Problem fatal error (Dev error 6065)

poruka: 3
|
čitano: 1.038
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Problem fatal error (Dev error 6065)

Pozdrav
Evo nakon upgrade racunala, izbacio sam hdd i ubacio ssd-ove u komp te nakon instalacije orginal windowsa 10 imam problem sa Modern Warfare
Naime prvo sam imao problema sa fullscreen
Kada sam igru u postavkama stavio na fullscreen, normalno je u meniu radila 2-3 sekunde te se slika "smrznula" ali igrica je ostala uredno radit i kada s misem idem preko postavki cuje se onaj zvuk ali slika stoji . Aj to sam uspio rijesti nekako, neznam ni sam kako
Sada imam problem sa rezolucijom, kada stavim na full hd rezoluciju odma me izbaci van iz igre bez ikakvog errora, kada smanjim rezoluciju na hd opet isto, te mi izbaci fatal error (dev error 6065)
Racunalo ima skinute sve nove update, directx, visual c++, igra pokrenuta kao admin, probao sa starijim i najnovijim driverima grafe, ista stvar, neznam vise sta da radim...
Radi se o ryzen 5 2600, rx470, 16 gb rama
Napomena: igrica je prije rusenja windowsa i ubacivanja ssda radila skroz norm

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Problem fatal error (Dev error 6065)

"The game developers and publishers are working to fix this error or find solutions to it. This error is not yet fixed by them, but they have recommended lowering down the graphic settings t avoid this error in the meantime."

9 godina
neaktivan
offline
Problem fatal error (Dev error 6065)

Ma jucer je bio update, oko 15 giga, nista
Ali problem je u tome sto meni se to desava i na low postavkama

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice