Pomoc-No signal

poruka: 3
|
čitano: 1.784
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pomoc-No signal

Ekipa pomoc ne pada mi na pamet vise nista sta da napravim.

 

Uglavnom moja konf. je u opisu i imao sam do neki dan xtg970 sve je radilo ok,prodao sam je nista nije dirano drugo znaci istekana grafa i prodana.

Jucer mi dosla nova 6700xt grafa i kao sto u nazivu stoji "No signal",ne mogu je natjerat da mi slika idje preko gpu.

Grafu sam uzeo tu od kolege s foruma,kolega je 100% uredu,grafa je kod njeg radila jedno mj dana,stigla je duplo pakiranje max zasticena nema znaka na kutijam da je nesto bilo,a on je pordao preko 10 grafa i konfa na forumu tako da nije prevara neka.

 

Probao sam:

 

4 druge grafe nijedna ne daje sliku,razliciti kablovi,razliciti monitori,update biosa,opet nista,bez 1 ram plocice,clera cmos,reset biosa sa jumperom,spaja grafu preko risera uglavnom sve sam oprobao osim druge maticne i procesora.

Jos jednom da napomenem sve je radilo ok,komp sam koristio za gejmanje,sada je samo grafa druga tj. eto jos 4 druge sam probao uz ovo ali nista.

 

Ako je netko slucajno imao problem slican nek javi.

Vidim po int dosta ljudi je imalo problem svakom je pomogla drukcija glupost,a vecini promjena jedne postavke u biosu,ali moj problem je sto ja do biosa ne mogu doci.

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoc-No signal

Ako nije problem, reci rješenje jer možda nekome pomogne u budućnosti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2021 22:39 (kiwi_91).
10 godina
offline
Re: Pomoc-No signal
kiwi_91 kaže...

Ako nije problem, reci rješenje jer možda nekome pomogne u budućnosti.

Ma da sam ima pametno sta napisat napisao bi.

Kao sto vidis iznad nema sta nisam pokusao i nista,promjenio maticnu radi ok.

Tako da je do maticne i mislim da je do postavke u biosu 99% jer maticna je radila kad sam izvadio svoju grafu.

Vidim da vecini pomogne gasenje opcije secure boot ili prebacivanje video out na pcie,a ne da stoji auto,a to ne mogu potvrdit dok ne spojim neki proc s int graf.

Bitno mi je da je proc i grafa ok,lako za maticnu.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2021 23:00 (hrka11).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice