam kada mi je prednji nosač motora počeo biti lošiji, osjetim kako mi temperatura utječe na kvačilo, gume i druge gumene dijelove na autu (nosači, seleni itd..).. 

ukoliko ti misliš da nebi osjetio razliku snage od 20%, ili ne posjeduješ auto, ili nemaš razvijen osjećaj za vlastiti auto.. vrlo jednostavno, nije svatko talentiran za vožnju, sviranje gitare, nogomet itd...

 

briga me dali bi tebe ili druge uvjerio, eksperiment bi radio za SEBE. da bi povjerovao morao bi sam probati, nema druge.

rekao sam i sam da bi pravo mjerenje donjelo istinite brojke crno na bijelo, ali taj dio si vjerojatno u nerdrageu preskočio..

 

nitko do sada nije iznjeo prave podatke o potrošnji, snazi i okretajima, a i da jeste zašto bi i njima vjerovao?

ALI barem sam toliko pristojan da ne pljujem ljudima u facu i nazivam ih lažovima i muljatorima.

 

znači sva poanta je da ja vjerujem SEBI. na stranu osjećaj i snaga, kada bi išao raditi mjerenje možeš biti siguran da bi bez obzira na mali postotak pogreške točenjem do čepa mogao utvrditi dali stvar šljaka ili ne. zašto i kako?

evo trenutni auto vozim 3 godine.. od prvog tankanja vodim evidenciju o potrošnji i tankam uvijek na oko 500 pređenih km.. točim min. 2+ puta mjesečno btw tako da ajmo reći da imam mnogo uzoraka.

- uzet ćemo ljetni prosjek koji je oko 9.5l (znam oko nije točna brojka ne moraš sitničariti)

- najmanja ikada potrošnja ljeti je bila 8.42 i 8.71, osim toga NIKADA nisam potrošio ispod 9 iliti samo 2 puta sam potrošio ispod 9.

- općenito brojke ne variraju puno, 9-10, čak ponekada i 11 ako se stočarski vozim.

- nikada nisam potrošio preko 12

 

sad recimo teoretski (teoretski naglašeno jer mi se neda ponovno čitati beskorisni zid teksta papagaju):

- da ugradim generator i da šljaka..

- da sam pod utjecajem confirmation biasa

- da napravim potrošnju 8.42 (primjeti moja najmanja potrošnja ikada).. sam bi zaključio da praktički ništa nisam dobio

- da potrošim 12 znao bi da sam spushio

- da potrošim 7.5 već bi mogao sa popriličnom sigurnošću, iako nemam egzaktne brojke reći da stvar radi.. confirmation bias bi u ovom slučaju mogao negirati jer sam u 3 godine samo 2 puta potrošio ispod 9l, i uz to potrošio 1l manje od najmanje potrošnje.

 

to je ona priča ja poznajem svoj auto, a ti ne...

ne kužim zašto misliš da negiram znanstvenu metodu kada smatram da ista ima svrhu, ali da se i čistom logikom može isto doći do rezultata.

 

eh da i ono sa nekoliko friških korisnika koji samo sudjeluju u ovoj temi i meni budi skepticizam.. teško ih je ne primjetiti

 

i da još jednom ponovim... ne vjerujem da stvar radi, niti da ne radi. vjerojatno neću ni saznati jer ne planiram riskirati zdravlje svoje miljene jurilice zbog potrošnje za koju me ionako nije briga.. jednostavno mi je zanimljiva tema..

sam si upitao nekoliko puta dali netko zna što se točno dogodi u kompresijskoj komori kada se pomješa HHO i gorivo.. ako imaš legitiman dokaz da HHO ne djeluje kao katalizator iznesi ga.. nitko nema konkretan odgovor, brojke ili mjerenja pa čak ni znanstvenici koji su pobili teoriju.

tko kaže da su mjerenja koja jesu napravljena, i koja su pobila teoriju HHO-a napravljena sa najidealnijim mogućim generatorom sa težnjom usavršavanja sklada generatora i motora?

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2012 20:27 (nine).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
HHO generator

baksa pa nije to nitro jbt!

Dal ce auto ici brze s istim gasom ili sporije ako su svjecice vec lagano losije? A dal ce potrosnja porasti? aj odgovori mi na to

Sa hho se osjeti mala razlika,nije to nista puno ali dovoljno da skine potrosnju 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HHO generator
mbaksa kaže...
 Ja ne vjerujem vašim "osjećajima", jer nisu popraćeni ili ikakvim brojkama ili su popraćeni tu i tamo kojom brojkom čija je vjerodostojnost vrlo upitna.

A sto kazes da organiziramo jedno druzenje forumasa, po nekoliko onih koji su za i nekoliko protiv, pa da to rjesimo u 4+ oka? {#}

 

I to ovako nekako:

- "skeptici" ce skupit lovu za ugradnju HHO

- jedan od "vjernika" ce donirat svoj auto

- testovi ce se provesti pred svima

 

a) u slucaju da HHO bude radio, onaj "vjernik" ce imat super auto sa malom potrosnjom, a ostali ce moc slavit

b) u slucaju da HHO ne bude radio, auto ce letit niz liticu, zajedno sa svim "vjernicima" unutra

 

{#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
12 godina
neaktivan
offline
HHO generator

a da u taj auto sednu skeptici pa kad se uvere da hho radi neka se i uvere da moze i da leti{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HHO generator
mbaksa kaže...
Odgovori kakve veze za raspravu ima imam li auto ili ne. Ako ne odgovoriš i ne pokažeš da je posjedovanje automobila relevantno za raspravu o HHO generatorima, zaista se nemam razloga izjašnjavati, jer ispada da je to imam li auto ili ne irelevantno za raspravu.

Kukao si kako tebe jadnog napadaju neutemeljeno, jer nemaš auto. A zapravo nije neutemeljeno, jer ti auto nemaš (kad već x-ti puta ne želiš reći). Nije niti tvoja žalopojka relevantna za raspravu o hho generatorima..

 

Samo ti pokazujem da koristiš krive činjenice u svojim navodima..

 

A što se rasprave tiče, posjedovanje automobila nema neke direktne veze s principom hho-a, ali je poželjno. Ali ionako sam znaš da nisam potegnuo pitanje posjedovanja auta radi principa rada hho-a..

 

16 godina
moderator
online
Re: HHO generator
nine kaže...

@Deus

vrhunski doprinos temi nema šta...

 

@mbaksa

dosadan si i opet se ponavljaš.. opet si zakeljio link koji meni apsolutno ništa u životu ne znači.

kao prvo ja se ne držim nikakvih brojki.. ako nisi shvatio, postotke sam naveo čisto teoretski.

Shvatio sam to - da se bezveze razbacuješ s brojkama. Međutim, netko bi te mogao krivo shvatiti. Stoga ne kužim sve to "filozofiranje", kad je utemeljeno na - ničemu. Spusti se na zemlju i raspravljaj o stvarima koje su stvarne, umjesto da spekuliraš "što bi bilo kad bi bilo" (a zapravo u slučaju HHO-a nikad ne bude). {#}

 

nine kaže...

samo vjerujem da nebi trebao auto furati na valjke ili u kontrolirane uvjete da bi osjetio promjenu.

Vidim da me nisi shvatio. Nije stvar u tome bi li osjetio promjenu ili ne, nego je stvar u tome možeš li sa sigurnošću reći da ne bi osjetio promjenu i kad nema promjene. Odgovor je - ne možeš. Tu je confirmation bias, tu je cherry picking, tu je ideomotorni efekt. Stoga sva tvoja "filozofiranja" padaju u vodu. Javi se kad ćeš imati konkretne brojke, dobivene na adekvatan način.

15 godina
moderator
online
HHO generator

hajde da pitam znalce kad već raspravljate...

koliko bi se moglo goriva uštedjet kod ugradnje u Toyotu sa 1.5 VVTi motorom?

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: HHO generator
Cyber01001 kaže...

baksa pa nije to nitro jbt!

Dal ce auto ici brze s istim gasom ili sporije ako su svjecice vec lagano losije? A dal ce potrosnja porasti? aj odgovori mi na to

Stisneš i držiš gas. Tijekom toga jednaka količina goriva ulazi u cilindre. Motor tada radi s "toliko i toliko" okretaja i auto ima "toliku i toliku" brzinu. Ako ti šibneš u motor nešto što će podići učinkovitost izgaranja goriva za 20-60%, onda to znači da će se pri isto stisnutom gasu povećati broj okretaja, snaga motora i auto će ići brže. Do smanjenja potrošnje bi se došlo da se onda malo otpusti papučica gasa pa za jednaki broj okretaja, snagu, brzinu - u cilindre mora ući manje goriva.

 

Je li tako ili nije tako?

 

Cyber01001 kaže...
Sa hho se osjeti mala razlika,nije to nista puno ali dovoljno da skine potrosnju 

"Mala razlika" nije oznaka količine. Kolika točno razlika i kako si došao do tog podatka?

16 godina
moderator
online
Re: HHO generator
SupremeCommander kaže...
mbaksa kaže...
 Ja ne vjerujem vašim "osjećajima", jer nisu popraćeni ili ikakvim brojkama ili su popraćeni tu i tamo kojom brojkom čija je vjerodostojnost vrlo upitna.

A sto kazes da organiziramo jedno druzenje forumasa, po nekoliko onih koji su za i nekoliko protiv, pa da to rjesimo u 4+ oka? {#}

 

I to ovako nekako:

- "skeptici" ce skupit lovu za ugradnju HHO

Mora da se šališ. Zašto bi "skeptici" davali lovu za nešto što ne radi?

 

Organizirajmo ovakvo druženje:

- "vjernici" daju lovu za ugradnju HHO-a u svoje vozilo

- "vjernici" daju lovu za profesionalno testiranje automobila

- "skeptici" će se pobrinuti da sve to dokumentiraju videokamerama

- ukoliko se pokaže da dolazi do obećane uštede goriva, "skeptici" će ispuniti formular za Randijevu milijunsku nagradu i priložiti snimljeni videozapis

- ukoliko "vjernici" pred Randijevom ekipom dokažu da HHO generator funkcionira (a glavna fora je upravo u tome što će lakše prevariti "skeptike" nego Randijevu ekipu), dobit će od njega milijun dolara i "skeptici" će ispasti "nevjerni Tome"

- ukoliko "vjernici" padnu ili kod inicijalnog testiranja ili kod Randija, onda oni ispadaju lakovjerni, a tu svoju lakovjernost su platili cijenom ugradnje HHO generatora i profesionalnog testiranja.

 

Teret dokazivanja nije na "skepticima", nego na "vjernicima" ("tvrditeljima").

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2012 22:52 (mbaksa).
16 godina
moderator
online
Re: HHO generator
bed kaže...
mbaksa kaže...
Odgovori kakve veze za raspravu ima imam li auto ili ne. Ako ne odgovoriš i ne pokažeš da je posjedovanje automobila relevantno za raspravu o HHO generatorima, zaista se nemam razloga izjašnjavati, jer ispada da je to imam li auto ili ne irelevantno za raspravu.

Kukao si kako tebe jadnog napadaju neutemeljeno, jer nemaš auto.

Kukao? Nisam. Komentirao sam da pojedinci pribjegavaju ad hominem napadima kad nemaju što pametnije za reći. I u svojim ad hominem napadima služe se neutemeljenim optužbama da nisi otvoren, da nisi kreativan, da nemaš auto itd.

 

Da budem još i konkretniji - i da nisu neutemeljene, opet ti ad hominem napadi ne bi nosili nikakvu težinu.

 

bed kaže...
A zapravo nije neutemeljeno, jer ti auto nemaš (kad već x-ti puta ne želiš reći).

Rekao sam zašto ne želim reći - stvar je principa. Tako da su tvoje optužbe posve neutemeljene. Nemoj izmišljati stvari, nego se drži onoga što znaš. {#}

12 godina
neaktivan
offline
HHO generator

Čekajte u ponedeljak ispred Bugove redakcije, i vidite da li će doći sa biciklom ili autom ili pješke. {#}
U šta se ova rasprava pretvorila...

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: HHO generator
royalhero kaže...

Čekajte u ponedeljak ispred Bugove redakcije, i vidite da li će doći sa biciklom ili autom ili pješke. {#}
U šta se ova rasprava pretvorila...

LOL. Vanjski sam suradnik tako da sam vrlo rijetko u redakciji pa bi se mogli načekati. Osim toga, ako i imam auto, to ne znači da moram s njim u redakciju - zašto ne bih išao biciklom (ako ga uopće imam!) ili javnim/gradskim prijevozom? Sad će još pokušati povući veze u policiji da provjere imam li vozačku, imam li auto, koja mi je krvna grupa, broj spermija i sl. {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: HHO generator
mbaksa kaže...
Rekao sam zašto ne želim reći - stvar je principa.

Sve si rekao - nemaš auto.. {#}

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: HHO generator
mbaksa kaže...

zašto ne bih išao ... javnim/gradskim prijevozom?

http://webcafe.net.hr/bizzar/video-brutalni-zet-ovci-buducnosti-u-super-filmu

 

12 godina
neaktivan
offline
HHO generator

E sada je ovo debeli offtopic...

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2012 23:19 (royalhero).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: HHO generator
bed kaže...
mbaksa kaže...
Rekao sam zašto ne želim reći - stvar je principa.

Sve si rekao - nemaš auto.. {#}

Na tvoju žalost, nećeš me dobiti takvim jeftinim trikovima. {#} Ja to nisam rekao.

 

Nevjerojatno je kako niste sposobni živjeti u neznanju. OK je ne znati. I OK je reći da ne znaš. Nije OK izmišljati kad ne znaš!

 

DigiMagic kaže...
mbaksa kaže...

zašto ne bih išao ... javnim/gradskim prijevozom?

http://webcafe.net.hr/bizzar/video-brutalni-zet-ovci-buducnosti-u-super-filmu

LOL. Doduše, nemam problema s tim jer se ne švercam. Češće zapravo putujem alternativnim sredstvima, samo da im ne moram dati deset-dvajst kuna za par stanica vožnje.

12 godina
neaktivan
offline
HHO generator

sad ce baksa pokrenut novi topic - kako ugraditi hho u tramvaj {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
online
HHO generator

S obzirom da određeni ljudi još ne shvaćaju tko treba što dokazati, evo jedan edukativni uradak. Slobodno motiv religije zamijenite s HHO generatorom :)

 

The burden of proof

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2012 14:22 (Elles D.).
Moj PC  
4 1 hvala 1
16 godina
moderator
online
HHO generator

Mislim da je svima jasno da je ova tema došla do kraja. Stoga ide pod ključ. {#} GRDI ili tko drugi, ako žele konačno dati konkretne rezultate testiranja, mogu me kontaktirati preko PP pa ću je otključati. Ako ne - ostaje trajno zaključana.

 
12 3 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice