Skripta za pretraživanje oglasnika

poruka: 3
|
čitano: 1.847
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Skripta za pretraživanje oglasnika

Pozdrav ekipa, jel znate mozda za neki postojeci free app ili imate neku skriptu koja bi mogla pretraziti, recimo njuskalo oglasnik, po nekom zadanom filteru. 

Gledam kupiti iPhone 13 Pro, uzeo bih neki server u nekom cloud-u i gore bi se idealno vrtjela ta skripta koja bi recimo svakih 5 minuta napravila refresh njuskala i poslala mail ili nesto slicno ako je dosao novi oglas koji zadovoljava kriterije. 

Na godisnjem sam od danas pa cu se malo upustiti u pretragu, napisem ovdje ako nesto pronadem. 


Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Skripta za pretraživanje oglasnika

Njuškalo aplikacija na Androidu već ima to integrirano, ne znam za iOS. Spremiš pretragu u favorite i onda uključiš obavijesti za tu pretragu. Nisam testirao još šallje li čim izađe novi oglas po zadanim kriterijima ili šalje tipa jednom dnevno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Skripta za pretraživanje oglasnika

Probao sam to kad sam gledao neki drugi item, ali ne funkcionira kak bi si covjek mislio... mislim da posalje neki summary na kraju dana, ali nije da svako malo napravi search... 
Trenutno prepravljam ovu skriptu, ovo je to kaj mi treba, samo kaj se radi o nekretninama:
https://github.com/mratkovic/njuskalo-notifier

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice